Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Królica

Optymiści-tutaj

Polecane posty

Malinowy Twisciku ---> witaj 🖐️ i poproszę kawałek szarlotki i kawałek sernika. Murzynkiem też nie pogardzę ;) A ja mam ciasto z owocami - bardzo proszę :) A poza tym potworny dół, więc spadam, żeby Was nie zatruwać moim podłym nastrojem. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowy Twist-podoba mi się twoja stopka...to hasło przewodnie mojego życia:D...a zciasteczek to poproszę szarlotkę...acha i jako bonusik kilka informacji o tobie bo my juz o sobie pisałyśmy i chętnie cie poznamy...🌼 Ksandi-Królice też nie za bardzo znają się na marketingu:)Stanowczo lepiej na szeroko rozumianej geografii:)A ciacho priorytetem...niezły pomysł:)...albo lepiej nie,bo listonosz zje,albo pani na poczcie jak narobisz zapachu;) A gdzie dzisiaj pozostałe optymistki??Jaszczurek to ma jazdy na prawko i czasu jakoś nie ma,ale później pewnie znowu nas nawiedzi,ale Pozostałe dziewczyny??....pozdrawiam...papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana-🌼🌼🌼 to dla ciebie na poprawę nastroju...napisz nam co sięstało...nie martw sięnie zatrujesz nas...poradzimy sobie...jesteśmy z tobą:)trzymaj się❤️papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królico ---> dzieki :) Napisałam poprzedniego posta, ale mi nie przyjęło, więc już nie będę go po raz drugi pisać. Tak ogólnie to mnie parę rzeczy dobija, których do tej pory w moim życiu nie było, a pojawiły się niewiadomo skąd. Ale mam nadzieję, że sobie z nimi poradzę, bo nie mam zamiaru spędzić życia na wylewaniu łez i zamartwianiu się. Miłego wieczorku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc tak: mieszkam sobie na Podkarpaciu,w posiadaniu: mąż - sztuk 1 (na razie dalekooo ode mnie😭), dziecko płci męskiej - obecnie uczeń zerówki. Studia skończyłam już trzy lata temu i wciąż szukam pracy w której w końcu uda mi się zatrzymać na dłużej.:o Z wykształcenia chemica czarownica, ale praktykująca jednynie w niecnych, osobistych sprawach.:P Jaszczurek to moje alter ego gdyż często zwią mnie Jaszczurką, chyba ze względu na mój cięty jęzor.:P Królica, no wlaśnie stopka...póki mąż na wyjazdach to trochę z niej korzystam. A co tam, raz się żyje.;) Kigana, ja już z dołka wylazłam i Ty też sobie poradzisz.:) Kasieńka, Ksandi 🌻 O kurdesz, ale się rozpisałam.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki Miałam dziś duże zaległości w czytaniu, wczoraj nie zajrzałam, bo jak przyszłam z pracy to byłam zmęczona. Cieszę się bardzo, że dołączyły do nas nowe osoby :D Kasieńka 🌼 i Malinowy Twist 🌼 pozdróweczki ode mnie :) Wszystkie pieczecie ciacha mmmm....fajniuchnie, bo ja nie mam do tego talentu ani też ochoty wolę sobie upichcić coś konkretnego np jakieś spagethi albo zapiekanka makaronowa. => Ksandi piszesz, że do pracy jedziesz w góry ?? Super :) Tak naprawdę to mieszkamy całkiem niedaleko siebie. => Króliczku Ty znów dzis balujesz....kurcze fajnie Ci :) Ja niestety nie mogę w sobotę jadę na delegacje do Warszawy, więc wrócę dopiero późnym wieczorkiem w niedzielę. Ostatnio ciągle rano musiałam wstawać po 5:00 żeby jechać do pracy, a juz myślałam, że jutro się wyspię a tu klops.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=> Kigana i Malinowy Twist oraz wszystkie kobitki, które czasem miewają dołka ... dostałam kiedyś od koleżanki fajną książeczkę pt.