Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

Gość tez mama
ne wiem janeczko:( przykro mi... nie wiem bo u ciebie jakos nie ma roznicy.Zaczyna sie juz zwyzka tempki-zazwyczaj na poczatku cyklu oscyluje w okolicy 36 st. a jesli Twoja wlasna bylaby wyzsza wiec i ten skok powinien byc zauwazalny czyli powinien siegnac ponad 37 st w Twoim przypadku. Janeczko ja nie jestem zadnym lekarzem wiec to tylko moja obserwacja... Ja na Twoim miejscu skonsultowlabym sie z ginkiem i o taki monitoring owulacji bym sie pokusila.... A jak Ci test owulacyjny łapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mamo, wielkie dzięki tak właśnie myślałam , bo mi się ten cykl w ogóle nie podoba. Zaraz muszę obejrzec poprzedni, bo z tego co wiem, to można miec cykle bezowulacyjne, nie wiem tylko jak często mogą się zdarzac. Test nie pokazał jednoznacznie ciemniejszej kreski .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mama
o własnie... powinna byc taka sama jak ta testowa. Czyli moze sie tak trafilo ze byl bezowulacyjny..ale to tylko gdybanie. Ja np. mam oprocz skoku tempki jeszceawsze bol jajnika wiec czuje kiedy ta owu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mogę miec jeszcze jedna prośbę, zerknij na poprzedni 5=36,4 6=36,6 7=36,5 8=36,5 9=36,6 10=36,4 11=36,6 12=36,5 13=36,75 14=36,8 15=36,5 16=36,4 17=36,8 18=36,7 19=37,10 20=37,10 21=36,9 22=37,20 cykl trwał 31 dni, czy dobrze myślę, ze owulację miałam 17dc czy moze jest to inny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mama
bardzo mozliwe..to tez zalezy jak kto ma te owulacje:)..niby liczac od konca to tak by wypadalo....:) tu przynajmniej widac te roznice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtajcie kochane! tez mamo, dzieki za odpowiedz. teraz mierzę tempkę jak trzeba, w pochwie. ale poki mam okres to latam mierzyć do kibelka. mam nadzieje ze to niewielki błąd, zreszta jeszcze tylko ze dwa dni tak polatam a potem juz bede normalnie w łóżeczku mierzyć. a tak wogole to :(. wczoraj wyskoczyła mi koło wargi( nie na ustach :) ) jakas podskórna kuleczka, ale się nie przejęłam. za to dzis- kulka jest wielkości ziarnka grochu, potwornie boli, a do tego spuchł mi cały węzęł chłonny w pachwinie ( o ile to on) i tez bardzo boli. takze zaraz lece sie golić :), kąpać i do lekarza. nie bardzo wiedziałam do którego, bo to w sumie takie ginekologiczne okolice, ale powiedzieli mi ze do internisty mam iść. to sie zdziwi jak mu pipe wywale... mam tylko nadzieje ze to nic poważnego. wiecej napisze pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boze, sprawdziłam grafik lekarzy... sami faceci dzis przyjmują.. a ja nie dośc ze ze spuchnietą pipą to jeszcze z @...ale zenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ja tez mam problemy z zajsciem w ciąże mozecie mi podac jakis przepis na ziółka poniewaz brak u mnie owulacji i mam podwyzszony testosteron owlosienie nadwaga nie stwierdzono u mnie PCOS narazie!!!!! bardzo prosze o skład tych ziółek ktora z was miala po nich owulacje. dziekuje z góry!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj serdecznie Owulka 🌻 oto skład ziółek o których piszemy: Ziele Lebiodki 50 g Koszyczek Rumianku Pospolitego 50 g Ziele macierzanki 50 g Liść pokrzywy 50 g Ziele dziurawca 50 g Ziele Rdestu ptasiego 50 g Kwiat Nagietka 20 g Ziele Nostrzyka 50 g (dodajemy 1/2 !!! torebki) Wszystkie zioła są zapakowane w oryginalne torebki, nie są !!! to zioła ważone, ale sprawdzone z atestem ISO 9001. Kupujesz 340 g ziół. na 56 dni kuracji czyli pełne 2 cykle !!! Uwaga ze standardowej mieszanki nie ma ruty ponieważ działa poronnie. Wszystko dokładnie opisane znajdziesz na stronie sklepu starania. po lewej stronie są kategorie i wybierasz : brak owulacji. Ziółka tez możesz kupic właśnie z tej strony lub samodzielnie w zielarskim.Znajdziesz też tam opinie osób które już je zażywały. My dopiero zaczęłyśmy, ale liczymy ze zadziałają. Leczysz się hormonalnie ? w jaki sposób stwierdziłaś brak owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Ci Janeczko!!! Ja narazie bire duphaston bo nie mialam okresu 70 dni ale juz po DF dostałam i teraz czekam na nastepny!!!!! mam nadzieje ze nie przyjdzie a ma byc jutro!!!! do tego mam biala kremowa gesta bezwonna wydzieline i tempke rano 36,9!!!!! a owulacji nie mam moj gin tak stwierdzil mam podwyzszony testosteron o 100% prolaktyne super w normie do tego owlosienie nadwage itd... ale PCOS nie stwierdzil mam nadzieje ze po tych ziolkach bede miec owulacje!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość costagnus
