Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Królica

Optymiści-tutaj

Polecane posty

Hejka...ja to chyba po postu królica jestem bo nie lubię ani wcześnie wstawać ani późno się kłaść...zazwyczaj jednak muszę robić i jedno i drugie...ech...life is brutal:) Sparkle--->z rodzinką to siędobrze na zdjęciu wychodzi....i to też tylko jak się powie \"cheese\" :D Jakoś padam na twarz dzisiaj...a w sumie ponad połowe dnia miałąm wolną...tylko prace pisałam na różne zajęcia...chyba mi organizm lekko wysiadł i potrzebuje energii:)...ale cosik się wymysli..wiecie--2 palce w kontakt i się doładuję:) pozdrawiam i wracam do moich referatów...a za plecami meczyk...Amika!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peonia
Dobry wieczór :) Tak Was wszystkich tutaj czytam i cieplutko na serduszku mi się robi...:) Dobrze, że można poczytać sobie takie dobre rzeczy... Ja jeszcze raczkuje w pozytywnym myśleniu, ale staram sie bardzo. Mam nadzieję, że pozwolicie dołączyć do Waszego grona niedokońca "pozytywce"...;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia--->jasne ze pozwolimy:) Tutaj zawsze tak cieplutko i milutko bo ludzie fajni:) NApisz nam coś o sobie:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Peonia --> jasne,że zaglądaj 🌻 Króliczko ---> chyba Amica przegrywa :( szkoda chłopaków, ale mecz chyba się jeszcze nie skończył. Sparkle ---> mam nadzieję,że już lepiej. Tak swoją drogą, to skąd ja to znam?? Dziś maiłam strasznie długi dzień pracy. Od 9-tej do 16.30 a potem jeszcze jedna impreza z okazji mojego święta ;) , na której wypadało się pokazać. Było nieźle, podjadłam sobie pysznych rzeczy. Szkoda tylko,że znów mi się chce jeść !! A w domu takich pyszności na co dzień nie ma, to logiczne. No nie wiem, chyba jeszcze przejrzę lodóweczkę ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, musze sie pochwalic. przewidzialam ejgo kroki na kilka godzin wczesniej, przemyslalam i skonczylam pewna toksyczna znajomosc. :D juz dawno nie bylam taka dumna z siebie... a jestem sowa. klasyczna sowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja to ja ! Czołem wszystkim czuję się pozytywnie doładowana po wczorajszym wieczorze ❤️ a poza tym oddałam moją pracę magisterską ... --> bibi.anna - gratulacje ! też kiedyś \"przechodziłam\" toksyczny związek - więc uszanowanie :) ja zdecydowanie sowa - dzisiaj to nawet do pracy na 10tą zaspałam ... :) trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wzystkie takie pozytywnie nastawione, a ja... No dzisiaj pare osób postarało się o to, abym wpadła w dołek (grozi ci utrata pracy, studia podyplomowe, które robisz, sa do niczego niepotrzebne, pralka zapsuta, a gwarancja już minęła, kochany mężus wyjechał daleko...) Ech... No ale jak malutka córeczka wpycha się na kolana, to juz tzreba sie usmiechnąć :) Nie dam się temu ponuremu nastrojowi! Chyba trzeba się wziąć za jakąś pracę (np. sprzątanie mieszkania >:)), a nie rozmyślac nad czymś czego i tak nie dam rady zmienić. Życze wszystkim udanego, słonecznego weekendu (ja studiuję) habibi---> gratulacje z ta praca! Wierzyliśmy że ci sie uda Ksandi----> jak na nowym miejscu pracy? Zgodnie z oczekiwaniami o wymarzonej pracy? 