Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

moja studniówka...? o dziwo, też było z butami;-) Zaprosiłam jakiegoś znajomego znajomej, który całą studniówkę zachowywał sie jak palant rasowy. W efekcie, po imprezie powiedziałam mu, że zaprosiłam go bo pasował mi do szpilek (chłopak miał 2,05cm)... poza tym, odbiło mi i poszłam do fryzjera. Fryzjer był ok, ale nie wiedziec czemu powierzyła mnie swojej asystentce. gdy już ze mną skończyła, wstałam i podeszłam do siedzącej na fotelu obok koleżanki i z osłupieniem powiedziałam, nie zważając na to ze fryzjerak stoi obok, : Zobacz co ona ze mna zrobiła! Nikt mnie nie poznał, nawet ja gdy zdjecia oglądam mam wątpliwości czy to ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ayla świetną miałaś tę studniówkę szam to ten fryzjer a raczej asystentka niezła musi był oj widzę że każda ma cudowne wspomnienia ze studniówki i dobrze no teraz to ja już naprawdę się urodziłam 15:15 minęla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do usłyszenia jutro muszę już lecieć ludziom życie osłodzić ja juz słodyczy dużo dostałam papatki i kwiatki i tort wsuwajcie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze Wam Kobiety samych wspaniałych dni ,kolorowych nocy beztroskich miesiecy i cudownych lat ;) 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robalku proszę torcik dla ciebie i kieliszek szampana tak tak tylko kieliszek bo to symbolicznie wiecie jaki sobie tort uszykowałam? z pączków no takich zwykłych i normalnych pączków i na czubek wsadzę ze dwie świeczki o bo ja lubię inne torty niż te tradycyjne na ostanie siostra zrobiła babkę z ciasta piernikowego i z czekolady zrobiła duze oko ciekawe co będzie na następne? hmm :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat sto lat nie żyją zyja nam :D spoznione ale szczere zyczonka dla Was kofane 🌻 Szam - mieszkanka, zdrowia i zdanych egazaminów :) Mary - spełnienia marzeń czyli hotelu :) nie moglam byc na imprezie bo mnie tu do roboty w koncu zagonli :P jakby jakis kawaleczek zostal to ja bardzo chetnie bo torty uwielbiam (az mi slinka kapie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, po tym wczorajszym wirtualnym tortowym obżarstwie to mi się marzy kawałek prawdziwego tortu ;) a jakoś szybko się na niego nie zapowiada, najbliższe urodziny znajomych w realu to tak koniec kwietnia ;) ale Wy mi zawsze smaka na coś narobicie, nie ma to jak siła słowa pisanego ;) piesek? proszę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry a raczej po południu hubka spóźnione ale szczere i takie sa najlepsze więc proszę cię bardzo kawałek tortu zawsze sie znajdzie a w realu sama sobie torta....kupiłam 6 pączków 2 świeczki bez noża bez ciężkich kremów bez problemów świetny tort mi wyszedł no bo najważniejsze to dmuchanie świeczek jest:D justa przeciez możesz sobie torcika kupić i zjeść np na walentynki no te nieszczęsne walentynki buuuu panie piesku itd (nie pamiętam calego nicku) zapraszam chlebem i solą i tortem witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryś, hej :) no o torciku pomyślę, pewnie dostane od mojego Skarbu jakieś słodkości na Walentynki. a Ty się tą imprezą nie przejmuj, jeszcze Ci przyjdzie świętować! :) ja też przez wiele lat czułam tego dnia smutek z wiadomych powodów... ale nic nie zastąpi przyjaciół - razem z moimi przyjaciółkami miałyśmy zwyczaj wysyłania sobie takich walentynek-pocieszanek, czasami podpisanych, czasami nie... wesoło było :) a właśnie, apropos Walentynek, świętujecie ten dzień (to pytanie do \"parzystych\" ;) ), jeśli tak, to jakie prezenty macie dla ukochanych, jakie plany na ten dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochani straszny mam zapieprz ostatnio.... ale w piątek szef jedzie na urlop na 10 dni to się będe lenić