Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Robalku, już Ci pisałam w emalii, foty dobrze zdrobione i dobrze wyglądające;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy na długo ja jestem imprezowy chłopak,koncem pazdziernika jedziemy na imprezke do Żywca,na Andrzejki do szczawnicy , pózniej to juz sylwester i znów o rok starsi ,ale ten czas leci:)Osobiście to chciałbym miec 24 latka tak ciągle he szkoda ,ze to nie mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehehe- sorki Szam nie sprawdzałem jeszcze ale już czytam .No dzięki,tylko nie wiem czy teraz zdjęcia z jedzeniem wysyłać hehehe bo mi się oberwie znowu he,to po kielichu proponuje bo człowiek nie wielbłąd pić mósi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich colercia pisałam i pisałam i tlen zaszwankował i wypowiedź moją szlag trafił a teraz już nie bardzo mam czas chciałam was tylko poinformować że kawkę i dla niekawkowych - herbatkę zrobiłam pijcie , pijcie i gadajcie a ja potem poczytam hihihi... - Daria dzięki za zdjęcia , ja narazie innych nie mam - Szam ale się z samego rana rozwinęłaś , podziwiać , ja sobie dopiero przypomniałam jak się nazywam a ty już na najwyższych obrotach - Robalu to polej i mi ja też lubię , będzie mi się lepiej sprzAtać dobra lecę bo mi dzieciuk z łóżka spadnie - gdzie ona chce iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co nic nie piszecie ,nie wiem czy coś się zawiesiło czy może jedziecie na kielicha???:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka, ano się rozpisałam, bo ja juz od 6.30 na nogach, Zuzię do szkoły i śniadanko i włosy uczesać i biegiem na autobus itd! a poza tym temat mi bliski, sama rozumiesz! >Robalku, jestesmy, nie mam kielicha jeno cukierka miętowego w ustach;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani [czesc ❤️ Szam >> moje zdanie co do wesel jest podobne zresztą to już pisałam :) a jeszcze jedna rzecz na którą totalnie nie mam ochoty to tzw nauki przedmałżeńskie Daria >> oj łatwo ci mówić a rodzina swoje... :) Cześć Marteczka ty uzależniona matko prasująca po nocach (hi hi to tak apropo nocnych tekstów) Robal >> witojcie krzesny, gdzie są moje zdjęcia?!? (tzn dla mnie zdjęcia) oj wiem coś o tych 24 latkach bo właśnie ćwierć wieku nadchodzi wielkimi krokami uuuuu :( a gdzie to wesele było? polej tej śliwowicy (ale ty chyba nie w Łącku byłeś?? :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśka w Zakopanem było i była jazda z baciara:)Na zdrowie już polałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana... zimnego i pochmurnego u mnie.... brrr. Robal, kawka i ciacho, bardzo chętnie, nie ma, jak dawka energii z rana :) powiedz mi, co Ty byś robił, jakbyś miał te 24 lata, bo ja mam, ale może tego odpowiednio nie wykorzystuję. marteczka, fotki właśnie do Ciebie poszły. szam, ciesze się, że tak piszesz o swoim związku, że to jednak się udaje, jak na dobrych podstawach to oprzeć. maryś, szkoda, że Ciebie teraz cały dzionek nie ma, Twoje pyszności zawsze się przydają... a wczoraj byłam taka zapracowana, że nawet nie miałam czasu nic przegryźć :( w ogóle w pracy mam teraz taki stres, że normalnie boję się, że zawału dostanę, pocieszam się, że w moim wieku to rzadkie. cieszę się, że jesteś na razie zadowolona z pracy, mam nadzieję, że sanepid wyda pomyślną decyzję. uśka, kobieto wieczorami pracująca, rozumiem doskonale Twój ból, bo i mnie zdarza się tak do późna siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAmniczku -dzięki bardzo już się odwdzięczam,ale zeby az 3 kielichy no no no :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QRCZE, załadowałam sobie jedna gierke i za chiny nie mogę dojśc jak rozłozyc trzeci etap tej gry, uh😡 >czesc justa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa heheheheeh-co ja bym robił heheto co teraz tylko intensywniej :):):) pozdrawiam i na zdrowie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