Dziewczyny,sorki,ze tak wpadam na wasz topik bez zaproszenia ale chcialam sie was zapytac czy ktoras z was brala moze tabletki ziolowe COSTAGNUS?Byc moze byla juz wczesniej o tym mowa na topiku,nie wiem bo nie czytalam calosci.Te tabletki to wyciag z niepokalanka mnisiego,ktory reguluje cykl i pozytywnie wplywa na owulacje.Jak cos wiecie na ten temat to prosze napiszcie bo u mnie juz 2 bezowocne cykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja-neczko a czym sie rozni ta 8 skladnikowa mieszanka!!!!!! o co chodzi z ta rutą!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość costagnus
podnosze bo zalezy mi na odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulko, ruta była w 9 składnikowej, w tej co stosujemy jej nie ma bo ma działanie wczesno-poronne. Costagnus - wpadaj serdecznie zapraszamy. Nie miałam tych tabletek, ale dzisiaj czytałam inf. o ziółkach vitex agnus castus czyli niepokalanek mnisi, i ma takie działanie jak piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki :D costagnus - niestety ja nie potrafie ci pomoc, bo kompletnie sie na tym nie znam, ale moze dziewczyny beda cos wiedzialy:) minimonia- jak tam po wizycie u lekarza?? janeczko - 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piję mieszankę z rutą, dziewczyny pisały, że w takich ilościach nawet przy piciu jej w ciąży (nieświadomie oczywiście), nie szkodzi płodowi. http://www.ginekologia.med.pl/forum/viewtopic.php?t=3898 Na topiku, gdzie udziela sie owulka, jest link, który mówi, na co działa ta mieszanka nr 3. Postanowiłam, że pije równo 3 cykle, żeby sobie bez potrzeby nie namieszać, bo zalecenie jest, żeby pić na przykład przy kłopotach z owulacją, o których nic mi w moim przypadku nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj cieplutko Kruchaa 🌻 Co u Ciebie? Ja powoli dostaję świrka, latam po róznych stronkach z ziółkami i innymi dopalaczami , spisałam sobie witaminy które muszę brac, bo okazuje się że ich niedobór może byc przyczyną braku ciąży. nie ma co liczyc na żywnośc bo akurat musiałabym żrec same warzywa a teraz chemia w nich ale nie ta co trzeba więc muszę zacząc brac : wit. E na początku od 200 potem do 400 iu wit. B complex cynk 80- 100 mg selen 200-400 mg wapno+magnez (dziewczynka) Jutro startuje do apteki. Monia, wróciłaś już ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie oki:D narazie strajkuje i czuje sie calkiem niezle!!! lykam tylko sobie folik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przyszlym tyg. wybieram sie na badania hormonow i wlasciwie to nie do konca wiem w jakim dniu cyklu powinnam je zrobic, slyszalam ze najlepiej w 6-8 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość je-neczka
Kruchaa, nie strajkuj :P Ja robiłam w 8, 10 i 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12121222222
sorki nie czytalam wszystkiego dokladnie ale czy kots moze podac mi dokladna nazwe tych ziolek bo tylko piszecie "ziolka" ale o co mam sie pytac w aptece? z gory dziekuje za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam, ale nic nie wiem bo musze porobić badania- krew,mocz i usg jamy brzusznej. dobrze trafiłam z diagnozą- to węzły. badania bede robiła w piatek rano, wiec wyniki pewnie w poniedziałek dopiero. lekarz pytał czy mam jakieś problemy ginekologiczne, bo to moze od tego spuchłam :( i spotkałam w klinice Tomasza Karolaka ❤️- uwielbiam go!!!! ale był z dziewczyną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12121222222- w aptece czy zielarskim kupujesz ziółka w torebkach, nazwy wcześniej wymieniałam. I potem to mieszasz. Jest to mieszanka ziół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze sie nie witam i nie odpisuje wszystkim ale mąż chce kompa więc musze sie streszczać. moze jeszcze wiezorkiem wpadne, chociaz juz ziewam troche, więc moze pojde spać. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość costagnus
Dziekuje za odpowiedz.Ja tez juz zaczynam swira dostawac.Moze w tym cyklu sie uda a jak nie to kupie te tabletki,syrop Guajazyl i dalej bede probowac.Choc powiem wam,ze mam juz dola z tego powodu.Przestaje wierzyc,ze sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12121222222
ja-neczka dziekuje. a ty minimonia milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, no ja wiedziałam, że tam musiał byc jakiś fajny facet, bo Cię nie było i nie było :D Nie zakładaj z góry żadnych problemów ginekologicznych. Spoko, poczekamy do wyników i ewentualnie, podkreślam ewentualnie wtedy będziemy się martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×