Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Meble Agata Meble, Abra, Ikea, BRW. Polecacie, nie polecacie, co o nich sądzicie

Polecane posty

Gość budziszsie78
a ja mogę od siebie polecić http://www.batdom.pl/ze,0,89/zestaw-zt70.ehtml ;) lepsze meble niż te w popularnych sieciówkach, do tych drugich jakoś nie jestem przekonana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie z kolei dzielnie sprawdzają się stąd meble robione na wymiar - http://remonty-meble.pl - dobrze wykonane w kuchni i w sypialni ( był problem bo oba te pomieszczenia mam srednio ciekawie ustawne) ale udalo się bez przeszkód zaaranzować tak, ze wygląda jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olinek245
Ja lubie kupować w Agacie już jakoś od zawsze tam zaopatruję się w meble i jestem zadowolona. Myślę, że łatwo coś tam dla siebie znaleźć i nie trzeba przy tym wydac dużo pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałaś o włoskich producentach? Jednak Włochy są potęgą! Wrzucam ci link do przykłądowej aranżacji z Furnituro. Obczaj i może poszukaj ogólnie u mniejszych firm, czasem mają super rzeczy! Poza tym nie idą w masę, a to ogromna zaleta! stol-bonaldo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy od 6lat z BRW kuchnie,salon i sypialnie i jestesmy zadowoleni teraz kupowalismy meble do pokoju dzidzi z Abry i totalna porazka, nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marelina18
Mogę polecić Agatę mają duży asortyment i bardzo fajne dodatki do wystroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam ikea. Ale te w wyzszym przedziale cenowym, bo z tego nizszego mielismy komode no i troche mniej solidna. Z agaty znam tylko wypoczynki- sa okej. Z innych girm to wiem, ze na peeno nie polecam bodzia. Komody sie zapadaja, prwadnice psuja, a tyl mebla (komoda szafa) jest czesto krzywo wyciety z cienkiej plyty- jedna czesc odstsje, a zdrugiej jest szpara-:/) chyba ze sie poprawili, bo mowie o meblach sprzed kilku lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiandraczka
Kiedyś kupiłam w BRW i były bardzo dobre, trwałe, ładnie wykonane, starannie. Przy ostatnim remoncie zmieniłam na meble z allinside.pl i moim zdaniem zmieniłam na lepsze, jakość rownie dobra, a cena dużo niższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często kupowałam meble w Agacie i zawsze byłam zadowlona więc polecam. W Ikeii zaoptarywałam sie zazwyczaj w dodatki i byly ok. Co do innych salonów meblowych to nie miałam z nimi jeszcze styczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajronek
może troszkę zbocze z tematu wątku ale mam info dla każdego kto w agata meble poszukuje pracy. podobno mają mieć jakieś nabory na nowych pracowników jak głoszą plotki. kto byłby zainteresowany niech sobie najpierw poczyta informacje o firmie i wypowiedzi pracowników. pozdrawiam i miłego nowego roku http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,92887

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za to polecałabym meble z bardziej niszowego miejsca, te z Ikei owszem, bardzo latwo się składają, sa lekkie itp., ale estetyka oraz trwałość pozostawia wiele do zyczenia, naprawde. Ja ostatnio kombinowałam cos z elementami do mebli stad www.akcesoria.heban.pl i estetyka moich mebli bardzo się poprawila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szczerze mówiąc wole cos duzo bardziej oryginalnego, np. www.meblostrefa.com co mi po meblach, jeżeli pojde do znajomych, a tu ups to samo, nie lubie czegos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cramyy
Ja mam meble głównie z AM i jestem z nich zadowlona. Myśle że mogę polecić ten salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam narożnik z IKEA (cena ok. 1500 ) i po 5 latach jest do wymiany. Dodam, że spaliśmy na nim prawie codziennie no i przeżył 2 lata naszej córci. Teraz kupie w Agata Meble może będzie lepszy gatunkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BRW to jakaś masakra. W salonie niby wszystko wygląda pięknie, a jak przyjdzie Ci to skręcać - bo oczywiście panom dostawcą trzeba dać w łapę, a jak dasz za mało to zrobią to na szybkiego, nic nie pasuje. Po miesiącu drzwi od szafy wnękowej zaczęły żyć własnym życiem, śrubki od wewnątrz się poodkręcały (skręcali mi "fachowcy BRW) i zaczęły rysować mi drugie przy otwieraniu, tylna ściana w ogóle się wygięła...nie wspomnę juz o kuchni, gdzie w pewnym momencie szafki zaczęły odpadać z uchwytów. Sama struktura tego czegoś...zostają plamy po czyszczeniu. Ogólnie nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plashme
Ja mam meble Wójcik z Agaty Meble. Pamiętam że kupiłam je w promocji. Miały to być takie przejściowe meble, które bym potem wymieniała na jakieś "lepsze". Ale koniec końców mam je już 5 lat i nie zamieniłabym ich na żadne inne. Jestem bardzo zadowolone są bardzo funkcjonalne i porządnie wykonane. Są proste, ale według mnie to duży + bo można super zagrać dodatkami przy aranżacji pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolek_5
Ktoś wyżej napisał, że w Agata Meble są jakościowo lepsze rzeczy niż w Ikea... Naprawdę tak jest? Trochę czytam po różnych forach i faktycznie ludzie często polecają AM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruta33
Masz większy wybór mebli w Agacie, no i producentów ma wielu, także się nie dziwię, że ludzie wybierają AM. Poza tym zawsze coś tam można dorwać w promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam Agaty. Ostatnio wrocil mi stół z reklamacji. 1 krzesło różni sie odcieniem materiału ale juz im tego nie oddawałam bo nie miałam ochoty za tym biegać. Szwagierka ma problem z krzesłami od nich. Polecam meble ikea zawsze bez problemu można cos dobrać z danej serii jakoś nie miałam z nimi problemu nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kadek
Też uważam, że obecnie Agata ma najlepszą jakość mebli (zależy jeszcze konkretnie od producenta). Nie słyszałem nigdy o problemach z reklamacjami w tym salonie bo obsługa i dostawcy pracują tak jakby dostawali pieniądze za "sympatyczność" wobec klienta :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi osobiście wydaje się, że jeżeli chodzi o jakoś mebli to te z Agaty są lepsze. Jeżeli już to nie powinno się tego uogólniać tylko podać konkretnego producenta, ponieważ można tam kupić meble zarówno tańszych jak i droższych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoshe
Ja reklamowałam w Agacie szafkę nocną bo szuflada trochę się zacinała, ale bez problemów wymienili mi na nową, także ja nie miałam problemów, chociaż już parę mebli u nich kupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przecież jeśli chodzi o reklamacje to już trzeba myśleć jak do tego podejdzie producent mebli bo salony meblowe to tylko miejsca w których meble danego producenta można kupić, chociaż dobrze wiedzieć, że w Agata Meble nie robili Ci żadnych problemów z reklamacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie z reklamacjami to jest sprawa dość skomplikowana. Można u sprzedawcy reklamować, można u producenta, można z tytułu gwarancji albo też z tytułu ustawy konsumenckiej. Ale o prawie to już chyba nie ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uuuuio
Właśnie chyba najlepiej reklamować z tytułu ustawy konsumenckiej ale jeszcze lepiej jest nie reklamować wcale tylko kupować to czego nie trzeba będzie reklamować :) :) tak jak ktoś wyżej napisał np. w Agata Meble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupowałam kilka razy meble w Agata Meble i jeszcze nie musiałam nic reklamować, ale zawsze kupuje od jednego i tego samego producenta bo już sprawdziłam jakość jego mebli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×