Odpowiedz na ten temat

Mieszkania socjalne i spoldzielcze w UK

• julita1278 2010.04.17 [20:15]
    dziekuje prosilam o pomoc jesli nie mozesz mi pomoc i innym to nie pisz i znajdz sobie inne forum albo zajecie
  • jak masz dosyc 2010.04.17 [21:26]
    alez nie histeryzuj kobieto.
    Dam ci rade, dobra i za darmo - wez sie do roboty jak wiekszosc uczciwych ludzi smiech.gif
    Proste, prawda?
  • ASTON1970 2010.04.18 [22:02]
    Skoro nie przyznali wam HB to macie za duże dochody,co z tego ze tylko maz pracuje ale musi dobze zarabiac skoro nie dostałas hb.

• patula26 2010.04.28 [19:38]
    witam wszystkich serdecznieusmiech.gif :0chce sie dowiedziec cos wiecej o tej licytacji??tez mam grupe H i 60pky hmm mieszkamW Londynie co tydzien mi przychodza oferty mieszkan wczoraj udalo mi sie byc 1 do jednego mieszkania czy to oznacza ze wygralam ?/moze mi ktos pomoc

• patula26 2010.04.28 [19:40]
    witam wszystkich serdecznieusmiech.gif :0chce sie dowiedziec cos wiecej o tej licytacji??tez mam grupe H i 60pky hmm mieszkamW Londynie co tydzien mi przychodza oferty mieszkan wczoraj udalo mi sie byc 1 do jednego mieszkania czy to oznacza ze wygralam ?/moze mi ktos pomoc

• natalia1111111111 2010.05.05 [15:32]
    czesc i prosze o pomoc ... w skrócie ....znalazłam sie na ulicy z dwójką dzieci ...policja zawiozła mnie na hostel a potem skierowała do counsilu ....tam dano mi mieszkanie zastępcze ...mieszkam juz tam 7 dni ...niestety mam ponad 2 godziny dojazdu do szkoły dzieciaków w jedną strone i jest to bardzo męczące dla nich ....counsil kazał czekac ....ale na co ???? ktoś już był w takiej sytuacji ????

• natalia1111111111 2010.05.05 [15:33]
    czesc i prosze o pomoc ... w skrócie ....znalazłam sie na ulicy z dwójką dzieci ...policja zawiozła mnie na hostel a potem skierowała do counsilu ....tam dano mi mieszkanie zastępcze ...mieszkam juz tam 7 dni ...niestety mam ponad 2 godziny dojazdu do szkoły dzieciaków w jedną strone i jest to bardzo męczące dla nich ....counsil kazał czekac ....ale na co ???? ktoś już był w takiej sytuacji ????

• natalia1111111111 2010.05.05 [15:35]

• natalia1111111111 2010.05.05 [15:36]

• natalia1111111111 2010.05.05 [15:37]

• natalia1111111111 2010.05.05 [15:41]
    witam ...w skrócie ...- znalazłam się z dwojgiem dzieci na ulicy ...policja zawiozła as a hostel a następnie wysłała do cousilu ...tam dano nam mieszkanie zastępcze tzn.pokój ... mieszkamy tam od dni ...z tym że codzinny dojazd dzieciaków do szkoły to 2 godziny w jedną strone ...jest to bardzo męczące dla nich ..counsil kazał czekać ...na co ???? jeżeli ktoś znalazł się w podobnej sytuacji proszę o pomoc
  • natalia1111111111 2010.05.05 [15:43]
    witam ...w skrócie ...- znalazłam się z dwojgiem dzieci na ulicy ...policja zawiozła as a hostel a następnie wysłała do cousilu ...tam dano nam mieszkanie zastępcze tzn.pokój ... mieszkamy tam od dni ...z tym że codzinny dojazd dzieciaków do szkoły to 2 godziny w jedną strone ...jest to bardzo męczące dla nich ..counsil kazał czekać ...na co ???? jeżeli ktoś znalazł się w podobnej sytuacji proszę o pomoc
  • natalia1111111111 2010.05.05 [15:44]
  • natalia1111111111 2010.05.05 [16:05]
    witam ...w skrócie .....- znalazłam się z dziećmi na ulicy ...policja zwiozła nas na hostel i kazała się udać do counsilu ...counsil dał nam mieszkanie zastępcze tzn. pokój ,,mieszkamy już tam 7 dni a counsil kazał czekać ...na co ???? dojazd z zastępczego do szkł dzieciaków to ponad godziny w jedną stronę , jest to bardzo męczące dla nich ....ktoś był w podobnej sytuacji ....dalej czekać na wiadomości z counsilu czy szukać czegoś na własną rękę bliżej szkoły dzieciaków ???? dzieki za ewentualne wypowiedzi...