\\\" Wierzę, ze będzie dobrze \\\" gdzie znalazłam o to takie słowa : \\\" Nie rozsypiesz się. Nie rozpadniesz się na kawałki. Może człowiek jest labiryntem, ale nie układanka z klocków. Może jest najsłabszą trzciną, ale wszystko potrafi przetrwać. I podnosi się po każdym upadku. Bo człowik nie jest przypadkiem, pomyłka, ale DAREM. I zwasze jest miejsce specjalnie dla niego. Ty jesteś darem i skarbem bez Ciebie ten świat byłby inny. \\\" Z dedykacją dla Was wszystkich od Sparkle 👄 Trzymajcie się pa pa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 👄 witam :D Sparkle - bardzo mądre i piekne to co napisałaś. Super :) Dziekuję Wam za pozdrowienia - widzę, że większość ma zdolności kulinarne - a raczej ciastkarskie :) może jakąś firmę otworzymy ? :D Kiganko, dołek minie jak wszystko w życiu. raz jest dobrze, raz gorzej..takie to nasze życie. U mnie do tej pory było tylko źle, starałam się robić dobrą minę do złej gry i jakoś leciało. Teraz gdy dostałam pracę to zaczynam myśleć że jednak coś może pójdzie lepiej, że NARESZCIE mogę się wyprowadzić z tego domu który na pewno prawdziwym, ciepłym domem nie jest. Może być tylko lepiej :D Sparkle na serio będziemy mieszkać niedaleko? Fajnie :D - ja dokładnie Wisła a Ty? Dzisiaj kolejny nudnawy dzionek, może sie zobaczę z moim Chłopkiem, nie wiem. Miłego wszystkiego co robicie :) Buźka :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka...imprezka wczoraj tragiczna...GIMNAZJUM na parkiecie a ja stara dupa:(...jakoś się nie wybawiłam... Pozdrawiam...wpadnę wieczorkiem przed pracą to cosik jeszcze skrobnę...papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Dzieki Wam za miłe słowa :) 🌻 Sparkle ---> cytacik jest super, zapiszę go sobie. W sumie od jakiegoś czasu staram się mysleć pozytywnie i powodować pozytywne zdarzenia w moim życiu, tylko że ostatnio coś w tych trybikach się zacięło i ani rusz dalej. Może to jest to, co piszą w mądrych książkach, że podświadomość broni się przed takim \"przestawianiem\". W końcu przez tyle lat funkcjonowała zupełnie inaczej, a nagle każę jej działać pozytywnie. Każdy by się zdenerwował, nie ;) Królico ---> szkoda, że Twoja imprezka nie wypaliła, chyba musisz poczekać na rozkręcenie się roku akademickiego i studenckie imprezy, co? Miłego popołudnia Wam życzę, zajrzę pewnie wieczorkiem na topik 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Kigana-chyba tak,ale muszę przyznać że wczoraj zależało mi na dobrej imprezie i pewnie dlatego niewypaliło...ale trudno,będą następne:D Mam nadzieję że Twoja podświadomość przestawi się na pozytywne myślenie...moja jeszcze stawia opory,ale jakoś daję sobie z nią rade;) Sparkle-cytacik super...muszę przyznac że taki zyciowy bardzo:) Pozdrawiam optymistycznie....papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ❤️ Jestem z siebie szalenie dumna. Wczoraj pojechałam na działkę i wysprzatałam mój samochód. Jest po prostu bosko wymyty, błyszczący po prostu cudny. Jakos specjalnie nie przywiązuję do tego uwagi - auto ma być po to żeby jeździć a nie poto żeby sie błyszczło jak psu jajka ;) No ale była taka ładna pogoda, że aż chciało mi się wyjść. A jutro rano znowu do Prezesa omawiać końcowe szczegóły :) Dzisiaj ide do dziadków na taki babciny obiad :) Miłej niedzieli, skrobnijcie coś ;) Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuszki 🌻 Nie ma to jednak jak być optymiską z charakteru.:P Wczoraj sobie śliczne butki kupiłam, dziś mam małą rodzinną imprezę, a za oknem słonko do mnie się uśmiecha i od razu lepszy humorek. Tańczyć się chce...i śpiewać się chce...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksandi-nie ma jak babcine obiadki....mniam...ja moją babcię nawiedziłam wczoraj i załapałam się na kapustkę na słodko-kwaśno...pyszności. Samochodzik wymyty??Ale masz fajnie ze wogóle masz samochodzić...ja nie mam ani prawka ani samochodu...hehehe...i jeszcze trochę będę jeździła komunikacją publiczną bo jakoś nie palę się do zmiany sytuacji:D Malinowy Twist-a mogę spytać dlaczego twój mąż jest daleko...delegacja?? A co do Jaszczurka to na naszym topiku mamy już jednego:D i to całkiem sympatycznego(pozdro Jaszczu) więc może załozycie jakiś klubik;) Sparkle-po opisikach na GG widzę ze cały czas zawzięcie pracujesz...pracuj,pracuj i od czasu do czasu wpadaj do nas na topik ponarzekać na szefa:) Kigana-mam nadzieję ze humorek się poprawił...jakby co to my tu sobie jesteśmy i chętnie z tobą popiszemy:) Papapa A...jak ostatnio byłam smutna...to spodobał mi się cytat \"when one is so terribly sad,one loves sunsets\" to z małego księcia...nawet mi się spodobało:) Pozdrawiam gorąco z mglistego Gdańska(bo mgłe mamy dzisiaj okropną)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OPTI
