Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamana322

Na portalach randkowych faceci to sami oszuści . Kto miał tak jak ja?

Polecane posty

Gość zalamana322

moze nie wszyscy ,ale zdecydowana wiekszosc napewno. innej drogi poznania kogos nie znam , studia mam za sobą , dyskotekowi i klubi panowie mnie nie krecą wiec zostaja portale randkowe. Spotkań miałam kilkadziesiat? Nie licze . Nie mogę nikogo normalnego , powaznego znalezc :( panowie wydawaloby sie dojrzali tzn kolo 30stki są albo zonaci - o czym dowiaduje sie pozniej ,np przypadkowe spotkanie z nim i jego zoną - nikomu nie polecam takiego upokorzenia; albo zdziecinniali ktorzy sami do konca nie wiedza czego chcą tj. piwko meczyk a ja jako kura domowa do gotowania i seksu młodsi odpadają - nie chce byc kolezanką do imprez i niezobowiazujacych ero-spotkań. Normą jest oszukiwanie , wysylanie zdjec kolegów ,przerobionych komputerowo , wziętych z sieci . Dlugo by mowic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudze sie okrutnie
a moze na czatach ? Szybka wymiana foto. spotkanie i ewentualnie dalej . Musi byc jakis sposob na trafienie na swoja polowke. Moze nie zniechecaj sie tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rendy_l
Oj nie, czaty bym odradzała! Tam znajdziesz jeszcze więcej oszustów i erotomanów. A na jakich portalach randkowych byłaś? Bo to wiele zależy od tego jaki portal wybierzesz. Są portale erotyczne, są randkowe, a są też matrymonialne, które Tobie akurat chyba najbardziej by odpowiadały. Skoro szukasz czegoś na poważniej, to myślę, że tego typu portale są dobre. Znajdziesz tam większość normalnych facetów, którzy szukają partnerki, a nie "kobiety kury domowej" czy eroparnetki, tak jak piszesz. Ci młodzi i oszuści raczej wolą siedzieć na tańszych portalach, gdzie łatwiej im "poderwać" jakąś dziewczynę. Ja korzystałam swego czasu z mydwoje, jeśli szukasz portalu dla normalnych ludzi, na którym szuka się drugiej połówki, to myślę, że możesz tam spróbować. Dodatkowo mają tam fajny test psychologiczny, dzięki któremu widzisz czy facet do którego chcesz zagadać pasuje do Ciebie. Oczywiście to nie jest jedyny portal, który sprawdza się, ale znam go z doświadczenia, więc akurat jego mogę polecić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiubździu*
Jestem nowa na sympatii. Wrażenia niezbyt dobre. Szpanerstwo, albo krótki opis z którego nie wynika jakim ktoś jest człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana322
znam tylko te popularne portale czyli sympatię , i iLove -które padło jakis czas temu . Fotka.pl jest niestety nie dla mnie . Przeznaczeni i tym podobne portale katolickie tym bardziej , z wiadomego wzgledu - nie jestem wierząca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana322
może to dlatego, bo straciłam dziewictwo w gimnazjum z moją pierwszą miłością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana322
o czym ty mówisz? jaki czas? w wieku 20 lat mialam szukać meza? 25 latka to desperatka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak masz wysokie wymagania to co sie dziwisz?Obniż poprzeczkę kobieto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie, za to kobiety są zajebist
e szukam takich 20-23 lata, jestem podobno przystojny, nie mam słitaśnych opisow, ale jakos zadna nie chce odpisywac. Po co wy sie rejestrujecie? Wysle taka oczko na sympatii i tyle, a jak zostawiam namiar to sie nie odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam.Do mnie czasem same napisały.Ale i tak nie umiem ciągnąć takich rozmów.Ale czasami się zdarza że nie odpisze,takie życie.Jak mają z 100 adoratorów to trudno żebym został tym szczęśliwcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lazur Deluxe
sam obnisz, Bagno, i ty offerma też. kto normalny chciałby takich zrzędzących jak baby mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lazur Deluxe
obniSZ? płonę ze wstydu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moze sprobuj na jakiejs normalnej imprezie z kims pogadac przeciez faceci nie gryza....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lazur Delux-Ale ja mam małe wymagania,dla mnie kobieta powinna: -Nie zrzędzić -nie być materialistką -nie straszyć urodą -być normalna -nie puszczać się -mieć przynajmniej przednie zęby -powinna się myć przynajmniej raz dziennie -powinna nie palić i mało pić -lubieć sex Czy mam za duże wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocieszka
