Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Gość Clara
witam wszystkich ... zastanawiam sie czy sa tu ludzie z poludnia Polski a moze jakis gryfny chlopak albo szfarna dziolcha ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! justa ,a ja zawsze marzyłam żeby mieszkać nad morzem i mieć męża marynarza ,ale stało się odwrotnie ,zamiast marynarza poznałam górala i wylądowałam w górach :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko sobie zaglądnęłam , ale widze , że nikto nie je doma :D to pozdrawiam wszystkich , których dzis jeszcze nie pozdrawiałam , czy witałam i spadywuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kochani 🌼 dziś będzie cięzki dzień, bo wczoraj zabalowałam, było :classic_cool: super, ale cena......kac i niezborność ruchowa....drugiego reda bulla osuszam w nadziei ze mi pomoże..... witam zwierzaczka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim, właśnie wróciłam z pracy i oczywiście zerknełam do internetu. dla zainteresowanych pracuję w szpitalu , ale nie jest to ten szpital zLeśnej Góry. dyżur miałam bardzo spokojny chociaż był \"ostry\" żadnego przyjecia , nawet miałam czas popatrzeć w telewizje , porobić notatki do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim, właśnie wróciłam z pracy i oczywiście zerknełam do internetu. dla zainteresowanych pracuję w szpitalu , ale nie jest to ten szpital zLeśnej Góry. dyżur miałam bardzo spokojny chociaż był \"ostry\" żadnego przyjecia , nawet miałam czas popatrzeć w telewizje , porobić notatki do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam Ludziki mam problem bo nie wiem co mam teraz zrobić bo tak : koleżanka mnie zaprosiła na taką lekcje pokazową angielskiego, i jeśli bym z nia poszła do tej szkoły to byśmy miały za połowę ceny 16 m - cy nauki 2200 zł można w ratach płacic a szkoła sie nazywa Orange school, wszystko pieknie tylko ja cały czas myślałam o jezyku niemieckim ale niby angielski jest częściej używany itp. itd tylko nie wiem czy ja angielski czuję, a podstawy mam i z tego i z tego jezyka i muszę szybko się decydować bo promocja trwa do 22maja:( i normalnie jestem w kropce, a jeszcze jak by tego było mało to mójA mi mowi zebym nie szła bo razem sie będziemy uczyć ale tak uczyć sie mielismy od zeszłych wakacji i nic z tego nie wyszło:( a i teraz ciepełko sie zbliza i co ja do szkoły będę pomykać a roleczki kiedy i tysiące dylematów mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim, właśnie wróciłam z pracy i oczywiście zerknełam do internetu. dla zainteresowanych pracuję w szpitalu , ale nie jest to ten szpital zLeśnej Góry. dyżur miałam bardzo spokojny chociaż był \"ostry\" żadnego przyjecia , nawet miałam czas popatrzeć w telewizje , porobić notatki do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim, właśnie wróciłam z pracy i oczywiście zerknełam do internetu. dla zainteresowanych pracuję w szpitalu , ale nie jest to ten szpital zLeśnej Góry. dyżur miałam bardzo spokojny chociaż był \"ostry\" żadnego przyjecia , nawet miałam czas popatrzeć w telewizje , porobić notatki do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim, właśnie wróciłam z pracy i oczywiście zerknełam do internetu. dla zainteresowanych pracuję w szpitalu , ale nie jest to ten szpital zLeśnej Góry. dyżur miałam bardzo spokojny chociaż był \"ostry\" żadnego przyjecia , nawet miałam czas popatrzeć w telewizje , porobić notatki do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam - szybkiego powrotu do zdrówka :D Zwierzaczek - kurcze , ja to bym nie mogła w szpitalu pracować - za każdym moim pobytem , albo jak kogoś odwiedzam - odrazu mi się płakać chce :) Ayla - widzisz , to już moim zdaniem zależy od tego jak bardzo chcesz się tego języka uczyc , a dlaczego akurat chciałabyś niemieckiego się uczyć ? faktycznie - angielski uzywany jest