Odpowiedz na ten temat

Praca w Banku

• Akinom25 2012.02.07 [19:25]
    Super, pierwsza dobra informacja tego dnia, bo ja już zaczęłam mieć wątpliwości co do Idea BAnku. Może faktycznie cierpliowość tutaj jest wskazana. Ja aplikowałam 20 stycznia, więc pewnie jeszcze trochę poczekam, może akurat mnie zaproszą.
    Pozdrawiam wszystkich oczekujących usmiech.gif !!!

• bph 2012.02.07 [22:37]
    hej. Możecie coś powiedziec o tym banku? Jakie zarobki? Ile zarabia doradca z funkcją kasjera? Duże miasto,
  • cameo cameo 2012.02.08 [17:43]
    do Hania123123 i ANIKOM
    widzę, że nadal interesuje Cię temat IDEA BANKU
    bankier dostaje 1500zł butto i musi otworzyć działalność gospodarczą, z tych 1100 netto z groszem opłaca składkę zdrowotną, a żeby mieć pieniądze musi zrobić palny, w zależności od sprzedanych produktów i kwot kredytów są różne premie. Minusem tej pracy jest fakt, że do czasu kiedy bank nie opracuje procedur rozpatrywania wniosków premie są nie realne, ponieważ rozpatrywanie wniosków odbywa się tylko w centrali i trwa to bardzo długo więc jak sama czytałaś klienci uciekają.
    Asystent również zarabia najniższą krajową 1500 brutto, i jego praca polega na kompletowaniu wniosków, które „rzuca bankier czy junior bankier - to dobra praca dla studenta a nie doświadczonej jak Ty osoby.
    Na bankiera rekrutacja jest dwuetapowa rozmowa z dyrektorem, a następnie test z wiedzy bankowej jeżeli się zakwalifikujesz do 2 etapu.
    Bank jest nastawiony tylko na obsługę klientów firmowych, małych, mikro i średnich przedsiębiorstw. Trzeba mieć wiedzę z zakresu ich obsługi.

• kacha251983 2012.02.08 [19:26]
    Dzisiaj miałam 2 rozmowy, pierwszy etap do BPH, rozmowa bardzo fajna, fajnie przeprowadzona oraz drugi etap do Skoku Stefczyka. Druga rozmowa beznadziejna, prowadziły ją trzy kobiety, które wręcz na mnie naskoczyły i próbowały udowodnić sobie wzajemnie, która z nich ma tam więcej do powiedzenia ! Masakra, czułam się jak na celowniku, dosłownie chciały mi dać do zrozumienia, że niepotrzebnie tam przyszłam, miałam ochotę wyjść! Nawet gdyby chcieli mi zaproponować kolejny etap, to podziękuję. Mam doświadczenie w bankowości i wieloletnie doświadczenie w obsłudze klienta, a praca w skoku nie jest szczytem moich marzeń, po prostu jestem zmuszona do zmiany pracy, ale swój honor mam, więc Stefczykowi dziękuję. Czekam na odpowiedź z MultiBanku i BPH, mam nadzieję, że gdzieś mi się uda. A jak Wasze doświadczenia po rozmowie do Skoku Stefczyka ? Dodam jeszcze, że kiedyś startowałam do Skoku Piast i tam też rozmowy wspominam bardzo sympatycznie.
  • Akinom25 2012.02.08 [19:45]
    Kacha...
    Powiem Ci, że też miałam wątpliwą okazję uczestniczyć w rozmowie kwalifikacyjnej do Skoku. Mimo, że każde takie spotkanie traktuję jako coś wnoszącego do mojego doświadczenia, to jednak nie życzę sobie takich spotkań. Rekrutacja nieprzyjemna, odebrałam ją jako łaskawość ze strony osób rekrutujących, że mnie zaprosiły i mam zaszczyt z nimi rozmawiać. Scenariusz ten sam 3 kobiety, czułam się niekomfortowo, moje odpowiedzi miały stanowić moją obronę a nie partnerską rozmowę.
    Miałam obawy, że może to ja mam jakieś spaczone oczekiwania co do takich rozmów, ale jesteś kolejną osobą od której słyszę, że to "coś nie tak" jest po drugiej stronie.

