Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

witaj Hubka jak tam u Ciebie bo ja wczoraj miałam taaaaaaaaaaakiego doła większego niż dzisiaj i z tego wkurzenia poszłam na imielinie na łyżwy, ale mi się teraz fajnie jeździ do tyłu, a i jedną panią nzuczyłam jeździc bo stała przyklejona do takiej siatki i nigdy wcześniej nie jeździła na łyżwach, a jak wychodziłam to już sama zasuwała po lodzie, cokolwiek nieporadnie ale jednak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to znowu muszę walczy ć jeszcze na dodatek ze stronką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim, ja też nowa jestem, mam nadzieję, że fajnie się będzie gadało. Już kiedyś napisałam parę słów na innych topicach, ale wybaczcie - pod innym nickiem - skleroza zadziałała i musiałam sie rejestrować na nowo :D :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim, ja też nowa jestem, mam nadzieję, że fajnie się będzie gadało. Już kiedyś napisałam parę słów na innych topicach, ale wybaczcie - pod innym nickiem - skleroza zadziałała i musiałam sie rejestrować na nowo :D :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim, ja też nowa jestem, mam nadzieję, że fajnie się będzie gadało. Już kiedyś napisałam parę słów na innych topicach, ale wybaczcie - pod innym nickiem - skleroza zadziałała i musiałam sie rejestrować na nowo :D :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurczę, sorry za powtórki, mówił mi, że podałam złe hasło! ehhhhh...tak to jest z nowymi, niedoświadczonymi....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurczę, sorry za powtórki, mówił mi, że podałam złe hasło! ehhhhh...tak to jest z nowymi, niedoświadczonymi....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, może uda mi się zaglądać tutaj od czasu do czasu. Nie wiem czy dziś bo jak wiecie i jak wie Mary (której bardzo dziękuje za życzenia, niesanmowite, bo wiem że pamiętasz o kilku sprawach, o ktrych nie raz mówiłam, duża 👄 dla Ciebie, kofana) mam pewne święto i biuro pęka w szwach. Egzaminy mam od 15-19.03, ale tak dużo materiału do opracowania, że ja dziękuję:-( dlatego dzień w dzień siedzę i opracowuje pytania na egzamin ustny, choć o pisemnym też staram sie nie zapominać. Ufff. Pozdrawiam Was wszystkich i podziwiam za wytrwałość w pisaniu tutaj 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 LAT 100 LAT NIECH ŻYJĄ ŻYJĄ NAM JESZCZE RAZ JESZCZE RAZ NIECH ŻYJĄ ŻYJĄ NAM ...... 🌻 Marysieńka 🌻 i 🌻 Szam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry marteczko dziękuję pięknie za życzonka szam proszę bardzo i szampan dla ciebie:D kochani tort i szampan dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo widzę ze tu urodzinki i to podwójne:D To ja też życzę Wam dziewczynki wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze w zyciu🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuu
i znowwu ja muszę walczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuu
i znowwu ja muszę walczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pcham
lsak;oejgh;kwegb kdsbvhghibviregksdjv nsdkcbnasidjfvksdv sdkmfaeov,dc bd gvosdfjvnkzxcv naokrjhg dvoakneoruieonvaoergytjh cejkwiorjhgoiwernoewrt dpfklgjwlerkjg,zxdvnaoeriyhj sdfkjgierutlsdmfnapseruye5mslkduifhw er9t0ew4ry6lknhvos9ru3409586-125rhkjsd efouseyhitgsdf,jdsth dmfaoweirtgopsadkjg;aoiupyhqw[itk- fkjwerhgiwrgkjpweq40o3uyjh tyw0oe42q-e0tproidflkbhyjprwtu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pcham jeszcze raz
