Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wierząca praktykująca

Seks i dziecko bez ślubu to głęboka patologia

Polecane posty

Gość wierząca praktykująca

taka jest prawda, czy wam sie to podoba czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście na kafe wszystko jest patologią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu sami grzesznicy, oni tego nie zrozumieją, a do kosciola pierwsi by ochrzcic dziecko :O obłudnicy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prowo czy pochodzisz z Ciemnogrodu autorki? W 21 wieku, środek Europy jeszcze istnieją takie poglądy? Aż trudno uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciemnogród to siedlisko pedofilstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co żal ze twoj męzuś odszedł do innej i maja dziecko bez slubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście nie jestem wierząca, więc takie bzdury mogą tylko mnie śmieszyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick "wierząca praktykująca" i wszystko w temacie :) to tylko PROWO, a jeśli nie, to jakoś nie mam ochoty polemizować z "wierzącą", bo to i tak nie ma najmniejszego sensu :P do takich ludzi nic nie dociera, jak grochem o ścianę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kon by sie usmial. ale odkryla ameryke. a co ciebie obchodza grzechy innych ludzi. bogiem jestes, bedziesz im dawac rozgrzeszenie???? a jestes pewna ze ty zostalas poczeta o odpowiednim czasie/// ty wstydu nie masz chlop i babeczka sie kochaja i sie wspolzyja i maja dziecko( nie zawsze) gdzie tu jest grzech, ze sie kochaja, czy ze rodza dziecko???? gdzie tu patologia - samotnosc ich dwojga, albo jej - w oceanie milosiernych wyznawcow milosiernego Jezusa Chrystusa, to tak owszem. Przestan prowokowac ludzi do takich dyskusji na poziomie sredniowiecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katolik nie z wyboru
Patologia to katolicyzm, jego historia i terażnijszość a nie dziecko bez ślubu i mówię to jako katolik niestety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
provo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na szczęście idziemy z postępem i niedługo wszyscy księża pedofile skończą w więzieniach albo społeczeństwo w końcu samo wymierzy sprawiedliwość'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia jest wierzenie w jedynego boga tepoglowi wierzyviele religia sama zaprzecza sobie i tylko pustaki podarzaja slepo a prawda jest inna ;)) jak moze byc grzechem wspolrzycie to naturalne czy narodziny.... Hehe smiesni jestescie zal mi was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A chrzest to przymus bo zyc normalnie juz ludzia niedaja imbecylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks bez ślubu jest patologią hahahah już widzę jak ty i twoja stara czekałyście aż mąż w noc poślubną zdejmie wianeczek i was rozdziewicz hahahaha 0/10 durne prowo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechrześcijanka
Dobrze, że nie jestem ochrzczona, bo pewnie miałabym jak katolicy wyprany mózg i plułabym na ludzi :o Nie chcę nikogo obrazić ale mam takie odczucie, że katolicy mają robione od małego pranie mózgu i są pośrednio inwigilowani przez kościół tzn wyprani rodzice wdrażają doktryny koscielne i piorą mózgi swoim dzieciom czyli chrzest musi byc, ślub w kosciele obowiązkowo, komunie, święta, religia w szkołach państwowych MASAKRA, a jak ktoś nie chodzi na religię to jest szykanowany przez miłosiernych małych chrześcijan, a duzi miłosierni chrześcijanie nic z tym nie robią :o Tak było za moich czasów i tak jest teraz. To jest jakas chora sekta. Nie mówie o wszystkich katolikach, bo paru normalnych znam ale taki system ogółu się wytworzył w strefie życia publicznego i jest powszechnie tolerowany przez państwowe instytucje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia  Ślochała
zgadzam sie z tytulem! Prawdziwy związek to coś więcej niż tylko seks a wspólne dziecko jest tego przykładem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zosiu oczywiście czekałaś do ślubu z seksem? bo to jest w tytule :) chyba, że jetseś następna idiotką kompletnie nie rozumiejącą tego co czyta, spuścizna słynnej reformy edukacji.... i pewnie tak jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez jakiego slubu? cywilnego? koscielnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez takich fanatyków jak autorka normalni wierzący są postrzegani jak ciemna masa, sama jestem katoliczka i ręce mi opadają jak czytam tego typu "pełne miłości do bliźniego"wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia  Ślochała