• kacha251983 2012.02.08 [20:22]
    Akinom25, dzięki za tę opinię usmiech.gif Również się cieszę, że nie tylko ja odniosłam takie wrażenie po rozmowie do Skoku usmiech.gif
  • aisha83 2012.02.08 [20:43]
    Jednak w Idea Bank nawet na stanowisko kasjera jest assessment center, w którym dzisiaj uczestniczyłam. W sumie były 2 zadania i jeśli chodzi o formę i osoby przeprowadzające assessment, to mam pozytywne odczucia. Do wtorku włącznie mają się skontaktować z każdym z kandydatów, więc nie pozostaje nic innego jak czekać oczko.gif Pozdrawiam wszystkich forumowiczów! usmiech.gif
  • do kaha 2012.02.08 [20:47]
    A w bph na jakie stanowisko składałas cv? Jaką kwotę im podałas że chcesz zarabiac?
  • Hania123123 2012.02.08 [21:08]
    Jednak jest AC na kasjera???? Trzymam zatem kciuki usmiech.gif
  • Oliviaaaa 2012.02.08 [21:23]
    Do kacha251983
    Też kiedyś miałam przyjemność być na rozmowie z Skoku Stefczyka i po pierwszym etapie, powiedziałam sobie, że absolutnie nie chce tam pracować....
    U mnie była rozmowa grupowa, dla mnie to oznaka braku szacunku...Każdy chciał się wykazać coś powiedzieć.... A osoba prowadząca nawet ręki nie podała na pożegnanie/ powitanie. Brak kultury na maksa, wyszłam z stamtąd z niesmakiem. Babka się przechwała ile to ona kasy zarabia i na jakie wakacje ją stać...Nie wiem czy ich tam szkolą tak, że mają się tak zachowywać, czy to ta presja.... Najgorsza rozmowa kwalifikacyjna jak dla mnie. I dobrze ,że tam nie poszłam na kolejny etap, kasę obiecywali. Znajomego dziewczyna tam przeszła i ponoć codziennie płacze jak wraca do domu, taka atmosfera...a zarobek 1500brutto.
    Może nie wszędzie tak jest, to zależy od ludzi....
  • Oliviaaaa 2012.02.08 [21:25]
    Do MAMA
    A skąd ja mam wiedzieć?????
  • Ideaa bank 2012.02.08 [23:09]
    kasjer 1800 netto narazie nie musza sprzedawac ale pewnie to sie zmieni
    Office Menager nie wiem ile zarabia ale na premie za wyrobiony target oddzialu tez czeka i czeka smutas.gif

• aisha83 2012.02.08 [23:26]
    Tak Hania123123, jak sama się przekonałam jest AC na kasjera, dopiero na drugim etapie są rozmowy indywidualne. Nie dziękuję, by nie zapeszyć usmiech.gif
    Kasjer nie ma targetów, ma 1800 netto i rozumiem, że w takim razie premii żadnych też nie dostaje...?
  • lubelskie 2012.02.10 [14:54]
    witam, czy jest ktos pracujacy w banku z woj.lubelskiego? pracuje w bankowosci od 5 lat jako doradca, mam sporo sukcesow na tym polu popartych wynikami,ale chcialabym (byc moze) zmienic bank, jednak nie chce wpasc z deszczu pod rynne. Mozecie polecic jakis bank? Jakie moge miec wymagania finansowe w naszym regionie na ewentualnej rozmowie? dodam, ze zarabiam netto od 3-5 tys, przy podstawie smiesznie niskiej brutto 1900, zawsze wyrabiam plan i w kredycie i w strukturach, ale jest to okupione ogromna praca, stresem i wysilkiem. Teraz juz nie zalezaloby mi na wielkiej kasie, wolalabym miec wyzsza podstawe+wiadomo premia zalezna od wynikow. Mozece cos podpowiedziec? pracuje w GNB.
  • praca bgz 2012.02.11 [10:27]
    Praca w BGŻ od nowego roku-Plany niewykonalne. sprawdzanie kalendarzy i tablic motywacyjnych z wypisanymi głupotami.O premii można tylko pomarzyć, a jak ci się uda zrobić 85% planu na wszystkie produkty to dostaniesz 300zł za 3 miesiące pracy.A co do szkolenia to w tamtym roku były w Lesznie pod Warszawą przez 3 bite tygodnie, od nowego roku tydzień w centrum regionu.mocno się zastanów czy warto, bo wyzysk w biały dzień i praca po godzinach za darmo.
  • praca bgz 2012.02.11 [10:28]
    I jeszcze zakaz urlopów jeśli nie masz wykonanego planu.
  • BGŻ 2012.02.11 [14:33]
    A czy podpisuje się jakąś lojalke? I pytanie może wydać się głupie, ale czy zwracają kase za ząświadczenie z krk? Wyszłam właśnie z takiej instytucji gdzie musiałąm płacić z własnej kieszenie za zaświadcenia opraz za szkolenie kasjerskie....
  • praca bgz 2012.02.11 [14:56]
    Kurs Kasjerski za darmo,nie ma żadnych lojalek i zaświadczenia z krk tez nie trzeba, ale wyzyk w biały dzień.Trzymaj się z dala od tego banku, chyba że naprawdę nie masz innego wyjścia.
  • Bgż 2012.02.11 [16:28]
    nie mam....:/
  • Bgż 2012.02.11 [16:37]
    ale dzięki za info...a Ty jeszcze tam pracujesz?
  • CA 2012.02.12 [16:33]
    DO pracowników Credit Agricole - jakie macie podstawy i jak dlugo pracujecie? Zastanawiam sie nad zmiana miejsca pracy na ten bankusmiech.gif
  • Monia123456 2012.02.13 [13:37]
    Czy ktoś ma wiedzę nt zarobków w Credit A. Dokładnie jakie wynagrodzenie jest dla doradcy ds. hipotek w mieście pow. 180 tys.
    Może też jakieś info nt rekrutacji.
  • doradcabankowy 2012.02.13 [20:00]
    Monia czyżby sie na rozmowe wybierasz? Bo ja tez oczko.gif dzisiaj do mnie dzwonili i tez tak sie zastanawiam jakie jest wynagrodzenie
  • Monia123456 2012.02.14 [12:10]
    Tak, mam jutro /w środę/ rozmowę. Widzę, że nie ma chętnych aby coś podpowiedzieć w zakresie widełek wynagrodzeń.

