Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kropula

Temat znany - wódka weselna - Stock?

Polecane posty

Gość Kropula

Ktoś coś wie na jego temat? Jakieś doświadczenia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z wrzesnia
ja kupuje krupnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropula
Też bierzemy pod uwagę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropula
Ale ja o Stock pytam. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 56yjur6kr7k
u mnie byla przedwczoraj na urodzinach, dobra, wchodzi gładko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była na weselu u kuzynki mojego narzeczonego - goście chwalili, łącznie z moim partnerem, kaca nie było :) ja sama nie pijam wódki, więc nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eMKiiim
Sam piłem nie raz - niestety z musu. Stock jakiś rewelacyjny w smaku nie jest, a butelka wydaje się wstrętna i ciężka, wiele osób odpycha - mnie też. Pracowałem na alkoholach i wierz mi najlepiej na wesela sprzedaje się Krupnik i Sobieski, ewentualnie Wyborowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będę mieć właśnie Stocka. Ma dobrą opinię wśród moich znajomych. Z kolei Krupnik jest podobne beee ;) Czyli jak kto woli, nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmJ
Nie lubię Stocka, u mojej koleżanki na weselu była. U mnie jakoś znajomi też nie przepadają. U mnie będzie Gorzka Żołądkowa Biała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio kupowalam wodke,chcialam krupnik... na to pan za lada:"no co paaaaaaaaaani...krupnik to pija tylko ŻULIKI":O w szoku bylam bo krupnik ostatnio czesto pojawial sie na stołach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eMKiiim
Jakiś cieńki ten sprzedawca: - nie wie co jest teraz na topie - chciał Cię naciągnąć - jest wyrafinowanym paniczem Krupnik jest wporzo wódką za rozsądną cenę. I co najważniejsze bije rekordy sprzedaży - to o czymś musi świadczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eMKiiim
Eeee... nie żebyście pomyśleli, że mam coś związanego z tą firmą. Po prostu pracuję na alkoholach w hali Makro i doskonale wiem jakie wódki sprzedają się najlepiej. Słucham opinii ludzi i jeżeli chodzi o Stocka - najlepszej opinii nie ma pośród detalistów i hurtowników. Jak ktoś bierze karton - to jest WOW. A Krupnik, Sobieski, Wyborowa sprzedają się codziennie po kilka palet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eMKiiim
Na palecie jest średnio 60 kartonów. Nie chcę robić antyreklamy Stockowi - ale faktycznie szału nie ma i może warto zainwestować w coś innego. Zastanów się jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eMKiiim
Finlandia sama w sobie sprzedaje się bardzo dobrze. Kupują ją ludzie, którzy faktycznie chcą zrobić wrażenie na gościach. Jest tak że jak kupią wódkę bardzo dobrej jakości to wiedzą, że przynajmniej każdemu podejdzie i nikt nie będzie narzekał - i takie rozwiązania wybiera coraz więcej ludzi (którzy mogą sobie na to pozwolić). Maximus też dobrze się sprzedaje, aczkolwiek dużo ludzi na wesele wybiera rozreklamowane i sprawdzone wódki - dlatego decydują się na podstawowe marki. Natomiast Smirnoff, hmm... Tu zdania są podzielone. Dużo ludzi mówi, że ta wódka się popsuła bo jest ostra i pozostawia dość nieprzyjemny posmak w ustach. Są klienci tzw."prawdziwi mężczyźni" w dodatku szychy gdzie do biur i na swoje własne imprezy kupują tylko tą wódkę. Wszystko zależy od upodobań i smaków. Dużo ludzi mówi, że wódka to wódka i nie czuć różnicy, jednak jest podział przynajmniej na ostre i troszeczkę delikatniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Programista
Wyborowa jest chyba najlepszą lokalną wódką;) Oczywiście moim zdaniem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eMKiiim
Dokładnie : Wyborowa, Sobieski - obie pozycje to strzał w 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe :)
a my chcemy miec zubrówke biała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za info :) Też mi się wydaje, że smirnoff należy do ostrych wódek, mimo, że ich nie pijam i powiedziałam, że na wesele absolutnie nie, bo przepali gościom gardła :) Wyborowa jakoś u mnie w rodzinie nie jest lubiana. Sobieski i Krupnik owszem. Z nemiroffem nie miałam do czynienia niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybki ten slub
u mnie na weselu byla wódka smirnoff i goscie byli bardzo zadowoleni ale zawsze cos jednym smakuje a innym nie ja np nie lubie krupnika ale to tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko odpowiem...
Podoba mi się nowa butelka Wyborowej. To jest limitowana edycja i niedługo zniknie? Jaka jest cena w Makro Wyborowej za 0,5l?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko odpowiem...
i jaka jest cena wódki Stock w Makro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybki ten slub
w nowej gazetce nie ma tej wódki trzeba by bylo u nich w sklepie sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko odpowiem...
eMKiiim mówił że pracuje w Makro więc liczę na odpowiedź od niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalka23
czysta de lux :) ta z nowej linii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropula
Stock jest teraz w makro na promocji - 20,95 za 0,5 w cenie detalicznej. Kurcze, zdania podzielone jak ze wszystkim. :( Chciałam kupić coś z półki cenowej między Finlandią a Krupnikiem i każdy mówi co innego, a dla mnie vodka to vodka. :(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropula, proponuję popytać wśród znajomych i rodziny, którą najczęściej piją i która im smakuje, może znajdzie się jakaś popularna w Twoim kręgu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×