Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Ayla, co tak wylewnie? ;) no witam również Stefana :) a gdzie reszta się podziewa, coście tak ucichli? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey jestem tescia miałem na widzeniu;) fajny chłopak z niego jest ;) hehehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie justa czasami nie potrafię tego powstrzymać ale postaram sie panować nad ta wylewnością:)ale w sumie to co w tym złego Robal to pewnie z teściuniem pifko poszło w ruch co heheh🌻 nio ja tak wylewnie do stef a on/ona nic:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię 🌻 a poszło i nie tylko pifko;) co u Ciebie bo u mnie słoneczko swieci i tak jakos weseley sie zrobiło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robal, słoneczko? a u mnie właśnie padało... i wczoraj padało... może trochę bardziej na południe nie będzie padać, jaka pogoda w Warszawie ma być, bo jutro jadę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie było wesolutko rano :Di specjalnie usiadłam przy okienku to słoneczko mnie parzyło w twarz az miło a teraz chmurzyska zasnuły nieboskłon i pewnie jak wyjdę z pracy to bedzie lało, no bo przecież jak siedzimy w pracy to jest pieknie ale wez wtjdx człowieku na dwór to zaraz zimno i padai zimno i pada:o Justa w niedzielę ma być goroaco :D tak słyszałam ale jak będzie to nie wiadomo dzisiaj tez niby miało być ciepło ale nie odczuwam tego specjalnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa sprawdziłam pogodę jutro i po jutrze ma być bez deszczu i słońce ma zza chmur wyłazic:) a w niedzielę deszcz ale 22 stopnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Wszystkim mamusiom życzenia wszystkiego NAJ. I dołanczam chyba najbardziej wymowne słowa \"Powitrze, Światło, odpoczynek uzdrawiają, lecz najwieksze ukojenie płynie z kochającego serca\" Ja wczoraj bardzo długo przytulałam sie z moja mamuniom. Niesamowita energia:):):) A co do dzisiaj u mnie jak u Robalka Pogoda:) nareszcie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po długim czasie tu zajrzałam hm...i troszkę jestem zdziwona bo myslałam ze to topik matrymonialny hihihihi nawet znajome osóbki widzę :D czy mozna? PIWKO DLA ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć... violetta zapewne? ;) skąd do nas przybywasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻 dla wszystkich :) idzie weekend, ciepłe dni... i jutro ramę odbieram do swojego rowerku ! moze z tej okazji ktoś sie poczestuje ... moze truskawki z biata smietaną? mniam mniam a kawke poprosze od Ayli - w koncu ma profesjonaly ekspres :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :D Hubka> truskawki z bitą śmietaną? Pychaaaa Od siebie dodaję galaretkę z kawałkami brzoskwinek posypaną tartą czekoladą. Ktoś się skusi? Gdyby ktoś chciał pogadać, to będę jeszcze chwilkę - mam ponad 300 mailików do przeczytania %-) Tak przy okazji - nie znacie jakiś dobrych maseczek na niewyspanie? Wciągnęło mnie \"11 minut\"... i niestety widać to po mojej zmęczonej twarzy. Czy ktoś czytał tą książkę? Co o niej sądzicie? Komu Coelho zaprzedał się, że tak szybko wnika w duszę ludzką? Może ktoś czytał \"w tańcu\" albo inną książkę pani Harris? Jeśli tak, to co sądzicie o jej stylu pisania? Jako osoba zupełnie nieobiektywna powiem tylko, że jest to osoba równie fascynująca jak jej książki, a do tego bardzo sympatyczna i cierpliwa - nie dość, że udało mi się z nią porozmawiać, to jeszcze, gdy spytałam czy mogę zrobić zdjęcie, zgodziła się - MAM WSPÓLNE ZDJĘCIE!!! Jakoś tak się ostatnio porobiło, że mam zdjątka kilku znanych osób... jak ta piosenka szła... \"przepraszam, czy mogę zrobić zdjęcie z panem? Ja i koleżanka Zdjęcie z niedźwiedziem w Zakopanem\" ;) Pozdróvka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przed weekendasem :) Hubka kawkę już podaję z ciasteczkiem cynamonowym lub koksowym:) ale w robocie sie nie chce siedzieć. Wydębiłam od mez żeby mi ksiazkę kupił bo sobie kupował od akwizytora :D Królowie i Ksiązęta polscy śliczne wydanie ze zdjęciami zamków - uwielbiam takie rzeczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ayla! Przepraszam, że cię wcześniej nie zauważyłam ale mam trochę zaległości Właśnie podziwiam rysunek od Uśki z najmądrzejszym tekstem na świecie: \"to prawda, że nie uczyniłem cię tak mądrym jak kobieta, dlatego masz tu małe coś, co będzie myśleć za ciebie\" :P :D :D :D Szczera prawda: faceci myślą główką, a nie głową. Trochę smutna, bo dla widzimisie główki (tych \"11 minut\") gotowi są okłamać osobę, którą podobno kochają, zapomnieć o żonie, czy dzieciach... Zaraz postaram ci się to przesłać. Miałam to przesłać kilku znajomym, ale jeszcze się obrażą, czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo sie ciesze, ze was widze dziewczyny, studiuje Informatyke w Warszawie na I roku. Mam troche wolnego czasu, ale przez najblizsze dwa tygodnie bedzie straszne sesja i zaliczenia. Stef