• jola BGŻ 2012.02.14 [12:36]
    Witam
    czy tak naprwdę jest żle w BGZ? Idę na rozmowę w sprawie doradcy do oddziału na podlasiu. Może ktoś pracuje bądz pracował na podlasiu, jakie są warunki płacowe ora ogólna atmosfera? Bardzo dziekuję za opinię
  • polbank 2012.02.14 [18:26]
    Hej. Mam pytanie. Jak praca w polbanku? Cięzko jest wyrobic plany? Jak z wypłatą? Ile mniej więcej zarabia doradca w oddziale banku. Duże miasto.
  • Monia123456 2012.02.14 [19:11]
    W Polbanku możesz liczyć na stabilne warunki zatrudnienia. Pierwsza umowa na czas próbny, potem dwie umowy na określony a jak się uda trzecia stała. Pobory płatne zawsze w terminie, pakiet opieki medycznej, multisport, możliwość ubezpieczenia grupowego w pzu.
    Wynagrodzenia myślę, że teraz kształtują się w granicach 2500 - 3000 brutto. Doradcy hipoteczni czy firmowi zatrudnieni w lepszych czasach może nawet do 4000 brutto.
    Podwyżki - może jakaś jedna na 4 lata i to dla wybrańców.
    Praca ciężka - plany, plany, plany ..... nie ma tłumaczeń, ciągła kontrola, straszenie nie przedłużeniem umowy. Coroczna ocena pracownika.
    W tej chwili nastawienie na depozyty, fundusze, karty kredytowe. Plany nie do wykonania.

• lubieciastka45678 2012.02.14 [20:14]
    witam, czy jest osoba która moze mi powiedziec na czym polegaja zadania na rozmowie do city handlowego banku? o co moga pytac? to jest trzeci poziom rekrutacji ze tak to nazwe. usmiech.gif dwie rozmowy odbyly sie przez telefon natomiast teraz mam spotkanie ktore bedzie trwalo 3-5h. czy moge spodziewac sie jakis testow, gdzie jesli chodzi o bankowosc nie mam doswiadczenia w ogole.
  • natmat 2012.02.15 [00:01]
    Witam, czy ktoś pracował lub pracuje w Żaglu S.A ? Mam tam podjąć pracę jako doradca klienta. Możecie mi coś powiedzieć na jakich zasadach się tam pracuje i czy są jakieś plany sprzedażowe? Podczas rozmowy za wiele się nie dowiedziałam. Z góry dziękiusmiech.gif
  • x x xx x xxx 2012.02.15 [10:55]
    natmat- ja tam pracowalam, nie jest wesolo, zarabiasz najnizsza krajwoa, plany moze nei sa duze ale jezeli jestem w jakims beznadzijnym miejscu to ciezko je wykonac bo glownie sprzedajesz przez telefon a to jest ciezkie do wyrobienia, ale jezeli zadawala cie najnizsza krajowa to mozesz tam pracowac bo sporo dziewczyn tam pracuje dlugo i nie zmaierza pracy zmienaic ze wzgledu na duzy spokoj, bo mozesz w sumie pol dnia spedzac jak chcesz a pensja sie nalezy

Odpowiedz na ten temat