jeśli jest się katolikiem i bez ślubu to jest to patologia, jeśli z ślubem to ok! przynajmniej u nas katolików!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest fanatyzm tylko zapetlenie sie w poczuciu bycia lepszym i narzucania swojego zdania innym ciekawe ile autorka w zyciu stosow podpalila... w koncu niektorzy wierzacy i praktykujacy tk wlasnie rozwiazywali swoje problemy z drugim czlowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to seks bez ślubu smakuje jak najlepsze danie świata, dziecko też mam idealne z tego seksu. Dziewczyny jeszcze nie w stałych związkach - korzystajcie póki jest możliwość i czas, bo jak się zwiążecie na stałe to już nie do tego głowa i nie ta sytuacja! Ja żałuję, że nie użyłam każdej możliwości, choć nie powiem...nie oszczędzałam sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha moja rodzina to najpierw mnie pilnowała żebym nie zaciążyła z nieudacznikiem, bo "najpierw ślub" a teraz jak spotykam się z bogatym kolesiem to mi przygadują "kiedy dzieci?. Ślub w sumie nie potrzebny, bo jak dziecko będzie to będzie kasę dawał. Ot hipokryci. A ja za dziećmi nie przepadam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale bzdury!!!Pierwsze dziecko mam malzenstwa z katolikiem,co iedziele co w kosciele codziennie paciorek. A okazal gnojem jakich malo.Odeszlam zabralam dziecko,oczywiscie wina moja,pol rodziny katolicy z wypranymi mozgami,moja matka tez( grozila mi ,ze jak sie rozwiode to nie mam rodziny).Rozwiodlam sie zerwaam kontakt z rodzina,poznalam wspanialego czlowieka urodzila nam sie corka,wzielismy slub.Sami sobie radzimy tesciowa pomaga,a tego gnoja i pseudokatolikow krew zalewa,bo ksieza nie gania,traktuja normalnie jak ludzi,czuje sie kochana i szczesliwa.Wierze w Boga,ale nie w kosciol.Teraz moja rodzina zabiega o kontakt a ja mam dystans,pomoge zawsze,ale bol serca zawsze bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam wrażenie że osoby które się tu wypowiadają,łacznie z autorką tematu mają na celu ośmieszyc katolików i zniechęcić do nich bo żaden cywilizowany człowiek w ten sposób nie wypowiada się o ludziach. Sama jestem katoliczką,wierzącą i praktykującą i myślę że każdy inteligentny katolik wie że najważniejsze przykazanie nasze to przykazanie miłości i uważam ze to jest najwazniejsze. Oczywiscie jesli ktos jest wierzacy to wg swojej wiary powinien ten slub wziac ale wiemy jak jest i nie zawsze jest taka mozliwosc wiec nie mozna przekreslac takich ludzi....i dla tych "ociemnialych" - juz nawet sam papiez podziela to zdanie ze zyjacy bez slubu nie powinni przez to zyc bez komunii....i to jest postęp w wierze! wiara nie jest tu problemem tylko ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niechrześcijanka dziś Dobrze, że nie jestem ochrzczona, bo pewnie miałabym jak katolicy wyprany mózg i plułabym na ludzi :( Nie chcę nikogo obrazić ale mam takie odczucie, że katolicy mają robione od małego pranie mózgu i są pośrednio inwigilowani przez kościół tzn wyprani rodzice wdrażają doktryny koscielne i piorą mózgi swoim dzieciom czyli chrzest musi byc, ślub w kosciele obowiązkowo, komunie, święta, religia w szkołach państwowych MASAKRA, a jak ktoś nie chodzi na religię to jest szykanowany przez miłosiernych małych chrześcijan, a duzi miłosierni chrześcijanie nic z tym nie robią :o Tak było za moich czasów i tak jest teraz. To jest jakas chora sekta. Nie mówie o wszystkich katolikach, bo paru normalnych znam ale taki system ogółu się wytworzył w strefie życia publicznego i jest powszechnie tolerowany przez państwowe instytucje :o x piszesz, że takie masz odczucie ale to nie odczucie tylko szczera prawda, tak jest ciche przyzwolenie na szykany i wprowadzanie sekty do łba od małego bo trzeba zaliczyć wszystkie sakramenty i religię w szkołach aby nabić kabzę księżom po drodze tace, składki, kolęda w domu i tak ziarnko do ziarnka pod szyldem Jezusa i z nienawiścią w szkołach do niechrześcijan aby każdy uległ presji w końcu. No ile z Was zdaje sobie sprawę z sakramentów i z ich sensu? Ilu z was przyjmuje je z pełną świadomością kanonów katolicyzmu? Ilu z was na serio obchodzą losy kościoła i to co się z nim dzieje? ilu z was przeczytało pismo święte? Nie odpowiadajcie, bo wy nawet anonimowo na kafe bajeczki piszecie, a prawda wychodzi jak się kogos osobiscie pozna. Pozoranci z wypranymi mózgami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia to pycha! Patologia to buta! Patologia to wszystko to co w przykazaniach Bożych zapisane a ty to łamiesz z premedytacją i nie czujesz skruchy. To jest patologia! I w zasadzie powinien być koniec tematu,ale ktoś kto nie zrozumie co tu napisałam będzie dyskutował dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenny100
To jest grzech, a nie patologia. Proponuje oprócz chodzenia na mszę od czasu do czasu poczytać słownik, żeby potem nie używać słów których znaczenia się nie rozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gosc wczoraj [ 19:06 ] Twoim zdamiem dla katolika sex przed ślubem to grzech śmiertelny . A ja sie ciebie pytam jak księża uprawiają sex i maja pięcioro dzieci to to nie jest grzech to jest wszystko dobrze , tak ? Zastanów sie najpierw zanim cos napiszesz albo powiesz . Ja tez jestem katoliczka i mam syna i zyje z partnerem bez ślubu i uważam ze nie potrzebuje żadnego głupiego papierka zeby byc szczęśliwa i żyć zgodnie z przykazaniami kościelnymi . A cudzołożyć nie cudzołoży bo nie odbieram mojego partnera innej osobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×