Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Gość 333

Zarejestrowani
 • Zawartość

  53
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

12 Good

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. 31 lat to już najwyższy czas. Tym bardziej, że nie wiadomo czy tak od razu zajdziesz w ciążę. Jedni starają się latami. A wiadomo, że im później tym może być trudniej.
 2. Choć uważam, że w obecnej sytuacji to nie jest pora na planowanie ciąży. Ciężko o jakiekolwiek badania, lekarza itp. Chyba, że już jesteś to nie masz wyjścia.
 3. To zrób jutro test. Nie pytałam ile zarabiasz . Ogólnie uważam, że lepiej urodzić pierwsze dziecko mając 20 lat niż po 40tce. Znam kilka takich matek które urodziły mając 44, 45 lat i się tylko wydzierają na te biedne swoje dzieci. Nie mają już tej cierpliwości i siły. Ja miałam 29 lat i uważam, że to dobry wiek na pierwsze dziecko, ale rozumiem, że ktoś chce wcześniej lub później.
 4. gdzie pracujesz? zrobiłaś test?
 5. Może pracować, ale na pewno w tym wieku nie ma dobrej pracy , to jest pewne. A uczyć się nie chce, bo może też nie ma do tego smykałki, jednym nauka przychodzi łatwo, innym trudno. Jeden przeczyta i wie wszystko a drugi kuje, siedzi nad książkami a oceny dużo gorsze.
 6. Zrobiłaś test autorko? gdzie pracujesz ty i twój chłopak?
 7. A kreska wyszła zaraz do 5 minut? czy później? Zazwyczaj nawet blada, ledwo widoczna kreska oznacza ciążę. Zrób test, teraz już kresa powinna być bardzo wyraźna jeśli o ciąża.
 8. Mi się nie podoba. Za bardzo udziwnione, wyróżniające się itp. nie wiem czy dziecko dobrze by się czuło z tym imieniem. Do Wiktorii bardzo pasuje Magdalena. Oba imiona są eleganckie i z klasą.
 9. Uważam, że to dobry pomysł, tym bardziej, że czujesz się przez to że ich nie masz źle.
 10. i co z tego że pomaga. Inaczej jak ma się swoje dzieci 24 h na dobe.Ja mam dwoje dzieci 5 i 3 lata i teraz widząc jaką mąż ma więź z córkami mogę powiedzieć, że jest dobrym ojcem. Każdy lubi dzieci "na chwilę" ale po tym nie można stwierdzić jakim będzie tatą. Wszystko wychodzi w praniu.
 11. jakim będzie ojcem dowiesz się dopiero jak dziecko się urodzi.
 12. Też autorko masz dziwne podejście... Rożek na rozpoczęcie roku to głupota, dla dziecka 7letniego w sumie małego jeszcze, ale jakieś baloniki dla 10latki już są ok...i to jest to poważne traktowanie dziecka.
 13. Z kim ty sobie dziecko robisz, że mąż nie jest twoim byłym mężem i dziecko wychowuje się w niepełnej rodzinie...
×