Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Królica

Optymiści-tutaj

Polecane posty

Sparkle, ja właśnie też poluję na kurtkę zimową. Ale jak na razie wszędzie starają się wyprzedać te z poprzedniego sezonu.:( Opowiedz jaką nabyłaś, może mi pomysl jakis zaświta.;) Królica, Antek, to przeziębienie to chyba padło mi na oczy.Wogóle nie zauważyłam tych kwitków, cały czas czytałam kwiatki.:P Dobranoc all🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :classic_cool: co tam dziewczyny??Jest 7 eano i za 3 minuty muszę wyjść ale jakoś mi się nie chce:)...ciekawe czemu.... Pogoda u mnie fajna,nastrój bardzo optymistyczny...:D...nawet bardzo powiedziałabym:)...a powód? Dostałąm dziś ranko bardzo miłego maila z USA od mojego znajomego...nastroił mnie pozytywnie na caly dzień:) Ziuna-->no proszę kolejna zajęta kobita w naszym gronie...jak dla mnie to legitymacja członkowska optymistów sięnależy jak nic:)...a co na to reszta dziewczyn???hehe:D no i Antek:)(zawsze zapominam ze mamy rodzynka i piszę jakby tu nadal same baby były):D Ok...uciekam na zajęcia...może zdaże w miedzy czasie wpaść na neta wna UG:) to się odezwę...a jak nie to do zobaczyska wieczorkiem...miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królico --> pewnie, że Ziunie się legitymacja za free należy, co ten Antek wymyśla ;) Jak nic musi te kwiatki i serduszka prezesowej wręczyć :D Również miłego dnia i do wieczorka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich usmiechnietych mnie zrzedla dzis troche mina, bo mam strasznego lenia i do pracy zamiast na 8 przyszlam na....12.20...... i juz mysle o tym, zeby stad wyjsc i zajac sie np. dogladaniem moich ukochanych doniczek z kwiatkami len straszny ze mnie dowiedzialam sie dzisiaj, ze joga pomaga takim niechetnym do wstawania jak ja, nawet cwiczylam razem z paniami w telewizji jakas pozycje, co niby ma dodac energii i wiecie co, wyprostowanych nog do gory nie moglam podniesc, taka sie stara zrobilam i nierozruszana zupelnie wstyd jak nie wiem co!!! chyba sie zapisze na ta joge, bo kobiety 2 razy starsze ode mnie maja 10 razy lepsza kondycje i wycwiczone ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w mysl zasady w zdrowym ciele zdrowy duch namawiam wszystkich do cwiczen, moze mnie to tez zmobilizuje p.s. jezeli chodzi o czosnek (moj luby trzymal go podczas choroby cala noc w ustach, zeby zabic zarazki) zapach jest.......... o jeny, jak sobie o tym przypomne.... lepiej potem nie wychodzic z domu natomiast taki pokrojony i zjedzony - prawie go nie czuc w porownaniu z metoda nr 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziuna
Cześć! I co fajny dzień dzisiaj no nie? Co prawda rano przed zapaleniem samochodu musiałam skrobać szyby, ale nawet szybko mi to poszło. Ale teraz jest ładnie-słoneczko, kolorowe liście... To ładuje pozytywnie. Dziękuje bardzo za przyjęcie do grona, a Malinowemu T... za objasnienia odnośnie nicka i kwiatuszków. Lecę kupic dzieciom zimowe buty i czapki, może wpadne tu wieczorkiem. Pa wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jak tam dzionek minął, mnie po pracy trochę główka bolała, ale już przeszło. Ziuna = > jak tam zakupy ?? pewnie portfel opróżniony ;) teraz nawet dla maluszków rzeczy są drogie a pomyśleć, że za rok już z tego wyrosną. Dobrze, że ja już nie roznę :D neoprene= > ja chętnie zmobilizuje się do ćwiczeń, a raczej może razem się zmobilizujemy. Aktywy tryb życia działa pozytywnie, ale samemu jakoś tak się nie chce ?? Może razem spróbujemy i będziemy się kontrolować :) => Króliczku mówisz, że dostałaś maila....fajniuchnie lubie czytać maile i listy również, choć rzadko je dostaje. Pogoda w Gdańsku to chyba cały czas jest fajna :D => Malinowy na kurtkę nie mogłam się zdecydować a sporo ich poprzymierzałam i w końcu wybrałam jasną prawie, że białą z kapturem na którym jest odrobinkę futerka. Długość...taka zakrywająca tyłek :) => A gdzie jest Ksandi i Kasieńka ?? Mam dziś w planach wcześniej iść spać tzn. o 21:00 bo rano jakoś ciężko mi się wstaje :P Trzymajcie się cieplutko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sparkle--->ja też lubię dostawać maile i sama też lubię je rozsyłać:) Pogoda w Gdańsku całkiem ładna...tylko przymrozek Wiecie...przekonałam się ze ludzie mogą nas pozytywnie zaskoczyć ...gość z którym studiuję już 3 rok dla mnie zawsze był klownem rocznika...wydurniał się niemiłosiernie i spisałam go już na straty w myśl zasady \"kto się głupi urodził,głupi umrze\" A tu dzisiaj przeprowadził ze mnątaka konwersacjęinteligentną że aż mi sięgłupio zrobiło...normalnie wyrzuty sumienia mam. Dostałam nauczkę żeby nikogo nie spisywać na straty:) Ziuna--->jak tam zakupy...dzieciaczki zadowolone?? Sparkle--->a z kurteczki to zadowolona jesteś co??Ale ci zazdroszczę ...nie mam kasy w tym roku na nową kurtkę...a poza tym \"starą\" kupiłam w zeszłym roku:) Neoprene--->ja tam kilka lat ćwiczę jogę i polecam...nie znam wprawdzie wyszukanych pozycji ale kilka podstawowych opanowałam:)Pomaga na koncentrację. A opowiedz nam cosik o sobie :)...bo nic nie wiemy..a ciekawe jesteśmy bardzo:) Kigana--->dzięki za ten tytuł...aż mi się pyszczek uśmiechnął:D Pozdrawiam dziewuszki :)papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królica - mieszkasz w Gdańsku? ale Ci zazdroszczę....... kocham morze, w tym roku bylam 2 razy w Jastarni, uwielbiam tamten klimat i ten drobniutki piasek na plaży. Wracam zawsze maksymalnie naładowana pozytywną energią i tej jogi też Ci zazdroszczę, że już tyle lat ćwiczysz. Planuję wybrać sie do klubu, gdzie można ćwiczyć ale jakoś tak mam do niego daleko... Zamiast tego byłam na koniach. Też sobie odpowiednią porą roku do tego wybrałam... Sparkle - chcesz ćwiczyć jogę czy coś innego? Może wyznaczymy sobie jakis termin na zapisanie się na zajęcia? Znowu świeci piękne słonko, oby tak dalej Miłego dzionka wszystkim optymistom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się przywitam z optymistami. Nawet nie wiem czemu nie zrobiłam tego wcześniej... Moze bylam zajeta kolejna psychoanaliza amatorska :D urodzilam sie.... z rodziny ..... w dniu panskim... hihihi... no dobra, bez takich. moje imie zawiera optymizm w samym znaczeniu, taka dobra wrozba... Beata = blogoslawiona, szczesliwa, bogata a ja jestem niepoprawna optymistka, chwilami z przeblyskami realizmu. jest srednio-cieplo, ale za to te kolory. :D las za oknem dobra rzecz. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie :D pewnie pomyslałyscie, że mnie już nie ma :D ale jestem, jestem co prawda troszke bardziej zajęta dlatego nie zaglądam tutaj za często :( Cieszy mnie to bardzo, że coraz nas więcej, suuper :D A u mnie za oknem taka prawdziwa wściekła jesień..wczoraj było tak zimno, że w kurtce zimowej latałam :D A od poniedziałku zaczynam pracę w Wisle - jak ja się cieszę !!!!!!!!! Życze Wam wszystkim miłego i pełnego uśmiechu dnia :D Buźka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj bibi.anno :D a skąd jesteś, tak mniej więcej ;) ? Często robisz sobie taką amatorską psychoanalizę? To bardzo ciekawe :) Ksandi ---> wiadomo,że jesteś zajęta tymi biznesplanami i innymi sprawami, to rzadziej piszesz. Ale my nie zapomnimy o Tobie, nie bój się :D A Twój post z naładowanymi buźkami bardzo pozytywnie na mnie zadziałał :D To narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :classic_cool: Neoprene-->wszyscy kochająGdańsk bo jest śliczny...a plaża jest fajna ale raczej latem bo zimą to nie lubię jej za bardzo...pusto,zimno itd. W sumie to ta joga to kiedyś był mój konik a teraz coraz zadziej po to sięgam bo jakoś inaczej sięodstresowuję:) Bibi.anna--->psychoanaliza amatorska??Fajnie:D a dodaj jeszcze skąd??Masz las za oknem??Teraz to ja zazdroszczę:) Ksandi--->nie zapomniałysmy o tobie:)Jak tam biznesplan??do przodu?? asia,pluszowa-->fajnie że jesteście??:D MAlinowy--->fajnie że nas tyle nie??Super!!hehe Pozdrawiam z zimniutkiego i pięknego Gdańska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :classic_cool: Neoprene-->wszyscy kochająGdańsk bo jest śliczny...a plaża jest fajna ale raczej latem bo zimą to nie lubię jej za bardzo...pusto,zimno itd. W sumie to ta joga to kiedyś był mój konik a teraz coraz zadziej po to sięgam bo jakoś inaczej sięodstresowuję:) Bibi.anna--->psychoanaliza amatorska??Fajnie:D a dodaj jeszcze skąd??Masz las za oknem??Teraz to ja zazdroszczę:) Ksandi--->nie zapomniałysmy o tobie:)Jak tam biznesplan??do przodu?? asia,pluszowa-->fajnie że jesteście??:D MAlinowy--->fajnie że nas tyle nie??Super!!hehe Pozdrawiam z zimniutkiego i pięknego Gdańska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam No no no jest nas coraz więcej a to cieszy :D Bo im ciaśniej tym lepiej. Wreszcie mam spokój bo sąsiad skończył wiercić dziury w ścianie i z zegarkiem na ręku robił to przez godzinę.....myślałam, że oszaleje :0 Ale teraz spokój i cisza...można się zrelaksować :) Jeśl chodzi o ćwiczenia to nie mogę się nigdzie zapisać, bo pracuje systemem zmiaowym i nawet po 12h nie mam więc jakiegoś stałego grafik, żeby móc się zapisać na jakieś ćwiczenia. Myślałam, żeby poćwiczyć w domu ....hmmm.... Dobra idę się wygrzać w gorącej kąpieli i lecę spać, bo jż mi się oczka zamykają. Trzymajcie się . 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj...MAlinowy--->POLSKA!!!POLSKA!!!POLSKA!!! I chłopaki muszą wygrać...ba...wygrali:)....bo w tej chwili koniec meczu i 3:1...POLSKA!!! hehehe....kurde...a ja teraz mam jeszcze szukać danych o zwierzętach futerkowych na świecie ...znaczy ich hodowli i produkcji futer...jejuś...nie wiecie gdzie tego szukać:D??? hehehe...dobra ...uciekam z neta...papapa... MAlinowy--->jeszcze jedno...żadnych dołków...jak się pojawi to łopatkę i go zakopać:) papapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj...MAlinowy--->POLSKA!!!POLSKA!!!POLSKA!!! I chłopaki muszą wygrać...ba...wygrali:)....bo w tej chwili koniec meczu i 3:1...POLSKA!!! hehehe....kurde...a ja teraz mam jeszcze szukać danych o zwierzętach futerkowych na świecie ...znaczy ich hodowli i produkcji futer...jejuś...nie wiecie gdzie tego szukać:D??? hehehe...dobra ...uciekam z neta...papapa... MAlinowy--->jeszcze jedno...żadnych dołków...jak się pojawi to łopatkę i go zakopać:) papapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj...MAlinowy--->POLSKA!!!POLSKA!!!POLSKA!!! I chłopaki muszą wygrać...ba...wygrali:)....bo w tej chwili koniec meczu i 3:2...POLSKA!!! hehehe....kurde...a ja teraz mam jeszcze szukać danych o zwierzętach futerkowych na świecie ...znaczy ich hodowli i produkcji futer...jejuś...nie wiecie gdzie tego szukać:D??? hehehe...dobra ...uciekam z neta...papapa... MAlinowy--->jeszcze jedno...