fno'wqei;'oriuhlae rhpojw'ea lsckdnfpoewrughwlkeg dgmoewqruighl;adj qfmboaeiughopewriuodsfklbne lgbkjweroijhglaksdgperiujhre[e dpkgvjeobnwoer'ijhnsdlbmie[rjh sdkgjowerignasdowhie0ojflmbph k'qwtjhn tfgnmsoreithbwajb[phfgmn;awetgposdbhlakmwetg dfghkwerpoigpwe[gtpkier;ojhopwrehb qargjweoirpy[puhjwtlkgmas;lkejtuoiwaerhgtipq3[t4djfbgik dsfhiowqeufhkasdjeghoweirgpwe kjadshfguooljntyoeriuhgkajdhpsj;dbhgkuhewrg faiwehfgoaiwgehopIJWEPOITGHAGJ[OWUEGk; :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i Uśka! ;) 🌻 maryś, jednak miałaś rację, w ostatniej chwili coś się zmieniło i nie pojechał ;) opiekował się mną, ale chyba biedactwo się zaraziło albo coś, bo dziś też na zdrówko narzeka :( mam nadzieję, że Was wszelkie dolegliwości zdrowotne omijają. jam, a jak u Ciebie, juz w pełni sił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pchamy ale tylko z szampanem i tortem obowiazkowo czekoladowo orzechowy bo innych smaków nie toleruję no pewnie ze sama robiłam tzn kupiłam no ale szampana napewno sama otwrałam czy otworzyłam jak kto woli bo ja ekspert w otwieraniu jestem która to dziś doła ma? bo ja mam głupafkę od trzech dni podziele się chetnie juz lecę z kopara bo kopareczka tu nic nie zdziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie oglądam studniówkę mojej siostry ale szampańska zabawa przy okazji wspominam swoją stare dobre czasy ah co to był za baaaaaaaaaaaaaal:D:D:D:D:D:D:D:D:D a wy pamiętacie swoje studniówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jeszcze
Ayla pomocy !!!! jklp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mary, ja bardzo dobrze pamiętam swoją studniówkę, bo to chyba była jedna z najlepszych imprez w moim życiu :) szkoda, że trudno coś takiego powtórzyć.... a może nawet jest to niemożliwe. w tym roku mój brat miał studniówkę i chciałam iść, ale wiesz, jaki był chętny, żeby iść ze starszą siostrą, więc nic z tego ;) to była impreza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary, kofana, ja już napisałm w mailu, najchętniej bym Cię uściskała, bo ja nie umiem życzeń składać, buuu:-( Myślę, że sama wiesz najlepiej czego sobie życzysz, więc sie dokładam do tych życzeń. Poza tym, z racji swojej szamańskowści, dziś o godzinie 21.21 spadnę dla Ciebie gwiazdkę z nieba. I dokładnie o tej godzinie życz soebie tego czego chcesz! a na pewno hotelu własnego!!!!! Częstuję minipączkami i mini ptysiami i ptasim mleczkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary, kofana, ja już napisałm w mailu, najchętniej bym Cię uściskała, bo ja nie umiem życzeń składać, buuu:-( Myślę, że sama wiesz najlepiej czego sobie życzysz, więc sie dokładam do tych życzeń. Poza tym, z racji swojej szamańskowści, dziś o godzinie 21.21 spadnę dla Ciebie gwiazdkę z nieba. I dokładnie o tej godzinie życz soebie tego czego chcesz! a na pewno hotelu własnego!!!!! Częstuję minipączkami i mini ptysiami i ptasim mleczkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary, kofana, ja już napisałm w mailu, najchętniej bym Cię uściskała, bo ja nie umiem życzeń składać, buuu:-( Myślę, że sama wiesz najlepiej czego sobie życzysz, więc sie dokładam do tych życzeń. Poza tym, z racji swojej szamańskowści, dziś o godzinie 21.21 spadnę dla Ciebie gwiazdkę z nieba. I dokładnie o tej godzinie życz soebie tego czego chcesz! a na pewno hotelu własnego!!!!! Częstuję minipączkami i mini ptysiami i ptasim mleczkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa naprawdę? o jej a ja napisalam no wiesz tak na pocieszenie i napewno nie z zamiarem ze sie