Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Królica

Optymiści-tutaj

Polecane posty

Bibi--> ja tak tylko się oburzyłam lekko:)... w sumie to włosy nie mają znaczenia...a zdenerwować mnie jest raczej trudno:) Kigana--> ja na razie nie mam problemu z ocenami..poniżej 4 nie schodzą ale tak jest jak się ma lekcje z jednym czy dwoma chłopcami. Dzik--> rodzinnie..a jak:) Fredi --> 🌼 zeby nie było:) Witająca--> pozdrowionka dla Ciebie w dwóch osobach Ziuna-->dla ciebie tez 🌼 Ksandi-->czytasz nas jeszcze czy już sobie odpuściłaś?? Buziaki...papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka...vel ALOHA:) Dziś jestem pierwsza..wy śpicie jeszcze o tak późnej godzinie?? A ja wstałam i pędze dziecko uczyć. A wczoraj było fajniutko...udana impreza;) Nie licząc kilku Panów którzy chcieli zatańczyć ze mną (dochodze do wniosku ze nie liczy się wyglad tylko wiek:). AJk tam plany na weekend? Bo u mnie już sesją zalatuje i czas się uczyć:):) Buziaki..papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm temat jak rzeka tzn. włosy ;) (Króliczyco i Karolcia bez aluzji tzn. dotyczy to też innych krótkowłosych) i dzięki za niezapominajki :D Rada do optymistek jeśli czytacie to się wpisywać a nie tylko przekartkują takie pare stroniczek i \"ani be, ani me, ani kukuryku\" cytując pewnego Lecha W. :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kurdesz, krzyczą to wpisać się trzeba. :/ a moje wlosy są w kolorze gorącej czerwieni, siegają już za ramiona i jak na razie obiecalam czcigodnemu małżonkowi, że żadne obcinanie nie wchodzi w rachubę.:P Królica, nie bój żaby, ja łapię tylko te króliki z ogonkami.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowy--> a to mi ulzyło:P hehehe Fredi--> ja się wpisuje a nie tylko czytam ale w pełni popieram wniosek kolegi!!:) Dotyczy szczególnie koleżanki Jaszczura którą niektórzy mogąkojarzyć...Nie czytać tylko pisać:) Dzikun (zdik):P-->mam nadzieje ze jużci weselej:) pozdrawiam...papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz :P hihihi czasem coś pisze nie:P;P nio ja do wlosow moze cos napisze:) mam wlosy za ramiona w kolorze blond w zasadzie:D żeby dookreślić to mam pasemka blond i ciemne:D nio to pozdrawiam wszystkich bardzo goraco:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaszczur-->no nie..wiedziałam ze na optyku siedzisz i nie piszesz:) Ty gadzie:P Ale co pech to pech...wiecie co...komp mi umarł...zdechł gnój paskudny :( Ale teraz już jest git tylko straciłam kilka rzeczy z dysku c:(...format był. Szlak mnie trafia...bo tam kawałek mojej pracy był..ale z własnej winy musze od nowa pisać...głupi Królik nie zapisał kopii na d:( Ale trudno...pech Fredi,Dzik-->sorcik że się nie odezwałam po waszych nawoływaniach, ale jak pisałam wyzej komp zdechł:( Żeby nie było ze focha zrobiłam...hehehe..zresztą Dzik mnie nie moze o to podejrzewac...znasz mnie:)troche;) Nawet nie wiecie jak ja się cieszę ze to padło wkrótce wymieniam ... ze złości prawie zaplułam jadem monitor..buahahaha A wszystko przez Hefalumpy i Wuzle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaszczur-->no nie..wiedziałam ze na optyku siedzisz i nie piszesz:) Ty gadzie:P Ale co pech to pech...wiecie co...komp mi umarł...zdechł gnój paskudny :( Ale teraz już jest git tylko straciłam kilka rzeczy z dysku c:(...format był. Szlak mnie trafia...bo tam kawałek mojej pracy był..ale z własnej winy musze od nowa pisać...głupi Królik nie zapisał kopii na d:( Ale trudno...pech Fredi,Dzik-->sorcik że się nie odezwałam po waszych nawoływaniach, ale jak pisałam wyzej komp zdechł:( Żeby nie było ze focha zrobiłam...hehehe..zresztą Dzik mnie nie moze o to podejrzewac...znasz mnie:)troche;) Nawet nie wiecie jak ja się cieszę ze to padło wkrótce wymieniam ... ze złości prawie zaplułam jadem monitor..buahahaha A wszystko przez Hefalumpy i Wuzle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo przeprasza na tiwi byłam a nie przed kompem:P:P:P jak mozesz tak mowic w ogóle:D powinnam sie normalnie obrazic:D dobrze ze ja taka niewrazliwa:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no JAszczur--> teraz to już sie rozpisałaś:D Rączka nie boli??Hihi Aloha reszto optymistek i jeden optymisto:) Zaraz jade na ryneczek