• Londynczyk 2010.05.05 [16:24]
    Ale po co tyle razy piszesz ten sam post???? działajac tak jak robisz napewno Ci nikt nie pomoze
  • Londynczyk 2010.05.05 [16:25]
    Ale po co tyle razy piszesz ten sam post???? działajac tak jak robisz napewno Ci nikt nie pomoze
  • hytraqa 2010.05.05 [16:45]
    londynczyk a ty tez dwa razy swoj post pusciles smiech.gif
  • natalia1111111111 2010.05.05 [16:49]
    witam ...w skrócie .....- znalazłam się z dziećmi na ulicy ...policja zwiozła nas na hostel i kazała się udać do counsilu ...counsil dał nam mieszkanie zastępcze tzn. pokój ,,mieszkamy już tam 7 dni a counsil kazał czekać ...na co ???? dojazd z zastępczego do szkł dzieciaków to ponad godziny w jedną stronę , jest to bardzo męczące dla nich ....ktoś był w podobnej sytuacji ....dalej czekać na wiadomości z counsilu czy szukać czegoś na własną rękę bliżej szkoły dzieciaków ???? dzieki za ewentualne wypowiedzi...

• natalia1111111111 2010.05.05 [17:21]
    ojejjjj teraz dopiero zauważyłam ...poprostu nie chciało mi sie wbić i klikałam ...sorki jakby co
  • natalia1111111111 2010.05.05 [17:29]
    ojejj stronka poprostu nie dała sie wbic ...sorki jakby co
  • natalia1111111111 2010.05.05 [17:31]
    ojejj stronka poprostu nie dała sie wbic ...sorki jakby co
  • Londynczyk 2010.05.06 [19:37]
    Napisalas ze dotsaliscie pokoj tymczasowy ale gdzie jest on usytuoawany? Hostel czy prywatny Landlord?
  • natalia1111111111 2010.05.07 [14:12]
    londyńczyk to raczej nie jest hostel ...dom w którym jest ok 10 pokoi i mieszkają tam ludzie którzy też oczekują na mieszkanko ...z tym że nie ma tam ikogo z dziecmi ...gdybym była sama tez bym nie kręciła nosem ...o ale 5 rano pobudka żeby zdążyć do szkoły na 9 ....koszmar przedewszystkim dla dzieci

