Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

kochane, żeby Wam się nie nudziło, nie samym sexem człowiek może życ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On ma pracę na zmiany :( Grafik ruchomy, trudno coś zaplanować, bardzo trudno. Ja muszę dojechać pociągiem do niego. Czasami nie mam siły z tym wszystkim :O Poza tym nasza sytuacja \"związkowa\" jest lekko... skomplikowana. I w sumie nie wiem, jak to wszystko się ułoży. Ktoś będzie musiał się przeprowadzić. Wolałabym, żeby to był on, ale ta praca... ja-neczka, wczoraj szukałam wykresów na anglojęzycznych stronach, ale nic nie znalazłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
felicity, jest tez karta na www.fertilityfriend.com niestety tez po angielsku. ale moze dasz radę. podobno to swietna stronka, od wielu osob juz to słyszalam. z niej mozesz chyba też przesłać komuś swoj wykres do analizy. a z polskich stron, to jeszcze janeczka kiedyś podała www.28dni.pl też swietna strona, ale masz tam 30 dni za darmona próbę, a potem trzeba juz płacić. a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimonia, dzięki, właśnie o tą stronkę mi chodziło. Szkoda, że 28 dni jest płatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w nosie wszystko w tym cyklu!!!!!!!!!!!!!!! strajkuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swoje czaderskie wykresy robilam na zwyklej kartce papieru...na poczatku, bo pozniej przenioslam sie na nmpr.pl darmowa stronka i bardzo prosta w obsłudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj odwiedzilam 28 dni i jakos mi nie podeszla...ale kutro jeszcze przy niej pogrzebię, to moze bedzie lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze skusilabym sie na robienie wykresu w tym cyklu, ale wlasciwie to po co??? jak mam zajsc to zajde bez wykresu w tym cyklu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pijcie, pijcie!! sama jestem ciekawa efektow:D mam nadzieje ze beda niedlugo ❤️. ja osobiscie nie spotkalam seiz jakas negatywna opinia o nich, mam nadzieje ze okaza sie niezłe:) Do gina wybieram sie w pon. lub wtorek, moze poprosze go o interpretacje mojego ostatniego wykresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wprowadzam swoje dane na stronę i nie widzę zaznaczonej tempki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruchaa, widzę że zmieniłaś tok myślenia, może za dużo tez nie ma co się bawic w wykresy, obserwacje, jak ma byc to będzie. Tyle tylko że ja trafiam w dziewczynkę, owu nie może mi się przesunąc no i przede wszystkim muszę wiedzie kiedy ją mam. A jak tak siebie obserwuję, to już mam same wątpliwości. Jak sądzicie kiedy miałam owulację, testy nie pokazały do końca : 8dc= 36,8 9dc= 36,9 10dc= 36,8 11dc= 36,55 12dc= 36,8 13dc= 36,7 14dc= 36,5 15dc= 36,6 16dc= 36,8 17dc=36,75 18dc= 36,90 19dc= 36,8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, już rozgryzłam: program pomija zaznaczanie temperatury podczas miesiączki, szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka, no rzeczywiście, niezły Meksyk ;) Można się skołować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm.....jak dlamnie to owu mialas 15 dc (lub ewentualnie 11 dc) janeczko jak dlugie masz cykle?? i kiedy test \"w miare\" pokazal ci 2 krechy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krucha =15 ale taka blada, sama już nie wiem czy była czy nie a cykl mam 28-31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na 100 % zaczynam pic te ziółka, chyba że jestem, ale jak nie to piję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko moje pierwsze 4 testy owu, byly takie: 1 krecha mocna , a 2-ga bledsza, a 5 -ty test ,ostatni: 2 krechy takiego samego koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko, mam nadzieję ze jak po ziółkach urodzisz chłopca to nie bedziesz zawiedziona :p , pisałam ci ze babkom owu czasami przychodziła wczesniej... ja tez sie zastanawiałam co bym chciała urodzić pierwsze, i uczucia mam mieszane, bo z jednej strony chcę córeczkę- wiadomo, dla kobiety córka to błogosławieństwo..., ale z drugiej strony zawsze chciałam mieć starszego brata, a skoro ja nie mam to niech chociaz moja córcia go ma- wiec wypadałoby najpierw chłopaka zmajstrować :). a wiecie co zauważyłam? jak matka ma córeczkę, to jest dla niej mniej pobłażliwa niz ojciec- ojcowie strasznie rozpieszczają swoje małe damy. a z kolei synek jest dla mamusi najważniejszym mężczyzną, a ojcowie do wychowania syna podchodza bardziej zadaniowo- sprawdzone juz w kilku rodzinach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko, wstyd mi ale nie pamietam, czy masz juz jakies dzieci czy starasz się o pierwsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak poprzednie ciąze? nie miałas problemu zeby zajść? czy też sie musiałaś nagłowić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×