Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

robal, a ja nie wiem, jak to miało działać, bo u mnie zamyka się normalnie, klikam na krzyżyk w prawym górnym rogi i tyle. a co to miało robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włacz głosniczki i probuj daley musi sie ruszac;)powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi, to u mnie się nie rusza. poważnie. stoi w miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, już działa. strasznie długo się ładowało :) wystarczy ctrl + alt + delete i trochę cierpliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalku Ty coś się strasznie widzę obijasz z tymi kafelkami czyżbys odłożył do jutra:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla nie obijam ale mam fachowca do tego ja tylko mu pomagam czasami jak trzeba.. nie znam sie na tym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to tak, a ja myślałam że biedny Robalek sam się męczy no to jak tak to zwracam honor 🌻;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć eh biegałam z mama po mieście i chyba bardziej po tych zaspach śniegu specjalnie oczywiście co by powiedzieć ze w tym roku po śniegu chodziłam bo to dziś taka rzadkość jak praca zmykam też do pracy BĘDĘ MIAŁA SPOTKANKO OLAFITEK W PNIEWACH!!!!! i chyba pojedziemy tam albo ekipą 12 osobową lub 6 ( z facetami lub bez) ale będzie fajnie papatki i do jutra no chyba powinnam się chociaż przywitać więc nie będzie źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary OLa co czego ??? ;) Ayla hehehe dzieki hehe ja to sie znam ale na innych rzeczach ale nie na kafelkach chodz jak widze to nie takie straszne tylko bałagan hehe🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tu kto jeszcze??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 to dla Was moje Panie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z powrotem Robal >> ta stopka mniej mi się podoba popraw się :P Z imiona to przecież wiem że żarty (ale i tak się oburzyłam he he) A to porzednie cholerstwo da się alt-ctr-del wyłączyć chociaż jak zacznie się mnożyć... Jam >> dusić to nie duś całkiem Robala bo nam tu potrzebny, ale tak go trochę przydusić by się przydało... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie ugotowałam chinszczyzne jak ktos ma ochote - czestujecie sie :) Robalku mam nadzieje ze twój fachowiec jest lepszy niż ci z Usterki (tvn) hehehehehehe Ayla, chetnie sie wybiorę na te łyżwy, moze w przyszłym tygodniu? ile to kosztuje? ja nie mam łyzew :( mam nadzieje ze mozna wypozyczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uska hehehe poprawie sie dla Ciebie---jak sie mnozyło hehehe;) Hubka fachowiec to kolega i tak razem sobie robimy i pijemy pifko ;)mamy prawie cała kuchnie jeszcze ze 2 godzinki i bedzie na git.A od jutra daley łazienka i pozniey przedpokoik ,a pozniej stołowy ,a pozniej pokoje od chłopców i pozniej sypialnia i bedzie sylwester hahaha;)ale sie wpakowałem hehehe sam nie wierze 🌻 Uska dla Ciebie zmieniam stopke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Przywitam się z Wami ,choc tak pózno,daję znaki że jeszcze żyję . Tak mi szybko leci ten tydzień ,w pracy nie ma mowy o wejsciu na kafe -taki zajob ,a w domku od poniedziałku ,ktos do nas przychodzi. No i tak mi leci ten 1 tydzień nowego roku. Robal ,ale wymyœliłes stronkę -hhhhiiiiiiii. Te kwiatki tez sa bardzo ładne,poprawiajš humorek ,jak wszystko ,zasypane białym puchem. Wiecie padam ,chyba za chwile wyladuje w łożku,ale może najpierw poczestuje się ta chinszczyzna. Do miłego zobaczenia myslę ze w tym tygodniu do Was jeszcze zagladne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Nasza Szam Sie pojawiła całusy dla Ciebie👄i kwiaty🌻;) co u Ciebie słychac bo mało wpadasz na Swoje stronki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Robczku:-) mało mnie, bo zmieniłam miejsce pracy i zaczynam dosc powazne przedsiewziecie, na dodatek nnie mam tu zbyt dobrego polaczenia z netem, stad rzadko tu teraz bywam. Ciesze sie jednak, ze sie nie poddajecie i nadal ze soba klikacie. Bede zagladac w miare mozliwosci. Poza tym, od 19-28.01 mam znowu zajecia i mnostwo testow i zaliczen i czas najwyzszy zasiasc do nauki:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie deszczyk obficie skropił cały ten snieg, po czym zamarzł. nawet w mych gumofilcach piruety kręcę. Dzień dobry syskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek popijam właśnie gorącą kawkę na rozgrzanie czy ktoś może wie , kiedy to zimno się skończy ? oczywiście dla Was kawusię też mam proszę się częstować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Hubka cze Jamniczek cze Marteczka i;) Szam zycze Ci więc powodzenia🌻 czestuje red-bulem z cytrynka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×