Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Królica

Optymiści-tutaj

Polecane posty

Heloł :D 👄 Dziękuję Wam serdecznie za trzymanie kciuków..ok 10 bedę rozmawiać z \"przenajświętszym\" więc jeszcze trochę wytrzymajcie ;) Jak ja chcę tej prraacyyy!!!!!!!!!!!! Wczoraj pierwszy raz złapałam gumę jadąc samochodem - dobrze, że mój luby był ze mną bo wstyd się przyznać ( jeżdżę już prawie 7 lat) jeszcze nigdy nie zmieniałam koła w samochodzie. No i dzisiaj przed wyprawą o pracę :D muszę do wulkanizatora jechać. I jeszcze wpadnę na uczelnię oddać prace które narodziły sie wczoraj w bólach i rozpaczy. :) Oj za dobry humor mam, obym tylko dalej taki miała jak wrócę z rozmowy :) AA to, że Króliczko Twój topic dodano do \"polecanych\" to już chyba od kilku dni tak jest. No cóż...fajne jesteśmy i tyle :D Różowe szkiełko - chętnie zajrzę :) aczkolwiek ten topic zawsze będzie dla mnie nr 1 :) Dziękuję za te wszystkie dobre słowa i do boju .... :D Fajter musze być :) Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksandi-kiepsko mi się pisze nosem(bo kciuki trzymam) ale jakoś idzie:D muszę sobie kupić laptopa na głos:) DO BOJU KSANDI ŁOOO!!(na melodię piosenki Torzewskiego-Do boju Polsko) Jak widaćnie tylko Ksandi ma dobry humorek,ja też dzisiaj nie narzekam:)...całkiem sympatyczny dzionek...siedzę sobie sama z moją herbatką...słucham mojej muzyczki...i ogólnie jest pozytywnie:) Pozdrawiam pozostałe optymistki(Kiganę i Sparkle,no i Jaszczurka of kors) oraz te które czytają a nie piszą:) Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) To dobrze, jak macie dobry humor :D od razu jest lepiej na tym świecie. Ja już przyszłam z pracy, więc od razu włączyłam sobie kafeterię, żeby zobaczyć, co nowego u Was. A za chwilę spadam do miasta, chcę coś mojemu \"chłopcu\" coś kupić na jutrzejszy jego dzień. Jeszcze nie wiem co, ale mam nadzieję, że jakiś pomysł przyjdzie mi do głowy. A Wy obchodzicie jakoś ten dzień? Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc witam wszytkich i z wielka radoscia oznajmiam ze od dzis jestem PEŁNA OPTYMIZMU........OD DZIS ZACZYNAM ZYC OD NOWA PEŁNA NADZIEJI I OPTYMIZMU wszystkie smutki poszły precz A MI WRESZCIE CHCE SIE ZYC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc witam wszytkich i z wielka radoscia oznajmiam ze od dzis jestem PEŁNA OPTYMIZMU........OD DZIS ZACZYNAM ZYC OD NOWA PEŁNA NADZIEJI I OPTYMIZMU wszystkie smutki poszły precz A MI WRESZCIE CHCE SIE ZYC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE SŁONECZKA MOJE :D DOSTAŁAM TĄ PRACĘ!!!!!!!!!!!!!! :D JAK JA SIE CIESZĘ!!!!!!!!!!!!!!!! :D Od 19 październiak zaczynam także będę zaglądała do Was tylko w weekendy jak będę w domu. Ale postaram się \"drapnąć\" w pracy komp z internetem :) Dziękuję za trzymanie kciuków bo Wasze modły na serio pomogły :D Jaka jestem szczęśliwa...niebotycznie :D Witaj Kasieńko, mam nadzieję, że często będziesz tu zaglądać :) ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 Dzisiaj kocham cały świat :D Buźka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny jak ja za Wami tęskniłam 🌼 Mam trochę zaległości w czytaniu szkoda, że nie mogę być z Wami na bieżąco, ale mam taką pracę, że czasem nie ma mnie 2 dni. Mam nadzieję, że w takich chwilach nie zapomnicie o mnie :( Ksandi => wielkie gratulacje !!!!!!! 