Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

no a ja właśnie mam wolnego kompa mamy gości pięknego przystojnego blondyna wysoki na jakieś 1,8 brązowe oczy pieszczoch straszny i łazi za mną przez cały czas szkoda tylko ze uwielbia psie jedzenie i bajbus go nazywają ehhh robal śliczna układanka masz jeszcze coś takiego? majesta cześć a w dupe i tak dostaniesz i co z tego ze cięzarna jesteś? tym bardziej dostaniesz a właśnie kiedy termin? no bo przecież musimy się uszykować pojechac do szpitala i zobaczyć maleństwo ( ale będzie jazda tyle wujków i ciotek mu przybędzie ) u mnie wszyscy sie do snu pokładli nawet szajbus - bajbus jest tu ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze ktos jest mam doła pełno pracy i wogole mam juz dosc chyba pojde sie troszeczke rozerwac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysienko cos Ty zrobiła tey 2 metrowie ze zasnoł łał hehe;)tez tak chce🌻 ps. Dla Ciebie cos ułoze zobacze czy jeszcze potrafie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary w kilka słów o sobie napisz na chwileczke swe gg cos Ci napisze pózniej wymarzesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja zrobiłam ? wygoniłam go aby poszedł spać teraz śpi u swojej pani albo w przed pokoju niestety źle reaguje na naszego kotka i jest zabawnie bo się ganiają po domu wyobraździe sobie średniej wielkości mieszkanko jakieś 80 m2 i dwa zwierzaki wielkiego psa i małego kotka biegających po całym domu my ze śmiechu nie mogliśmy chcesz moje gg a proszę cię bardzo 1711936 tylko się przestaw bo mogę cię spławić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że co ja mam zrobić? jejku albo jest późna pora albo mój system myśłenia nie działa ( uu i to jak długo ) albo ty tak skomplikowanie piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robal jak się zdecydujesz to napisz idę spać nawet ksiażki nie poczytam bo mnie bajbus - szajbus wymęczył tymi pieszczotkami i ganianiem się po korytarzu matko co za wielka psina - a ja chciałam tylko kotka we wlasnym domu przecież bez psów jak bez reki będę tak je kocham ehh dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu hehe dzieki Ci za gg napisze rano teraz juz pozn jest troszeczke ,a wychodze na pifko dobrey nocki spij 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie wróciłem ,hm ale przegiołem pałke he ,ale od czasu do czasu mozna ;) Mam bombe 🌻 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Znowu nas mało ,dobrze ze choc ty Robalku jestes na dobre i złe A jak tam remont ,juz skonczony ? Mnie jeszcze zostały do mycia podłogi i moge swietowac ,dzisaj wybieramy sie do znajomych ,w koncu jest karnawał ,trza sie bawic ,bo zyje sie raz!!!!!!!! Pozdrawiam !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim! Robal ale ty to masz ciekawe zycie :) twoja żoneczka to ma z toba chyba urwanie głowy hehe Mary no tak z poczatkiem maja mozesz sie pakować i przyjeżdzać do szpitala :) a pozatym zimno jak diabli u mnie :( ide cos ugotować dla rodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa ale mi się ziewa co za leniwa sobota kompletnie nic mi się nie chce a powinnam przejrzeć zeszyty od geografii bo w środę idę na fakultety - siostra mi załatwiła wejście no może jakiś dobry fundusz inwestycyjny dziś znajdę dworki trza by poszukać na pomorzu majesta maj? hmm jaki piękny miesiac przypomina mi się piosenka bajmu znów przyjdzie maj robaczku czy ty nie masz co robić tylko o 4 rano na pifsko łazić? ja o tej godzinie za kotem biegałam bo się nie mogł zdecydowac czy chce jeść czy narazić na bajbusa czy wyjść na zimy taras i tak sobie biegałam po mieszkaniu ledwo widząca na oczy pozdrawiam i życzę miłego łykendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry czy wam tez tlen czy gg nie działa? mnie to jeszcze nie chce bat działać - patrz coś jak outlook ale lepszy i ładniejszy i fajny nietoperek lata no mówię wam :D i chyba jakąś kasę dostanę...tak mnie lewa ręka swedzi że nie wiem jak się już drapać robal co mialeś mi napisać? no ja czekam cały czas czekam i co mnie to że ty ten tego nie dzisiejszy? trza nie bylo tyle pić a co no ja nie wiem ja bym swojego chłopa tak po nocach nie wypuszczała tylko grzecznie w łóżeczku by leżał a jak że tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryś mi tez nie działa gg:( zgadzam sie z tobą grzeczny mąz powinien lezeć przy swojej zonce