chmurkowate biało-niebieskie niebo , szelest jesiennych liści , ciepełko w domu .... i niedzielny spokój .......... a pozawszystkim to że istniejemy właśnie teraz .......i nawet to że mamy kłopoty ........... BO LEPIEJ MIEĆ KŁOPOTY I ŻYĆ ........... niż nie żyć i ich nie mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opti-->święta racja..popieram w 100% chociaż kiedyś myślałam inaczej.DUŻA BUŚKA dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ksandi ---> obiadek u babci i dziadka, fajna rzecz, ja już czymś takim nie mogę się cieszyć. Termin \"dziadek\" jest mi zresztą obcy, bo moi bardzo szybko się pożegnali z tym światem, babcie, owszem miałam. Humorek lepszy, dzięki :) Dziś szykuje się rodzinny wyjazd do przysłowiowej cioci na imieniny, ale ja lubię tam jeździć i jadę dobrowolnie. OPTI ---> w różnych książkach piszą, że po tamtej stronie życia jest cudownie i nie ma żadnych problemów, tylko nikomu jakoś się tam nie spieszy, każdy woli być tu i żyć ze swoimi problemami. Przyjemnej niedzieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:classic_cool: Kigana-ja też już nie mam dziadków...babcia mi jedna została...takie życie...boli :( Co do Opti (Optiego??) to ma słuszność że lepiej tu niż tam:)...kiedyś miałam trochę inne plany w tej kwestji,ale nie żałuję że się nie całkiem udały...tu jest weselej...serio:) No i ludzie bardziej \"życiowi\" :) Jakoś nudno dzisiaj...nic się nie dzieje..kafeteria chodzi jakby miała umrzeć ...żadnych ciekawych topików..książka też mi się skonczyła a pogoda taka paskudna że nawet mój pies-staruszek nie chce na dwór wychodzić...chyba się prześpię:) Wpadnę do was później!!papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 👄 witam Was ja - porozpieszczana, naładowana słodkościami i pysznym obiadkiem cudowna wnuczka swoich dziadków :D Ale było - jeszcze przyjechała moja ulubiona Matka Chrzestna także było fajnie :) Teraz jestem u mojego Misia ale śpi więc dorwałam jego komp no i jestem :D Malinkowy nowe butki..to pewnie zaraz humor lepszy, co? :D Króliczko a u mnie nawet pogoda ładna, nie pada, słoneczko wyjrzało :) A co do samochodziku..hmm bardzo się cieszę, że go mam - zawdzięczam go dziadkom kochanym. Bo jeszcze duuużo czasu upłynie zanim sie czegokolwiek sama dorobię :( Autko dostałam w spadku. Wolałabym jakoś inaczej ale niestety tak widocznie miało być. Kiganko jak po imieninach? Mam nadzieję, że było miło :D Zmykam bo mój luby wstaje, ziewa tak że chyba mnie połknie :) Miłej niedzielki :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 👄 witam Was ja - porozpieszczana, naładowana słodkościami i pysznym obiadkiem cudowna wnuczka swoich dziadków :D Ale było - jeszcze przyjechała moja ulubiona Matka Chrzestna także było fajnie :) Teraz jestem u mojego Misia ale śpi więc dorwałam jego komp no i jestem :D Malinkowy nowe butki..to pewnie zaraz humor lepszy, co? :D Króliczko a u mnie nawet pogoda ładna, nie pada, słoneczko wyjrzało :) A co do samochodziku..hmm bardzo się cieszę, że go mam - zawdzięczam go dziadkom kochanym. Bo jeszcze duuużo czasu upłynie zanim sie czegokolwiek sama dorobię :( Autko dostałam w spadku. Wolałabym jakoś inaczej ale niestety tak widocznie miało być. Kiganko jak po imieninach? Mam nadzieję, że było miło :D Zmykam bo mój luby wstaje, ziewa tak że chyba mnie połknie :) Miłej niedzielki :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki 🌼 Właśnie wróciłam z delegacji....zwiedziłam Wrocław i powiem wam szczerze, że to piękne miasto :) ......ahhh aż się wracać nie chciało :( => Ksandi