Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

:) no tak, piątek mamy.... a to znaczy, że w końcu będę mogła się wyleżeć i wygrzać w łóżeczku, zamiast się męczyć przy biurku..... żeby tylko te 2 dni trwały dłużej, to już w ogóle byłabym szczęśliwa ;) mary, a jak Ty się geografii uczysz, hę? ;) i czego to jest geografia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Hubka ja mam tego golluma szefa dzisiaj na głowie i właśnie sie z nim wykłócam o urlop bo doszłam, ze w tamtym roku już mi sie należało 26 dni a to oznacza, że mam jeszcze 6 dni z zeszłego roku:D Jam:) widzim że piatek tylko zarobione jestemy jak dzikie osły bo piątek u mnie to najpracowitszy dzień w tygodniu i często muszę zostawać po godzinach😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdobrrry 🌻 justa >> weekend w łóżeczku pod kocykiem w celu leczenia też może być bardzo fajny, zwłaszcza z dobrym grzaniem ;) życzę zdrówka a tak wogóle to co wy wszyscy tak chorujecie? Jak was czytam to stwierdzam że ja mam naprawdę fajnego szefa :) no ale to malutka firma więc stosunki nie są takie \"formalne\". I w dodatku chce mi płacić za roczne studia podyplomowe :) ale fajnie.. A tak apropos może ktoś z was wie czy opłatę za takie studia on sobie może wpisać w koszty? chyba tak...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla >> walcz, nie daj się, trzymam kciuki !!! :) możesz go jakimś elfim narzędziem potraktować to go trochę poparzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśka :) akurat moje grzanie chce jechać sobie do domu na weekend, więc zostanie mi tylko kołderka :( chorujemy, bo ciepło się zrobiło, jak był mróz, to przynajmniej pozamarzały te wirusy, a teraz wylazły ;) u mnie w firmie też są nieformalne relacje, szef fajny, ale szefowa... brr... ;) tak więc ona ma duży wpływ na jego decyzje, tak myślę, zwłaszcza te finansowe ;) a studia Twoje pewnie może wrzucić w koszty, inaczej by się to firmom nie opłacało. gdyby mi tak chcieli chociaż z połowę dofinansować... w dodatku od tego roku nie będzie można odliczyć od podatku, za zeszły rok to przynajmniej część kosztów mi się zwróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśka kupię mu na walentynki elfią kolczugę:p niech nosi na zdrowie, albo elfowe lembasy niech sie najje:p potwór. moja firma tez jest mała tylko ja i on. Na duzo mi pozwala wiec moge mówić praktycznie wszystko co mi ślina na język przyniesie. Ostatnio mu powiedziałąm ze ma węża w kieszeni i ze jak sie odezwę w sprawie jakiejś podwyżki to na mnie syczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he ale dowciapny :O no ale jakby szef był chętny do podwyżek to byłby już 8 cud świata :D tylko ty i on? uuuuu :) mam nadzieje że żadnych form nacisku nie używa ;) ? Justa >> no jak to?? nie może jechać jak ty chora! nie pozwól.... :) No właśnie od swojego już teraz odpisać nie można... :( ale chyba w koszty firmy można, choć te przepisy się ostatnio pozmieniały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśka, kiedyś już tak raz zrobiłam.... i został, ale nie chcę nadużywać kobiecych form szantażu ;) on i tak rzadko jeździ... co ja poradzę, że uzależniłam się od czyjejś obecności i nie lubię sama zostawać w domu... czuję się wtedy tak nieswojo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśka próbował wielokrotnie co jest na szczęście skutecznie przeze mnie odpierane:) nie interesuja mnie starsi panowie ani inni żonci mezczyźni wiec nie ma u mnie szans:classic_cool: a jest i starszy i zonaty i ma syna w moim wieku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pusto tu dzisiaj :( marteczka, mary, jam i inni - gdzie wy? Ayla >> to dzielna z ciebie kobitka :) po łbie golluma! taaak o synku już nam wiele pisałaś... ;) :D Justa - no cóż, no to tylko sam kocyk zostaje... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uu
