Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Królica

Optymiści-tutaj

Polecane posty

Kigana--> a ja myślałam ze odpoczniesz sobie..a tu pisanina cię czeka:P Babsztylek--> butem:)..a tak serio to witam w gronie optymistów...może jak trochę tu pobedziesz to sam się właczy:) A ja powinnam sie uczyć ale mnie leń dopadł (to przez te opisy Frediego co na wolnym siedzi:P ) Słucham sobie muzyczki i patrzę na mojego szalejącego Chomika:)...śmieszny Futrzaczek:) Pozdrowionka..papapa p.s. Świat powiększył się o jednego dzidziusia...Bibi nie mogła wpisać...Magda (jej znajoma) urodziła córe..Jagode....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bababsztylek
Wszystkie futrzaczki sa kochane;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik38
OOOOO!!!!!!!!!Co za niespodzianka !!!!!!!!!!!!!!W tym kraju są jeszcze optymiści????Co za niespodzianka, bo myślałam,że jestem wymierającym gatunkiem.Mam pozytywne podejście do życia, a wszędzie słysze, że mi to wkrótce przejdzie.I tak borykam sie z tym cięzarem.Chętnie poznam takich,,Dziwolągów jak ja", którym nie przeszkadza szarzyzna, ktra nas otacza, zabijająca przeciętnośc i bylejakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia, gwoli ścisłości to żona mojego byłego chłopaka. 🌼 🌼 Jagoda Beata 🌼 🌼 urodziła się 29 stycznia o godz. 2:28 w nocy, po 30 godzinach porodu. Maleństwo ma 50 cm długości i waży 2800 g. Dostała 8 punktów w skali Apgar. Wbrew pesymistycznym prognozom lekarzy, wada serduszka okazała się mniejsza niż by wynikało z badań, więc wystarczył tylko mały zabieg. Mamunia odpoczywa. Należy jej się po tych wszystkich nerwach. A mężuś, zgodnie z polską tradycją, zalał się w trupa. :D :D :D A ja autentycznie się cieszę. Od momentu, kiedy dowiedziałam się, że juz się zaczęło, nie mogłam w ogóle się skupić. Ani spanie mi nie wychodziło. Juz nie mogę się doczekać, aż pojadę do Łodzi i zobaczę maleństwo (na drugie imię ma tak samo jak ja, bo tatuś się uparł) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajaca
Witam was kobitki!!! bibi.anna----- gratulacje co do Jagody,Beaty i najwazniejsze ze zdrowiutka,a mama dziewczynki niech szybko odzyskuje sily,ups po 30 godz.porodu o kurcze to az tyle moze trwac jestem zaskoczona bo myslalam ze od 6 do max.12...i tak zbyt wiele,no ale pozniej final wszystko zaslania.Najwazniejsze ze wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witajaca
Gdzie sa wszyscy!!! Czyzby dziewczyny weekendowaly,no wkoncu jest piatek. Ja to juz z rok niebylam na jakiejkolwiek imprezie,ostatni zasiedzialam sie w domku.ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka... Bibi--> dobrze że malutka zdrowa...8pkt to całkiem dobry wynik:) Witająca-->nie martw się...moja mama mówi że poród miała łatwy i bez najmniejszych problemów:) Jeszcze chwilka i 14 lutego :) Kurcze...kolejny optymista:P Futrzaki są fajne..racje ktoś miał:) Popieram w 100%:) Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich z wolnego :D no i życze wszystkim (wszystkim tj. Królicy też :) ) tego samego. Witajaca witaj ponownie i wszyscy trzymamy kcuki za pomyślne rozwiązanie :D bibi.anna moim zdaniem powinnaś zostać mamcia chrzestną Jagódki :D za karę ;) Witam nową tj. swieżą krew na topicu (bez złych skojarzeń mi tu :P) i życze owocnego załaczania optymizmu - przycisku nie ma Bababsztylek to pełny automat zawsze wyskakuje w najmniej ;) (czyt. w najbardziej dziwnym a jednocześnie właściwym) momencie. Aha każdy go ma, więc basik38 tylko jak to widać w naszej raczej szarej