Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

makkara

Mieszkania socjalne i spoldzielcze w UK

Polecane posty

Gość nowoczesna mama
jak mozna miec tyle dzieciakow mieszkan braknie w tym uk. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belfast.Z nami jest nietypowa sytuacja.Ja z dziećmi jestem jeszcze w Polsce.Nie składaliśmy nigdzie wniosków o takie mieszkanie.Wiemy jakie są warunki do spełnienia by je dostać.M szukal dla nas mieszkania i wynajął takie z ogłoszenia w gazecie.Okazało się,że babka to oszustka.To mieszkanie nie było jej,ona miała już nakaz eksmisji ale jeszcze chciała zarobić.M wrócił po pracy do domu(a mieszkał w nim już tydzień) i zastal zapieczętowane mieszkanie.Sprawa oparła się o policję,Polskie Stowarzyszenie w Belfaście.Zginęły z tego mieszkania nasze niektóre rzeczy,które były na zdjęciach w chwili przejęcia mieszkania przez spóldzielnie.Dziś zadzwonili do M by złożył papiery i w poniedziałek ma się zgłosić bo jak powiedzieli mają dla niego mieszkanie.Wszystko okarze się więc w poniedziałek jak to jest.Sami jesteśmy w szoku takim obrotem sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty nowoczesna mama----dalaś mi coś na moje dzieci,pomogłaś w ich wychowaniu ,że zabierasz głos?Nie osądzaj ludzi bo sama zostaniesz osądzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka277
podpisuje się pod tym co napisałas, niewiem dlaczego ludzie tak reagują na większą ilość dzieci w rodzinie.mieszkam w anglii juz jakis czas i u angielek jest to normalne miec 3 czy 4 dzieci nie jak u nas w polsce zaraz uwazaja cię za kogoś gorszego i tylko komentują .ludzka hamskosc nie zna granic....i ciesze się ze wam się udało moze nie z najlepszym początkiem ale dobrym końcem,zycze wam powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka---nie dziękuję bo jeszcze zapeszę:-D:-D:-D Tobie równierz powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesa35
dziewczyny , ja tez mam 4 dzieci i mieszkam w anglii. tu mozna miec duzo dzieci bo stac na to. pozdrawiam wszystkie mamy wielodzietne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inesa a może Ty znasz odpowiedź na moje pytanie?Wynajmujecie dom czy macie ze spóldzielni?Może wiesz ile beedrum się należy na taką rodzinę jak moja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesa35
My wynajmujemy dom, 3 bedroom ale juz zlozylismy o mieszkanie socjalne.mamy 3 chlopakow i dziewczyne wiec czekamy.ale jak narazie nie jest nam zle bo mamy duze pokoje , 2 lazienki,kuchnie wielká ,duzy ogrod.placimy 750£/m,polnocny Londyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesa35
tak jak ktos tu juz pisal nalezy sie kazdemu dziecku osobny bedroom i dla doroslych sypialnia, livingroom w ktorym sie nie mieszka, i odpowiedno duzy ogrod dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalezy sie podkreslam
panstwo z ze wsi na ogrody , wzruszajace ,__ nalezy sie !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosnice ignorujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestewm wykończona.Do wyjazdu zostal miesiąc a my dalej nie mamy mieszkania.Z tym ze spóldzielni nic nie wiadomo.M mial problem by dziś tam jechać,będzie jutro.Przeglądamy oferty w agencjach i to co nam odpowiada cenowo i wielkoscią to jest albo już nieaktualne albo dzielnica nie ciekawa.Normalnie idzie się zalamać.A najgorsze to to,że one są pootwierane w tym samym czasie co M pracuje.I jak tu coś znaleźć.W gazetach nie szukamy,po tym co nas spotkało.No nic,mam nadzieję,że jednak coś znajdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mags
czesc, nie wiedzzialam ze cos takiego jet mozliwe. moze mi ktos pomoc jak znalezc takie mieszkanie w guildford - podac jakies strony www gdzie moge znalezc info o tym. szukam mieszk z chlopakiem. jestesmy rok. obecnie nie mamy pracy. dzieki za wszelkie info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArLLA
To jest realne. Ale najpierw musisz przekonać urzędnika w Wielkiej Brytanii... Wielka Brytania ma jeden z najlepiej rozwiniętych systemów opieki socjalnej na świecie. Nie tylko pod względem rozmiaru, ale też wszechstronności. Największą jego zaletą jest indywidualne podejście do potrzeb osoby starającej się o przyznanie pomocy. Do skorzystania z niej mają prawo, oprócz Brytyjczyków, obywatele Unii Europejskiej oraz uchodźcy. Polacy mogą ubiegać się o taką pomoc dopiero po 12 miesiącach nieprzerwanego zatrudnienia i zarejestrowaniu się w ramach WRS (program rejestracji pracowników). Jedną z podstawowych form pomocy społecznej jest MIESZKANIE SOCJALNE Przyznawane jest ono osobom w trudnej sytuacji materialnej lub życiowej. Pomoc ta ma postać: - lokalu socjalnego dla osób, które nie mają stałego miejsca zamieszkania ani możliwości uzyskania go własnymi siłami i środkami; - dopłaty do obecnie zajmowanego mieszkania. Dofinansowanie jest przeznaczone dla tych, którzy znajdują się przejściowo w trudnej sytuacji finansowej lub życiowej. Żeby otrzymać pomoc, trzeba udowodnić urzędnikowi Council Office, że rzeczywiście znajdujemy się w trudnym położeniu materialnym. Rozpoczynając starania o uzyskanie takiej pomocy, należy przygotować się na wielokrotne sprawdzenie przez urzędników. Pomoc, którą przyznają urzędnicy Council Office, jest zindywidualizowana pod względem wielkości, kryteriów przyznawania oraz czasu, przez jaki przysługuje ona danej osobie. Jeśli przestajemy spełniać warunki korzystania z mieszkania socjalnego bądź dopłat, pomoc zostaje cofnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mags
wielkie dzieki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my dostalismy 310 ptk
i czekamy na dom:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile masz dzieciakow
nie bede rodziala 4 lub 5 dzieci aby dostac dom bez semsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto ci karze
nie musisz rodzic 4 czy 5 dzieciakow zeby dostac dom.mozesz sobie zapracowac i kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ile msz dzieciakow
tyle mam na ile mnie stac, a stac mnie na 4:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDEK jablocki
jak cie tak stac to robisz na topiku na socjal masakra !!!!!!!, moze 6 se strzelisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo przydzielam mieszkania
takim co ich nie stac:P i na swoje dzieci sama pracuje. i nic ci do tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze znajdzie sie jakas
wstretna zazdrosnica......ile masz dzieciakow.......no comment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty EDEK
pewnie wcale nie masz:( i co robisz na tym topiku??Chcesz mieszkanie dostac??? a po co ci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO nalezy sie podkreslam
NALEZY sie .JAK PSU MICHA.a jesli nie jestes w temacie to nie zabieraj glosu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landlondynka
podnosze bo ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aiszka
NAM PRZYZNALI 360 PUNKTOW ALE NAPISALI ZE MIESZKAN NARAZIE NIE Ma i mamy czekac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×