Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Kolba

Zarejestrowani
 • Zawartość

  31
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

655 wyświetleń profilu
 1. Kolba

  Bycie KOCHANKĄ

  Ja np. Jestem zakochany w innej kobiecie. Mam żonę i dzieci. Z żoną od dawna nam się nie układa, nie powiedziałem jej że ja kocham. Ona mi też nie mówiła. Myślę o niej całymi dniami, ale też zdaje sobie sprawę że jednak nie chciałaby być z rozwodnikiem z dziećmi. Dlatego nie chce robić z siebie ofiary. Ale gdyby powiedziała weź rozwód i spędzmy razem życie. Bez wahania bym to zrobił. I prawdopodobnie skrzywdzilbym wszystkich tj. Żonę, dzieci, rodziną, przyjaciół. Krzywdy te nie miały by znaczenia. Kobiety zastanawiają się jak zrobić żeby się rozstał z żoną A ja się zastanawiam co zrobic żeby ona mnie zechciala. Jeśli mężczyźni nie biorą rozwodu z jakiegoś powodu A mają kochanki to wg mnie ich nie kochają. Jeśli by kochali nic innego nie miałoby znaczenia. Tak jak dla mnie.
 2. Tylko na papierze. Żyjemy osobno pod jednym dachem. Czy osoba która ma czystą kartę może zechciec kogoś kto ma zone i dzieci? Mam dziwne wrażenie że nie...
 3. Bez zmian. Nadal razem spędzamy czas rozmawiając o niczym. A po pracy myślę tylko o niej.
 4. Kolba

  Bardzo skąpy facet

  Oglądałaś film Dusigrosz? o tym jak facet całe życie oszczędzał A na koniec wszystko przeznaczył na cele charytatywne z miłości.
 5. Napisałem prywatna wiadomość.
 6. Ja jestem na innym etapie że kocham inna kobietę. Mam żonę i dzieci. Oczywiście o tej miłości wiem tylko ja, Ale jeśli dostałbym szansę na stworzenie z nią nowego związku, relacje z dziećmi ukladalbym według naszych wspólnych planów. Tj. Można zaplanować które weekendy są dla dzieci i jakie dni. Starał bym się aby moja nowa partnerka czuła że jest najważniejsza, oraz żeby dzieci też to czuły. Wszystko zależałoby od matki dzieci, jeśli podejdzie zdrowo do sytuacji to wierzę że taki układ ma szansę na powodzenie. Nie rozumiem też jako facet po co mu był rozwód? Skoro większość czasu spędza z ex rodziną. Dla mnie jest to na ten moment nie do dopuszczenia. Wiem że moja ,,kolezanka`` gdyby się dowiedziała że ja kocham w pierwszej kolejności zastanawialaby się jak chce pogodzić ja i dzieci. Jaki będę dla niej. Czy nie zostawię jej dla innej. Czy damy radę stworzyć rodzinę. A najważniejsze będzie się bronić przed rozbiciem rodziny. Mimo że znam odpowiedzi na te pytania to słowami nie jestem w stanie tego udowodnić.
 7. No tak, wolała byś aby on się rozwiódł A wtedy Ty będziesz mieć czyste sumienie. Ale nawet jeśli się tak stanie to będziesz uważana przez wiele osób za osobę która rozbiła rodzinę. Ja mam odwrotną sytuację. Mam żonę A podoba mi się inna kobieta. Ale ona o niczym nie wie. Gdybym wiedział że ja się jej podobam to cały świat bym zostawił dla niej. Być może jego relacja z żoną nie jest najlepsza. A Ty możesz pomóc sobie, jemu i być może żonie.
 8. Żona to żaden kłopot. Czy on wie że go kochasz?
 9. Wzięliśmy ślub ponieważ zona była w ciąży. Było to 6 lat temu. I szczerze mówiąc nie zależało nam na ślubie. Raczej naszym rodzicom. I wiem że byliśmy dorośli i nikt nam na siłę nic nie kazał to jednak można było to rozegrać inaczej.
 10. Teoretycznie tak. Ale jak to zrobić? Powiedzieć wprost: Jeśli zechcesz dla Ciebie zostawię cały świat. Rozwiode się z żoną. Wiem że może Ci się wydawać to szalone lub niemożliwe... Obiecuje miłość oraz to że będziesz najważniejsza. Nie pozwolę byś cierpiała. Daj mi szansę. Czy zbyt bezpośrednio?
 11. W pracy jesteśmy tylko we dwoje w jednym pomieszczeniu. Więc może powiedzieć żebym mówił teraz .
 12. Mam powiedziec: poszlabys że mną na kawę jutro po pracy? Od razu widać czego chce. Ale z szampanem masz rację.
 13. Czy Ty byś poszła z zonatym gościem na kawę po pracy? Było by łatwiej gdybyśmy kończyli pracę o tej samej porze. Ale ona wychodzi 1,5 h wcześniej i pewnie ma juz jakieś plany.
×