rzeczywistości tylko nielicznym automat działa prawidłowo, no ale po to ten topic jest żeby to naprawiać. Czego WSZYSTKIM z całego seducha życzę i idę wypoczywać dalej... PS. Kigana witaj w mniej licznym klubie tj. magistrantów legitymacja już wkrótce ;) przyjdzie priorytetem :D Bym zapomniał: 1. Ci co zapomnieli że czasem należy się wpisać niech się wpiszą :) 2. Dla wszystkich na deser optymistyczny 🌼 oczywiście z ogrodu optymistów (to wyjaśnienie rebusa tego ze strony 30 jakby ktoś myśłał że zapomniałem ;) ) i idę byczyć się dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babsztylek, Basik ---> witajcie :) A może ten przycisk sam się zdecyduje włączyć? Przeczekaj go, albo ładnie poproś :D Bibi ---> 30 godzin porodu, dzięki, dla mnie rzecz niewyobrażalna, ale najważniejesze,że obie panie czują się dobrze - na tyle, na ile jest to możliwe. No to po 🌻ku dla nich :) Fredi ---> fajnie,że nie jestem sama, na legitymację czekam;) a jak Ci idzie pisanie pracy??? Bo ja chęci to mam wielkie, ale wystarczy,że zasiądę do komputera, otworzę odpowiedni dokument, gdzie się znajdują wspomniane wcześniej trzy może cztery zdania i całe natchnienie mi mija. Muszę jakoś inaczej do tego podejść, bo nie napiszę, a nie mam zamiaru wydawać kasy na kogoś, kto pomoże mi ją napisać;) Dobrze,że optymiści jeszcze nie wyginęli i chyba tak szybko nie wyginą, choć jesteśmy gatunkiem, który mógłby znaleźć się pod ochroną;) , ale myślę,że bez tego damy radę się rozmnożyć;) I tym optymistycznym akcentem życzę miłych snów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosh, jaka ja jestem nierozgarnięta witajcie kolejne optymistki/optymiści. ja dziś po prostu myślami jestem gdzieś w Centrum Zdrowia Matki Polki w Ł. co do 30 godzin porodu: tez mi się wydawało, że to powinno trwać krócej, ale Madzia zaczęła w czwartek wieczorem, a skończyła w nocy z piątku na sobotę... :/ mama twierdzi, że jak ja się urodziłam to było tylko zielone chlup (czyli odejście wód płodowych), a potem od razu mój krzyk. Małolat tez się urodził ekspresowo. Ale moja mama zawsze była wysportowana, umięśniona i w ogóle... babeczki: za sport czas się wziąć ;) Fredi, leniu... bo ci brzucho urośnie od tego leżenia ;) A i Małysz wygrał. Ha! Boska sobota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bababsztylek
Kigana poczekam:)) a co mi innego pozostało:) Może niedługo odmarznie;))) Idżcie koniecznie na Kontrolerów;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oto dziś jestem :D Kigana wiesz ja swojej pracy jeszcze nie piszę, dopiero skończyłem jedną moją inżynierską, a magisterki jeszcze nie piszę z prozaicznego powodu promotor jeszcze nie wymyśłił mi tematu a ja po swej ostatniej obronie mam niewielką pustkę w głowie co do propzycji własnych :P tak więc powiedział mi, że jakby co to jest dyskusja ogólna :) Więc jakby co mam wprawę i mam nadzieję, że nic nie stanie na przeszkodzi by już za rok zmienić nicka na mgr inż. Fredi_Lublin ;) choć już mógłbym zmienić na inż. Fredi_Lublin ;) ale po co 2 razy przestawiać ;) Witjaca a mnie to nie witasz? Ja jestem Fredi nie Fredzia ;) tylko patrzeć jak kolejny Optymista będzie nam po topicku pisał więc ja trzymam kcuki i życze powodzenia :D Moje a co mi tam ;) kochane optymistki ogłaszam wszem i wobec że brzuszek mi nie urośnie bo po tygodniu byczenia bedzie tydzień ostrego biegania po świeżym powietrzu, a ja jestem już tak zahartowany że ostatnią grypę miałem 3 lata temu :) (mam nadzieję, że nie wykrakałem sobie w złą godzinę ale co mi