Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kitty20

podrażnienie pochwy co to może być?

Polecane posty

od kilku dni czuje w intymnym miejscu swędzenie i pieczenie a muszelka jest zaczerwieniona. Zachowuje pełną higienę oraz depiluje się w tym miejscu partner też zachowuje pełną higienę penisa ale pojawiły mu się na główce małe krostki. uprawiamy seks bardzo często. Nie mamy innych partnerów a ja rozpoczynając z nim współżycie Bylam dziewica więc nie "złapałam" nic...martwię się co to może być...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pestycydy z nieumytego ogórka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doprawdy jeżeli ty miałaś/miałeś niemiłe przygody z warzywami nie znaczy że każdy je ma. Nie bawię się w takie głupie zabawy dla kobiet wątpliwej inteligencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doprawdy jeżeli ty miałaś/miałeś niemiłe przygody z warzywami nie znaczy że każdy je ma. Nie bawię się w takie głupie zabawy dla kobiet wątpliwej inteligencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to pestycydy ze zle umytej marchewki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupot nie,głupot nie,moze sobie obtarłas czymść???za mocno brędzlowałaś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nigdy na nic tego typu nie chorowałam. Nie zabawiam się w taki sposób jak sugerujesz wgl oprócz kochania się z chłopakiem nie mam innych aktywności seksualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet palcóweczki sobie nie robisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nigdy na nic tego typu nie chorowałam. Nie zabawiam się w taki sposób jak sugerujesz wgl oprócz kochania się z chłopakiem nie mam innych aktywności seksualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest to kara za sex przedmałżeński bo każdy grzech powoduje cierpienie np zdrady pogarda to jest grzybica albo co innego rzeżączka do dermatologa a choroby nie biera sie z od tak z powietrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nie nawet "palcóweczki" przed utrata dziewictwa nie dogadzalam sobie a teraz wystarcza mi seks z chlopakiem nie potrzebuje takich zabaw. Byłam wychowywana w wierze ze to cos zlego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nie nawet "palcóweczki" przed utrata dziewictwa nie dogadzalam sobie a teraz wystarcza mi seks z chlopakiem nie potrzebuje takich zabaw. Byłam wychowywana w wierze ze to cos zlego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz spróbować płukanki tantum rosa, jest całkiem dobra. Ale najlepiej do ginekologa od razu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka wychowana w wierze katolickiej a pisze jak pyta jak to jest w 3kącie we dwie dziurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kitty20 dziś A co ma wiara do palcóweczki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest coś takiego jak ciekawość dlatego pytałam o trójkąt. A "palcóweczka" itp. Nie kręcą mnie i nie kręciły nigdy proste. Dziękuje za dobre rady a tym wszystkim "dobrym" w poradach ludziom dziekuje z calego serca i ogórki wam w muszelki (skoro tak to lubicie bawić sie warzywami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja mówiłam coś o wierze katolickiej? Po prostu Bylam tak wychowana że nie robi się takich rzeczy a wiara nie ma nic do mojego wychowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez nikt tu nie wytaka ci wiary katolickiej,tylko wiary jako takiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×