Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość hej Ludziska
fajnie, dziekuje ci serdecznie za tak ważne dla mnie informacje:) ale w sumie nie uzyskalam odpowiedzi na moje pytanie... ile mniej wiecej sie zarabia na takim stanowisku i jak sie do tej rozmowy przygotować..ktoś wie???? juz jutro ta rozmowa i mi bardzo zależy:) Teraz czytam informacje o banku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Ludziska
kurcze , w sumie jak pomyśleć to jestem nerwowa osobą:( nawet jak sie wykuje to wszystko moge zapomniec:( chyba jednak sie nie nadaje:( Strem mnie zje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Ludziska
stres mialo być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Ludziska
napiszcie prosze na te moje pytania, pliss jutro rano mam rozmowe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.fm
mam takie stanowisko w jednym z polskich bankow, na poczatku zaproponuja ci ok 1000-1200, na probe, pozniej mozna dojsc do ok 1800 z premiami, po ok pol roku, generalnie na mniej niz tysiac sie nie godz, i nie bedzie to polegalo na siedzeniu i informowaniu klientow, ale na ich aktywnym pozyskaniu, jak jestes przebojowa i otwarta, latwo nawiazujesz kontakty to sobie poradzisz. Jak myslisz ze to bedzie siedzenie za biurkiem i rozmawianie, zawiedziesz sie, bedziesz rozliczana za wyniki, itp itd. To tez zalezy w jakim banku, generalnie tak jest przynajmniej w jednym z 3 najwiekszych bankow w polsce. powodzenia - ja bym rzucil kwotą 1050zł na poczatek + ew.programy motywacyjne, czy skuteczne zamykanie kontaktow polaczone ze sprzedazą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Ludziska
a i własnie w jaki sposob sie sprzedaje te produkty finansowe? wydzwania sie po ludziach , np aby wzieli kredyt czy zalozyli lokate????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Ludziska
no tak , dziś juz jest ta rozmowa :o w sumie to nie wiem jaki ich do siebie przekonać skoro sama nie wie, czy tego typu praca jest fajna:O i e ogóle co sie porabia jako asystent klienta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blisss
no wlasnie ze na wydzwanianiu poniekad ta praca polega a jak Ci zabraknie do targetu to byc moze bedziesz zmuszona do naklonienia rodziny badz znajomych do zalozenia kont, lokat ,wziecia niepotrzebnego im kredytu tak musi robic moj chlopak zeby sie w tej pracy utrzymac ale juz niedlugo chyba zrezygnuje bo ma dosc tej pracy choc zarabia jakies 1200 netto za takie nerwy i tak sie nie oplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Ludziska
a to takie gówno??? niech sie ugryzą w dupe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blisss
do tego trzeba miec talent i duzo cierpliwosci , odwagi, bardzo dobry kontakt z ludzmi i sile przekonywania no a przy tym wszystkim wymalowany na twarzy usmiech jesli tego nie masz nie laduj sie w taka prace bo psychicznie nie wytrzymasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Ludziska
nie poszlam na spotkanie, olałam ich :) jutro ide na rozmowe jako pracownik administracyjno-biurowy:) mysle, ze to będzie spokojniejsza praca!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lissbb
Hej, pracuję w banku i zgadzam się w zupełności z wypowidziami bliss, ze to ciężka i stresujaca praca za marne pieniądze, stres ogromny, masz wyznaczone zadania, ile kont założyć (oczywiście takich, które funkcjonują, na których są obroty), lokat, ile sprzedać kredytów itp, ciągle cię rozliczają z tego ilu klientów pozyskałaś, siedzi się godzinami w pracy, a kasa marna, około 1000-1200 na rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale co
dzwoni sie po ludziach, aby zakladali lokaty, brali kredyty???? w jaki sposob sie pozyskuje?? jak to masz sie z gory wyznaczone ile sprzedać?? a jak sie nie sprzeda to co wtedy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blisss
no dzwoni sie dzwoni albo namawia tych co przychodza do banku Twoja w tym glowa zeby ich przekonac do kupienia jakiegos produktu nie wazne sa metody pozyskiwania target musi byc, jak nie masz zrobionego limitu nie masz premii jesli taki stan utrzymuje sie dllugi czas nie spelniasz warunkow umowy gdzie masz jak byk napisane" aktywna sprzedaz produktow bankowych" to po prostu sie Ciebie pozbeda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona bardzooo
mam okazję pojąc prace w oddziale Lukas Banku. poradzcie mi czy warto? Jakie są warunki? to będzie placówka kredytowa + przyjmowanie wpłat od klientów? Pliss pomocy? Czy faktycznie az tak bardzo rozliczają za ilośc udzielanych kredytów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona bardzo
odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanaka
ubiegam sie o prace w banku millenium mam srednie wyksztalcenie i to jest chyba ten minus natomiast slyszalam ze przyjmuja do pracy na stanowisko obługi klienta (sprzezdaz kart kredytowych itd).-ze srednim wykształceniem. Jestem osoba bardzo operatywna komunikatywna .otwarta,pracowałam i nadal pracuje jako przedstawiciel handlowy inna branza ,odnosiłam sukcesy,jako młody pracownik a mam 22 lata. Byłam w czołówce sprzedawców,tam pracodaca nie zwazał na wiek i wykształcenie mimo iz jest to bardzo wazne ,jesli udokumentowałabym swoje sukcesy i rozmowa przebiegła by pomyslnie to czy mam szanse na prace w banku. Poniewaz interesuje mnie stala praca.prosze o odpowiedz i moze jakies info.na temat rozmowy kwalifikacyjnej z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a te stawki podane