w nocy a nie się włóczyc po nocach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo właśnie widzę że mam poparcie no robaczku trzymaj się bo jak nie od zonki to od nas dostaniesz ja ostatnio wszystkich biję w nos i wiesz co ? te chlopaki ciągle chcą dostawać ja nie wiem jak mówię że dostana to jak pies się lasi i tylko w nos chce dostawać może dlatego że zamiast kuksańca dostają całusa i to wszystko przez to ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam wszystkim!! :-) Wiecie jakos nie mam ostatnio werwy zeby siedziec przed kompem i stad ta absencja. Chyba jakiegos komputerowstretu dostalem czy cos takiego? Zycze wszystkim milego dnia. Pozdrawiam. Byc moze niedlugo mi przejdzie. :-O [kwiat} to dla milych pan z kafe. a dla panow . narka do zobaczenia niedlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gala no witam ciebie serdecznie i ciepluchno oj nie ja tu też kominek montuję tu jest strasznie zimno ja wiem ze atmosfera wystarczy na rozgrzanie topicku ale w weekendy no po prostu masakra gala poczęstuj się moimi wypiekami to awersja do kompa ci przejdzie od razu a co tam u ciebie słychać dobrego? hęę? majesta to żadni wielbiciele dobrze żę to tylko wirtualne buziaki bo wyobraź sobie że po każdym znikaja mi usta? już dawno bym milczała jak za klęta nie żartuję sobie ocy wiscie bo kiedy ja nie żartuję? jak mam zły dzien a te na szczeście moje lub wasze zdarzają się rzadko i tak być powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich u mnie dziś cieplej i śnieżek popadał - ogólnie miło pracowity dzień miałam - zakupy i brnięcie z wózkiem przez śnieg , pranie dywaników i wszelkie takie tam jak to przy sobocie :) chociaż ja nie zawsze akurat w sobotę :) Majesta - maj ? , to fajnie , będziesz mogła na spacerki z maluszkiem wychodzić w ciepełko ja Adę urodziłam we wrześniu i potem to spacerki kończyły się przymarźniętymi rękami do wózka :) dzieciaki już w łóżeczkach ( co wcale nie oznacza , że śpią :) ) zaraz przyjdzie koleżanka - będę jej pedicure robić , a to lubię najbardziej miłego wieczoru Wszystkim papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchchchcham
oj jak mocno pcham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj marteczko ze też ci sie chciało te dywaniki prać i przez śnieg brnać u mnie przez cały dzien padało i mialam taką ochotę na spacer no ale nie w śnieżycy i czekałam i czekałam i się doczekałam wieczorkiem wyszłam z siostrą, przyszywana bratową i przystojnym blondynem śmiechy chichy i tarzanie się w śniegu - oto obraz dwóch godzin oczywiście to ostatnie bajbus robił gdyż namiętnie próbował się pozbyć kagańca a teraz jestem padnięta jak bym maraton przebiegła przytargnęłam talerz skubańca i dzbanek grzańca ( Boze co za rymy ja tworzę !!) częstuję póki mam i ile mam dla tych których.....serdecznie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 to juz niedziela....... Marteczka no mam nadzieje ze wiosna szybko przyjdzie w tym roku i bedzie cieplutka.....ale jakos sobie tego niewyobrazam :) Robal no tak w zyciu trzeba sie wyluzować a jak inaczej by mogło być :) Mary to ci wirtualni podrywacze to maja dobrze z toba hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyni i Chłopcy leniwa niedziela moja najstarsza latorośl polazła na urodziny do koleżanki wystroiła się , kazała się uczesać i użyć do tego pięknych błyszczących spinek , pożyczyła ode mnie pięknie błyszczący wisiorek i poszła bez tych dwóch górnych jedynek , hihihi... , ale laska , hihihi... ech.. człowiek już dawno zapomniał , jak sam bez zębów chodził i teraz się z dziecka nabija :) umówiłam się z koleżanką na pyfko , więc pędzę makijaż na twarz nałożyć póki chwilę wolnego mam miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuu wstawać śpiochy 😴 znowu ja was budzę 🌻 ❤️ 🌻 gdzie się podziewacie? JUŻ PONIEDZIAŁEK!!! niestety... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim !!! wstawać , już poniedziałek ! :) leniwa niedziela za nami dłonie na klawiaturkę i klikamy gorąca kawka na rozbudzenie gotowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej marteczka ❤️ to ja herbatkę.... a łikend minął średnio fajnie, M w krakowie do wczoraj w nocy, a ja trochę sprzątałam, a wczoraj pracowałam od 11 - 20 przy kompie... i tyle :( ale mam zamiar to sobie odbić może na Powrót Króla się dziś wybiorę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×