w twom przypadku trudno byc zalamanym skoro sie wie ,ze reszte zycia spedzisz samotnie jako prawik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam podobny problem by znaleźć normalną dziewczynę na portalu randkowym z okolic swojego miasta. Co wejdę na jakiś profil to albo lesbijka i szuka dziewczyny, albo szuka sponsora, albo kogoś z dużym sprzętem, są jeszcze panie po czterdziestce ale aż tak zdesperowany to jeszcze nie jestem, pełno jest też małolat 15-17-latek, ale o czym z taką gadać? o błyszczyku? ;] Zalamana322 - nie załamuj się. Znajdziesz na pewno swoją drugą połówkę. Musisz mieć tylko oczy szeroko otwarte. No i on nie koniecznie musi się czaić w Internecie. Może to będzie ten, który na przystanku autobusowym zapyta Cię o godzinę. Szukaj swojego ideału, nie poddawaj się i nie zniechęcaj. Szukając w Internecie to jak szukać igły w stogu siana, ale ta igła na pewno tam jest. Musisz tylko oddzielić ziarno od plew. Jesteś porządną dziewczyną i masz prawo znaleźć sobie faceta na poziomie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a studiowałaś pewnie
łopatologie posuwczą:D pusta jesteś i na takich trafiasz:P kto przy zdrowych zmysłach szuka partnera w świecie fikcji :) zastanów się ,niby wykształcona a masa ciemna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro dziewczyna jest porzadna i wporzadku to niech szuka faceta na poziomie.A Ci ktorzy twierdza,ze ma obnizyc poprzeczke,niech ida na leczenie.Bo lepiej byc samemu niz miec prostaka w domu.A Ty Offerma takim prostakiem wlasnie jestes,sadzac po tym jak sie wyrazasz i tym co masz do powiedzenia.Prostakiem jestes i z prostaczka skonczysz...swoj do swojego ciagnie. I nie obrazajcie kogos kogo nie znacie! Bo to,ze dziewczyna nie ma faceta.nie znaczy,ze jest dziwka..!!!!! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Masz pecha. Ja spotkałam się raz. Po 2 latach został moim mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję się pod wypowiedziami poprzedników, żebyś się nie zniechęcała. Mnie się udało na sympatii (po 4 miesiącach pobytu tam) "wyrwać"dwóch fajnych kumpli i obecnego narzeczonego. Także cierpliwośc, cierpliwość, cierpliwość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amada krk
DYNAMITEKID77 - oszust matrymonialny i naciągacz,od lat aktywnie działa na wielu portalach randkowych, dobry manipulator, nie dajcie się nabrać dziewczyny, spotyka się z kilkoma naraz.Długa jest lista oszukanych przez niego kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukanamala
Na portalach randkowych jest całe mnóstwo naciągaczy i oszustów. Wszyscy szukaja tylko sexu a piszą o uczuciach. Najwiecej, chyba z uwagi na popularność portalu jest na sympatia.pl. takisobiejak, oruga, arii, i jeszcze kilka nicków to ten sam chłopak. Opowiada o sobie w samych superlatywach a chodzi mu tylko o "zabicie czasu" miedzy jedna a druga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udusi kręcić
A jakie kobiety oszustki dajcie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotkowa panna
sympati nie polecam :) panowie chcą wyłacznie seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruharet
sympati nie polecam panie chcą wyłacznie seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaOnaJednaaa
Hej, ja też się o tym przekonałam, że na takich portalach większość oszustów, a co najlepsze, wszyscy piszą jacy to są szczerzy itp. a jak przyjdzie co do czego to się na spotkaniu wszystko okazuje. Też okres studiów mam za sobą, na dyskoteki chodzę sporadczynie a poza tym nie jest to dobre miejsce na poznanie fajnego fceta, większość pijanych którzy szukają łątwego seksu. Pomyślałam o portalach randkowych ale tam oszuści ehh I gdzie teraz normalna, wartościowa osoba może poznać normalnego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaOnaJednaaa
Też mam doświadczenia z sympatią... porażające jeden facet - mógł pisać wiadomości godzinami, ale na relalne znajomości nie miał ochoty, drugi facet mówił o sobie w samych superlatywach, jaki szczery, poukładany, beznałogów, anioł - poznaliśmy się, ale coś mnie tknęło i nie kontynuowałam tej znajomości - później okazało się, że facet był zaręczony ;) Trzeci - niby poważny, szukający poważnego związku, a w efekcie - chodziło o seks. No i usunęłam konto ;) No więc ręce opadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobawiłam się chwilę
dawno dawno temu tym...dla sprawdzenia o co to chodzi,i podsumowanie jest idealne,a ze minęło kilka lat,to zapewne jest jeszcze gorzej,poznawanie tak kogoś to śliska sprawa,i nawet były badania ze tylko 2-3% mężczyzn ma faktycznie nadzieję na znalezienie tak partnerki,reszta to wszelakiego sortu oszołomstwo ale to kazdego indywidualna sprawa czego w zyciu oczekuje i poszukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felietonistą autorytety griffi
To samo dotyczy kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×