Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Królica

Optymiści-tutaj

Polecane posty

Kigana-->ale Ci zazdroszcze...też tak chce..u mnie pierwszy egzamin zaczyna się w poniedziałek a potem już następny,nastepny i nastepny...aż do 2 lutego:( Ale głowa do góry i królicze łapki na szczęście...do boju!!I dam rade:) Ferie w podstawówkach i średnich jużsię u mnie zaczęły a raczej cały tydzień jużtrwały i mam przez to brata na głowie od 7 dni:) ani chwili spokoju:P Ale dzieci raczej nieszczęśliwe bo nie ma śniegu...kucha jednym słowem...siedzą w domach i sie w TV gapią(przynajmniej mój kuzyn i brat). Za to ja zadowolona jestem bo śniegu nie lubię:D Pozdrowionka i do zobaczenia ... papapa Fredi-->wrciłeś już do pracy czy dalej na wolnym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia Królico na tych egzaminach, bardzo ładnie zaczęłaś, to reszta też na pewno pójdzie jak z płatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, co to ma znaczyć ???? Sama mam do siebie pisać ??!! Rozumiem,że Królica ma sesję, a reszta?? Przybywajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiganka--> sesja w samym środeczku..jeden z egzaminów juz za mna (ale z efektu nie jetem niestety zadowolona) a kolejne przede mna...brr...studia byłyby fajne gdyby nie sesja:) Optymiści wymarli??POBUDKA!!! Pogoda znowu fajniutka..słoneczko świeci i weselej mi od razu:) pozdrawiam i znikam do notatek..papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem cały czas tylko czasami mi forum nie chodzi. optymistka nadal. wczoraj wręcz tryskałam energią. dziś trochę mnie głowa boli. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibi ---> brzydkie forum, jak tak można :P ale mi czasem też tak dziwnie chodzi i nic się nie chce otwierać. Wczoraj chyba zbyt wiele energii wyemanowalaś i dlatego boli Cię głowa ;) Ja dziś miałam wywiadówkę, ponad 2 godziny rozmów z rodzicami i jutro to samo. Ale sama tego chciałam, indywidualnych spotkań z rodzicami. Wszystko to w ramach podsumowania pierwszego półrocza. I jeszcze parę dni i ferie !! :D Królico ---> walcz dalej, a króliki są wbrew pozorom dość bojowe, więc nie daj się tym frustratom z uczelni ;) Pozdrowienia :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibi ---> brzydkie forum, jak tak można :P ale mi czasem też tak dziwnie chodzi i nic się nie chce otwierać. Wczoraj chyba zbyt wiele energii wyemanowalaś i dlatego boli Cię głowa ;) Ja dziś miałam wywiadówkę, ponad 2 godziny rozmów z rodzicami i jutro to samo. Ale sama tego chciałam, indywidualnych spotkań z rodzicami. Wszystko to w ramach podsumowania pierwszego półrocza. I jeszcze parę dni i ferie !! :D Królico ---> walcz dalej, a króliki są wbrew pozorom dość bojowe, więc nie daj się tym frustratom z uczelni ;) Pozdrowienia :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm no tak o mnie się już nikt nie pyta ;) wystarczy że zniknę i co? Fredi żyjesz? No ale cóż, powróciłem na łono pracusiów :P ale chyba nie na długo bo mam do odbioru sporo nadgodzin (to tak w kwestii informacji, co bym nie musiał powtarzać) Co po za tym za półtora tygodnia ostatni zjazd i sesja (hmm sesja? wszystko co ma być egzaminem będzie przepisane z inżynierskich więc nauki niewiele :D ) Co jeszcze...? Jak zwykle pozdrawiam Wszystkich i optymistyczny 🌼 do przekazania innym, pozdrawiam jeszcze raz gorąca mimo że zimno wokoło ale to wina zimy nie moja :) tzn. tak myślę PS. Witajaca chyba zaginęła więc chyba kinderek bardzo blisko tego świata lub już na nim jest tak więc specjalnie dla niej TIR z jakie? firmy nie wymienie bo mnie pewnie ktoś posądził o reklamowanie prduktów... i to chyba na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witajaca
