Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

hej wszystkim ❤️ nawet nie mam co napisać we łbie pusto... :O chyba pójdę do solarium się naświetlić to może mi pomoże he Współproducent hi hi dobre :D Tyle że jego wkład zdecydowanie mniejszy :D jakiś tam tylko robal z ogonkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja kto
Uśka-pusto we łbach,to my wszystkie mamy-jak to kobiety,wiesz:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry tzn ja nie wiem czy taki dobry ale raczej tak od rana był nalot babci - ze strony taty wszyscy szok w pizamach przeżyli no oprócz panów bo ci do pracy pognali wielkie chowanie przyszywenej bratowej tłumaczenie skąd mamy bajbusa i dlaczego marysia śpi do 10 a dlaczego wogole ona przyjechała - to juz ja się zastanawiałam jednym słowem mama dostała wstrzasu jak zobaczyła teściową w fotelu - zaraz po przebudzeniu ja udawalam że śpie czy siedzę w łazience dziewczyna brata wogole nie ruszała się z pokoju ba nawet kaszlnąć się bała bajbus jak gdyby nigdy nic biegał sobie po domu siostra przywitała babcie i pozegnała bo poszła do szkoły a potem pojechały na jakiś pogrzeb mówię wam takiego poranka to ja dawno nie miałam jeszcze nas adrenalinka trzyma i mamy kupe śmiechu kafkę? proszę bardzo tamte macie juz zimne ciacho? spoko jakie ma być? może coś konkretniejszego jakiś sernik chłopa albo makowiec? jam dziś ci kruchych na skwarkach nie zaserwuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iiiiiiiiii... tam, Uśka... Zaraz z ogonkiem... drobiazgi nieistotne :D :D :D Ja tam po tylu latach wole sobie myśleć, że sama Miśka robiłam, bo jak myślę inaczej, a Misiek jakoś mi szczególnie dokuczy, to się od razu w Miśku psychopatycznych genów współproducenta doszukuję... bo w szkole uczyli, że psychopatia w 50 % dziedziczna jest... :0 :0 :0 No...? Zakaffkowane wszystkie? Wlewka rozgrzała nosy i serca...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam się nie zgadzam z przedmówcą ja tam w głowie mam różne dziwne rzeczy co to za jakiś pomaraniecz się tu dostał:o Uśka to opisz w barwny sposób swoją drogę do pracy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee przyjeżdża po mnie kolega, dzwoni, ja wychodze, wsiadam, słucham jak przeklina na wszystkich na drodze, wysiadam, koniec wracam tak samo albo z szefem (nie przeklina raczej... :) i ma lepszy samochód)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla bez nerw,napisałam,bo tu ten topik straszy-dlaczego kobiety są takie puste,to żeby Uśka się nie martwiła,że sama ma pusto:D:D Z kolei moje latorośle mogłoby kilka cech współproducenta posiadać.Pożądanych ze względu na nieznośną lekkość bytu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analfabetka
wtórnam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiem
tysiąców i dziesięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja też mam pusto za to w brzuchu pełno z odchudzaniem tak samo jak z rzucaniem palenia - jak tylko pomyślę o odchudzaniu , zaraz robię się ssstttrrraaassszzznnniiieee głodna :) idę dziś na zabawę karnawałową z najstarszą latoroślą ale mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... kolejny dzień męczenia... powinnam leżeć w łóżeczku, głowa mi ciąży i puchnie(?)... tak się właśnie czuję... :( jamniczku, przypomniałaś mi o tej szczepionce przeciw grypie, to prawda, że to po niej objawy przeziębienia się nasilają? to widzę, że obie jesteśmy chore, szybkiego powrotu do zdrowia 🌻 hanka, a co się u Ciebie wczoraj działo? piesek...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uu
uuu czy to stronka do przepchania cy nikogo nie ma uu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałąm nie no ja się chyba sabiję snowu na mnie to spada 😭 😭 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, gość nam wstukał 8000 post ;) ale wypowiedź zdublowana, więc się nie liczy ;) no to co, kto polewa szampana? ;) a właśnie, apropos szam-pana ;) co słychać u szam, dawno się nie pojawiała, ma teraz chyba egzaminy na aplikację? a kto wie, co się dzieje z magdą35? strasznie dawno jej nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałąm nie no ja się chyba sabiję snowu na mnie to spada 😭 😭 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałąm nie no ja się chyba sabiję snowu na mnie to spada 😭 😭 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa ty mnie od gościów nie wyzywaj;) A wczoraj to ....błe,awantura na maxa. Już po wszystkim,ale nie było potrzeby piekła urządzać. A w kwestii ojcostwa sprawę uważa się za zamkniętą.Dzieworóctwo się odbyło. Alem zdolna dziewczynka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własniem odkryła, że mój nowy samodzielny pokik wydajnej (jakże wydajnej!) pracy starza mi możliwość doarcia do parapetu z czajnikiem i kawą bez wstawania od kompa! Ot, lekki podjazd krzesełkiem i gotowe. Cudowny, szeroki, solidny parapet lastriko z lat 60... wspaniały wynalazek... Marteczka, Kornel miał swój szkolny bal tydzień temu... a ja pół nocy ze środy na czwartek słuchałam Palestriny i robiłam Mu kostium z fosforyzujących, srebrnych kości, resztkami nieobgryzionego mięska pokrytych ;) Pełny odlot, mówię Wam! Justa, ze szczepionkom prawda śfinta! Niech ją ślag!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka, a bu, co za facet... ale za to można powiedzieć, dokonałaś cudu ;) maryś, jak już siedzisz w kątku, to książka z geografii do ręki i pouczyć się ;) ja mam dziś test z niemca z całego semestru i nie powiem, żebym się nauczyła z taką spuchniętą głową ;) już mi się nic do niej nie mieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra - biorę się do roboty! ide od was pa pa ❤️ 🌻 Ayla >> napisałam... prawda że ładnie i barwnie i kwieciście? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśka no nie spodziewałam się u Ciebie takiego polotu;) ale cóż ludzie potrafią zaskakiwać:p🌻 Maryś Ty wyjdź z kątka i może jakiś obiad przygotuj bo takam głodna że nie mogę się niczym nasycić😭jeść!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiad? ee to taki prosty i szybki i sycący makaron z jajkiem i nie dla jam z mięskiem a justa geografię to ja poznaję inaczej na razie hi hi hi :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak smakuje? bo wy się chyba nie odzywacie albo mnie tu zamroczyło bo ciemno się robi i jak by padać miało a ciepło jest ja juz nic nie rozumiem z tej pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryś dziekuję życie ty mi kobieto ratujesz bo już myślałam ze z głodu zejdę🌻🌻🌻 ja już zmykam buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Ludzie, czy Wy śpita? Czy Wy piąteczku nie widzita?! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ja pamietam !!!!!! teraz jak Ayla mam kogos na glowie (sistre szefa) wiec nie moge za bardzo pisac ale pamietam o was i mam nadzieje ze mnie nie zapomnieliscie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×