• Londynczyk 2010.05.07 [19:57]
    ja bym na Twoim miejscu czekal , nic na huuura przeczekasz swoje , wiadomo pomeczysz sie troche ale pozniej bedziesz sie cieszyc z wlasnego lokum, my mieszkalismy w hostelu ok. 3 miesiecy ale teraz cieszymy sie wlasnym 2 bed house, wiec warto bylo czekac, Uzbierz sie w cierpliwosc, wiem ze ciezko ale sprobuj a napewno nie bedziesz zalowac
  • justyna.k 2010.05.10 [00:12]
    HEJusmiech.gif JA TEZ MAM KILKA PYTAN... JESTEM OSOBA NIEPEŁNOSPRAWNA I JADE Z MEZEM DO ANGLI W CZERWCU, MAZ JUZ ZNALAZŁ PRACE I PODPISAŁ UMOWE... JA CHCE KONTYNUOWAC TAM NAUKE... CZY MAMY SZANSE NA TAKIE MIESZKANIE NP PO ROKU CZASU ? CHODZI MI O TO ZE SŁYSZAŁAM ZE JEDNYM Z WARUNKÓW JEST WŁASNIE TO ZE TRZEBA PRACOWAC MIN 12 MIESIĘCY BEZ PRZERWY. PROSZE O ODPOWIEDZ BEDE BARDZO WDZIECZNAusmiech.gif
  • justynaaaaszczecin 2010.05.10 [00:25]
    witam serdecznieusmiech.gif jestem osoba niepełnosprawna... mam przyznana 1 grupe renty na stałe, jednak poruszam sie o własnych siłach. wraz z chłopakiem mamy zamiar jechac do Anglii w czerwcu on chce pracowac ja mam zamiar kontynuować nauke. mamy troszczeczke odłożonych pieniążków na start i juz załatwiony pokój do wynajecia... chcemy tez niedługo wziasc slubusmiech.gif czy jeżeli chłopak przepracuje rok , a ja bede sie uczyc mamy szanse na takie mieszkanie? bardzo prosze o odpowiedzusmiech.gif
  • justynaaaaszczecin 2010.05.10 [00:26]
    witam serdecznieusmiech.gif jestem osoba niepełnosprawna... mam przyznana 1 grupe renty na stałe, jednak poruszam sie o własnych siłach. wraz z chłopakiem mamy zamiar jechac do Anglii w czerwcu on chce pracowac ja mam zamiar kontynuować nauke. mamy troszczeczke odłożonych pieniążków na start i juz załatwiony pokój do wynajecia... chcemy tez niedługo wziasc slubusmiech.gif czy jeżeli chłopak przepracuje rok , a ja bede sie uczyc mamy szanse na takie mieszkanie? bardzo prosze o odpowiedzusmiech.gif
  • Wera :) 2010.06.06 [17:57]
    Witam , pierwszy raz pisze na forum
    , chodz bardzo duzo czytam. Zastanawiam się jak
    wygląda związek z konkubentem w Anglii odnośnie mieszkania z cousilu . Jestem po rozwodzie , mam córkę i żyje z mężczyzną z którym nie mam ślubu . On pracuje w Anglii po legalu i wynajmuje duzy pokój
    , ja mam do niego dołączyć wraz z córką . Chciałabym by córka poszła od września do szkoły tam , ja oczywiście też bede szukała pracy
    chociaż kilka godzin w tygodniu . Ale chciałabym złożyć dokumenty o mieszkanie , wiem że na wszystko potrzeba czasu , ale on jako kawaler może bedzie miał słabe szanse , a ja jako samotna matka z dzieckiem
    bede musiala uwzględnić partnera , bo przecież na początku to on nas bedzie utrzymywac . Troche sie w tym temacie gubie, proszę o wyrozumiałość i podpowiedz .
  • Wera :) 2010.06.06 [18:06]
    Widze , że nudny temat nadałam , bo nie ma odpowiedzi . Wiem ,że mnóstwo takich pytań jest odnośnie zasiłków , różnego rodzaju benefitów , ale takiej sytuacji jak moja nie wyczytałam na forum , a cofalam sie czytając każdą z sutyacji .
  • getyba 2010.06.06 [18:18]
    Wera przede wszystkim jezeli masz faceta to juz NIE JESTES samotna matka. Nie w UK.
    Oczywiscie jak zaczniesz pracowac, bedziesz miala HO to mozesz zlozyc podanie o mieszkanie councilowskie. Moze je zlozyc rowniez twoj partner. W UK konkubinat jest traktowany tak samo jak malzenstwo.
    Ale ciekawostka na marginesie oczko.gif szybciej czasami mozna dostac mieszkanie jako osoba samotna niz rodzina. Po prostu takich malych mieszkanek na 1 osobe jest wiecej niz tych wiekszych dla rodziny.

Odpowiedz na ten temat