trochę się nie zrozmieliśmy, wcześniej pisałam, że mieszkamy całkiem niedaleko....bo ja mieszkam w Siemianowicach, ale jak wyjedziesz do pracki w góry to już będziemy trochę dalej od siebie. => Kiganko dobrze, że humorek dopisuje :) oby tak dalej, ja też lubię rodzinne spotkania, mam nadzieję, że dobrze będziesz się bawić. :) => Króliczku wierz mi, że chciałabym się trochę ponudzić, ale ja ostatnio nawet na to nie mam czasu i zazdroszczę Ci tej drzemki ;) Przede mną trudne 2 tygodnie. Muszę odbyć praktyki, bo tak sobie wymyśliła moja uczelnia.....choć uważam, że 2 tygodniowe praktyki na studiach zaocznych to kretnizm :0 Niestety będę musiała to jakoś pogodzić z moją pracą hmmm czy starczy mi sił ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sparkle-->od wtorku przestanę się nudzić...zacznie się uczelnia...ale płakać z tego powodu nie będę. Ksandi-->ja też raczej nieprędko dorobię się samochodu:)...mam nadzieję ze wieczorek się udał...zresztą pewnie że się udał....wkońcu ze swoim facetem byłaś:D Jakoś nie mam energii....może brakuje mi Słoneczka:D każdego:) Pozdrawiam i dobrej nocki życzę:)papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panda
Hej dziewczyny! Ja tez staram sie byc optymistka, choc nie zawsze mi to wychodzi. Tak trzymac! Pozdrowionka dla wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie optymistki widze ze wszyscy sie przedstawiaja ,wiec...Mam na imie kasia w czerwcu skonczyłam 30 latek :) ( ponoc magiczny wiek i chyba cos w tym jest bo w tym roku same zmiany w moim zyciu) mieszkam na górnym slasku dokładnie w miejscowosci fiatami i piwem tyskim płynacej czyli w Tychach. obecnie wolna po 8 letnim zwiazku moj dobytek to 4 letnia bernardynka i kupa wspaniałych najdrozszych przyjaciół :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panda-dzięki ...my ciebie też pozdrawiamy...i zapraszamy częściej... Kasieńko-->Tyskie,dobre piwko...:)...a piesek to raczej duzy:)...ja mam małego kundelka staruszka...ale uwielbiam duże psy(niestety mam za małe mieszkanko na takie zwierzątko) Kolejna osoba z południa...jakoś nikt z północy nie jest zdeklarowanym optymistom...hehe...no poza mną i JAszczurkiem. Właśnie...trzymajcie kciuki za Jaszczurka....zdaje dziś prawko... Miłego dnia wszystkim i do zobaczonka później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak fryzjer...od razu lepiej się czuję po takiej wizytce:) Na mnie to działa lepiej niż zakupy:D Zaraz uciekam nawiedzić babcię...kolejny zlot rodzinny...oby bez niespodzianek. Opiszcie swój wygląd....bo tak pomyślałąm ze sporo o sobie wiemy,ale możeby tak napisać coś jeszcze. Ja mam 170 cm wzrostu...jestem szczupła...mam krótkie włoski(jeżyk)....oczy niebieskie,włosy...ciemny blond. I to tak ogólnie tyle papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak, wizyta u fryzjera potrafi humorek poprawić, zwłaszcza jak efekt zabiegów jest po naszej myśli :) Co do wyglądu, jestem trochę niższa od Ciebie Królico, ok. 168 cm wzrostu, dość szczupła. Włosy raczej krótkie, ciemne, trochę rozjaśnione, oczy piwne ( życie dziwne ;) ). To chyba tyle, jeśli chodzi o wygląd. No i nowy tydzień rozpoczęty, zrobiłam kolejne podejście do porządków, tym razem bardziej udane :) , oby mi wytrwałości wystarczyło. Czego i Wam życzę w tym nowym tygodniu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amant-->kurde,sprawdziłam daty...nie łapie się na kobitę dla ciebie...a co do życia dłużej niż my...pogadamy za 50 lat:)...pozdrówka:) Kigana-->efekcik mi się podoba...innym też :)...ale jakieś drastycznej zmiany nie ma...ja od dawna mam króciutkie włosy...tak lepiej wyglądam A co do porządków to kiepsko u mnie z zapałem do tego....jakoś się zabrać nie mogę:D Malinowy Twist-->a niech sobie żyje dłużej...co to za życie bez nas???Nudno się zrobi i z nudów padnie:) Pozdrawiam...papapa ❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×