Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Do Ostródzianki pytanie

Pytanie do Ostródzianki

Polecane posty

Gość Do Ostródzianki pytanie

Lubisz muzykę RAC i koncerty z klimatu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ostródzianki pytanie
A chciałabyś żeby Twój chłopak również był patriotą o prawicowych poglądach? Rozumiem, że nie szukasz wytatuowanego skina, który interesuje się głównie piciem na koncertach, tylko kogoś o szerszych horyzontach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Ostródzianki pytanie - BSA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Światopogląd jest dla mnie sprawą kluczową. Nie da się zbudować trwałego związku różniąc się w fundamentalnych kwestiach. Ale nie szukam na razie chłopaka, muszę się ustabilizować emocjonalnie. Nie wiem co znaczy BSA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BSA to był kiedyś taki gość, który tutaj się udzielał. Potomek żołnierza Wehrmachtu, nienawidzący polaków. Szczycił się tym, że jego dziadek w 39 poszedł zabijać polaków. BSA kiedyś pisało, że lubi myzykę RAC. Potem zniknęło i stąd przyszło mi do głowy, że autor tematu, może być zakamuflowanym bsa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wrzucajmy wszystkich fanów RAC do jednego worka. Nie wszyscy popierają ideologię faszystowską czy nazistowską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jest złego w ideologii nazistowskiej? ogarnij się trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczesni narodowcy
wstydza sie zadawac z narodowo-socjalistycznymi skinheadami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dzisiaj tutaj jestes
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostródzianka, dasz swoj numer? Jestem z Mławy, chce cie poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ostródzianki pytanie
P.S. Ja nie jestem żadnym BSA ani tym bardziej nie mam poglądów NS. Jednak zaintrygowało mnie, że na tym forum są takie dziewczyny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ostródzianki pytanie
Bynajmniej to nie ja prosiłem Cię o numer. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są tu bardzo różni ludzie, choć odnoszę wrażenie, że to forum przyciąga głównie ludzi z ciężkim bagażem emocjonalnym, którzy mają jakiś spory problem, bądź nie potrafią się odnaleźć w świecie. Spędzanie tu czasu to sposób na to, by zająć myśli czymś innym. Jakkolwiek błazeński by ten sposób nie był - pod przykrywką anonimowości łatwiej się przebić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ostródzianki pytanie
Ja akurat cenię sobie wartości podobne do Twoich i zdziwiło mnie, że takie osoby tu zaglądają. Ja akurat trafiłem tutaj właśnie z powodu problemów emocjonalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z_Mławy
Ja jestem blondynem z niebieskimi oczami. Ty też? Chce kiedyś mieć patriotyczna rodzinę, śpiewać Hymn Polski przed każdym obiadem. Może pojedziemy razem na Marsz Niepodległości i razem pokrzyczymy raz sierpem raz młotem? Chciałbym nawet oberwac od lewakow np. mieć złamany nos dla ojczyzny. A ty też czy się boisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z_Mławy
Daj mejla to się umuwimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z_Mławy, niestety muszę Cię zawieść, bo mam ciemne włosy i zielone oczy, a na Marsz wolę jechać z bratem, który dopilnuje żebym wróciła z całym nosem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ostródzianki pytanie
Masz brata narodowca? :) Jesteś inna, niż wiele dziewczyn z tego forum, widać że masz zasady i nie jest żadną latawicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ostródzianki pytanie
Lepiej być patriotą, niż nie być. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiedziałam, że w moim mieście mieszkają psychiczni ludzie. Won stąd, za ładne miasto dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy nadejdzie Królestwo Boże, wszelkie patriotyzmy przeminą i stracą znaczenie... Patriotyzm to tylko narcystyczne uczucie, jak przywiązanie do rodziny, klanu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ostródzianki pytanie
Gadasz głupoty jak nawiedzeniec odurzony opiatami kolego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytaj Pismo Święte: "Oto nadchodzi dzień Pana (YHVH) , gdy będę dzielił w twoim gronie łupy odebrane tobie. I zbiorę wszystkie narody do walki z Jeruzalemem. Miasto będzie zajęte, domy splądrowane, kobiety zhańbione. Połowa miasta pójdzie w niewolę, lecz resztka ludności nie będzie usunięta z miasta. Potem wyruszy Pan (YHVH) i będzie walczył z tymi narodami, jak zwykł walczyć w dniu bitwy." Zachariasza 14:1-3 Nie piszę, że patriotyzm jest czymś złym, ale być może kiedyś być może będziesz musiał wybierać, pomiędzy lojalnością wobec Boga, a lojalnością wobec swojego kraju. Pomyśl o tym. Jeżeli ja miałbym wybierać pomiędzy lojalnością wobec Jahwe, Jezusa Chrystusa i Syjonu, a lojalnością wobec swojego kraju. Wybrałbym to pierwsze . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ostródzianki pytanie
Ciężkie i filozoficzne pytanie... Dla mnie jednak miłość do ojczyzny nie kłóci się z wiarą w Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atheist
Beka z dziewczyn z prawicy - powiedz jej ze jest zasciankowa i staromodna, to potraktuje to jako komplement smiech.gifsmiech.gif Ubóstwo intelektualne tych dziewuch powala na kolana. Zero doświadczenia życiowego, ale za to dużo pychy i arogancji. I to ich męczące przekonanie, że są lepsze od innych. Żenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ostródzianki pytanie
To bierz sobie feministkę, czy innego maszkarona. Prawicowe dziewczyny często mają mnóstwo uroku osobistego i wyglądają bardzo apetycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×