i siedzieć na Kafe... :) Pozdrówka ❤️ 🌻 👄 ale jestem 😴 ostatnio uuuu gdzie ta wiosna 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśka, Tobie to dobrze... byle do piątku :) wiosny Ci się zachciało? toż to nawrót zimy mamy. a gdzie reszta się podziewa? tacy zajęci? a może też wiosny szukacie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wieczorkiem a raczej nocą korzystam z wolnego kompa rodzeństwo z lekka sie rozchorowało ale niestety na nogach są więc i tak mnie odciągają od wirtualnej machiny czy oni nie rozumieja że ja tu rozmawiam? justa ja sie nie przejmuję wręcz przeciwnie cieszę że nie muszę wymyślać prezentów dla zakochanego faceta albo obmyślać kolacyjek czy wypadów - owszem z tej strony jest dobre a z drugiej dobrze jest sprawić temu facetwi przyjemność i coś dobrego ugotować np kaimak hi hi hi no z koleżankami to zawsze sobie wysyłamy chociaż smsy bo ja nie rozumiem dlaczego tak się utarło ze to święto tylko zakochanych par jest czytałam gdzieś że w lutym właśnie na rozgrzanie pogody wręczano sobie skromne upominki od serca właśnie aby pokazać że się kogoś kocha ale byli to najczęściej rodzice, rodzeństwo, przyjaciele i nie było to nic dziwnego ze dzieci rodzicom dawali karti czyli tzw walentynki niestety dziś firmy produkujace kartki myślą o zakochanych a stety ja chętnie daje walentynkę rodzicom i przyjafciołom i jeśli dam chlopakowi którego lubię to matko sobie coś pomyśli nie tak i będę musiała się tłumaczyć a dlaczego? bo sobie pomyśli że coś kombinuję z jego osobą a ja nic nie kombiunuję no może trochę :D dziękuję za wszystkie maile kartki i życzonka nawet spóźnione jesteście kochani szam myślałam o życzeniu o 21:21 i nie wiem co dalej z tym twoim czarowaniem a za rok to chyba torta ze schaboszczaków zrobię no i 3 świeczki wbiję dlatego powierzchnia musi być większa na pączku trzy juz by nie weszły tzn śmiesznie by to wyglądało ba i tak wyglądało czy ta stronka się juz przepchnęła? może kreta przyniosę? u mnie w domu działa to może i tu zadziała do jutra choć nie wiem kiedy wpadne bo jutro sie edukuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,ale wszystko mi się posypało na łeb i o:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo chyba można mi pomóc. Moje dziecko już taty nie zobaczy,moja mama ma raka,a ja nie mam kasy,żeby jakoś połatać. No i ta bezpłatna służba zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
0000000000000000000000000000000000 0000000000000000000000000000000000 0000000000000000000000000000000000 0000000000000000000000000000000000 0000000000000000000000000000000000 0000000000000000000000000000000000 0000000000000000000000000000000000 0000000000000000000000000000000000 0000000000000000000000000000000000 0000000000000000000000000000000000 0000000000000000000000000000000000 0000000000000000000000000000000000 0000000000000000000000000000000000 0000000000000000000000000000000000 0000000000000000000000000000000000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strona
jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za torcika :D ja tez mam ochote na taki rzeczywisty kawaleczek i moze to nieglupi pomysl Maryś cio by sobie fundnać :) Justa: ja nie mam pomysłu co na Walentynki kupic 😭, z tego co wiem idziemy do kina (o ile zarezerwuje bilety wczesniej - bo on taki maloprzewidywalny ze moze byc w ten dzien tlok :P) a potem moze jakies piwko czy cus a potem....dziki i brutalny sex :P (żartuje hehehehehe) po za tym jestem przepracowana i z nosa mi kapie ale ladna pogoda mimo mrozu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z przeproszeniem kolegi,to takie gadanie. Nie mam kasy,bo całe lata pracowałam na całą rodzinę.Bo tak było trzeba.Bo mama wolała utrzymywać kanalię,czyli swojego drugiego męża. Tyle,że on nigdy nie