piesami pohandlować:) Dobrze ze w miaręciepły dzionek. Znowu dziś właczałam kompa przez 30 minut zanim wogóle zechciał sięodpalić i nie zawiesić:( Jeszcze tylko kilka dni:) Pozdrowionka mroźne (bo ciepło dzisiaj)..papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Królico ---> widzę,że też Cię dopadł c format, znam ten ból, bo dwa razy już to mójego kompa spotkało. Ten ostatni raz to już był zaplanowany, więc potrzebne rzeczy sobie zapisałam, ale poprzednio to był szok. Zresztą tym szokiem się z Wami podzieliłam bodajże we wrześniu, jeśli dobrze pamiętam. A co z tym niemieckim zespołem Ohne Dich jesli dobrze pamiętam? Masz jakieś teksty,czy są one do ściągnięcia gdzieś? Zresztą zaraz spróbuję poszukać na googlach.Tylko,że po ostatnim podłączeniu się do mojego kompa osobnika niepowołanego, zachowuję dużą rezerwę w takich \"otwierankach\" hehe.... Wczoraj byłam na zjeździe i mnie rozwalili. Na tablicy zawisło ogłoszenie,że mamy za tydzień przyjechać na szkolenie USOS :P i to o godzinie 9.15!!!!! Ciekawe jak dojadę tam na tą godzinę, bo na nocleg nie mam specjalnie ochoty - tzn. na płacenie za niego :P Chyba sobie to odpuszczę. A babsku w dziekanacie podbiłam ciśnienie, bo usiłowałam się dowiedzieć, co to jest to USOS. Kolega,który stał obok miał niezły ubaw :D Może Wy zgadniecie,albo wiecie co to takiego???? Miłej niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja. Widzę,że ktoś mądrzejszy w tym PKP siedzi, bo mam połączenie,żeby nie spóźniać się na zajęcia. No niesamowite, przywrócili je, no jestem w szoku. Pozdrowienia dla PKP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Akurat mam przewe w zajęciach na uczelni, a jestem w sali, gdzie jest internet, więc korzystam ;) Jak wam mija niedziela? Zyczę słoneczka i rodzinnego ciepła (niedziela to w końcu rodzinny dzień, no nie? To widać na moim przykładzie :( ) witająca>>> luty to dobry miesiąc na rodzenie dzieci, mówię to z własnego doświadczenia. A może uda Ci się urodzić dzieciątko 14-tego (Walentynki)? Bo ja tak urodziłam moją córeczkę. Dawno temu to było, bo juz 10 lat...A córeczkę mam kochaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto ten tekst..Rammstein...nie chodzi mi o dosłowne tłumaczenia tylko jakiś ogólny zarys bo z niemca nie kumam nic...uczyłam się angielskiego i trochę rosyjskiego. Jak ktoś bedzie miał chwile to może mi zrobić tę przyjemność i wyjaśnić:) A swoją drogą zarąbisty kawałek z genialnym teledyskiem. Ich werde in die Tannen gehen, dahin wo ich sie zuletzt gesehen, doch der Abend werft ein Tuch auf\'s Land, und auf die Wege hinterm Waldesrand, und der Wald ersteht so schwarz und leer, weh mir oh weh, und die Vögel singen nicht mehr Ohne dich kann ich nicht sein, ohne dich, mit dir bin ich auch allein, ohne dich, ohne dich zähl\' ich die Stunden, ohne dich, mit dir stehen die Sekunden, lohnen nicht Auf den Ästen in den Gräben, ist es nun still und ohne Leben, und das Atmen fällt mich ach so schwer, weh mir oh weh, und die Vögel singen nicht mehr Ohne dich kann ich nicht sein, ohne dich, mit dir bin ich auch allein, ohne dich, ohne dich zähl\' ich die Stunden, ohne dich, mit dir stehen die Sekunden, lohnen nicht, ohne dich und das Atmen fällt mich ach so schwer, weh oh weh, und die Vögel singen nicht mehr Ohne dich kann ich nicht sein, ohne dich, mit dir bin ich auch allein, ohne dich, ohne dich zähl\' ich die Stunden, ohne dich, mit dir stehen die Sekunden, lohnen nicht, ohne dich Ohne dich! Ohne dich! Ohne dich! Kigana-->dzięki za wsparcie moralne:)...nie cierpie jak mi komputerek umiera...ale niestety tym razem dopadło go coś poważnego bo mimo formatu kiepsko chodzi i coś świruje...:(... a format d nie wchodzi w rachubę..za dużo mam wszystkiego tam zeby to starcić...a szczególnie przed sesja:(:(:( Pozdrowionka..papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ale się ruch zrobił :D łoooooooj wystarczy powiedzieć, że zamiast tylko czytać trzeba coś i wpisać i efekty widoczne - przeciąg aż miło ;) Mam nadzieję że Wszystkie forumowiczki, co musiały przeżyć FORMAT C: jakoś się pozbierają po tym niesczęsnym wypadku (czyt. zdarzeniu). Króliczku jasie nie obraziłem ja nie z takich :) imoże jakaś zmiana tematu? Wiem że lubicie pisać