żadnych dołków...jak się pojawi to łopatkę i go zakopać:) papapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj...MAlinowy--->POLSKA!!!POLSKA!!!POLSKA!!! I chłopaki muszą wygrać...ba...wygrali:)....bo w tej chwili koniec meczu i 3:2...POLSKA!!! hehehe....kurde...a ja teraz mam jeszcze szukać danych o zwierzętach futerkowych na świecie ...znaczy ich hodowli i produkcji futer...jejuś...nie wiecie gdzie tego szukać:D??? hehehe...dobra ...uciekam z neta...papapa... MAlinowy--->jeszcze jedno...żadnych dołków...jak się pojawi to łopatkę i go zakopać:) papapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mniej więcej ze stolycy ;) , a tak bardziej mniej więcej to z jej azjatyckiego brzegu :D amatorską psychoanalizę robię innym. sobie nie śmiałabym, i tak uważam się za osobę niezupełnie normalna (chociaz określam to mianem pozytywnego zakręcenia). Ja po prostu mam chyba na czole napisz: masz kłopot? zadzwoń do Beaty. albo: dziewczyna cię zdradziła? weź Beatę na piwo. Beata wysłucha, spróbuje pomóc, uspokoi, rozbawi. I tym sposobem zaczynam powolutku robić specjalizację z ludzkiej psychiki :D no, a poza tym jak tu nie być optymista jak nam chłopaki wygrali. 2 mecze, 2 wygrane. Anglio, szykuj się na skopanie tyłka i to na słynnym Wembleyu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj smutno sie wczoraj zrobilo, smutno ale dzis po pieknym poczatku dnia bedzie lepiej hej, gdzie sie podzialo slonce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej optymistki :D No słoneczko faktycznie się gdzieś schowało, ale trudno ;) Królico ---> znalazłaś w końcu info o tych futrzakach, no i pewnie dowiedziałaś się czegoś o sobie ;) Ja mam w domu bardzo obszerny atlas świata, stary co prawda i tam też jest mapka z hodowlą futrzaków na świecie. Pewnie już mniej aktualna, bo sytuacja polityczno - geograficzna się zmieniła. Neoprene ---> przeczytałaś, co Królica napisała parę postów wcześniej? Jak się dołek pojawia, to łopatkę i zakopać :D Pozdrowienia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana ---> jasne, ze czytalam, czytam kazdy post. bylo mi troche smutno, bo spotkalam sie z przyjacielem, ktory ma dolek i tak jakos wczulam sie w ten jesienny nastroj ale jak juz pisalam, dzisiaj jest lepiej a jak sobie pomysle, ze jutro znowu piatek!!! i kolacja ze znajomymi, a w sobote rano mozna poleniuchowac pod ciepla kolderka! cudownie, cudownie bibi.anna ---> ja tez zawsze bylam dyzurnym ramieniem, w ktore mozna sie wyplakac. ale od kiedy zmienilam prace i przeprowadzilam sie na koniec miasta jakos mniej tych nieszczesliwych w moim otoczeniu Królica ---> jaki sposob na odstresowanie masz zamiast jogi? ja chcialam ja cwiczyc, zeby sie wyciszyc, bo z natury choleryk jestem a planuje ciaze i to jest chyba niezbyt wskazane, zebym sie darla z byle powodu. czasami po prostu wybucham jak widze, ze w pracy ludzie sie opieprzaja albo jak ktos mi cos obiecuje i za 5 minut o tym zapomina p.s. slonce sie obrazilo na dobre wiecie co, jest taka strona www.ilustris.pl sluchajcie, apeluje do wszystkich, ktorym brakuje slonka!!! wejdzmy na ta strone (czemu ja wczesniej na to nie wpadlam?) oprocz tego, ze jest super fajniutka w zakladce \"prezenty\" mozna znalezc tapety. wejdzcie tam i poszukajcie tapety ze slonkiem. kiedy to na niebie zajdzie bedziemy mialy swoje, na pulpicie. to jak,doladowujemy nasze komputerki energia? uwaga, na miejsca, gotowi i www.ilustris.pl start!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×