przez was to dotycza calego etatu? bo ide jutro na rozmowe do banku, zaproponowali mi pol etatu, i wlasnie nie wiem ile? jesliby sie juz spytali naturlich:) a w ogole to sie boje, ze bedzie to cos w rodzaju wlasnie aktywnej sprzedazy:( tego nie chce, ale babka powiedziala mi ze to raczej cos w rodzaju infolinii czy call centre jak np sie do mbanku dzwoni, a wydzwanianie po ludziach to tylko ewent wtedy kiedy sie spozniaja ze splata kredytu, ale mam teraz zgryza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzyn
a ja pracuję w Ceri ( centrum rozliczeń i informacji , grupa bre banku) i zarabiam 700 zł netto, no i co opłaca się pracować w bankowości ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oplaca sie tylko
zalezy jako kto pracujesz i w jakim banku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutro jutro jutro
no ja mam jutro rozmowe w pko. stanowsisko call center. ale, ale, jestem na 5 roku studiow...czy oni przypadkiem nie cha mnie tylko na 3 mies i pappa? w dodatku studiuje stosunki mdznar... cos mi tu smierdzi... wyslalm cv-ke, ale to ostatni tel, jakiego sie dzis spodziewalam... help.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brenda27
Pracuj ę w banku od 6 lat i uważam, że praca tam to jedno wielkie bagno. Gdy zatrudniałam się do pracy to dyrektor tak ładnie i kolorowo opowiadał o mozliwościach rozwoju, awansu, podwyżkach. Tymczasem stawka od 6 lat nie uległa zmianie (sprzątaczka w Sejmie zarabia chyba więcje ode mnie). O awansie nie ma mowy - mimo wielu starań. Klienci wożą się po tobie "jak po łysej kobyle", a ty musisz mówić "dziękuję i zapraszam ponownie". Nie ważne ile pracy odwaliłeś, ile zaksięgowałeś przelewów, ile przewaliłeś papieru najważniejsza jest sprzadaż! Jak nie wypracujesz planu to ci grożą zwolnieniem. Siedzisz w nadgodzinach, których oczywiście nie wypłacają (bo to w ramach obowiązków siedzisz). Gdybym mogła cofnąć czas ...... napewno nie wybrałabym na studia kierunku bankowość, nie poszłabym do pracy w banku. Myśle, że nie jestem sama w takiej sytuacji! Jeśli ktoś ma inne doświadczenia na tym polu proszę o podanie mi nazwy tego super banku, złoże tam podanie. Optymistą życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmm.....
a jakie stanowisko jest najlepiej opłacalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brenda27
w banku najlepiej opłaca się być prezesem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta...........
czy wy skaładaliscie swoje aplikacje droga elektronicznaczy w oddziale jakiegos banku? i ile sie czeka na odpowiedz ? ja złozyłam swoja oferte ale nie wiem ile bede czekała az ktos mi odpowie czy to jest kwestja kilku dni czy kilku miesiecy :( czy moze mi ktos podpowiedziec o co moge byc pytana na takiej rozmowie zakładajac ze sie ktos odezwie ;) czego unikac .....ot takie porady jesli ktos juz to przeszedł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta...........
mam jeszcze takie pytanko moze wy sie orientujecie jak to jest z tymi ogłoszeniami na necie jak nie ma daty do kiedy mozna skladac aplikacje to jaki jest okres waznosci takiego ogłoszenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brenda27
< czy wy skaładaliscie swoje aplikacje droga elektronicznaczy w oddziale jakiegos banku? i ile sie czeka na odpowiedz ? > To zależy czy akurat kogoś potrzebują! Możesz czekać krótko a może nigdy nie zadzwonią (a tak wogóle to dlaczego chcesz pracować w banku?) Nie ma znaczenia w jaki sposób ta aplikacj ado nich dotrze (ja ostatnio byłam na rozmowie w sprawie pracy i aplikacje wyłałam e-mailem) < czy moze mi ktos podpowiedziec o co moge byc pytana na takiej rozmowie zakładajac ze sie ktos odezwie czego unikac .....ot takie porady jesli ktos juz to przeszedł > Napewno Cię zapytają: 1 dlaczego chcesz pracować w ich banku 2 czym obecnie się zajmujesz 3 ile chcesz zarabiać 4 jeśli już gdzieś pracowałaś wcześniej to dlaczego chcesz się zwolnić 5 mogą Ci kazać zainscenizować sprzedaż jakiegoś produktu 6 pytają też czasami o twoje mocne i słabe strony 7 co wiesz o ich banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta.............
jak to sprzedac produkt bankowy? a czy ty pracujesz w banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brenda27
pracuje, a co? ja miałam takie pytanie aby zainscenizować sprzedaż kredytu gotówkowego (wiesz wymyślasz jakieś głupoty tzn. na co jest przeznaczony, okres kredytowania, oprocentowanie, prowizje itp.) może to być np. lokata lub jakiś ror

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcus
UWAGA! CIEKAWE! Jak by to powiedzieć - Pracuje w Banku Spółdzieczym jako: Specjalista Zespołu Rachunkowo sprawozdawczego, analityk ryzyka płynności, ryzyka stopy pracentowej, ryzyka kredytowego i operacyjnego, sprawozdawczośc finansowa dla NBP, członek komitetu ds. aktywów i pasywów ALCO, odpowiedzialny za reklamę (grafika). Pensja miesięczna - 1200 zł netto. - JAKIEś PYTANIA - meślę że żadnych........... dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×