Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Królica

Optymiści-tutaj

Polecane posty

Hej Dziewczynki🌻 Jak tak patrzę to myślę, że przydałby mi się nick na K, żeby od Was się nie odróżniać.:P U mnie dziś dużo słonka, aż grzech w domu siedzieć.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D Kurcze, chora jestem :( Pociągająca i smarkata :( a jutro mam jechać do rodziny z moim Lubym :( a ja taka z czerwonym nochalem... Malinkowa, u Ciebie ładna pogoda? U mnie pada i pada... Kasieńko zazdroszczę psiaka..ja bardzo bardzo bym chciała bereńskiego psa pasterskiego czy jakoś tak..są takie cudne..zresztą ja przepadam za wszelkimi psiakami o kotach już nie mówię :) Idę po mleko z miodem i wskakuje do łóżeczka...a jutro pierwsze zaliczenie na uczelni..brr... jak zwykle totalna olewka :) Miłego piąteczku, trzymajcie sie cieplutko. A jakie plany i planiska na weekend macie? Hę? :D Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie łam się Malinowy--->Sparkle też nie jest na K:) A u mnie dziś słońca nie było...jak rano(o 7 ) jechałam na UG to miałam szalik...brrr...makabra...zima idzie:) Kasieńka--->nie ma to jak nocne telefony od eks:)moi jakoś do mnie nie dzwonią...może się boją??Bo podobno dobrze bluzgam przez telefon jak sę mnie w nocy obudzi...kumpel tak twierdzi:) A gdzie pozostałe dziewuchy??Kobity na K i S..a jeszcze ta jedna na J.?? jak tam dzionek?? Ja dzisiaj zaprowadziłam psa mojej babci na oznakowanie tym chipem:)...a on taki przestraszony,maleńki aż mi go szkoda było...bo to ratlerek...i to szczeniak:) Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie łam się Malinowy--->Sparkle też nie jest na K:) A u mnie dziś słońca nie było...jak rano(o 7 ) jechałam na UG to miałam szalik...brrr...makabra...zima idzie:) Kasieńka--->nie ma to jak nocne telefony od eks:)moi jakoś do mnie nie dzwonią...może się boją??Bo podobno dobrze bluzgam przez telefon jak sę mnie w nocy obudzi...kumpel tak twierdzi:) A gdzie pozostałe dziewuchy??Kobity na K i S..a jeszcze ta jedna na J.?? jak tam dzionek?? Ja dzisiaj zaprowadziłam psa mojej babci na oznakowanie tym chipem:)...a on taki przestraszony,maleńki aż mi go szkoda było...bo to ratlerek...i to szczeniak:) Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobiety :) Tak jakoś wczoraj nie chciało mi się pisać, ale dziś nadrabiam. Jutro jadę na moje studia do Łodzi i baaaaardzo się cieszę z tego powodu :( W sumie ludzi zobaczyć znów to nie jest źle, ale siedzieć na zajęciach mi się nie chce i jechać 3 godziny autobusem to już w ogóle. No ale dobra, ponarzekałam, wystarczy. A w niedzielę będę odpoczywać po podróży ;) Mam nadzieję, że Wy będziecie miały ciekawsze zajęcia na weekend :) Co do nocnych telefonów, to raz mi jakiś debil wydzwaniał z miłosnymi wyznaniami itp. Oczywiście się nie przedstawił. Ale dość szybko wydedukowałam kto to, puściłam info wśród znajomych, że jakiś idiota do mnie wydzwania, info dotarło gdzie trzeba i spokój :D Byście słyszały, jak tych dwóch podejrzanych się mi tłumaczyło, że to nie on :D Pozdrawiam Was 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksandi--->Nie daj się grypie...choróbsko paskudne... Kigana--->udanej podróży...napisz jak było:) A tak wogóle macie jakieś zwierzaki?/No poza Kasieńką bo wiemy już ze ma psa:)Ja mam psa o imieniu Zuczek i chomika o imieniu Mandżur:) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:D Właśnie z basenu wróciłam, niemiłosiernie zmęczona, ale przynajmniej bez problemu dziś zasnę.:P Mimo wczesnej pory zaraz uderzam do łóżeczka. Królica, jakby co to Kalinowy...będę;) U mnie w domciu stary kundel, Ciapek. Chyba już długo nie pociągnie.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:D Właśnie z basenu wróciłam, niemiłosiernie zmęczona, ale przynajmniej bez problemu zasnę.:P Mimo wczesnej pory zaraz uderzam do łóżeczka. Ksandi, na jutro u mnie też już opady przewidują:( Królica, jakby co to Kalinowy...będę;) U mnie w domciu stary kundel, Ciapek. Chyba już długo nie pociągnie.