Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

witam, jak tam po weekendzie? planujecie drugą część topiku? a ja tak się przywiązałam do tej.... hubka, dołączam się do gratulacji, oby tak dalej :) jamniczek, Ty to masz wielkie serce, kobieto - mam na myśli tą sytuację z pieskiem. apropos antygwałtek, też sobie kupiłam, na razie do spodni, a potem zobaczymy ;) szekla80, chętnie Cię poznamy, tylko powiedz nam coś więcej o sobie :) jak ruch na topiku, wróciło do normy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mnie coś dopadło mam strasznę niestrawność zołądka, to tak ogólnie spadam na dziś bo jeszcze do pracy idę do usłyszenia jutro mam nadzieję że jutro nic mnie nie dopadnie oprócz głupawki i co to są te antygwałtki? bo mi nie wytłumaczyłyście i ja nadal nie wiem jam niby był to akt głupoty dla tych ludzi ale dla tej kobiety liczył się ten pies i widać ma wielkie serce i pewnie powtórzyłaby swój wyczyn pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem juz w domku - to dobra nowina :D ale dlatego ze szłam na poczte i zlamalam obcas - to zła nowina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary >> antygwałtki (def.) > lycrowe czy tam stretchowe cienkie podkolanówki noszone pod spodnie (na ogół :) ) które (podobno) odstraszają mężczyzn czyniąc kobietę obiektem całkowicie antysexualnym. właśnie mam na sobie i dziś wypróbuję działanie :P :D Hubka >> to chyba już dziś nie pójdziesz na tą pocztę... złamany obcas to poważna kontuzja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruskie, zawsze!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D W moim pięknym mokrym miasteczku najlepsze ruskie dają w barze z plastikowaymi talerzami, które im odbierają prawie cały smak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadnych ruskich wogołe nic ja mam ostrą dietakę zdrowotną suchary wciagam i już mam ich dość ale glodna jestem zjadłabym konia z kopytami a mam tylko te cholerne sucharki przed sobą no i je zjadam a więc to są antygwałtki!!! a ja myślałam ze jakieś getry co by w pupcię było cieplej serio facetów odstrasza? to ja już wiem dlaczego w pracy tak dziwnie na mnie patrzyli no bo ciągle nosiłam antygwałtki bo spodnie są przy krótkawe a przecież w tenisówki golej nogi nie wsadzę no więc w podkolanówkach się biegało hmm ciekawe są te antygwałtki dobra to co ja częstuję sucharkami i czymś lekkim do picia typu herbata i proszę nie kuście mnie dzis zadnymi pysznościami bo będę zła cholercia żebym to jeszcze wiedziała po czym ja tę niestrawność dostałam to by było fajno a tak się muszę domyślać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary, wszak onegdaj zarzekałas się na tym tu topiku, że spyża z sercem serwowana nie szkodzi ani nie przyczynia się do powstawania niepożądanych sadełek! :D :D :D Ale złośliwy Jamnior ze mnie, no nie...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego rana tradycyjnie kawką częstuję a ja lecę powkładać w szafki wszystko co wczoraj z wielkim nieczęsto występującym u mnie zapałem wyprasowałam wczoraj :) miłego dnia :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ee jam ja tam nie wiem czy ty dobra czy nie ale ja nie kumam coś ty napisała hi hi hi :D bo ja przed chwilą wstałam i nie tomna jestem mozesz to jaśniej dla śpiącej blonynki napisać? dziękuję martuś prasowałaś? no gratulację w przełamywaniu siebie i żelazka ja chetnie prasuję ale nie ma co prasować ja tylko zmywać za bardzo nie lubię choć dobrze to robi na rączki bo mozna sobie skóreczki wymoczyć a potem łatwo usunąć no pożyteczne z przyjemnym ee a to nie idzie na odwrót? nie ważne dziś czuje się lepiej ba mam pusty żołądek to musze się czuć dobrze wczoraj siostra mnie zbeształa bo jak kładłyśmy się spać to mi strasznie burczało w brzuchu ona się wściekała a ja śmiałam to co dziś serwujecie na śniadanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżbym ja tu tylko była? hmm no dobra sama sobie to śniadanko zrobię lekkie i zdrowe sałatka z tuńczyka i ryżu i troszku kukurydzy i groszku chlebek masełko zołty ser bialy serek ogóreczki zielone - a są wogóle? sałata by się przydala ja wiem co by mi się przydało kaszka na mleku albo ryż hmm z konfiturką albo z cynamonem albo tylko z cukrem no dobra bo ja się naprawdę głodna zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co powiedziecie na kafkę i czekoladę o smaku tiramisu? kto jest chętny? sucharków już nie mam więc nie mogę poczestować z wiśniową konfiturką a wiecie ze przymierzam się do zrobienia tiramisu? qcze odzywajcie się bo zwariuję i zacznę sama do siebie gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie jam🌻 marteczka🌻 ale mnie dzisiaj ten gollum mój szef rozwścieczył wyobraźcie sobie że ma ciągle do mnie nieuzasadnione pretensje no bo oczywiscie ja mam czytać w jego myślach i nie tylko mam jeszcze czytać w myślach biegłego i jeszcze kilku innych osób bo ja powinnam wiedzieć ze ja pani biegła chce konkretnie to ,to ,i to , ja powinnam wiedzieć ze może zechce jeszcze cos innego.