sprawdzi komu torta dołożyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam ja rodzona o 15.15 czy to nie dziwne? a ty o której? dobrze spróbuję zapamiętać aby o 21:21 pomyśleć sobie życzenie ja ptysia poproszę i te mini pączki justa no racja bo jak to ze starszą siostrą na studniowkę ja to myślałam ze sama pójdę ale udało się kolegę namówić no z bratem to bym sobie nie potańczyła moze dziś kiedy ma dziewczynę ale dwa lata temu oj kiepsko to widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki drogie, najlepszego i niech Wam sie darzy na każdym poletku! Nie pytaj, torta polewaj, niechaj sadło rosnie, hej! Studniuffkę pamiętam. Byłam (jak zwykle) nieszczęsliwie zakochana, więc poszłam z kumplem, który uznał za stosowne przyoblec z tej okazji stopy w śnieżnobiałe buty, takie wielkie i płaskie. Chyba te jego buty z całej imprezy najlepiej pamiętam. A, no i jeszcze to, że byłam Hamletem w naszej własnej realizacji \"Hamleta chuligańskiego\". A po latach ujrzałam tego kumpla od butów na łamach \"Twojego Stylu\", w gronie młodych obiecujących arbitrów męskiej elegancji z warsiaffki ;) Nasze kontakty po studniuffce jakos ochłodły, choć dziś nie dam głowy, czy z to w powodu tych nieszczęsnych białych butuff własnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jam, moje drastyczne przeżycia studniówkowe były podobne, tyle, że dotyczyły białych... skarpetek delikwenta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jam, moje drastyczne przeżycia studniówkowe były podobne, tyle, że dotyczyły białych... skarpetek delikwenta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jam to wspaniale wspomnienia moje to takie że w ostatnim momencie znalazłam chętnego do tańców rodzice mieli przyjechać z moją sukienką, butami, partnerem, tortem i chlebem no i oni sypało oczywiście najmocniej w ten dzień mamy taka tradycję że o 17 jest msza w kaplicy no i marysia nie poszła bo akurat przyjechali i byłam na nich wściekła i rzucałam piorunami biedny chłopak chciał uciekać bo nie wiedział co jest grane jakoś się wyszykowałam i poszliśmy na obiad do szkoły a potem na salę (sala i jadalnia szkolna są dwóch różnych budynkach) i zaczęliśmy zabawę specjallnie ubraliśmy ja w ciemne kolory i powiesiliśmy wielką płachtę materiału i wiecie ładne napisy świetnie to wyglądało i....świetne mialo zastosowanie bo pod nim pół monopolowego było hi hi hi:D:D:D:D pamiętacie piosnekę o maturze? a kawałek kiedy jest burza po studniówce? no to ja miałam dokładnie tak oczywiście grzebały siostry w koszach to i butelki znalazły oczywiście widziały jakie mamy kiecki i też się nam dostało oczywiście słyszały co gra orkiestra i same ich chciałyśmy wyrzucić ale byłby to koniec imprezy więc jakoś to przebolałysmy wrażenie bycia na wiejskim weselu po 4 rano zostało - tak orkiestra grała to komu jeszze tego tortu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja studnniówka była okropna:p, już na samym początku moja kolezanka która uwazała mnie za najlepszą koleżankę w szkole chociaż znałyśmy sie bardzo krutko miała atak: częstoskurcz, serce zaczęło jej tak łomotać jak oszalałe, Była chora na to od dawna ale przed studniówka miałą operacje i miało sie już to nie powtarzać a tu masz babo plcek. I z tym moim byłym się źle bawiłam, był strasznie zazdrosny nawet o nauczyciela od w - fu, z którym zatanczyłam on tańczył z jego żoną, a poza tym moja klasa same baby - strasznie nie zgrana i wogóle do kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×