uu uuuuuu uuuuu uuu uu ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla dostalas ode mnie wiadomosc na gg? ;-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak nikt nie chce ze mną gadać to spadam miłego bezdeszczowego, słonecznego weekendu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie, idziecie sobie ;) ja tu z Wami jestem non stop duchem i myślą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam z bardzo przyjaznego miasta w niemczech ;) Berlina.Bede po niedzieli znaczy w poniedziałek całuski dla wszystkich i pamietajcie o mnie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam z bardzo przyjaznego miasta w niemczech ;) Berlina.Bede po niedzieli znaczy w poniedziałek całuski dla wszystkich i pamietajcie o mnie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lu
Pozdrawiam wszystkich i przesyłam całuski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry no widzicie znowu był bunt maszyny ehh niestety ten komp chyba się na nas mści albo co gdzieś jakos podłapał wirusa i brat walczył albo z tym wirusem albo z kompem aby tego wirusa sie pozbył w każdym razie już jestem oczywiście wszystko poszło sobie czyli dane na skrzynce pocztowej, dobrze że tego ważnego pliku nie dopadł bo wszyscy mielibyśmy ciężko siostra pracę dyplomową, brat wszystkie testy i nawet już na maturę ma przygotowane moje książki od dzisiaj wiem ze na kompa nie ma co liczyć wszystko gdzieś zapisywać to ja zrobię śniadanko zrobię małe porządki przed wiosenne bo to nie wiadomo jaka to pogoda u mnie właśnie słońce wyszło a przed chwilą padało wieje silny wiatr i dziś z domu się nie ruszam robal dzięki wielkie za pamieć z uni i nie martw się czekamy na ciebie justa a możę coś się zmieni w ostatniej chwili i nie pojedzie? wiem wiem rozjuszony facet który nie mógł jechać do domku to nerwowe towarzystwo nawet przy swej ukochanej - będzie dobrze która to ma ekhę dobre stusunki z szefem? ja mam najlepsze bo spotykamy się na rodzinnych uroczystościach i cholender widział mnie nagą w wieku trzech lat hi hi hi ba chyba nawet mnie przewijał :D:D justa aha geografuję się bardzo porządnie gdyż akurat wtedy miałam nawał jakiś chłopaków z różnych okolic polski wieć jak nic geografii się uczyłam:D zastanawiałam się ostatnio gdzie jest daria gdzie jest slońce gdzie jest magda35 gdzie jest szam to mniej więcej wiadomo i trzymamy kciuki gdzie jest ten kogo pominęłam :D gdzie jesteś? powiedz gdzie jesteś mi? tra la la la la i t d nawet nie wiem kto to śpiewa idę robić makaron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się dobrze zdaje ze tylko ja tu wpadam w tę sobotę i gadam? no bo już myślałam że mam omamy i was nie widzę no ja mam głupawkę więc proszę z daleka tzn jeśli ktoś ma dołka to ja zapraszam może się udzieli trochę i zakopiemy dołeczek kopareczka bo co my się będziemy męczyć łopatkami do usłyszenia :D:D::D:D::D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widzę interes się kręci i mój topik nadal żywy:-) Pozdrawiam Was ciepło i dziękuję tym, którzy nadal o mnie pamiętają choćby maile przesyłając. Pozdrawiam ciepło Mary, a może byś tak skrobneła do mnie małe sprawozdanko, co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kofane kobietki pozdrawiam bo zaraz jade ,ale w poniedziałek bede na 100% mam cos dla Was to anty wirus na tego BLASTERA co to niszczy wszystko co jest na kompie http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=pl&FamilyID=2354406c-c5b6-44ac-9532-3de40f69c074 to zciagnac i zainstalowac tylko do XP to jest ale pomaga bo sprawdzałem wywala go bo zesmy go przesyłali meilem na kompa ,jeszcze raz pozdrawiam i znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo jak miło cieszę się że nie tylko ja wpadam tu w sobotę niezapomnianej niedzieli życzę wszystkim sprawdozdanko? hmm bo ja wiem czy mi się uda już tak dawno nie pisałam że prawie zapomnialam jak to się robi:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop, Hop,Hop jest tu kto ludziska pobudka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!wstaaaaaaaaaaawać normalnie chyba tylko ja tu zaglądam mam doła kolosa potrzebuję wszelkiego pocieszenia bo nawet moja kopareczka nie daje z nim rady😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop Ayla 🖐️ juz peeeedze z koparą !!! najdalej jak do południa moja kopara powinna go zasypac 🌻 mam nadzieje ze wyjrzy slonko i sie usmiechniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×