Witam was goraca i optymistycznie w ten zimny wieczor. Dzieki wam za trzymanie kciukow!!! Fredi_Lublin nie zaginelam,maly jeszcze nie ma zamiaru wyjsc na swiat,no i dobrze niech sobie siedzi ,ma czas,juz niedlugo,no ale...na sama mysl mam dreszcze,tz.z porodem. A jak tam u was optymizm?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi ---> chyba specjalnie czekałeś na ten moment, by wpisać się jako 1000 :D :D :D :D Ale nie czytasz, co koleżanki piszą. Raptem 23.01 Królica się o Ciebie zatroszczyła, gdzie jesteś i co porabiasz ? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witająca ---> :D Optymizm ma się dobrze, mimo zimy, śniegu itp. Pewnie, niech maluszek sobie siedzi, gdzie mu dobrze, po co ma wychodzić w takie zimno. Może do 14-stego się ociepli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kryję, że nie wiem jak Fredi liczył te wpisy... nudziło mu się na urlopie?? O_o Kigana: Forum jest be. I uzależnia ;) Witajaca: Trzymam kciuki. Tylko spokojnie... Nie ty pierwsza i nie ostatnia. Przeżyjesz. I dzidzia też. PS: Co jest 14tego? I skąd wiecie, kiedy mój kumpel do Polski wraca?? hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana-->dzięki za wsparcie w trudnych chwilach;) (sesja) Fredi-->ty niewdzięczniku!! Jak możesz...ja tu pytam o Ciebie a przy braku odzewu...milcze...:P Bibi-->hmmm...co jest 14?? Jakiś dzień SZopa Pracza ..czy cuś:D Dark Angel-->?? Witająca--> no,już sie martwiliśmy o Ciebie...buziaki dla Ciebie i malucha:) I tylko taki krótki wpis dzisiaj...bo nauki jeszcze sporo..papapa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witajaca
bibi.anna,wiem ze nie jestem ani pierwsza,ani ostatnia i to jest cudowne,hmm no ale dreszczyk mam na mysl-ups. Krolica,az tak dozo nauki masz!?-no to ucz sie,milej nauki ci zycze,no i szybkiego whlaniania. A ja to w tej chwili to takim leniuszkiem jestem,ze az wstyd.....) No ale sobie mowie maluszek troche podrosnie tz tak z pol roku,no i ja do szkolki wroce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajaca: tez mam ten dreszczyk, jak sobie wyobrazam. ale kiedys pewnie stanie sie to i moim udzialem. ;) królica: nie wiem co jest 14tego. dla mnie święto zakochanych jest w wigilię św. Jana. to słowiańskie swięto. luty jest zbyt zimny, żeby się przytulać. brrr... i ten ustawiczny cieknący nos. nic romantycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibi-->nie zasypało mnie ale dopiero do domku weszłam:) Zaliczyła (chyba) moje egzaminy. jeszcze dwa paskudztwa i z głowy, ale padam na nos:)Teraz czas na malutki odpoczynek...i znowu do pracy.Damy rade:) Witająca-->będzie dobrze...ja nie czuje instynktu na razie ale podziwiam kobiety które czują:) Trzymajcie się cieplutko:) Fredi-->żeby nie było...pytam ...gdzie jest FREDI!!!!???? Kigana-->padłaś po zebraniach? Pewnie masz dośc rodziców na najbliższe kilka miesięcy. U mnie zawsze wywiadówki były grupowe..znaczy spęd rodziców 3 razy w roku:) Ziunki jakoś mało u nas ostatnio...pewnie zajęta...ale pozdrawiam :) Buziaki...(dla kobiet też-BIBI szczególnie dla ciebie:P papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Królico ---> spoko, zdasz wszystko bez problemu :) A padłam po tych zebraniach, chociaż odbyły sie w dość przyjaznej atmosferze. Ale zajęło mi to wszystko dwa dni po ponad dwie godziny. Chociaż sama tego chciałam, bo mogłam zrobić spęd, oddać kartki, krótko podsumować i do widzenia, do następnego razu. Już w zeszłym roku takie coś zrobiłam na półrocze, trzeba coś innego wymyślać, bo inaczej świat stanie zbyt nudny ;) Bibi ---> oj, zasypało, zasypało i sypie nadal hihihi, ale w końcu zima jest. Przynajmniej na ferie dzieci śnieg będą miały, a te ferie już tuż, tuż u nas :classic_cool: No właśnie - gdzie jest Fredi ?? Zasypało go w tym Lublinie, czy co? ;) Jutro dzieci mają balik w szkole i dla mnie to oznacza obecność na tej imprezie :( nie przepadam, ale musze być. Jakoś przeżyję. Opowiem Wam