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór a ja juz mam weekend ;) no teraz to tylko niedziele mam wolne ale nie narzekam bo nie mam na co u mnie wszystko wspaniale się układa pozdrawiam was bardzo gorąco i życzę samych słonecznych dni na dzień dziecka takiej radości jaką mają dzieci śmiejmy się z prostych rzeczy i wydarzeń ah jeszcze póltora miesiaca do egzaminu - ja wiem ze to przezywam tzn zaczynam ale czy tak to juz jest ze nowe rzeczy przeżywa się o sto procent bardziej ? witam dla mnie nowe osóbki a szczególnie panów przykro mi że nie mozemy bliżej się poznać jednak moze przyjdzie taki dzień że sobie poplotkujemy a może cos wam tu upichcić? jakieś smakołyki jak ptasie mleczko z truszkawkami i galaretka, jak gorąca szarlotka z trzeba kulkami lodów bitą śmietaną i posypane czekoladą lub polewą potem jakieś pyzy drożdżowe na parze z pysznym mięskiem i sosikiem duuużo surówek gotowanych warzywek i co tam wegetarianie zjadają pyszne schaboszczaki roladki wołowe steki kurczaczki i inne ptactwo a co powiecie na mrożoną kawusię? herbatka też będzie mrozona a te truskaweczki z bitą śmietaną i czekoladą to ja poproszę kochani w tym słodko smacznym nastroju zostawiam was pamiętam o was, za każdego trzymam kciuki aby wasze problemy i troski rozwiązały się i abyście choć na chwilę uśmiechnęli się no nie przeciez wiem ze wy się uśmiechacie - dla mnie zawsze za mało nawet jak was szczęki zaczną boleć :D trzymajcie się już czerwcowo papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie jestescie Kobitki???? Mary co sie z Tobą dzieje brakuje mi tych Twoich przysmaków;) Witam jescze nie obecnych 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochani❤️ mam świadomość, że Was strasznie zaniedbuję, ale chyba przyzwyczaiłam się, że w okresie zimowym spaliście smacznie i mało kto zaglądał do naszego kącika.... u mnie wszystko gra, nawet rewelacyjnie...nawet praca mi sie szykuje (praca w pracy;-) ). Poza tym zmęczenie materiału ogromne i już nie mogę się doczekać wakacji i urlopu....aplikacja, egzaminy i problemy Zuzi i Zuzi w szkole, jakośc mnie wyczerpały...ale doły zasypane i terac nawet z górką, na której zaczęłam juz tańczyc;-) jesli ktos rozumie mój bełkot, to 👄 miłego dzionka dla Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:):):) w tem piękny słoneczny i ciepły dzionek Widzę nowe osóbki - albo raczej nieznane dla mnie ale serdecznie witam Nudzi mi się troszke w pracy TZN nie chce mi się robić:) kto ze mną poklika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ze poklikam 🌻 pozdrawiam i Witam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Auro wyslij mi na poczte nr.gg to klikne bedzie szybciej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich nareszcie ciepło, mi tez nie chce sie dzisiaj pracować;) bo miałam w weekend sztuczne odpoczywanie a raczej czynne, rower, tenis nawet udawalo mi się w piłkę trafiać:p, kino, strzelanie z wiatrówki Byliście już na \"Pojutrze\" ciekawy filmik;) a dzisiaj wreszcie na rolki sie wybieram sama radość:D:D:D:D:D Maryś mam nadzieje że sie nie zauczysz na śmierć i nie zapracujesz 🌻🌻🌻 dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Aylo co słychac🌻 >Arunia juz jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że jesteś Robal:) Sorki ale nagle zrobiło mi sie duż o roboty ale już jestem:) U mnie OK w sobotę byłam w pracy:( szef mnie nieźle wku... ale niedziela spędzona wrodzinnym tow. poprawiła mi nastrój dzisiaj jest wyśmienicie. Wreszcie sie wyspałam:0:) i humorek mam do żartów;) A co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja heh byłem od piatku na rybkach w Krakowie było super tylko teoche zimno w nocy a lezałem na karimacie ,bo z gipsem do namiotu to ciezko wejsc wiec na wolnym powietrzu pilnowałem sprzetu kolegów i swego ;) No jutro ide lo lekarza z noga moze mnie uwolnia z tego gipsu to bede najszczesliwszym facetem na swiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jAAAAAAAK fajnie miałeś;) a co z komarami są już;)? Ale jesli chodzi o gips to jak ci go zdejma to do PRACY;):) co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ze fajnie ;) komarów jescze nie było ale tam ,bo na jeziorach juz sa. No gips jak mi zdejma to do pracy ;) napewno kiedys trzeba ale jescze sie troche porechabilituje ;) przed podjeciem jakze uciazliwej i meczącey pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło było ale spadam do domciu stawiam jutro PIFKO;) mam madzieje że reflektujesz:) Jesli tak to do jutra pozdrawiam wszystkich PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm pifko ;) jasne wiesz jak faceta he namówic ;) to ja stawiam drugie ;) do zobaczyska 🌻pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×