🌼 ❤️ Wszystkie optymistki wierzyły, że uda Ci się zdobyć tę prace. :D Króliczku => dobrze, że Twoje dołki minęły ja o swoich zapomniałam w pracy. Kigana => Ja nie obchodzę dnia chłopca....może cos napomknę w tym dniu....jakieś życzonka albo cuś.... i tak jestem jutro od rana do wieczora w pracy. Teraz też właśnie przyszłam z pracy i padam ze zmęczenia spałam tylko 3 godziny a jutro znów idę na 12 godzin :( Ale muszę mieć siłe, bo życie nie jest łatwe.... i powtarzam sobie, że jakoś to będzie....byle do przodu. :D Zjadłam własnie obiado - kolacje i zaraz idę zrobić sobie odprężającą kąpiel w olejkach...zaparzę do tego zieloną herbatkę nałoże kojącą maseczkę i pójdę spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksandi ---> serdeczne gratulacje 🌻 🌻 🌻 🌻 Kasieńka ---> witaj 🖐️ , tak dużo jest zdołowanych ludzi i topików, to każda optymistka/ optymista jest cenna/y :D Sparkle ---> mam nadzieję, że kąpiel Ci choć trochę pomogła się zrelaksować. Ale to racja, pesymizm nic nie wnosi pozytywnego w nasze życie, im prędzej to zrozumiemy, tym lepiej dla nas - tu mam na mysli siebie :) Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No po kapieli od razu lepiej :classic_cool: A teraz do wyrka ;) Napiszcie dziweczyny coś więcej o sobie np. czy jesteście na studiach, czy dziennie, czy zaocznie, czy pracujecie.....co tam chcecie to napiszcie jeśli macie oczywiście ochotę ;) Swoją drogą to wszystkie macie nicki na literę \"K\" zawsze jak tutaj wchodzę to musze mocno się skoncentrować kto co napisał, bo mienicie mi się w oczach ;) No to moze na tyle tych bazgrołów ....słodkich snów dla Wszystkich i wielka buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Heloł Kiganko, Sparkliku i Króliczko :) Dzięki za miłe słowa :) Prowadzę teraz fascynujące ;) obserwacje - mam rybkę - bojownika a ostatnio jak byłam z mamą w zoologicznym zachciało jej się ..ślimaka wodnego - taki fajny, żółciutki. I on teraz łazi i zjada wszystko co znajdzie włącznie z kupami od rybki :) Zamiata gębusią jak szalony i wcale nie jest powolny. Śmiga po akwarium jak głupi :) Noo jutro Dzień Chłopaka - ja też nie obchodzę tego święta - tak jak Walentynek. takie święta to mają trwać cały rok, codziennie a nie tylko w jakąś wymyśloną datę. Nic już dzisiaj nie napiszę bo same głupoty gadam :) buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksandii-GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!dobrze ze kciuki trzymałam:) Sparkle-bardzo chętnie się podzielę informacjami o sobie:)Studiuję dzienną geografię na UG...3 rok,pracuję jako kelnerka i korepetytorka(bo $$ potrzebna na studia)....jestem singlem w Polsce,ale mam\"kumpla\" w Kanadzie...mam psa,chomika i młodszego brata(całe zoo)....hehehe To takie wstępne info:) Ulubiony pisarz Wharton,ulubiony drink dżin z tonikiem,ulubiona piosenka-o jezu..za dużo ich Kasieńko-witam serdecznie!!!!Zapraszam częściej!! pozdrawiam dziewczyny dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki:) Ja w sumie też nie jestem za jakimś szczególnym obchodzeniem tego dnia ale i tak rano wysłałam maile i SMSki do moich wszystkich męskich znajomych bo czemu nie??Jeden już mi odpisał że pierwszą rzeczą jaką przeczytał rano były zyczonka ode mnie i mu się milutko zrobiło...a więc warto było:) Miałam kiedyś bojownika...dostałam w prezencie...fajna rybka ale ja lubię zwierzątka które