Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość Domostwo
A mnie ciekawi gdzie dają najwyższą podstawę i możliwe do zrealizowania plany. Sam pracuję w jednym z banków, premia za 125% planu wynosi 2000 brutto i więcej nie da rady, nawet jakby się zrobiło 500%. Tylko, że plany są wysokie i beznadziejnie skonstruowane (w każdym kolejnym miesiącu ten sam produkt mniej waży). Więc robi się premie na tyle osób ile to możliwe i dzieli się później po równo. Mam możliwość przejścia do Polbanku w Krakowie, podobno kasa jest lepsza. Nie wiem tylko jakie są warunki pracy. U mnie jest raczej bezstresowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostałam prace
A Marshall, czy ciężko jest wyrobić te plany w millennium i ile można zarobić tak skromnie z prowizją? w tej drugiej firmie wiem że dziewczyny mają ok. 2000 netto co miesiąc, ale pracuja dopiero po kilka miesięcy więc powinno byc więcej. Za to pracują panad 200 godz. w miesiącu, ale naszczęście nie codziennie. Napisz tak chociaż mniej więcej. Będę miała jaką oriętacje. I czy w millennium podpisuje sie jakąś lojalnościówkę czyli, że nie mogę się zwolnić przez jakiś czas po szkoleniu.Będę Ci bardzo wdzięczna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostałam prace
Dziękuje Ci bardzo. a na długo ta lojalnościówka? Bo za jakieś 6-8 miesięcy szykuje mi się wyjazd i bardzo chciała bym pojechać, a urlop bezłatny to fikcja. Szkoda mi trochę zrezygnować z tego millennium, taka szansa na może się już nie powtórzyć. Ta druga praca to kredyty leasingi i ubezpieczenia w salonie samochodowym. więc już nie tak prestiżowa praca. Napewno po banku będe miała większe doświadczenie. Chyba się nie zdecyduje nie wiem co lepsze... Jeszcze raz dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostałam prace
No własnie, dlatego decyzja jest taka ciężka. wcześniej pracowała krótko w leasingach, ale nie mam na to papieru bo byłam zatrudniona na umowę zlecenie. W tym salonie jest super atmosfera, ale też straszna nerwówka ( dużo klientow i praca pod presią czasu). Jestem tu jestem kilka dni zeby zobaczyć jak tu jest i uciekam przed kadrową. I tak naprawde obsługa klienta wygląda zupełnie inaczej niż w mojej poprzedniej pracy, tutaj to straszna masowka nie poświęca się zbyt wiele uwagi klientowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostałam prace
No tylko ta kaska, i super ludzie. Ale jak w millennium naucze się dużo więcej niż tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostałam prace
Tu tez niby mam niec jakieś szkolenia z banków, ale ta pewnie będzie tylko obsługa ich kalkulatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostałam prace
Oki, dziękuje Ci bardzo za pomoc. Jestem Ci bardzo wdzięczna za wszystkie informacje. Odpoczywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Richelieu
ja pracuję w najlepszym banku w Polsce jestem na najnizsym stanowisku jakie chyba moze byc i zarabiam 1800 zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Richelieu
aha ktos wyzej napisal ze banki traktuja ludzi jak niewolnikow , nie ma szans awansu w moim banku szanse na awans sa bardzo konkretne najpierw na stanowisko odbywa sie wewnetrzna rekrutacja a jezeli chodzi o traktowanie pracownikow jest idealnie , kultura pracodawcy na najwyzsym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoelniererr
ile trwają szkolenia w banku na takie typowe stanowisko jak doradca klienta, opiekun klienta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca pracy dalej
Do Richelieu możesz zdradzić jaki to Bank jest najlepszy u nas w Polsce w którym pracujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eurobank
Ide na rozmowe na managera oddziału Uerobanku. Czy ktos moze mi powidziec jak tam sie zarabia na tym stanowisku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po egzaminach
ja właśnie szukam pracy w banku w Poznaniu, mam praktykę, ale małą... czy jest sens chodzić po bankach i zostawiać CV? czy szukać tylko z ogłoszeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazal
Ja rowniez pracuje w baku z tego co tu przeczytalem to juz jakos mi przeszla ochota na narzekania Jedno nie ulega watpliwosci ze awans jest praktycznie niemozliwy no chyba ze ma sie znajomosci lub wyjatkowo sie komus podlizuje. I smieszne sa w kazdym chyba banku zarobki w stosunku do opowiedzialnosci finansowej za kazda trnzakcje jaka sie realizuje Mam propozycje pracy w a) Citibanku b) DeusheBanku - ale nie tym dla klienta presizowego tylko w nowo otwieranych placowkach dla "szarej masy" Czy ktos sie orientuje gdzie sa wyzsze zarobki i lepsze warunki pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazal
Zarobki - podstawy 1) EUROBANk Na najnizszym stanowisku na poczatek 1200 brutto po 3 miesiacach 1400 po 9 miesiacach i zdaniu jakis testow wewnetrznych 1600 brutto 2) Bank Pocztowy - 1200 Brutto 3) Nordea Bank - ok 2100 brutto 4) Getin Bank od 1600 do 2000 brutto 5) MultiBank Asystent klienta ok 1800 brutto Z Usług finansowych 1) Accord Finfnce - 1200 Brutto 2) Cetelem - umowa zlecenie za godzine 5 brutto 3) AIG - Punkt Ratalny - 1200 brutto Powyższe kwoty znam bo sam tam pracowalem lub mam znajowych ktorzy tam pracyja/pracowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam tak
ja pracuję w centali BPH w Krakowie już od ponad roku. Nie zajmuję sie na szczescie obsługą klienta. Na poczatek (jeszcze w trakcie studiów) ok 2000 brutto - teraz 1000 PLN więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omena 22
dziewczyny czy to jest normalne ze czekam na przelew z zagranicy wyslany w srode rano i dzisiaj jeszcze go nie o 15??? wiem ze bylo swieto ale przeciez nie moja wina ze sa swieta i weckendy i juz dzis powinna byc kasa-chodzi o MInllenium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazal
OMENA 22 Jest to mozeliwe bo takie przelewy ida kilka dni Skoro zostal wyslany w srode to bedzie w poniedzialek pewnie bo we czwatek bylo switeto wiec takie przelewy nie byly ksiegowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej ja tez pracuje
w banku. 1200 brutto. Zenada. Popracue rok - doswiadczenie - i spadam, nie chce im za szkolenie zwracac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omena 22
Dzieki Azazal-juz mi troche przeszlo ale wczoraj sie zdenerwowalam bo myslalam ze nie bede tydzien na kase czekac-mam nadzieje ze w poniedz bedzie-a o ktorej mam sprawdzac? Dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domostwo
Sprawdzaj po 9, po 12 i po 15, bo tak są sesje księgowań w większości banków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domostwo
Ale obawiam się, że kasę możesz mieć dopiero we wtorek. Napisz tak z ciekawości jak już dostaniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie
1200 zł, pierwsza praca, jak na razie od 3 miesięcy.papierkowa robota, nie mam kontaktu z klientem. kiedys pracowałam z klientem. zarabiałam więcej ale byłam wykończona psychicznie. teraz odżywam ale powoli zastanawiam się, ze na dłuższą mete takie zarobki to nie mają sensu. tym bardziej ze w moim banku podwyżki i awanse sa znikome. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omena 22
Mialam napisac jak dostane przelew -dzis po 15 byl pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domostwo
Duży ten przelew? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheVil
ja też pracuje w banku na "dzień dobry" dostałem 2 tyś brutto - stanowisko najniższe z możłiwych czyli asystent klienta (kasjer) pracuje w tej chwili 3 miesiąc i prócz podstawy zazwyczaj oddziałowi udaje się wypracować premie mniej więcej na poziomie 100% rzecoznej podstawy, więc nie jest najgorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheVil
wruszka a jaki to bank? ja pracuje w nowej placówce więc ruch jest póki co niewielki więc nie przepracowuje się póki co:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wruszka
no to gratuluje bo u mnie jest "ruch jak w Paryżu" i naprawde jest cieżko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheVil
aha:) już wiem w jakim banku pracujesz:))) Kurcze niezłą macie podstawę...a jak jest z premiami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×