Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Królica

Optymiści-tutaj

Polecane posty

Gość gość
DZIEKUJE DZIEKUJE DZIEKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MIALAM DZIS ZLY DZIEN A TERAZ DOBRA ENERGIA Z WASZYCH POSTOW POPRAWILA MI DZIEN - DZIEKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZenonX
Została mi szczypta optymizmu. Zastanawiam się na co ją wykorzystać. Odpowiedzcie proszę. 1. Na jeden uśmiech 2. Na skok w górę. 3. Na salto... Chociaż nie, na salto nie wystarczy 4. Na radosne przeciągnięcie 5. Na łyk kawy 6. Na co jeszcze... Proszę o propozycje. To ważne bo to ostatnia szczypta. Więcej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdaTb7
Jak ktos ma ochote poczytać cos optymistycznego to polecam blog męski tego butiku włoskiego http://havana.pl jak mam doła czasem sobie czytam <3 https://havana.pl/havana,-,blog-meski-punkt-widzenia.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esce
Uśmiechnij się, jutro będzie lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam optymistów i fakt, że sama nią jestem :) tak dobrze budzić się rano z uśmieszkiem do słonka i do ukochanego, dobrze nawet sprzątać i robić śniadanko. I patrzeć na radość bliskich nam osób. We wszystkim możemy znaleźć coś pozytywnego. Śpiew ptaków, szum morza.. jejku, pozdrowienia dla optymistów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam optymistow,wnosza slonce do naszych serc i umyslow. Rano wstaje z zalozeniem..."To bedzie wspanialy dzien" i takiego wszystkim tez zycze . William Szekspir :"Wiecej osiagniesz smiechem niz wyrabiesz mieczem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zostać optymistą?? Kto rano wstaje Poranki już nie muszą być koszmarem. Tak naprawdę by czuć się wyspanymi potrzebujemy 6 godzin snu. Im dłuższy sen tym gorsze samopoczucie. Nastaw budzik godzinę wcześniej, a przed wstaniem porządnie rozciągnij mięśnie, tak jak zwierzęta przeciąga się po każdej drzemce. Nie wyleguj się w łóżku, wstań od razu i zajmij się czymś, zrób sobie kawę, przeglądnij prasę, zrób 10 przysiadów. Początkowo możesz czuć się wyczerpany, ale już po dwóch tygodniach zauważysz wzrost energii. Uśmiechnij się Nie masz do kogo się uśmiechać? Uśmiechnij się do sąsiada, psa, do sprzedawczyni, albo do lustra. Nie przejmuj się, że wyglądasz głupio. Uśmiechając się zmieniają się wyraz twarzy, rysy łagodnieją, buzia wydaje się młodsza. Przeczytaj kawał w internecie, spróbuj go zapamiętać by opowiedzieć go kolegom w pracy, niech innym też się poprawi humor. Włącz ulubioną piosenkę, śpiewaj w samochodzie, tańcz na ulicy. Rób to co sprawia ci przyjemność, nie blokuj ekspresji, wręcz przeciwnie dziel się pozytywną energią z ludźmi. Afirmacje Codziennie stań na 2 minuty przed lustrem i powtarzaj: „Dziś wszystko się uda, to bardzo dobry dzień dla mnie”. Zobaczysz jak wejdzie ci to w krew, nim się spostrzeżesz podświadomość zakoduje ten przekaz, a nawet trudne wyzwania przestaną wzbudzać strach. Korzystaj z wizualizacji. To najczęściej stosowana metoda przez światowej sławy sportowców i artystów przed występami. Wyobraź sobie siebie w ciągu dnia, jak wszystko ci się udaje jak z płatka, a ludzie są życzliwie do ciebie nastawieni. Uwierz w to, stań się tą myślą, a natychmiast zobaczysz rezultat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja Cale zycie optymistka,i dlatego zyje mi sie lepiej od innych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dołączam się, ostatnio w mojej główce wiele przemyśleń, ale.. ważne wnioski/ postanowienia/ cele ...i tak zawsze dopiero "po" fakcie okazuje się, czy nasze decyzje były słuszne czy nie, więc nie ma się co dołować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
optymizm to dobra rzecz, w dodatku bywa zaraźliwy... tu fajna stronka dla singli: www.magnoli.blog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piekne jest zycie optymisty,szczegolnie,gdy potrafi zycie widziec przez rozowe okulary::::)))).czasem optymiste tez dopada rzeczywistosc. Pozdrawiam wszyskich slonecznych z przepieknego amsterdamu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze bylem jestem i bede optymista nawet jesli dosiegaly mnie problemy zawsze znalazlem dobra strone medalu bylem w takim bagnie ze nikt mi nie wierzyl ze z tego wybrne a jednak udalo sie bo wierze ze jutro bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, Wierzycie,że pozytywne myślenie pozwala przenosić góry? Ze wszystko jest możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optymistyczne tematy to także podróże! Każdemu polecamy na dobry humor i na naładowanie baterii wyjazd bliżej lub dalej! A nocleg, zgodny ze swoimi można znaleźć na www.edom.pl. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zawsze optymistą. Jak na chwilę mi spada nastrój, to idę biegać i znowu wszystko jest w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak można nie byc nastawionym optymistycznie o 10:00 po dwugodzinnym treningu? No nie można! Więc zaciesz na twarzy i do przodu. Te dołujące tematy są masakryczne. Po czytaniu takich postów humor ucieka na 5 kilometrów! Pozdrawiam optymistów i pesymistów też pozdrawiam! Kiedyś się nawrócą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UśmiechZ
dla pesymistów: czytałam ostatnio że choćby wymuszenie uśmiechu na naszej twarzy już poprawia nam nastrój: "... jednak to prawda, której dowiodły liczne eksperymenty – samo przybranie określonego wyrazu twarzy wpływa na pojawienie się odpowiadającej mu emocji." (źródło: damaztorebka.pl) więc.... smile :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnetkaq
Poprawia nastrój i zmusza mięśnie do wysiłku. Same zalety :) dzięki za artykuł, poczytam w wolnej chwili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzP
Tylko szkoda, że ludzie optymistów nie rozumieją. Tylko pytania, z czego tak się uśmiechasz. Tłumaczenia, że z codzienności do nich nie docierają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zawsze dobry humor, cokolwiek się nie dzieje. Wiem, że wielu mi zazdrosci z tego powodu. Czasami są spadki nastroju, no ale co mam z tym zrobic. Ogolnie jestem zadowolony z zycia. Dobrze zarabiam, mam dziewczyne, ktora kocham i jestem w trakcie kupna wlasnego mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×