częściej ( przynajmniej tak mi się wydaje ) a na cenach kursów to ja się nie znam - nie wiem czy taka suma jaka podałaś to dużo , czy mało oj moje miłe panie , mój dobry chumor gdzieś się zapodział znowu , o optymiźmie nawet nie wspomnę może moje zmiany nastrojów są wynikiem zblizającego się nieuchronnie czasu , kiedy to będę gotować zupę w 3 garnkach , ehhh... nie wiem Robaczku - jakbyś się pojawił , to czy mógłbyś mi jakiegoś browarka namigać , to zawsze pomaga na moje nastroje paskudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim, właśnie wróciłam z pracy i oczywiście zerknełam do internetu. dla zainteresowanych pracuję w szpitalu , ale nie jest to ten szpital zLeśnej Góry. dyżur miałam bardzo spokojny chociaż był \"ostry\" żadnego przyjecia , nawet miałam czas popatrzeć w telewizje , porobić notatki do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim, właśnie wróciłam z pracy i oczywiście zerknełam do internetu. dla zainteresowanych pracuję w szpitalu , ale nie jest to ten szpital zLeśnej Góry. dyżur miałam bardzo spokojny chociaż był \"ostry\" żadnego przyjecia , nawet miałam czas popatrzeć w telewizje , porobić notatki do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim , znowu mam kłopoty z tym komputerem , złośliwość rzeczy martwych, ale proszę o cierpliwość może do pólnocy uda mi sie coś wysłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Zwierzaczku 🌻 Dzieki za objasnienia ;) Cos Ci wytłumacze słuchaj . Jak wpisujesz Swego nicka w polu Pseudonim Pomizej wpisujesz co chcesz wpisac w polu tersc pozniej klikasz na kostke Wyslij Wiadomosc I pojawia sie okno z Twym pseudo A pod spodem pisze WPISZ HASŁO Jezeli juz je wpiszesz to Jeden RAZ KLIKNIJ ENTER i czekaj az zniknie okno wtedy nie bedzie tylu powtórek tego samego ;) Pozdro Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Zwierzaczku 🌻 Dzieki za objasnienia ;) Cos Ci wytłumacze słuchaj . Jak wpisujesz Swego nicka w polu Pseudonim Pomizej wpisujesz co chcesz wpisac w polu tersc pozniej klikasz na kostke Wyslij Wiadomosc I pojawia sie okno z Twym pseudo A pod spodem pisze WPISZ HASŁO Jezeli juz je wpiszesz to Jeden RAZ KLIKNIJ ENTER i czekaj az zniknie okno wtedy nie bedzie tylu powtórek tego samego ;) Pozdro Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clara, witam... Północ pozdrawia rodzinne Południe :) szam, uuu nieźle, a gdzie tak zabalowałaś? :) ja w sobotę piłam... znaczy się próbowałam jakiś specyfik ziołowy z Litwy przywieziony, ale nie za dobre dla mojego polskiego smaku i żołądka ;) zwierzaczek, to Ty jednocześnie pracujesz i do szkoły pomykasz? zwierzaczku, to nie problemy z kompem, pewnie stronka się nie wyświetliła od razu i dlatego nie widziałaś swojego wpisu... zwykle trochę zajmuje, zanim pojawi się nowa stronka. żeby ją od razu zobaczyć, spójrz na adres tej strony w przeglądarce - http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=101610&start=9120 żeby otworzyć nową stronę, kasujesz ostatnie cyferki i zamiast nich wpisujesz liczbę o 30 większą, czyli w tym przypadku 9150. wtedy zobaczysz, czy jest już nowa stronka, czy pojawił się Twój wpis. ayla, ja to bym się nie zastanawiała nawet, ale nauka języków obcych to moje hobby, dla niego mogę poświęcić nawet jeżdżenie na rowerze i ciepłe dni :) na to zostawiam sobie weekendy, a w tygodniu ciężko pracuję i się uczę. i warto, przynosi mi to wymierne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten piekny dzionek Ayla Zobaczymy czy romans , czy przyjaźń czy wielka klapa. dzisiaj będę wiedzieć.:) :) Justa jestem z górnego śląska. A ty mieszkałaś czy tylko sie urodziłas tzn aż się urodziłaś:) Robal mniej czy więcej niz 36 km Mieszkam niedaleko Żor jeśli wiesz gdzie to A ty gdzie, skąd piszesz? wiecie wczoraj bankomat nie wydał mi pieniędzy ( kartę wydał ale nie pieniądze) byłam kurzona jak