Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

ja tez postaram sie zajrzec!!!!!!!! ale nie obiecuje cmok 👄 JANECZKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, za chwile dostanę rozdwojenia jaźni przed chwilą byłam na starym. Ale tu fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piłam ziółka. mam nadzieje ze szybko bede miała dziecko i to bardzo grzeczne, inaczej nie warto się męczyć :) a tak poważnie to da się przełknąć, ale tylko z miodem. nie próbujcie nawet pić tego bez posłodzenia, bo jest cholernie gorzkie, i ten gorzki smak zostaje na długo w buzi. a z miodem spoko. wypiłam tylko kilka łyków, bo mąż mi zabrał. jemu smakuje. a nie chcialo mi sie juz drugich parzyć. jutro zrobie wiekszą porcje. a efekty- normalnie czuje ze jutro owulacja, a za miesiąc poród :) lece spać kochane. kurcze mój pies umiera z głodu a lekarz nie kazał nic dawać... sama nie wiem. wygląda juz na całkiem zdrową, bawi się i lata koło michy. a kazali nam jeszcze jutro i pojutrze po 2 zastrzyki zrobić. no nie wiem czy trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja wam coś wrzucę. cytat z forum o ziółkach ( kiedy zaczniecie mieć nerwicę na słowo ziółka? :) ) 1.witam wszystkich jestem tutaj nowa....... chciałam się odnieść do picia ziółek ojca Grzegorza Sroki......nie wiem co w nich jest takiego magicznego ale ja 8 lat starałam się o dziecko! przeczytałam gdzie na jakimś wątku o tych ziółkach i zaczełam je pić i udało się /niestety poroniłam mojego aniołka w 15 tyg ciąży/. po stracie Zosi bardzo szybko zaczeliśmy z mężem starania o dzidzie/bardzo cierpiałam/. I kupiłam sobie ziółka i po dwóch miesiącach picia.....znowu jestem w ciąży. Dziewczyny nie poddawajcie się i wy zobaczycie dwie kreseczki. Trzeba w to mocnooooo wierzyć i pić jeszcze raz pić ziółka tylko z wiarą. pozdrawiam fajne, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massa
Minimonia - czy moze moglabys podac cos wiecej na temat tych ziolek? Chodzi mi o nazwy. Albo moze jakas strone w internecie. Ja tez stosuje ziolka, a wlasciwie tylko jedno. Nazywa sie Vitex, polska nazwa to niepokalanek mnisi. Polecam wszystkim kobietkom, ktore maja zaburzenia hormonalne i poronily. Reguluje poziom hormonow i ulatwia zajscie w ciaze. Nalezy je odstawic po stwierdzeniu zajscia w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro mowa o piciu ziółek, to i ja się dołączę ;) Piję mieszankę nr 3 ojca Sroki, mniej więcej od trzech tygodni. Całkiem strawna i nie odrzuca mnie od niej. To mój pierwszy cykl po odstawieniu tabletek anty, ale zauważyłam, że nie mam żadnych dolegliwości miesiączkowych - zero bólu brzucha! Wygląda na to, że okres skrócił mi się z 5 dni do 3. Co do starania się o dziecko... niestety widzimy się rzadko z moim partnerem, więc nie wiem, jak \"trafić\" w owulację ;) Ale zobaczymy, co ziółka zdziałają, na razie jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziolka czynia cuda!!!!!!!!!!!!pol roku staralismy sie bez efektow,a po 3tygodniach picia ziolek zaszlam w ciaze i teraz jestem w 12tygodniu-dziewczyny wam tez na pewno sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam :D :D ciesze sie ze wiecej osob do nas zajrzalo!!!! 🌻 minimonia - ja narazie wstrzymam sie jeszcze od ziolek, ale moze niedlugo , kto wie...:) poczekam na wasze relacje :P Ja postanowilam w tym cyklu dla odmiany, zapomiec o mierzeniu tempki, sprawdzaniu sluzu i w ogole chce sie troche zapomniec, hihihihi ❤️ (bo zaczne swirowac)! buziole dla was 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie...chyba zmienie plany :P widze ze te ziolka to magiczna rewelacja ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimonia-----28-----------5-------------17.03---------- --warszawa ja-neczka-----35-----------2-------------03.03--------- - śląsk clotka----------28-----------24-----------??????-------- - ----wielkopolska kruchaa-------26------------5------------18.03---------- ---centralna PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich. massa, ziółka znajdziesz tu http://sklep.starania.pl/?x=1&id_sklepu=43 po lewej stroie masz odnośik \"starania\", i wybierz mieszanką nr.3, 8 skladnikową. ale ja kupiłam sama w sklepie zielarskim bo nie chciało mi się czekać na przesyłkę, a poza tym wyszło 10 zł taniej. felicity- fajnie ze wpadłaś do nas. z tą owu to każda z nas kombinuje jak może przed, a po zastanawiamy się czy na pewno była :) daria123- serdeczne gratulacje! taki post bardzo podnosi na duchu :) kruchaa- jednak zmiana nazwy topiku to było to!! ile gosci mamy! mam nadzieję ze dziewczyny znami zostaną coby się dalej wspierać :) ja nie rezygnuję z tempki- za bardzo lubię robić wykresy :). lece do pracy zaraz,bede wieczorem. buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