o tym jak się upiększać no ale ile można ;) No to tylko taka moja drobna propzycja mnie i tak się nie słuchacie ;) PS. Do Administratorek forum mam nadzieję że już mogę wklejać kwiatki :| Więc dla Wszystkich tzn. w tym i dla Administratorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no cóż mam chyba szlaban :P na kwiatki :P więc dla każdej po bukieciku (taki mały aby mężowie i/lub chłopaki nie byli za bardzo zadrośni) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królico ---> to moje tłumaczenie: Pójdę w jodły, tam, gdzie cię ostatni raz widziałem, Przecież wieczór zarzuca chustę na wieś, A na drodze na brzegiem lasu las nabiera czerni i ciszy Och, jak mnie boli ( jakie to bolesne) A ptaki już nie śpiewają. Bez ciebie mnie nie ma, bez ciebie, Ale z tobą jestem równie sam, bez ciebie Bez ciebie liczę godziny, bez ciebie Z tobą stoją sekundy To się nie opłaca ( to nie ma sensu) Na gałęziach w rowach Jest teraz cicho i nie ma życia, A oddech przychodzi mi z trudnością Och, jak mnie boli, A ptaki już nie śpiewają. Bez ciebie ...... A oddech przychodzi mi z trudnością .... Bez ciebie ..... Atmosfera trochę jak z \"Króla Olch\" Goethego, ale to chyba normalne,że Niemcy są jego twórczością przesiąknięci, a co dopiero artyści. Ziuna ---> również miłej niedzieli, rodzinnej ;) :D Fredi ---> nie daj się jakiejś kwiatkowej traumie, bo niedługo kwiaciarnie będziesz szerokim łukiem omijał, tak Ci te kwiatki obrzydną ;) narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia ---> nie wiem czemu :( ,może spróbuj jeszcze raz ? Dla Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana-->wielkie dzięki 🌼❤️...bardzo lubie ten kawałek i klimat tez mi odpowiada:) Dzik-->problemiki z kompem...skąd ja to znam:) Fredi-->my wszystkie jesteśmy takie śliczne ze już się upiększać nie musimy:) Nas uśmiechy upiększają:D Ziuna-->niedziela całkiem sympatyczna...taka bardzo leniwa cała..a teraz zaczynam naukę na jutro...hehehe...kiedyś trzeba a tak mi było dobrze:) Żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce:D Buziaki-->papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witajaca
Witam wszystkich milo i cieplutko!!! Sorry z takimrefleksem odp.,ale cos bylo nietak z kompem,no i juz jest ok. Ten bobas to bedzie chlopiec,"KAMREN" na 14 lut.ma byc.ojoj to tylko miesiac-ciesze sie a zarazem boooooje sie.Dzieki serdecznie wam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witajaca
Hej czy wszyscy optymisci spia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witajaca
Hej czy wszyscy optymisci spia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie spie:D:D:D:D a wlasciwie nie spalam bo wlasnie sie udaj do lozeczka:) aaaa Królik-> :P:P:P:P:p;P:P nio:D:D hihi a raczka nie bolała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaszczurek-->patrz kurde...wystarczy cięzrugać odpowiednio i pisać zaczynasz...że ja na to wcześniej nie wpadłam:P Witająca---> nie wszyscy spią...niektórzy zostali obudzeni bo inni spać nie mogą:)...14 luty...no to pewnie romantyka urodzisz:) Oby bo takich brakuje:) (bez obrazy Fredi:P ) Pozdrowionka i dobrej nocy..papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po urodzinach toksycznego. bosh, b. polubiłam jego rodziców... :/ a my rozstaliśmy się wkurzeni na siebie. zeźleni na maksa. w ciszy. ..:: but it wasn\'t dream::.. optymizm? to ja juz pójdę spać. sama tego chciałam. sama muszę tę batalię wygrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm Króliczku na co mam się zeźlić ;)? A może chcesz abym Cię ukarał? Hmmm ale musisz mnie najpierw zeźlić porządnie ;) Im więcej optymistów tym lepiej a jeszcze optymistów-romntyków :D - no to już może coś się wreszcie poprawi w naszym cudownym kraju :P Witajaca trzymamy kciuki i wychowuj go jak przystało - na optymistę - może jak już troszke dorośnie to na 234210575944545 stronie naszego topica coś napisze :D a tymczasem to Ty pisz, optymistycznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witajaca
Witam wszystkich optymistow w ten deszczowy dzien. bibi.anna bede trzymala kciuki za malenstwo,pocz.lut. No i jak bedziemy optymistycznie myslec to napewno bedzie wszystko dobrze,hmm MUSI BYC.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×