pracował,jest mój brat przyrodni,a mama ma 500 zł renty.Bez komentarza,nie? Gdyby nie moja praca,nie mieliby co jeść. A przez to,że kanalia tyle lat gorzałę w siebie lała,zachorowało się biedulowi.I na leczenie latami poszło full kasy. I tak,teraz kiedy matka zachorowała on kasę ma,bo sobie odkłada,ale na jej leczenie nie da. Oj,nie chce mi się gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka 🌻 hubka, żartujesz, taaak? ;) już ja wiem... :) no my chyba w domq kolacyjkę sobie zrobimy... chociaż mógłby mnie jakimś ciekawym zaproszeniem zaskoczyć. a prezenciki mam dla niego kosmetyczne. mary, ja też uważasz, że to święto powinno służyć wyrażaniu różnych pozytywnych uczuć, nie tylko miłości do drugiej osoby, ludziom przyda się taka okazja... robal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty też nie masz za co przepraszać. I to nie twoja wina,że na tekst \"jesteś młoda,wszystko przed tobą\" robi mi się słabo. Moimi doświadczeniami można byłoby obdzielić kilka istnień i nie byłoby im nudno.To nie jest moje zdanie,tylko mojej pani psycholog,która nieodmiennie dodaje,że nie rozumie,dlaczego nie mam poważnej choroby psychicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem
i rozumiem,ale jest ciężko. H.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie wtrącę powiem tylko, że nie raz i dwa zycie daje w kość. I naprawdę wydaje sie nam że tylko my jestesmy tacy poszkodowani a reszta to widzie niby sielankowo-rózowe życie. Ja też niemało przeszłam ale nie chce robić wyliczanki kogo bardziej powinniśmy żalować. Naajważniejsze jet to jak z tej sutyacji wyjść. I nikt nie obiecuje ze to będzie proste. My Haniu naprawdę jesteśmy z Tobą ale to niby czcze gadanie w postaci \"jesteś mloda i dasz sobie radę\" to słowa otuchy i wiary w Ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posta
mi bydle wcieło ja wiem,hubka naprawdę doceniam to,że można się tu przyjść wyżalić.Czasem ma się po prostu gorszy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...Odważyłam się tu wejść...Nie zjecie mnie???;)Bardzo byłoby miło Was poznać🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutek 🌻 witamy :) kilka słów do mikrofonu :) a ja właśnie się przekonałam, że ludzie są podli 😭 co ja komu zrobiłam? czy ja kogoś krzywdzę, pisząc tutaj? jestem jakaś wredna, złośliwa? człowiek się stara pomagać innym, a jedyne, co go spotyka, to jakaś zawiść... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------>Justa,kochana,ludzie są raczej nieszczęśliwi,i wyrzucają często cały swój ciężar na kogoś,po to by mieć chwilową ulgę,która i tak nic nie przynosi...Mnie jest szkoda takich ludzi....Ale ich problem nie może być moim problemem...Gorąco Cię pozdrawiam😍i wszystkich Was😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa🌻👄 Aniutek czesc 🌻 qurcze ale sie na gadałem Haniu jestes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa kochana,daj spokój.Tutaj nikogo nie obchodzi kim jesteś,ważne żebyś się zgadzała z innymi. U nas,u diabłów i u Kundla i na kilku innych topikach jest tak,jak jest,a reszta-szkoda gadać. Ja też coraz mniej pojawiam się w kafeterii,bo mam szczerze dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka, no właśnie, dlaczego ludziom tak bardzo przeszkadza, że ktoś jest sobą? cieszy mnie, że jest przynajmniej kilka topików takich, jak ten... ale ja jestem idealistką i zawsze mnie smuci, że ludzie są, jacy są... każdy ma jakiś zły dzień i musi się powyżywać czasami na innych, ja też.... ale generalnie wyznaję zasadę: \"żyj i daj żyć innym\", szanuję cudzą odmienność. poglądy są po to, żeby je wymieniać, a nie krytykować. i do tego powinno służyć forum. a służy osądzaniu... ale co tam, są większe problemy niż ludzka podłość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×