nigdy. dzwonie do infolinii mojego banku a tam kobieta mi mówi że nic nie może zrobić bo wg bankomatu tranzakcja została dokonana prawidłowo ( czyli mam pieniądze i dzonie do niej tylko po to żeby jej przeszkadzać). a jezeli mam jakies obiekcje to mam jutro rano iść do banku. tak mnie kwurzyła że gdyby stała obok mnie to bym ją chyba rozszarpała. no ale nic. W czasie kiedy ja rozmawiałam zta baba przez telefon bankomat zaczął działąć i osoba stojaca za mna wzięła swoje pieniądze bez problemu> Szlag mnie trafiał Dzisiaj poszłam do banku i okazało sięże bankomat sam zrobił storno . No i mam pieniądze. :)Nie mogła mi tego od razu powiedzieć. Przespałabym noc spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He to jestes Ziomal Ja mam z Zor żonke ,a okolice znam bardzo dobrze bo pracuje i robie konwoje w całym regionie ,banki nie banki ,skarbówki miedzy innymi w ŻoraCH. A mieszkam w Jastrzebiu ,w Żorach jescze cwicze w klubie TYTAN Żory . Witam Cię wiec serdecznie 🌻 to napisz z kad dokładnie jestes.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aura, urodziłam się w D.G. i mieszkałam przez prawie 7 lat, mam tam rodzinę całą, więc bywam od czasu do czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa to jakies 60 km .ode mnie a 50 od Aury;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka, dziękuję za życzniea...snu mi trzeba, ot co... Ayla, sama widzisz, ze nasze rady na nic...ja osobiście nie znoszę niemieciego, znam angielski i francuski, a uczyc chciałabym sie włoskiego. Ale jeśli masz okazję tanio brać lekcje, to się nie wahaj! skoro się pojawiła, to znak że trzeba z niej skorzystać!!!! justa, mam paru kumpli jeszcze z aplikacji i to razem z nimi....wiesz, jak jeden z nich ze mna gadał w poniedziałek, to zaordynował picie - na moje smutki;-) niestety, w środku tygodnia, dlatego siedzę teraz i cierpię:-o Aura, 3mam kciuki za powodzenie misji;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam ;) mineralna z cytrynka zimna i gazowana . Witam Cie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal dokładniej jak jedzies z Zor do Pszczyny to przejeżdżasz przez moją miejscowośc obok mojego domu. !:)Uczyłam się w żorach a teraz pracuję w Rybniku. A co do tytana to nie ćwiczę :( a wogóle jak bym tam poszła o ile , to bym się chyba załamała:! ( chodzi o porownania) Justa No Robal ma rację. Może kawa jak bedziesz u rodzinki ( nieśmiale proponuje:)!!!)? Szam trzymaj i to mocno!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wszystkim za pomoc, chyba już sobie poradzę , właśnie wróciłam z drugiej pracy i jestem coraz bardziej przygnębiona , chyba miałabym ochotę na jedno piwko , tak dla lepszej filtracji nerek i dla poprawy humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM🌻 Auro jak bede jechał na Pszczyne to wysyp kilka gwozdzi na droge ,bedziesz fkurzonych kierowców sie pytac ,czy to przypadkiem nie robal;) he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Aura i jak z tą randką, było chociaż miło:D szam - u mnie jest odwrotnie zawsze bardziej mi się język niemiecki bardziej podobał jeszcze nie podjełam decyzji co do tej szkoły:( przez to moje niezdecydowanie może mi okazja przejść koło nosa:( jak by tam niemieckiego uczyli to bym sie nie wahała ale tylko angielski tam jest:( justa jak ja bym chciała zeby moim chobby było uczenie sie jezyków boszsz, ale początkowy słomainy zapał szybko się wypala i tak ze wszystkim mam:( to jest okropne Ja znowu lubie sport i tam sie odnajduję ćwiczę rózne rzeczy aż sie nauczę na rolkach łyżwach i desce itp i wtedy jestem jtak zdeterminowana że normalnie poobijana jak wrak ćwiczę dalej aż mi zacznie wychodzić a z językami tak nie potrafię.:( Robal🌻:D zwierzaczek Ty się tak nie zamęczaj tą pracą bo padniesz w ewnym momencie na twarz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×