mogę pogłaskać i przytulić a z rybką się nie dało tak:) Ok...uciekam bo znowu muszę Uniwerek nawiedzić:)...papapa Miłego dnia dla was wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie 👄 Dalej mam taki dobry humor mimo iż mój facecik był wczoraj na męskiej imprezie (3 chłopa, piwo i narzekanie na pracę) i spił się do nieprzytomności. Jak do niego w nocy dzwoniłam to odebrał za 4-tym razem bełkocząc coś do słuchawki. Ci faceci ;) A ja jestem z Rudy Śląskiej, studiuję fizjoterapię, zrobiłam licencjat teraz mgr jeszcze 2 semestry i kuniec :) Od 19 paźdz. będe pracowac w miejscu moich marzeń - w cudownym Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej położonym w górach :) Lubię...smaczne jedzonko, wylegiwanie się na plaży, narty, jazdę konną..cóż jeszcze... Kakao lubię i żurek z jajuszkiem :) No i...to chyba na tyle :) Napiszcie jak Wam minął dzień ;) mam nadzieję, że cudnie :D Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hejka:) W sumie mój dzionek monął bardzo fajnie bo moja kolezanka ma urodzinki i byłam u niej . A jutro się imprezka szykuje:D...potańczymy Jaszczu!!:) Przeczytałam o tym jedzonku,znaczy Żurku z jajeczkiem i mi ślinka napłynęła...też lubię żurek:) A dodatkowo pierożki z mięskiem...i naleśniczki z owocami...mniam:)A teraz właśnie wcinam fasolkę szparagową w ramach kolacji:) A jutro z rana wizytka na cmentarzu(rocznica) i rodzinny obiadek....brrrr.....hehe BArdzo się cieszę Ksandii że tak bardzo się cieszysz z tej pracy...łatwiej robić to co się nam podoba...przynajmniej rano wiesz po co wstajesz:) A męskie imprezy są fajne:DTak się składa że mam dużą liczbę kumpli którzy traktują mnie jak jednego z facetów i jestem czasem zapraszana na takie imprezki...fajnie...piwo,muzyczka i mnóstwo świńskich kawałów:) Ale kobiece wieczorki są lepsze:)...więcej plotek,raczej winko(w porywach tanie:D ). Ale dla odmiany czasem fajnie posiedziec z facetami:) Pozdrawiam...papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ksandi ---> jeszcze raz gratulacje z okazji znalezienia fajnej pracy 🌻 Ja też studiuję i pracuję jednocześnie. Jestem na piatym roku ( wreszcie :D) filologii germańskiej. A pracuję w szkole podstawowej, uczę dzieci niemieckiego. Królico ---> a Ty zamierzasz po swoich studiach iść do szkoły pracować? A dzień był wyczerpujący. Moje dziewczyny wymysliły oczywiście małą imprezkę z okazji dnia dzisiejszego no i dwie lekcje przebalowaliśmy. Wbrew pozorom było to dla mnie bardziej męczące niż normalne zajęcia. Później przesiedziałam prawie dwie godziny na zebraniu :P i wreszcie mogłam iść tam, gdzie chciałam, czyli do mojego Kochania. I to było najmilsze w całym tym dniu. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja heja:))))Ksandi GRATULACJE!! ciesze sie:)troche spoznione bo jakos nie moglam tu dotrze(komp mi nawala).Nio to milego dnia!!!! Jadzis oststni raz do gnomow ide...bede za nimi tesknic...moze bede ich odwiedzac??:))))))))))))))))))))))))nio to papa AAAAAA no i czesc KASKA;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja heja:))))Ksandi GRATULACJE!! ciesze sie:)troche spoznione bo jakos nie moglam tu dotrze(komp mi nawala).Nio to milego dnia!!!! Jadzis oststni raz do gnomow ide...bede za nimi tesknic...moze bede ich odwiedzac??:))))))))))))))))))))))))nio to papa AAAAAA no i czesc