felicity i daria123, dosładzacie sobie mieszankę? bo mnie skręciło jak spróbowałam bez miodu. strasznie gorzkie te zioła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie nie dosladzalam-niczego nie slodze wiec moze dlatego,a ten smak da sie zniesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myslisz ze dodanie miodu może w jakiś sposób osłabić działanie mieszanki? nie znalazłam info na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłam \"mieszankę\" i byłam bardzo zdziwiona, kiedy zobaczyłam, że nie są to gotowe zioła - w jednej paczce na przykład - ale 16 paczuszek, które trzeba ze sobą połączyć. Nazwa \"mieszanka\" jak dla mnie nieco myląca :) Zastanawiam mnie, ile to jest łyżeczka, bo ja sypię taką od herbaty, ale nie wiem, czy to nie za mało :O Od tego cyklu zaczęłam znowu robić wykresy, tak dla ciekawości, bo ostatnio robiłam je 8 lat temu, przed braniem tabsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie dosładzam i raczej bym nie dosładzała, ale nie wiem, czy miód osłabi działanie ziół. Być może nie, bo czytałam, że zioła można słodzić, ale tylko miodem. Próbuj bez słodzenia, małymi łykami, może się przyzwyczaisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massa
Minimonia - wielkie dzieki, poza tym to super strona !! A ja dzis powinnam miec @ .... jak na razie cisza. Nic nie boli, nic nie czuje, .... moze zapomniala o mnie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogeD
dziewczyny uwazajcie na ziola.. Jesli wszystko jest w porzadku tj. jajniki normalnie pracuja,owulacja jest...to mozecie sobie tym zaszkodzic niestety.....moja bliska kolezanka w ten sposob dorobial sie cysty na jajniku.....pila mieszanke wspomagajaca prace jajnikow a nie bylo jej to potzrebne bo problemem okazaly sioe slabe plemniniki i jakas bakteria... Dlatego dziewczyny ostroznie ..prosze was:( Najlepiej nie leczyc sie samemu.I niewierzcie we wszystko to co wyczyrtacie w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
massa, a moze nie bedzie @? bardzo ci tego zyczę. nie mogeD dzieki za twoją opinie.ja tez sie zastanawiałam czy jak z kobietą jest wszystko ok to czy moze pić zioła. ale doszłam do wniosku ze skoro to tylko zioła to nie powinny zaszkodzić. poczytałam sobie na innym forum opinie o tej konkretnej mieszance, i nie było głosów przeciw. ew ktoś pisał ze nie widzi efektów. moze twoja kolezanka miała po prostu pecha z tą cystą? teraz sama sie zastanaiam czy pić... ale chyba jednak popiję trochę, zobaczymy. krucha, a ty kiedy do gina idziesz? moze go spytaj o te zioła przy okazji :) felicity- mi bez miodu nieprzejdzie niestety. trudno, najwyzej będą slabiej działać( a moze nie?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, ale tu tempo, miałam dziś sporo do czytania. Nie mogeD- zioła te działaja na wiele dolegliwości :PCOS, hiperprolaktynemia, niedoczynność tarczycy,brak owulacji brązowe plamienia na 2-4 dni przed wystąpieniem miesiączki krótka faza poowulacyjna,brak śluzu przed owulacją Tak więc jak widac zakres dolegliwości na które jest stosowana jest szeroki. Ale też nie jest warunkiem ich stosowania, aby zaobserwowac je wszystkie u siebie. Masz rację zdrowy rozsądek jest najważniejszy i tym powinnyśmy kierowac się zażywając ziółka czy leki. Nie wiem czy spotkałaś się z tym , że lekarze czasami tez przepisują jakiś lek nie wiedząc czy pomoże, czy tez może w jakimś stopniu zaszkodzi Przeważnie tak jest że na jedno pomaga, na inne szkodzi, wystarczy przeczytac pierwszą lepszą ulotkę leku. U mnie występują problemy ze śluzem, owulacją. Wg mnie ziółka nie powinny zaszkodzic, ale może warto skonsultowac je z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogeD
jej konkretnie cysta zaczela sie robic wlasnie wtedy kiedy pila..... ale ja Wam nie bede zdania narzucac.... Ale wlasnie jesli macie taka mozliwosc to zapytajcie lekarza..... Zawsze warto wiedziec napewno niz potem np. cykl rozregulowc albo cos... ja wiem jakie sa opinie o tych specyfikach bo tez czytalam. Ale nie sadze ze to az takie cudowne dzialanie... No ale....tonacy i brzytwy sie chwyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×