jak było :) Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloha:classic_cool: Kigana-->dzieki..zdałam:) Nie całkiem tak jak sobie zaplanowałam ale widać lekko mnie szczeście opuściło...może wróci;) Zasypało mnie takze. Dziś rano wstałam a tam biało i zimno:) Jak wracałam przed chwilą to już trochę gorzej bo sie to cholerstwo topi ale dzieci zawzięcie na sankach jeżdżą po ostatnich jeszcze białych platkach. Uwielbiam ten widok..matka zasapana ciągnie dziecko po trawie i widać że zaraz ją ciśnienie zabije a dzieciak wrzeszczy \"sypciej,sypciej\"...ale ma gówniarz racje bo za 15 minut to już śniegu wogóle nie będzie:) Jakoś nastrój mam mało pozytywny,,,hihihi Mam nadzieje ze balik się jednak udał i dzieci bawiły sięnieźle (bo ty Kigano podejrzewam odrobinę gorzej:) ) pozdrowionka ...cieple bo u Was jakos zimniej niż na północy:) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie jest Fredi? Hmmm Fredi jest na wolnym cały tydzień to w gwoli informacji :D A co po za tym hmmm zima na całego, plecy swędzą nikt nie chce drapać :( ale ja ię tym nie przejmuję bo jestem optymistą :D czego i Wam wszystkim (mimo że pewnie co niektórym humorka popsułem) życzę z Koziego Grodu (tj. Lublina) 🌼 optymistyczny jak zawsze dla każdej(-go) optymistki(-y) A skąd wiedziałem kiedy jest 1000 proste popatrzcie czasem na główną stronę po zapsaniu wpisu naciśnijcie -spis tematów- (a potem popatrzcie obok tematu jest licznik wpsów) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niniejszym ogłaszam,że od godziny mam ferie !! :D Całe dwa tygodnie świętego spokoju -przynajmniej taką mam nadzieję. Bez nieustannych problemów piątoklasistów, bez wczesnego wstawania i wyjazdów do Łodzi na studia. Chociaż nic przeciwko Łodzi nie mam - tylko już mi się tam jeździć nie chce. Królico ---> nie martw się, tak już jest na studiach. Mnie w tym roku bardzo niewiele zabrakło, by dostać stypendium naukowe np. To już trzeba sobie wliczyć w koszty - rozczarowania mam na mysli. Balik minął, ale to było nieporozumienie. Niedograny w każdym szczególe i tyle. Na drugi rok, jak szczęśliwie doczekamy, to trzeba z tym coś zrobić, bo tak dalej być nie może. Ale co tam, balik przeszedł do historii, a ja mam ferie - wiem, wiem, powtarzam się ;) To zmęczenie. Fredi ---> na tym topiku to chyba nikogo nie znajdziesz, co by się martwił, że Ty nadal optymistą jesteś :) Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi-->witam ponownie i wogóle zignoruje twoją wypowiedź o czasie wolnym:P bo ja takowego nie posiadam jeszcze a zazdrość to brzydkie uczucie więc milcze:P Kigana-->dobrze że już po balu:)a potańczyłaś sobie;)? Twoją wypowiedz o feriach również pominę (powód taki jak u Frediego). Kolejny egzamin na 3+ , ale dla pocieszenia jeszcze jeden na 5 .Mimo wszystko nie jest to najlepszy semestr jak dla mnie.Byle do przodu i z górki. Jeszcze trochę i zapadnę na bezsennośc:) Kafeteria jednak w dzień tak mi zamulała że zero wpisu przy 3 próbach :) A teraz dobrej nocy życze. P.S.Kigana-->jakieś konkretne plany masz w kwestji odpoczynku czy spontan?? Może jakiśpomysł ściągnę od Ciebie(bo po sesji tez mam chwilę wytchnienia). papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królico ---> stawiam na spontan;) raczej nigdzie nie wyjadę, bo muszę pisać magisterkę, narazie mam zapisane jakieś trzy, cztery zdania :D Oczywiście, że nie tańczyłam, jakoś tak wyszło;) Miłego dnia wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bababsztylek
Zaciął mi się włącznik optymizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bababsztylek
Zaciął mi się włącznik optymizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bababsztylek
Jak go włączyć?:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bababsztylek
Jak go włączyć?:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×