KASKA;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 👄 witam👄 :D Dziękuję Jaszczurku za miłe słowa :D zresztą - wszystkim Wam dziękuję za to, że jesteście ❤️ Dzisiaj nudny u mnie dzionek, tzn muszę zrobić biznes plan ;) do mojej nowej pracy :) ja sie śmieję a to na serio poważna sprawa bo mam przygotować ofertę wczasów na przyszły rok :) Musze wymyśleć co będe chciała robić z kobietkami które do nas przyjadą np na turnus odchudzania :) Tylko tak się składa, że chyba żadna inna praca nie dała by mi taaakiej satysfakcji :) Bo same pomyślcie - cały czas z ludźmi, piękny ośrodek, prowadzenie aqua aerobicu, marszobiegi - spacery po górach, zabiegi kosmetyczne, hydromasaże...mnie to kręci bardzo i tak sie cieszę z tej pracy :D Miłego dzionka Wam życzę żebyście spotkały tylko sympatycznych ludziów :) buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM SERDECZNIE O PORANKU MOJ OPTYMIZM DALEJ MNIE TRZYMA MACNO .... WCZORAJ KUPIŁAM SOBIE KURS Z NAGRANIEM \\\"NIEMIECKI W 1 MIESIAC \\\" HŁEHŁEHŁE JUZ TO WIDZE JAK GO W TEN MIESIAC OPANUJE ALE JESTEM UPARCIUCH WIEC MOZE WCZORAJ DOPADAŁA MNIE SMUTEK WIEC WIECZORM SZYBKO PO PRACY WYSKOCZYLAM DO SKLEPU NA MAŁE ZAKUPY I TAK O 20 LEZAŁAM JUZ W WANNIE PEŁNEJ PACHNACEJ PIANY POPIJAŁAM CZERWONE WUNKO I ZAJADAŁAM MAŁZE I OD RAZU HUMOREK POWROCIŁ. ZYCZE WSZYSTKIM MIŁEGO DNIA CMOK CMOK Z NIEUJAWNIONYCH ZRODEŁ DOSTAŁAM INFO. ZE PAZDZIERNIEK MA BYC WYJATKOWO OPTYMISTYCZNY :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńko-mam nadzieję że październik będzie BARDZO optymistyczny...na naszym topiku na pewno:) Kigana-nie za bardzo chcę zostać nauczycielką bo mam trochę inne plany...chciałabym pracować w biurze podróży najlepiej jako przewodnik,ale jak się nie uda i zostanę nauczycielką to też nie będę płakać...chociaz pęsja trochę lepsza. JAk już kiedyś powiedziałam \"będę się łokciami dopychać do tego co mi się należy\" a uważam ze nalezy mi się to o czym marzę:) Zresztą wystarczy popatrzeć na Ksandii...jej sięudało:D Jaszczurku-a tak narzekałaś na gnomy...a jednak masz powołanie;) Dzionek jak już pisałam będzie fajniutki...a szczególnie wieczorek... Pozdrawiam i miłego dnia zyczę ❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńko-mam nadzieję że październik będzie BARDZO optymistyczny...na naszym topiku na pewno:) Kigana-nie za bardzo chcę zostać nauczycielką bo mam trochę inne plany...chciałabym pracować w biurze podróży najlepiej jako przewodnik,ale jak się nie uda i zostanę nauczycielką to też nie będę płakać...chociaz pęsja trochę lepsza. JAk już kiedyś powiedziałam \"będę się łokciami dopychać do tego co mi się należy\" a uważam ze nalezy mi się to o czym marzę:) Zresztą wystarczy popatrzeć na Ksandii...jej sięudało:D Jaszczurku-a tak narzekałaś na gnomy...a jednak masz powołanie;) Dzionek jak już pisałam będzie fajniutki...a szczególnie wieczorek... Pozdrawiam i miłego dnia zyczę ❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogiePanie Jestem niepoprawną optymistką, która wczoraj w dołek wpadla, a wygrzebać się trudno. Ten piaseczek się sypie i sypie, wciąż pod nogi. Będzie dobrze...będzie dobrze... gorzej już chyba nie może być.