😭 Help a jeszcze przyszedł synalek szpieg i mi chucha i pufa i zuewa i wypuszcza z paszczy nieswieze aromaty😭 raaaaaaaatunku bo nie wyrobie do 16.00😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze na dodatek muszę walcyć ze stronką chyba sepuku popełnie😭 kto mi pomorze😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuu
uuuu uuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuu uuuuu uuuuuuu uuuuuuuuuu uuuuuuu u uuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz myslałam że nikt tu nie zagladnie jerry cześć witam i o zdrowie pytam ayla nie przejmuj się i golumem i golumem juniorem do 16 tylko 4 godzinki bo właśnie mi wybiła 12 powiedz mu ze niech ci nie chucha nie dmucha i wogóle niech spada na drzewo ( a macie tam gdzies drzewka?) czekoladki? dobrze robi na odstresowanie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to pcham
fl'sakjdfo'kashdv'jsdbhgvklsjdhg'ogh klsznf;sidjs;kdjkdjgs;kdjgb;skegj sladkfvn;sdjgskldmgas;kldjgn'aslgwseg zkxf;sakldjsakldjgn;lskdjgsdkhg fgsadjkghaowkejgtklwejhg;klsdgh sfkbaskdfgiowehkjg;zxdjghaosdhgoe asofjahsdGHSDIFGUAGH;ZGHASD;GH skafwsei;ufhkzas;dghwiouethgklsxchg askdjhskguysad,gjhsaekor;tgsyodgal;xdhgwerg :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto to był? ayla ty tak pięknie hi hi hi przepchałaś stronke? za chwilę będę robić ryz na mleku z cynamonem jest ktoś chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery - to ja :D znaczy pchałam ja za jedzenie dziękuję , przed chwilką miałam strasznie śmierdzącą akcję w domu i śmierda mi pod nosem dalej :) oj dziś moje dzieci same siebie przerosły ufff... dosyć mam , nie znacie jakiegoś żłobka z internatem ? :D :D :D chętnie bym tam bractwo posłała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczko ja niestety znam tylko szkoły z internatem i koedukacyjne i jedno płciowe no kochani ja na dziś się żegnam idę teściki powypisywać bo jutro fakultecik i trzeba się przygotować do juterka aha jutro wpadnę sięprzywitać bo na 14 biegnę się edukować papatki i kwiatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, co słychać? nadal troszkę pustawo, tacy zapracowani? bo ja mam akurat troszkę więcej czasu, a tu prawie nikogo nie ma... maryś, antygwałtki to podkolanówki inaczej, nie tylko takie rajstopowe, ale normalne, grubsze, jak np. skarpeta, kolorowe, w paski albo typu kabaretki... uczysz się już do egzaminów wstępnych? to miłej nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka rozumiem ze te Twoje maluchy Citą akcję zgotowały no ładnie sobie poczynają:D Jerry 👄🌻 juz jeden golum poszedł :D z tym starym sobie poradzę mam na niego sposoby;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staremu nie capi z paszczęki, jak mniemam...? ;) Marteczka, no, ubolewam... mnie takie niespodzianki funduje mój pies, co to jest mniej więcej w wieku Kingi Twojej i jeszcze mu się zdarza... \"Ale cygaro!\", mawia wtedy moje dziecię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jam stary mi tak nie chucha i nie wzdycha i nie ziewa z otwartą paszczą jak ten jego pomiot okropny:p a, nie nauczyłaś potwora coby cygara zapuszczał w piasek:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jam a co w lato trzymasz go trochę w lodówce :pbo jak się przyzwycza i w śnieg to nie będzie chciała robić na trawie a to chyba problem;) zarty żartami a ja spadać muszę do banku itp. Do juterka Buziaki 102 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam 🌻nie mam czasu wpadac mam mnogo pracy ,jeszcze ze 3 dni ,wiec narqaz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor i dobranoc tylko przelotem jestem ale nigdzie nie lece choć bardzo bym chciała pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×