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś będę pierwsza :D Witajcie kobitki za oknem jest paskudnie, szaro i niebo ciągle płacze, ale ja nie pozwolę , że mnie dopadła jesienna depresja ;) Kupiłam sobie wczoraj dwie książeczki \"Potęga umysłu\" i \"Moc pozytywnego myślenia\" Mam nadzieję, że ksiązki te okażą się ciekawe i jakieś dobre wnioski z nich wyciągne. :) => Króliczku Jeśli chodzi o zwierzątka to je kocham ....a zwłaszcza pieski :( miałam charta afgańskiego, ale musiałam go uspać.......jakieś 2 lata temu i na same wspomnienie robi mi się smutno :( Od tego czasu moja mam powiedziała, że nie będzie już żadnych piesków.....jak się wyprowadzę to mogę sobie kupić. => Malinowy nie przejmuj się nickami na początku też mi się mieniły w oczach, bo wszystkie były na \"K\" :) => Ksandi mam nadzieję, że mleko i miód coś pomogło :) ja nie mam w ten weekend zjazdu na uczelni, ale z zaliczeniem wierzę, że sobie poradzisz :) => Kiganko pomyśl, że w niedzielę będziesz odpoczywać, a ja będę siedziała 12h w pracy .....brrr...... => Kaśieńka jak tam piwko udało się, bo ja chyba dziś wybiorę się na piwko, dziś pogoda barowa ;) Trzymajcie się cieplutko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ dziewuszki:) Malinowy(kalinowy)--->jakby co to nowy nick też mi się podoba:)...ja mam kundelka co ma 15 lat i jest z nim kiepsko...pewnie też długo nie pociągnie...trochę smutno bedzie bez niego ale żadnego innego psa nie będę chciała...za duży obowiązek...człowiek za bardzo uwiązany;) Kasieńka-->Kac jest?? Wiesz co Sparkle...u mnie dziś słoneczko i wcale nie zanosi się na zmianę...polska złota jesień w Gdańsku:)...a wieczorkiem planuje wypad na coś wiecej niż piwko:) do zobaczenia...papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie cieplutko w ten deszczowy dzien no koszmar tak paskudnie a ja miałam ochote na weekend do ustronia jechac.... nici z wyjazdu kaca nie mam, chyba ze moralnego hihihi :) no coz w tami dzien nic nie pozostaje jak tylko znow na piwko sie wybrac albo do kina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewuszki;) U mnie dziś tak jak u Kasieńki i Sparkle deszczowo. Co było już wczoraj do przewidzenia bo dzieciaki na podwórku za nic nie chcialy się zgodzić, a to nieuchronnie zwiastuje deszcz.:P Krolica, przyznać muszę że Gdańsk piękne miasto jest.:) Sparkle, chętnie poznamy jakieś wnioski z książeczek i wprowadzimy je w życie.;) Kasieńka, fajnie że możesz sobie weekendasa miło zaplanować. Ja dziś niestety muszę robić za grzeczną żonę (choć chłopa dalej niet) i matkę, jako że ostatnie wieczory spędziłam poza domem.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńka,Malinowy...no proszę...a u mnie ładniutko:)nadal nie pada,ale chmurki już straszyć zaczynają:) A kiedy to mężuś wraca??Ile jeszcze będziesz słomianą wdową??hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Lee
Chciałbym dotrwać w czystości do końca życia. W kwietniu bedę miał 23 lata. Mam nadzieje że mi się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktorek-->zjazd na topiki erotyczne!!!!ciebie nie zapraszałam... dziewczyny...ignorować Doktorka bo on sam ze sobą rozmawia...znam go z innego topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zazdrosnaaa
Hej Krolico, slad sie w Polsce wzielo tylu optymistuff?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Lee
Chcę żebyśmy razem żyli w czystości,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdrosna-->nie wiem skąd sięwzięli ale bardzo się cieszę że są...całkiem sympatycznie tu u nas ...acha i nikt dziewczyny nie szuka...jak Antek:) No tylko Doktorek też tu się pojawił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdrosna-->nie wiem skąd sięwzięli ale bardzo się cieszę że są...całkiem sympatycznie tu u nas ...acha i nikt dziewczyny nie szuka...jak Antek:) No tylko Doktorek też tu się pojawił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok..dziewuszki...życzcie mi miłej zabawy:)...pozdrawiam i muszę uciekac z kafe...papapa...ludzie czekają... Zazdrosna-->zaglądaj do nas jak najczęściej bo fajnie się z tobą gada...papapa Doktorek-->jak chcesz dożyć w czystości do końca zycia to skocz z okna ty \"wieczna dziewico\"...papapa Czy wam też kafeteria wieczorem paskudnie chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antek
Oj chodzi dosyc paskudnie, nawiasem mowiac, wszyscy mi ucielki z mojego topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antek...to zostań tutaj!!!Tu jest weselej i same fajne babki.A jak tam znajomość z GG??papapa Śpijcie dobrze...ja właśnie zaczynam picie...hehe..wasze zdrówko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antek
