Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Szekla witam;) jest mozliwe ze ktos zmodyfikowal ta stronke o wirusa ,ale to jest wielka niewiadoma ? pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) spicie jeszcze ???? halo hey ooooooooooo spiochy wstawac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :) Robaczku Szekla poznamy Cię chętnie :) - może kilka słów o sobie ? :) kawkę stawiam i ciasteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor 🌻 stawiam szampana :D dzis mija moj 1 miesiac bez papierosa i jestem z siebie dumna :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hubka gratulacje !!!!!!!!!!!! i 🌻 🌻 🌻 dla Ciebie ja podziwiam , już jedno podejście robiłam , ale nie wyszło :( jak tylko pomyślę o rzucaniu to odrazu chce mi się palić no cóż szampana chętnie , bo smutek jakiś mnie ogarnął i bezsens wszystkiego przywalił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wow siedzę sobie na internecie we własnym domku niby nie dziwne bo u mnie normalne ale brat mi zakazał siadania i włączania interntu dlatego wywalił mi pocztę i gg zmiękł nie wiem poczym ale zmiękł ( po czym pisze się osobno ale mi się nie chce wracać i zmieniać tego) dzięki chlopaki za wsparcie i naprawdę gala ja nie wiem co jest świetnego w tej mojej wypowiedzi mozęsz mi to pokazać? bo ja ślepa jestem naprawdę okularki są na dal a to co blisko nie widzę tzn ostatni nie dostrzegałam bo normalnie czyli jak jestem trzeźwo myśląca to widzę oj mam dziś głupafkę bo wczoraj ekhę miałam okropny dzień panie wiedzą o co biega no i połknęłam 1,5 tabletki tego tam niebieskie tabletki no takie małe oj nie wiem cos na k się nazywają no i dziś lekko naćpana jestem przynajmniej się tak czuję ale wiem co się dzieje wokół mnie niby wolniej reaguję niby mam humor jak po upiciu się i przez to mam głupafkę no a brat zmiękł qcze nie zdążyłam się jeszcze zemścic a ten już mi pozwolił korzystać oczywiście nic mi nie powiedział sama się skapnęłam ( siedzą po kryjomu na necie) że mam konto na bacie - nie wiem jak to zrobił i na gg tez - tego to ja juz zupełnie nie rozumiem ale podjęłam pewne kroki i parę rzeczy zmienię ale jak zwykle moje plany pal licho weźmie no więc co sie u was działo? marteczko znowu farbowałas włosy? pewnie pięknie wygladasz a facet tzn twój maż zauważył chociaż? hubka gratuluję ja tez rzucam palenie hi hi hi ayla eee coś chciałam i mi wyleciał z głowy w każdym razie pozdrawiam robal jak tam szafa? stoi? lezy? a lustra całe? a wiesz że każde to 7 lat nieszcześcia ? i nie daj Boze kilka bys zbil? uuuuu trzymam kciuki za tę szafę tzn ciebie witam nową osobę a ty kobieta czy facet jesteś? bo ja nie kojarzę galę też nie skojarzyłam i myślałam ze to kobieta a to hmm facet :D ja was przepraszam mam straszną głupafkę idę spać może mi przejdzie cieszę się ze mogłam was odwiedzić aha gala ty mi lepiej na te odciski nie właź bo pozałujesz papatki i parę kwiatków dla was aha nie krzyczcie proszę o 8 rano ze na kafe nikogo nie ma bo ja śpię i ja wszystko slyszę i się budzę i zła jestem i mogę coś komuś zrobić bo misia nie budzi się z zimowego snu prawda? pamiętacie chyba tę rymowankę? no to kto ma dzieci ten pamieta a reszta proszę sobie przypomnieć dobranoc bo ja znowu zaczynam gadać bezsensu bez składu i ładu papatki po raz drugi bez kwiatków bo wiosny jeszcze nie ma a nie będę wydawała całej wypłaty na kwiaty no taka szalona to ja nie jestem ( a moze ? kto wie? hi hi hi) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Mery - faktycznie :D :D :D dłupawka chwilowo mi się udzieliła :) może dzięki temu i dołek przejdzie ? :) dobranocki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w niedzielne popołudnie marteczko no jak udzieliła ci sie moja głupawka to do dołków akuratnie się nadaje taki