22---> Kto ma zdobyć sie na odwage i co wyjaśniac? Co wy z ta tajemniczościa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowy ---> chłopaki miały zbyt silnego przeciwnika i pewnie stąd ta porażka bibi.anna ---> również gratuluję, nie ma co się zatruwać toksycznym związkiem, bo zasługujemy na coś ( kogoś ) lepszego, prawda ? habibi ---> no to już masz luz z magisterką. A ja jutro mam nadzieję się dobrze bawić, bo jadę na spotkanie z ludźmi ze studiów, z dawnych lat ;) Na kafe zajrzę pewnie w niedzielę wieczorkiem, zobaczymy :) Miłego weekendu 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie mam siły nic napisać konkretnego...bo paskudnie męczący dzień miałąm...ale mimo wszystko gorąco was pozdrawiam...trzymajcie się dziewczyny... Habibi--->moje gratulacje...jednak Polak potrafi:) Buziaczki...papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was cieplutko 👄 Z pracy wróciłam po 12 h i padam na twarz, więc tylko skrobnę conieco i idę lulu. Czasem ciężko zachować optymizm jeśli dookoła tyle niesympatycznych osób. Ah.....ale w weekend doładuje akumulatory na przyszły tydzień :D Trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze mną już lepiej...zmęczenie trochę ustąpiło bo sięwyspałam...a teraz znowu pracowity dzień. Najpierw idę na meczyk pokibicować chłopakom z mojego kierunku a potem do referatów marsz!!! :D Jak tam wasz piąteczek??Imprezowy?Bo ja w ten weekend to się nawet na piwo nie wyribię:(...ech...paskudnie:) Pozdrawiam cieplutko i optymistycznie...mimo paskudnej pogody:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :D WITAM WITAM ❤️ Mam nadzieję, że o mnie nie zapomniałyście :D Witam wszystkie osoby, których nie miałam przyjemności jeszcze \"poznać\" :D Cieszę się, że znalazłyście ten przepełniony optymizmem topic. Wiecie jak mi fajnie w tej pracy..mmm...z rana wywlekam moich podopiecznych na ćwiczenia w basenie lub na krótki spacerek na dwór, potem ćwiczymy lub idziemy na marszobieg w góry. Później zabiegi na ciało i tak jakoś leci :D Świetni ludzie, świetna praca, chce się żyć :D Miłego dnia, muszę uciekać bo zaliczenia na uczelni mam :D Buźka :D Wszystkiego dobrego 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe Panie 🌻 Mimo, że niewyspana to pełna optymizmu bo za oknem piękne słońce i wogóle życie piękne jest.:D Jeśli komuś dziś optymizmu brakuje to chętnie oddam połowę swego, a i tak mnóstwoooo mi jeszcze zostanie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze na chwilkę wleciałam na forum i szykuję się dalej na tą moją imprezkę. Super,że macie fajne humorki :classic_cool: Ksandi ---> cieszę się razem z Tobą :D tak trzymać. Malinowy, Królico i reszta optymistek/optymistów ----> miłej soboty i niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peonia
Blondyna jestem, co na codzień "użera" ;) się z tonami kser do nauczenia... Jedni mówią że mam zielone oczy a ja się upieram przy szarych no i waga odpowiednia (przynajmniej tak w tabelach piszą ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia-a co studiujesz?? A poza tym co robisz?? Pracujesz?? A jak tam ze związkami...singielek jak ja czy zajęta? a może zaobraczkowana?? Sorcik że tyle pytań ...jak coś to pomiń milczeniem:D No kurcze...komputer mi szaleje...jakby mnie jutro nie było z naczy umarł i czeka na naprawe do poniedziałku,ale mam nadzieje ze mój brat go ujarzmi:D....papapa...dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia-a co studiujesz?? A poza tym co robisz?? Pracujesz?? A jak tam ze związkami...singielek jak ja czy zajęta? a może zaobraczkowana?? Sorcik że tyle pytań ...jak coś to pomiń milczeniem:D No kurcze...komputer mi szaleje...jakby mnie jutro nie było z naczy umarł i czeka na naprawe do poniedziałku,ale mam nadzieje ze mój brat go ujarzmi:D....papapa...dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia-a co studiujesz?? A poza tym co robisz?? Pracujesz?? A jak tam ze związkami...singielek jak ja czy zajęta? a może zaobraczkowana?? Sorcik że tyle pytań ...jak coś to pomiń milczeniem:D No kurcze...komputer mi