Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Do Ostródzianki pytanie

Pytanie do Ostródzianki

Polecane posty

Nie zniknęłam na dobre; na długo jednak zapadłam się w codzienność, która ostatnio stała się mało zwykła. Niemniej mam nadzieję, że kiedyś jeszcze tu zajrzysz. Nie zapomniałam o Tobie. Od jakiegoś czasu jestem w złym stanie psychicznym i zajmowałam się mnóstwem różnych spraw, żeby nie myśleć o sobie. Celowo – żeby codzienność mnie przytłoczyła i zagłuszyła wszystkie problemy. Logika godna pożałowania, bo obecnie jest jeszcze gorzej. Doszłam do wniosku, że budowanie relacji internetowej w cieniu moich problemów mi nie służy. Takie zachowanie chyba podchodzi już pod egoizm, zatem wybacz. W każdym razie zły stan psychiczny popycha do ciągłego wspominania o swoich problemach – a więc to niewłaściwy czas na poznawanie się z ludźmi. Jest noc, noc zawsze sprzyja głupiemu uzewnętrznianiu się, bo za dnia raczej nie pisałabym o takich rzeczach. We wrześniu spiętrzyło mi się sporo obowiązków i parę wyjazdów. Zbyt wiele naobiecywałam innym, źle oceniając swoje możliwości. Lubię ludziom pomagać – to motywuje. Ostatnio zmagam się jednak z wieloma złymi emocjami. Straciłam pasję do wszystkiego co robię, potrafię skupić się tyko na najbardziej pierwotnych czynnościach. Nie lubię bezczynności – walczę więc z tym. Nie chcę stać się osobą, której nie lubię. Jestem na granicy. A wiem już czym może się skończyć permanentna niechęć do siebie. Mam wrażenie, że nawet wiara jest we mnie martwa, bo przypomina ostatnio jakąś intelektualną grę, bez uczucia. Analizuję swoje życie i zastanawiam się co nie zadziałało. Nie da się znaleźć rozwiązania, bez zlokalizowania przyczyny. Właśnie wróciłam z biegania, postanowiłam tak długo biegać, dopóki nie uzmysłowię sobie tej przyczyny, ale ostatecznie stadion opustoszał, a ja wróciłam z jeszcze gorszą pustką. Może sobie tylko wmawiam tę niechęć, może to zmęczenie. A może zmiana otoczenia na akademickie jeszcze to pogorszyła. W tej chwili próbuję różnych rzeczy – zmienić styl życia, nawyki, zmienić postrzeganie świata, zmienić otoczenie. To wszystko na ogół kończy się oszukiwaniem samej siebie i dawaniem sobie niepotrzebnych złudzeń. Zauważam jednak, po dzisiejszym spotkaniu z dawnymi znajomymi, że takie myślenie jest bardzo powszechne w moim otoczeniu. To trochę podnosi na duchu. W każdym razie mam już jakąś wizję swojej przyszłości – planem nazwać tego nie mogę – i szansę na całkiem przyzwoitą pracę. O ile tylko pospieszę się z obroną. Trochę przesunęły mi się terminy, bo studiowałam na dwóch kierunkach równolegle. Wrócę tu jeszcze na pewno. Na razie jednak muszę dojść ze sobą do ładu, bo i tak nie mam nic mądrego do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ostródzianki pytanie
Cieszę się, że odpisałaś, jednocześnie trapi mnie Twój zły stan. Nadal piszesz z dużą lekkością języka, natomiast czuć w Twojej wypowiedzi autentyczne przygnębienie. Mam nadzieję, że to nie początek depresji. Dwa kierunki równocześnie to ambitne wyzwanie, ale z pewnością wyczerpujące. Mam nadzieję, że uda Ci się jak najszybciej obronić i rozpocząć satysfakcjonujące życie zawodowe. Wrześniowe wyjazdy okazały się chociaż udane? W Polsce nie działo się ostatnio najlepiej. U mnie dużo pracy, ale też miałem czas na wyjazdy i realizację swoich namiętności/przyjemności. Trzymam kciuki, żeby wszystko się u Ciebie poukładało i żeby spełniły się Twoje bieżące marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stop faszystom
na stadionie azs uwm biegają same grube dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stop nacjonalistom
Pytanie do polskich nacjonalistów. Co sądzicie o swastach w przestrzeni publicznej? Jesteście patriotami, a bronicie swasty jak własnego dziedzictwa. To już dawno powinno być usunięte, dziwie sie ze ruskie w '45 tego nie rozwalili ani antifa tego nie zlokalizowala. Powiedzcie mi gdzie to jest a zrobie z tym porządek. Wygląda na Mazury/Prusy Wschodnie http://zapodaj.net/1bfb09488a9dc.jpg.html Na żadnym forum nie moge znaleźć odpowiedzi. Wie ktoś gdzie to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×