Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość dsfjkbewf/
AIG call center -1150 brutto , nie polecam prowadzisz zeszyt w którym wpisujesz dokładny czas jaki nie pracowales np . 13:34 do 13:38 wc oczywiscie to jest pozniej nieusprawiedliwione a co za tym idzie premia leci... jebane banki;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheVil
o ja pitole:)) to już przegięcie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfjkbewf/
TheVil a ty w jakim banku pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADELLINE 30
BANK TO TORTURA PSYCHICZNA, JAK NIE WYRABIASZ PLANÓW TO KAŻĄ CI SAMEMU NABYWAĆ PRODUKTY, BĄDŹ SPROWADZAĆ RODZINĘ PO KARTY KREDYTOWE. PARANOJA. MONITORING NON STOP. GAPIĄ SIĘ JAK PRACUJESZ, DO TEGO ZAROBKI MARNE I NADGODZINY NIEPŁACONE. LIPA. UCIEKŁAM. JAK NIE DAJĄ DOBREJ KASY TO LEPIEJ SOBIE ODPUŚCIĆ I SZUKAĆ GDZIE INDZIEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3mA
A ja mam pytanie odnośnie Polbanku czy ktoś wie może jakie są pensje w IT - operator systemów bankowych/helpdesk ?? Mogą też być inne banki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bankowiec 1
witam praca w bankuv tylko z zewnatrz wydaje sie ciekawa chyba ze ktos jest do tego stworzony bo ja nie bardzo pracuje w kredyt banku i jestem kasjerka u mnie rozmowa wygladala tak: cowiem o banku skad sie wywodzi czy znam jakies produkty banku, zadnych oprocentowan nnie rzeba sie uczyc ps ; praca na kasie jest przesrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bankowiec 1
z tymi planami to rzeczywiscie glupota musi byc wykonany i juz i nikogo to nie obchodzi ze ludzie moga byc niezinteresowani i tzreca rodzine scigac i lituja sie nad toba jak nad biedna owicezka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3mA
No praca na prowizjach to nie dla mnie, bo to obóz pracy..Paranoja to co piszecie :/ Ja miałem do czynienia przez dwa dni z akwizycją (sprzedaż kart Pizzy Hut) i mi wystarczyło, jedna wielka ściema. Dlatego wole sie trzymać działki IT bo w tym sie dobrze czuje :) Ponawiam pytanko czy orientujecie się jak wygląda finansowa strona pracy w banku w działach IT ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampytanie
Czesc, Ile mniej wiecej zarabia doradca klienta w tych lepiej placacych bankach z premią z a wyrobienie planu przez oddział w bankach w których doradca klienta ma 2000+ podstawy wie ktoś? i czy ciezko jest awansowac z opiekuna na doradce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheVil
premia konsultantów w moim banku za ostatni miesiac to circa 7 tyś brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jura
poszukuje pracy w banku mam 34 lata jestem po ae w krakowie rachunkowość jakie mam szanse na prace w banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazal
Czy ktoś się może orientuje na czym polega praca w Raiffeisen Banku na stanowisku Doradca Klienta w segmencie klientów indywidualnych? Czy jet to praca raczej stacjonarna czy przede wszytkim praca mobilna oraz w jakim przedziale wynagrodzenia zasadniczego można się spodziewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
Dostałem zaproszenie na rozmowę w sprawie pracy do BZ WBK - opiekun klienta. Może ktoś z Was wie jak wygląda rekrutacja? Mam doświadczenie zawodowe prawie 2 lata. Moje oczekiwania finansowe to 2400 brutto, czy są one realne? Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szakal_xyz
Mam jutro rozmowę kwalifikacyjną w Raiffeisen Bank na stanowisko Doradcy Klienta w segmencie Klienta Indywidualnego. Jak wygląda praca w tym charakterze ? Może ktoś z Was pracował ? Czy ma ona dużo wspólnego z akwizycją ? Ile wynosi u nich podstawa ? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna ? Proszę o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazal
Do WBK Jest to osoba zajmujaca sie przede wszytkim sprzedaza kredyow - wylaczywszy obsluge kasowo-dysponenka Co do zarobkow to z tego co sie orientuje to mozesz max dotac ok 2100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
W opisie pracy jaki był w ogloszeniu, nie ma nic o sprzedaży. Jest wile zadań związanych z obsługą klienta, ale nie sprzedażową. Czy to haczyk ze strony Banku? Z tego co wiem to na stanowisku doradca finansowy - prowadzona jest sprzedaz. A moglbys cos napisac o rekrutacji? Ide w czwartek na rozmowe. Czego sie moge spodziewac? Testu? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labrador
Czy ktoś pracował w dresdner bank?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazal
Do WBK Przepraszam ze wropwadzenie w blad rzeczywiscie na stanosiwsku opiekuna zajmujesz sie obsluga kasowa klineta oraz do twoich obowiazkow sprzedazowych bedzie nalezalo przede wszystkim pozyskiwanie i utrzymanie sprzedarzy depozytow Co do rozmowy to zalezy przede wszystkim od osobo ktora bedzie taka rozmowe przeprpwadzala Jak ja bylem na rozmowe to pytania byly normale Czyli opowiedizec o swojej karierze, dlaczego ta firmy, dlaczego ciebie powinni zatrudnic mi mialem jakas scenke - sprzedaż karty kredytowej Zycze powodzenia na romowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazal
w Raiffeisen Banku praca na stanowisku Doradca Klienta w segmencie klientów indywidualnych jak to okreslil pan jest to praca bardziej zabpleczowa Twoim zadaniem bedzie samodzielne pozyskiwanie klienow z zakresu wszystkich uslug jakie oferuje bank Jest to osoba mobila ktora w razie czego winna podjechac do klienta. Na drugim etapie rozmow ktore mnie czekaja sa do odegania jakies scenki. Duzy plus to ich system pramiowy ktory jest bardzo oplacalny Tam gdzie ja sie ubiegam jest mozeliwosc zatrudnienia na podstawie umowy o prace lub umowy agencyjnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
dziękuje za odp. a jak wyglądała kwestia wynagrodzenia? Jakie Ci zaproponowali a jakiego Ty oczekiwałeś. Jeszce raz dzięki Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aicha27
Czyli jaki bank wg was najwięcej płaci i najlepiej traktuje pracowników??? I mam pytanie czy zeby pracować w banku trzeba mieć wykształcenie ekonomiczne-bankowość etc?? Czy wszelkie inne studia 'dyskryminują' kandydata?? Pytam, bo w 'oczekiwaniach' w ofertach pracy nie ma często punktu o wymogu stdiów kierunkowych... Ciekawe czy po filologii np przyjęliby do pracy ;) W sumie to i tak wszystkiego sie dowiadujesz na szkoleniu, a wszystko jest w kompie itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADELLINE 30
NIE MUSZĄ BYĆ STUDIA KIERUNKOWE. JA JESTEM PO OCHRONIE ŚRODOWISKA I PRACOWAŁAM JAKO DORADCA W BANKU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazal
Do WBK Wydaje mi sie, ze spokojnie 2000 brutto dostaniesz mozesz wydaje mi sie podac nawet 2200 na wiecej nie licz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazal
Do Madeline W moim mniemaniu najlepiej placa w bankach zaganicznych W Citi Banku niezle placa ale sa bardzo wygorowane plany sprzedazowe i ogolnie miedzy pracownikami budowany jest wyscig szczurow kto bedzie lepszy. Ponad sradnia bankowa dostaniwsz rowniez w Deusche Banku ale tym od klinetow prestizowych lub w Raiffeisen Banku. Mozna by tez pomysles o Nordea bo maja spoko zarobki a klimat pacy jet ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
wiesz teraz zarabiam 2200 brutto liczę na 2400. W czwartek mam rozmowę i napisze jak poszło. Chciałbym coś zmienić w swojej życiu zawodowym i wiążę nadzieję z tą pracą. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazal
Do Madelline Zapomnielem uprzednio dodac Z doswiadczeniem to roznie bywa jezeli je masz to bardzo dobrze W moim przypakdu studia nie maja zadnego znaczenia bo tak naprawde to czy skonczysz ekonomie czy bankowosc nie bardzo przydaje sie tobie w pracy na najnizyszych szczeblach bo i tak masz przeprowadzane wewnetrzne szolenia wg polityki danego banku i tego jakiego pracownika chca wykreowac Ja skonczylem predagogike ale mam jako takie doswiadczenie w pracy banku i nikt sie nie czepial mojego wyksztalcenia - pytania padalay dlaczego po pedagogice chce pracowac w banku ale tu trzeba madrze to uargumentowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazal
Do WBK Wiecej niz 2200 na dlugimmmm poczatku nie dostaniesz ale mozesz zapytac jak wyglada system premiowy moze bedzie bardziej oplacalny niz w twojej dotychczasowej pracy Zapytaj o to i sobie przekalkuluj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
widzę że sporo wiesz:) Rozważam jeszczę wysłanie aplikacji do eurobanku na managera oddziału, ale nie mam jeszcze wyższego ani nie jestem na ostatnim roku studiów. Otwierają w miasteczku obok mnie nowy oddział i szukają właśnie managera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
masz racje 2200 + premia to także dobra opcja. Wszystko wyjaśni się jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazal
Do WBK Z Euro daj sobie spokuj chyba ze otwieraja oddzial "banku" a nie jest to jakis punkt w markecie Moj obecny menadzej pracowal w euro i raczej to porazka - kiedys podobno im siadl system i wychodzili z pracy o 2 w nocy bo trzeba bylo wszystkie operacje kasowe faksowac i czekac az ktos z centrali je recznie zaksiaguje Wiec jak masz prace to nie warto na euro zmieniac Zycze powodzenia na jutrzejszej rozmowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×