szaleje...jakby mnie jutro nie było z naczy umarł i czeka na naprawe do poniedziałku,ale mam nadzieje ze mój brat go ujarzmi:D....papapa...dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) ja już wstałam...wczoraj pisałam od kumpla i widzę ze doszło..jak narazie mój komputer działa:)...i super:) No,ale nie zapeszam!!hehe:) Miłego dnia...buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!!Co jest?? Gdzie się podziałyście?HOP HOP! A ja mam problem:(...szukam domków do wynajęcia na pomorzu i jakoś strasznie nie mam szczęscia...albo są dostępne tylko w sezonie,albo jużzarezerwowane...kicha jednym slowem. Kurcze...Malinowy--->mój optymizm jest niewyczerpywalny:)....mam nadziejęże twój tez...:) Papa...i zaglądajcie tu czesciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba uszami wyobraźni usłyszałam wołanie prezesowej ;) U mnie optymizm nie jest, jak narazie na wyczerpaniu, zobaczymy co będzie później ;) Bo zbliża się pełnia Księżyca, a wtedy ludziom z mózgów może podymić :) Mnie również :D A tak, dzień był ciepły i słoneczny, w pracy dość spokojnie. W sobotę przeżyłam kilka miłych, kilka mniej miłych i kilka neutralnych w swej wymowie spotkań i wróciłam zmęczona w niedzielę do domu. Królico ---> niestety fizycznie nie mogę Ci pomóc w szukaniu domku, ale duchem jestem z Tobą i wierzę,że coś znajdziesz. Twoje rejony są mi mało znane, byłam tam raz w życiu. To pa, wracam do pracy, miłego wieczorku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optymizmu czasowo brak, bo siły witalne ze mnie uszły, padam ze zmęczenia. Do czwartku intensywna praca dopiero w pi.ątek odpocznę. Idę spać, bo znów rano nie będę mogła się dobudzić. Pa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peonia
WItajcie:D =>Królica, a biologie sobie studiuję:) i sama nie jestem ale zdalnego naprowadzania;) (tzn obrączki :D)mojemu lubemu nie założyłam :) Nie pracuje, ale nietety rzadko mogę tu zaglądać. Czasami żałuje że doba nie ma więcej godzin... Trzymam kciuki za poszukiwania domku:) Już do referatów nie wracam... Pozdrawiam wszystkich i już dzień dobry na jutro! Obiecuję wiecej optymizmu w sobie znaleźdź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peonia
WItajcie:D =>Królica, a biologie sobie studiuję:) i sama nie jestem ale zdalnego naprowadzania;) (tzn obrączki :D)mojemu lubemu nie założyłam :) Nie pracuje, ale nietety rzadko mogę tu zaglądać. Czasami żałuje że doba nie ma więcej godzin... Trzymam kciuki za poszukiwania domku:) Już do referatów nie wracam... Pozdrawiam wszystkich i już dzień dobry na jutro! Obiecuję wiecej optymizmu w sobie znaleźdź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peonia
WItajcie:D =>Królica, a biologie sobie studiuję:) i sama nie jestem ale zdalnego naprowadzania;) (tzn obrączki :D)mojemu lubemu nie założyłam :) Nie pracuje, ale nietety rzadko mogę tu zaglądać. Czasami żałuje że doba nie ma więcej godzin... Trzymam kciuki za poszukiwania domku:) Już do referatów nie wracam... Pozdrawiam wszystkich i już dzień dobry na jutro! Obiecuję wiecej optymizmu w sobie znaleźdź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peonia
Przepraszam mi też komputer szaleje, chuba dam mu kopa!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo jak jest taka jesien to moze optymisci na grzyby sie wybieraja... ja bylam. nawet cos tam zebralam. plus imprezki plus humorek taki jak ma byc. ogolnie nie jest zle, a nawet b. dobrze. tylko zebysmy ty wszyscy zagladali czesciej... bo jak temat o optymistach jest na stronie 4tej to sie serce kraje buziaki sloneczno-jesienne b.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×