tam i tak mam jeszcze tyle nadgodzin że...) PS. Ponawiam swoją prośbę w sprawie sprawnego wpisywania się a nie tylko cztania :) I jak zawsze na zakończenie 🌼 optymistyczny Hmmm hahahaha ale się rozpisałem, co to wolne robi z człowiekiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babsztylku ---> już niedługo ma przyjść odwilż, więc może się coś ruszy w temacie optymizmu u Ciebie, czego Ci serdecznie życzę:) A póki co, zrób się na czarno, bo Ci ktoś takiego fajnego nicka podbierze ... Fredi ---> no, no, pięknie się rozpisałeś:) Ty dopiero za rok o magistra zawalczysz, więc faktycznie, jakby co;) może być narazie ogólna dyskusja na ten temat:) U mnie na to już nie ma czasu, zresztą temat się mi podobał od samego początku i dla tego tematu zmieniłam grupę seminaryjną po 2 tygodniach zajęć. I chwała Niebiosom za to :D Bo tamci mają niezłe przewałki, jakieś dziwne kolokwia :P i ostatnio ktoś tam stwierdził,że jest ich za dużo, pani prowadząca seminarki i inne zajęcia z nimi, nie przerobi tego wszystkiego i część grupy przechodzi do innego promotora. Nie wiem, co z ich tematami, ale zbyt ciekawie to nie wygląda, nie?? A u nas spokój święty, bardzo się z tej zamiany cieszę - do dziś w sumie mi ta radość nie minęła;) No i ja też się rozpisałam:) Ale już kończę, miłego popłudnia i wieczoru 🖐️ I popieram apel Frediego o wpisywanie się, do tablicy wywoływać nie będę;) ale ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Śmieszka
Stałe łącze mam od miesiąca. Kochani, że też dopiero teraz Was znalazłam! Za namową Kigany i Frediego posłusznie się wpisuję. Wszystkim uczącym się życzę zaliczenia sesji zimowej, a "świeżo upieczonym" rodzicom pociechy z dzieci i spokojnie przespanych nocy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecna!!Wpisana!!! Śmieszka-->witam serdecznie:) Babsztylek--> ja taka mniej rozgarnieta jestem ostatnio(sesja) i dopiero teraz skumałam ze rzeczywiście masz boskiego nicka:P Fredi-->Brzuszka nie będzie to sięciesz:) Ale z grypskiem to uważaj...ostatnia grypę miesiąc leczyłam:) i mam wrażenie ze skutki uboczne do dziś mnie trzymaja;) Właśnie ucze się o zbożach, roślinach strączkowych,bulwiastych i zwierzakach na kuli ziemskiej...na egzamin oczywiście...całkiem fajne...nie wiedziałam że najwięcej Bobu produkująChiny Chyba się przeprowadzę bo uwielbiam bób:D Kigana-->mnie magisterka za 2,5 roku czeka a jużzastanawiam sięnad tematem. Na proseminarkę chce wziąść problemy komunikacyjne Gdańska...jak dobrze pójdzie to przerzuce to na magisterke. Powodzenia z pracą. papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślepaki: nowa koleżanka to babasztylek :p Witaj Agnieszko mewo śmieszko Dziś z Madzią rozmawiałam. 5m minut rozmowy, 4 minuty płaczu. Co to dzieci robią z bab. Normalnie gąbeczka z mózgu i niekończący się pojemniczek na łzy. Heh. A co do mojej magisterki, to będzie już za rok. Temat: "informacja rządowa dla obywateli w dobie e-administracji". Boję się tylko, że dupa blada z tego wyjdzie, bo w PL jakoś mało tego :/ Co zrobić z młodym przystojnym smutkującym mężczyzną?? Any idea?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibi ---> pocieszyć tego mężczyznę w jakiś sposób:) w zależności od stopnia zażyłości z nim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O w morde...jaka ja ślepa:( Babasztylek-->przepraszam najmocniej:) Bibi-->co my byśmy bez Ciebie zrobiły:) Pocieszaj człowieka, znaczy tego męzczyznę..jako rasowa optymistka masz do tego prawo i nawet obowiązek:) Znikam dalej wkuwac roślinki....wicie ze Ziemniaków najwięcej też mają Chiny???HA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinchyk
Chiny to być duża kraj :) i mieć duża wszystkiego :) niech się Królica uczyć dużo czego Chiny mieć dużego to Królica bedzie wiedzieć dużo o Chiny :D i mieć wtedy dużo wiedzy i duża pełna głowa A na tą ślepotę polecam okulary chińskie oczywiście bo one dużo powiększać :D To ja Fredi_Lublin - pozdrawiać :D z pomarńczowego nicka i po 🌼 na osobę jak zawsze :D ale dziś chiński ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi-->przeciez Ty nie pijesz:D a tu proszę...pierwszy raz???hahaha Pozdrówka Chinchyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bababsztylek
Królica,czemu przepraszasz?:) Kiagna jak zabiorą nicka to wymyslę innny:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bababsztylek
A tak wogólę to życzę wszystkim miłego dnia;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bababsztylek-->chyba pierwszy raz dobrze napisze Twojego nicka;) Jakiśmam problem z literkami,hihihi To wszystko przez te Chiny;P Właśnie wstałam..sesja ma tez swoje dobre strony-->śpię do której chce:) Pozdrowionka z zaspanego (nie mylić z zasypanym)Gdańska...papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Również życzę wszystkim miłego dnia:) A u mnie pada deszcz i już nie jest zasypane wszystko, tylko zalane deszczem:( Okropieństwo :P Królico ---> przy Tobie nauczymy się jeszcze wielu ciekawych rzeczy;) :D Bababsztylku ---> tylko jak zmienisz nicka, to nam napisz o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana-->mówia ze całe zycie sie człowiek uczy.Ja zaczynam siez tym zgadzać :) Znienawidzony przedmiot (pzrez dr prowadzącego wykłady zbrzydł mi totalnie) teraz stał sie całkiem interesujący:) Fajnie wiedzieć gdzie i czego mająnajwięcej....ha! A teraz spać...papapa...dobrej nocy optymistki i optymisci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bababsztylek
Napewno bedziecie wiedziały,że ja to ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce jak balija ;) a tu większość jeszcze śpi zamiast wpisać coś na topicu :) po za Bababsztylkiem i tu 🌼 w Twoją stronę i rózga też by się przydała ;) jestem tu rodzynkem na tym topicu a się mnie olewa jako faceta :P hmmm cytat: \'Napewno bedziecie wiedziały, że ja to ja\' a ja to nie będę już wiedział? No jestem blondynem ale bez przesady :P Może się czepiam ale to chyba wina tego, że mam wolne :) a cóż zrobić jak nie chcą płacić :P ale przynajmniej odetchnę troszkę i zobaczę jak w dzień wygląda wieżowiec w którym mieszkam :) Dobra nie rozpisuję się bo mi zaraz powiedziecie, że mam za dużo wolnego i że... hmmm same wiecie co ;) Pozdrawiam i jeszcze raz dla WSZYSTKICH po optymistycznym 🌼 no do następnego wpisu... gdzieś... kiedyś... wkrótce... PS. Królica ja nie piłem ale chinchyka pozdrowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi--> aleś Ty się czepialski zrobił:P Nie jest tak źle z tymi wpisami....jakośjeszcze topik funkcjonuje. Byłam dziś po kolejne wyniki pojechałam....do przodu i na 4:) Dalej ucze się o Chinach (i tu ukłon dla Chinchyka) i innych krajach...całkiem ciekawe to :) Zmykam sięuczyć i wysyłam słoneczko do wszystkich optymistów bo w Gdańsku piknie świeci:D papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam A najwięcej Optymistów mają gdzie? Ha, na kafeterii zapewne.;) Mój optymizm jeszcze dyszy choć zaspą zasypany. Zaraza jakąś łopatę dorwę i machu machu i po strachu.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×