Znajomosc z gg, jak na pierwszy raz calkiem dobra. A umowmy sie, ze tutaj to bede wpadal..bo ja w ogole czytam wiele tematow z tego forum. MIlego picia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim....:classic_cool: Od dzisiaj nie piję:)...jak zawsze po takim meczu...acha bo jakby któś nie wiedział to Polska wygrała 3:1....ojojojoj Wyobraźcie sobie mnie śpiewającą \"Do boju Polskoooo\" ja Pan Torzewski!!hehehe Ale imprezka udana trzeba przyznać:) Dobra....co tam u was słychać w tą piękną niedzielę...?? acha...jeszcze jedno...Antek jest singlem więc jak któraś zainteresowana:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :D Króliczko no ładnie musiałas popić wczoraj i nieźle kibicować skoro WYGRALI. Heloł Antku, mam nadzieję, że stale zagościsz u nas :) A ja dzisiaj nic nie robię, chopek do pracy idzie a potem z kolegami na piwo a ja ciągle chora jestem :( nie mam ochoty na nic. Mam nadzoieję, że miło niedzielkę spędzicie czego Wam szczerze życzę :) Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antek
Witam optymistow:) Dziekuje Królico za reklame. :D Co do niedzieli...pogoda oblesna, ale troche sie z tego ciesze, bo zaraz jade do szkoly a nie lubie siedziec w szkole jak słonce swieci. A ja tez troche wczoraj podpilem, bo z opznieniem obchodzilismy moje imieniny i o mojego ojca urodziny - byly alkohole i tort:D Pozdrawiam i rowniez zycze milej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Muszę przyznać, że ja też wczoraj wiernie kibicowałam Naszym chłopakom. :D Antek. a czego Ty się tam tak pilnie uczysz przy niedzieli?:o Heh Amant, jak myślisz, że będziemy skakać przed Tobą jak tresowane pieski to się grubo mylisz.:P A tak wogóle kto przyznał Ci ten tytuł? Jakie wybory były czy cóś?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D No, proszę, przez jeden dzień nie zaglądałam, a tyle fajnych wpisów :) Antek ---> witaj 🖐️ To nasi aż 3:1 wygrali???? No to faktycznie trzeba było opić ten fakt. Wczoraj byłam tak padnięta,że ledwo zarejestrowałam,że jakiś mecz jest. Jak jechałam do domu, to kierowca w autobusie słuchał, a mi tak się dobrze przy tym spało :D Wczorajszy dzień dość intensywny był, bo na moje studia jadę ponad 3 godziny, muszę wcześnie wstać... Ale miło było co niektóre osoby znów spotkać, o głupotach pogadać, miło widzieć, że ktoś się cieszy, że przyjechałam. Poza tym nie mieliśmy jednych zajęć i musiałam 3 godzinki czekać na mój autobus. Od czego jednak Galeria w pobliżu szkółki?? Połaziłam po sklepach, zanurkowałam do EMPiK-u, straciłam tam jakieś 65 zł. No i zafundowałam sobie moje ulubione lody o smaku cynamonowym - dla mnie bomba ;) Tak więc dzień był w miarę udany, mimo zmęczenia. Malinowy ---> możesz być Kalinowy, może wprowadzimy na tym topiku jakąś nową świecką tradycję ;) Sparkle ---> widzę, że masz podobne zainteresowania do moich, odnośnie pozytywnego myślenia i potęgi umysłu ludzkiego. To działa, tylko trzeba się do tego troszkę przyłożyć, naprawdę. Ciekawa jestem, jakie Ty masz w tym temacie odczucia. Ale się rozpisałam :) To miłej niedzieli. U mnie raz świeci słońce, raz popaduje. Narazie świeci. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antek--->nie ma sprawy...zawsze do usług:) Jak tam przeprawa z kolejnymi profesorami??Tylko ta jedna poprawka?? Dziewczyny...nareszcie mamy facetów na optymistycznym topiku...tylko w sumie Amanta trzebaby przetestować bo samozwańczych mistrzów nam nie trzeba:D...przyznamy jakieś tytuły same:) Ksandi--->mam nadzieję ze już ci lepiej:)chociaż troszkę...hehe Kigana--->jak mogłaś nie kibicować...jakbyśbyła z nami-kibicami to 3:0 by było a nie 3:1:D... No muszę przyznać że troche popiłam...nawet sporo skoro zebrało mi się na śpiewy:Dhehehe...pijana Królica:)...ale mój kumpel był i tak lepszy bo po meczu miał rozmowę z \"wielkim uchem\" w łazience.:D Niestety nie czytam takich książeczek jak te tutaj polecane,ale osobiście uczęszczałam na kursy pozytywnego myślenia i asertywności...akurat jakieś darmowe były czy promocja...już nie pamiętam...polecam !! O kurcze...ja to się dopiero rozpisałam:)...papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×