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAlinowy twist-Będzie lepiej...musi być...ja w to wierzę:) A tak wogóle miło że do nas dołączyłaś...mam nadzieję że zostaniesz:)..papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALINOWY TWEST .... NO KURCZE NAPEWNO BEDZIE DOBRZE !!!!! PAMIETAJ MYŚL POZYTYWNIE ...MYŚL POZYTYWNIE :) :) ja do nieawna tez byłam w dołku oj trudno było trudno nawet juz chciałam najgorsze zrobic ale ........ UWIERZYŁAM W CUDA I WIEM ZE SIE UDA hihihihi cmok cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane dziewuszki Witaj Malinko i Kasieńko, mam nadzieję, że zostaniecie z nami w naszej \"topikowej rodzince\" :) Bo optymizmu u nas nie brak :D Zapraszam na ciacho upiekłam właśnie murzynka z kokosem ... mniam... :) Strasznie cięzko było mi dzisiaj wejść na kafeterię, nie wiem co się dzieje :( Buziaczki mam nadzieję, że miło spędzacie dziś czas :) Ja nie robię nic szczególnego, mój luby śpi po nocce w pracy :) a ja nie mam kasy na szaleństwa zakupowe czy fryzjerskie :) Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej... Ksandi...ja poproszę kawałek ciacha...uwielbiam murzynka...już mi ślinka cieknie. Kasieńko-a co cię wprawiło w taki optymistyczny nastrój...dzięki czemu/albo komu uwierzyłąś w cuda??? W Gdańsku,czyli u mnie jakaś taka skopana pogoda...ani nie ma deszczu ani słońca...taka szarówa jesienna w pełnym znaczeniu tego sformuowania....ale zauważyłam coś fajnego w jesieni...jak szłam na cmentarz z rodzinką to pełno dzieciaków zbierało kasztany i jarzębinę i tak mi się przypomniały czasy jak ja też byłam taka mała i zbierałam ...i tak mi się jakoś melanholijnie zrobiło ale w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Ok...idę obiadek gotować bo moja kolejka chyba:)...reszta rodzinki zalatana i muszę się tym zająć...ale OK...niech im będzie...:) Papapa kochane optymistki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej... Ksandi...ja poproszę kawałek ciacha...uwielbiam murzynka...już mi ślinka cieknie. Kasieńko-a co cię wprawiło w taki optymistyczny nastrój...dzięki czemu/albo komu uwierzyłąś w cuda??? W Gdańsku,czyli u mnie jakaś taka skopana pogoda...ani nie ma deszczu ani słońca...taka szarówa jesienna w pełnym znaczeniu tego sformuowania....ale zauważyłam coś fajnego w jesieni...jak szłam na cmentarz z rodzinką to pełno dzieciaków zbierało kasztany i jarzębinę i tak mi się przypomniały czasy jak ja też byłam taka mała i zbierałam ...i tak mi się jakoś melanholijnie zrobiło ale w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Ok...idę obiadek gotować bo moja kolejka chyba:)...reszta rodzinki zalatana i muszę się tym zająć...ale OK...niech im będzie...:) Papapa kochane optymistki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 👄 serdecznie :) Kurcze, napisałam taaaki elaborat a tu mi net padł i wszystko przepadło:( Króliczko ciasto mogę przesłać priorytetem ;) Witaj Malinowy Twisciku ;) mam nadzieję, że jeszcze coś skrobniesz :) Ciągle walczę z tymi planami do mojej pracy - o marketingu to ja nie mam zielonego pojęcia ale jakoś idzie. Chęci sa ogromne, może dlatego :) Dobra, kuniec, nie zanudzam Was juz moimi wywodami 🌻. Miłego wieczoru 👋 Buźka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki dzięki wielkie za miłe przyjęcie. Dołeczek już trochę mniejszy. Cały dzień miałam ręcę pełne roboty, że po prostu o nim zapomniałam.;) Ja również świeżym ciastem częstuję. Do koloru do wyboru: szarlotka i sernik. Ten drugi jeszcze cieplutki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×