nastrój a i lopatka która odzyskałam gdzie mam wysłać zadany przedmiot? juz posyłam za pośrednictwem mojego szofera ale jestem dobra szefową więc wysyłam go dopiero w poniedziałek co by niedzielę miał wolną no dobra bo ja znowu zacznę gadać od rzeczy a nie powinnam hi hi hi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Dziewczynki i Chłopaki ! wstawać ! gadać ! :) :) :) kawkę podaję na rozbudzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie! Dzień Dobry w ten paskudny poniedziałek ❤️ 🌻 👄 wszystko takie gołe i oblaźnięte ze śniegu i coś pada z nieba takie mokre bleee ja chcę wiosnę!!!!!! 😠 hej marteczka ja herbatkę sobie pijem 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tszen topry! Marteczka, tak se poczytałam posty Twe i się mnię pszypomniałło, że farbowanie piórek mi się śniłło w tę ostatnią noc przed powrotem z urlopiku na stanowisko nader wydajnej :D :D pracy! A Konkretnie, to sobie własną czaszeczkę na blond potraktowałam, odbarwiłam znaczy i natapirowałam, a po tapirze lakierem spryskałam, czyli wszystko, czego nigdy przenigdy czaszeczce mej nie czynię, żeby jej niemiło nie było .;) Hubka, congratulations! Uśka, smuta z tą kobitką... ale jak tu nie pobiec po psa...? Kto chce drożdżówę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam i o zdrowie pytam mój organizm właśnie walczy z wirusem i wygrywa:D marteczka jak się czujesz w nowym kolorku bąble już Ci dały do wiwatu z rana:D Hubka nie no gratuluję, i trzymam kciuki co byś się nie złamała ale z tego co wiem to Ci się uda bo postanowienie bardzo silne jest:D Robalku jak tam Twoja szafa już stoi;) Maryś wstawaj!!!!!!!!!!! już chyba możesz o 11.30 rano Cię nie zbudzę:Di nie pogryziesz mnie misiu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuu
uuuuuu znowu muszę się przedzierać😭 to jakiś koszmar jest uuuuu uuuuu uuu ui u uuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuu
uuuu uuu uuuuu uuuu uuuu u uuuu u uuu uuu i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchać
pchać pchać pchać pchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze
pcham pcham pcham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze
o rany pcham pcham pcham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no
BAAARDZO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ayla masz rację nie pogryzę bo cukieraska mam w pyszczku i jego zagryzam wstałam o 10 tzn oczka juz były otwarte a o której dokładnie to nie wiem no i nareszcie koniec tych ferii dzieci wróciły do szkoły starsi pojchali do pracy a marysia może spokojnie buszować po internecie, plotkować i kafkę popijać czy posprzątać ten śmietnik zwany domkiem jak to jest ze sprząta się tu codziennie okurza co drugi szczególnie jak gościmy bajbusa z panią a tu w poniedziałki jak by tornado przeszło tak wygląda ja chyba tego nigdy nie pojmę blondynkowatym rozumem aha wojna z bratem zakończona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ktoś pcha :) wiecie co może już czas założyć drugą część topiku tak jak zrobili na diabłach??? Jam >> ten pies najprawdopodobniej sam by się uratował a kobita wlazła do wody o temp 1- 0 stopni i umarła :( też bym sobie chciała farbnąć włosy tylko że w moim przypadku jedyny widoczny efekt to granatowa czerń żeby inny kolor wyszedł to musiałabym najpierw odbarwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No - dziewczynki powstawały , huuurrraaa!!! Ayla widzę , że dziś wspólnie ze stronką walczyłyśmy :) dzieciaki od rana jak zwykle hihihi... buszują :) w nowym - znaczy starym :) kolorku świetnie , nie mam już odruchu mówienia \" dzieńdobry \" kiedy się zobaczę w lusterku :) Jam Sniło Ci się ? a nie masz ochoty farbnąć ? ja to bardzo lubię :) Uśka paskudny powiadasz ten poniedziałek ? no i zgadzam się z Tobą , szaro , buro i paskudnie , żyć się nie chce , zresztą mnie się w ogóle ostatnio nie chce , ja to mogłabym już być stara i mieć to wszystko z głowy , o ! Mery u mnie ferie dopiero 16- tego się zaczną , jednego dziecka się pozbędę , drugie może wcisnę na kilka dni teściowej , no i zostanę z jednym , to normalnie jak urlop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśka a ja jak dzisiaj wstałam i wyszłam z domku ok 08 to takie piękne słoneczko powiedziało mi dzień dobry i jakoś tak zielono było na około, że aż mi się miło zrobiło i tak dobrze:D, aż mi sie ryjek uśmiechł bo wiosnę poczułam:D. Nie trwało to jednak długo bo te chmurzyska mżawkowe już je pochowały:o Jam:D ja drożdzówkę chociaż wirtualnie bo trochę mi się przytyło i walczę z głodem w tym momencie:p i jjem talarki ryżowe komu podać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka, oj nie... Jak w zamierzchłych czasach pracowałam w teatrach (a co, wolny kraj mamy, nie? ;) ), to mi dali raz blond peruke z warkoczem, cobym słodsbyła w roli księzniczki :D :D :D, ale efekt Jamnika w blond piórkach to zazwyczaj jakas kostucha - lampucera... :( A farbować lubię, jak to baba, tylko że zawsze oscyluję wokół własnego koloru, co to rudy jest jak nieszczęscie. A więc od Michała Wiśniewskiego do... hmmm... Franki Potente w roli Loli...? Uśka, a kto myśli realnie, kiedy pies ginie? Kiedyś mój były się wściekł, jak mu opowiedziałam, że podbiegłam na ulicy do autem potrąconego psa, żeby mu rękę na głowie potrzymać w agonii... \"Mógł cię pogryźć!\". Ano mógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśka - też muważam , że możnaby drugą część założyć , szybciej by chodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻pozdrawiam ,zycze miłego dnia;) szafa he jeszcze nie ale jutro bedzie ok. ewkendasa byłem w pracy dla tego stop z szafka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczko racja dziewczynki wstały albo odrwały się od pracy bo chyba tylko ja tak długo śpię na tym świecie 16 tego??? o matko ale późno u mnie będe już dawno po phi zapomną co to fferie były a u was się dopiero zaczna ale namieszali w tym roku ale to chyba po to aby za dużo ludzie nie było w górach i wszyscy mogli skorzystac z uroków zimy no ja się śmiałam bo mazowieckie teraz ma ferie a oni są prawie wszyscy narciarzami i hi hi hi jest odwilz jam ty się byłym nie przejmuj oni wie co to trzymać psa w rękach kiedy odchodzi a tak swoją drogą to spodobały ci się bajbus - pies przyszywanej bratowej mojej wysoki blondyn, brązowe oczka, jakieś 1,8 jak stanie na tylnich lapach i pieszczoch niemozliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kapie mi ten podły na parapet niecierpię zimowego deszczu bo ten letni bywa całkiem przyjemny:D Też popieram pomysł założenia drugiej części topiku:Dbo ja mało cierpliwa jestem i wszystko bym chciał już natychmiast, a jak sobie coś pomyślę to zaraz wszystko rzucam i robie to o czym pomyślałam a tu trzeba czekać to straszne dla mnie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trzeba jeszcze żeby Szam jako autorka pomysł zatwierdziła i przenosimy! a co! po cholerkę się męczyć! No właśnie ta kobieta nie myślała nie słyszała była w jakimś amoku a moja babcia staruszka po 2 zawałach była po drugiej stronie rzeki i mogła tylko krzyczeć no i zanim przybiegli jacyś robotnicy to było już po kobicie. pies by sie sam wykaraskał bo to był duży silny owczarek. wszyscy którzy znają sprawę orzekli że to przykład ewidentnej głupoty :( ale jak się słyszy o czymś takim (albo nie daj Boże widzi - jak moja babcia) to sie człowiek zastanawia co by moógł zrobić.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim 🖐️ widze ze w koncu topik sie ozywił i baaardzo dobrze :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×