Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Gość 333

Zarejestrowani
 • Zawartość

  137
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

36 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Ja akurat też nie, ale rozumiem, że komuś może nie przeszkadzać to że imię jest popularne. Zresztą skąd wiadomo, czy dane imię za kilka lat też nie będzie w pierwszej dziesiątce.
 2. Równie dobrze, można stwierdzić o Dobrosółce, że jest zakompleksiona, bo dała córce na imię Kassandra i stwierdzić, że niczym nie może się wyróżnić, to chociaż imieniem córki się wyróżnia. I tak można odbijać piłeczkę w nieskończoność, na temat popularnych imion, mniej popularnych i tych mało spotykanych.
 3. Nieprawidłowe wytłumaczenie, bo nie wiesz co odpisać, bo ty przecież możesz wyśmiewać i krytykować. A później odwracać kota ogonem, tak jak to masz w zwyczaju.
 4. Dobrosułko a to nie ty przypadkiem w innym wątku napisałaś, że popularne imiona daja osoby zakompleksione. Też już gdzieś czytałam, że czego oczekiwać po osobie, której przez całą ciąże udało się wymyślić imię Julia czy Lena (już nie pamiętam o które imię chodziło). Tym samym też wyśmiewasz popularne imiona i rodziców które je nadają.
 5. Dobrosułka po prostu nie lubi popularnych imion. I ma prawo, ale nie ma prawa wyśmiewać. Ja też córce nie dałabym na imię Kassandra.
 6. O ile z Dobrosułką można podyskutować na spokojnie na różne tematy, tak na temat imion lepiej z nią nie wchodzić w dyskusję. Bo co jest złego w tym, że jednemu się podobają popularne imiona, innemu imiona "ze środka" a jeszcze innemu oryginalne i mało spotykane. Każdy ma inny gust i każdemu może się podobać co innego.
 7. Gość 333

  Mój syn jest gruby.

  Wątpię autorko, że syn z wiekiem z tego wyrośnie, raczej będzie jeszcze gorzej. Jak 11latek zjada 5, 6 kromek chleba, to jaki już musi mieć rozepchany żołądek. Mój mąż tyle nie zje naraz. Dietetyk to dobry pomysł i 3 obiady to stanowczo za dużo. Może zjeść o 12.25 np. tylko zupę (ale w szkole to zazwyczaj jest jeszcze drugie danie, które syn z pewnością zjada) a za 3 godziny drugie danie. Rób mu kurczaka grillowanego, jakieś sałatki dietetyczne itp. W internecie jest mnóstwo fajnych przepisów.
 8. Jest różnica między pisaniem na forum a przebywaniem tutaj cały czas. Tak jak Andromeda3.
 9. I to są te straszne epitety według ciebie? Słuchaj dziewczyno, przylazłaś na jej wątek, narobiłaś jej syfu i jeszcze masz pretensje, że ktoś ci prawdę napisze. Zresztą sama pierwsza wyjechałaś z "epitetami" i zaśmieciłaś już nie jeden temat. Nie widzisz, że nikt cię tu nie chce. Produkuj i tłumacz się dalej, ja też cię już olewam.
 10. Tak czytam sobie cały wątek i się zastanawiam gdzie autorka użyła jakiegoś epitetu, który znów Dobrosułka zdążyła przypisać kolejnej osobie. No cóż, jedni nie potrzebują bycia w ciąży aby hormony szalały.
 11. Mi się oba bardzo podobają. A gdybym miała wybrać to chyba Dominikę, choć Lenka też bardzo mi się podoba. Autorko nie przejmuj się komentarzami tej dziewczyny, bo imię ma się przede wszystkim tobie i mężowi podobać a nie jej. A ona atakuje każdego kto ma odmienne zdanie.
 12. Państwo akurat nie musi pomagać w utrzymaniu, jedyne co powinno zrobić, to zapewnić swobodny i darmowy dostęp do opieki zdrowotnej, bo gdzie by się nie poszło z dzieckiem to wszędzie kolejki i pieniądze. Po to chyba płacimy te składki.
 13. Dokładnie. Zresztą ten czas gdzie dziecko potrzebuje ciągłej opieki jest krótki. Taki 2,5latek potrafi się już sam przez godzinę zabawić. Chyba, że ktoś decyduje się na więcej dzieci to się wydłuża, ale to już wie z czym się to wiąże, bo o ile przy pierwszym można nie wiedzieć to przy następnym już tak.
 14. A Maria to popularne imię, ale jeśli wam się podoba to dlaczego nie. Mi się nie musi podobać.
×