COS jesteście dziś mało rozmowne,potrzeba Wam po 7 kielichów i będzie oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jest, jamniczku? z tą wywiadówką? ja tez mam szkolne zgryzoty, ale pewnie innego rodzaju! Podziel sie z nami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA akurat pisałem usprawiedliwienie do szkoły dla synka,a w piatek mi powiedział ,ze mam sie zgłosic do szkoły bo się opuścił w nauce,i wychowawczyni chce ze maną porozmawiac......to łobuz ,a tak się dobrze uczył,chyba dam mu szlaban na kompa bo to jest chyba powodem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co znowu maila nie podałam? przecież już podałam... :) co do tych 24 lat to ja już odczuwam SPADEK intensywności :D bo praca, dorosłe życie, rodzina, dzieci (nie moje jeszcze co prawda ale niektóre prawie jak moje) Co to się nie robiło jak się miało 20 lat! ho ho! i co policytujemy się? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, mdli mnie na myśl o szkole Miśka i o tej babie. Pani psycholog powiedziała, że gdyby Misiek był JEJ dzieckiem, dawno by Go zabrała ze szkoły, gdzie wychowawczyni ewidentnie stosuje przemoc. Ale ani ja nie chcę zmiany szkoły, ani Misiek. To jest szkoła muzyczna, na b.dobrym poziomie, a Misiek ma talent (po mamusi i tatusiu), a do tego suuuuuper nauczycielkę instrumentu. Szkoda by było, a ta jędza by triumfowała. Na nieszczęscie ona ma b. dobrą pozycję w tej szkole, nalezy do wąskiego grona dyplomowanych i powiedziała do klasy (MIsiek cytował), że o jej klasie panuje opinia, iż jest najlepsza i NIE BĘDĄ JEJ JAKIES BACHORY TEJ OPINII PSUŁY (sic!) Ja prowadzą z jędzą otwartą wojnę, a na jej nieszczęscie tez jestem z wykształcenia pedagogiem, tylko najwyraźniej po innej szkole (UAM P-ń, nalepszy na świecie ;) ), gdzie inaczej uczyli. Czasem już mi sił brakuje jednakowoż... 😭 Robal, ale długo fotki szły! Szam, a cóś od Ciebie dostanę...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśka sprawdz teraz poczte,podałas podałaś ,he a co do wieku to ooooowiem jedno ,że czym jestem starszy tym młodsze dziewczyny wzbudzają moje zainteresowanie :) tak tylko sobie gadam :):):) Jamniczek ,a Ty juz masz poczte????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Szam - a to rozumiem , od 6.30 to zdężyłaś się rozbudzić . Ja wprawdzie nie śpię od 6.00 , ale do 7.00 nie robiłam nic , a potem machinalnie - drobiu jeść , Adę do szkoły wyszykować , aq to nie wymaga wysilania mózgu i taki nierozruszany jest - Robal - dziękiza kielicha i całuski dla niuni (pod ich wpływem pewnie , bo kielicha jej nie dawałam , córcia zasypia właśnie na moich kolanach ) jakby można było to jeszcze odrobinkę poproszę , bo pycha i coraz fajniejsze to sprzątanie ( jak nigdy ) - Daria - ja też nienawidzęprasować , dlatego czekam aż mi się tego nazbiera , a potem jak się zawezmę to nie ma przeproś - Uśka witaj uzależniona Kobieto Pracująca hihihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
92 się nie otwiera he co jest,musze Kochane Panie jechać na chwileczke do banku ,ale jeszcze się spotkamy dziś ,życze powodzenia i uśmiechu na twarzy w tak okropną pogode:):):)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Jamniczku, a co byś chciała dostać? A co do waszych problemów, tzn. twoich i Robalka... Myslę, że nie jestesmy jedynymi rodzicami, którzy na takowe natrafili. Mój polega na czyms innym. W klasie Zuzi, sportowej nota beb - gimnastyka i akrobatyka_- większość jest chłopców. I nie wiem czym to spowodowane, ale zachowują się tak, że nic tylko uzi czy innego kałacha i trupem bachory połozyć. Z kilkoma gadałam osobiście i okazało się, że jest to mimo wszystko mozliwe.,Ale problem stanowi pani, która za chiny nie umie wprowadzić dyscypliny. I wchodzę Ci ja wczoraj do klasy, a tam rozprzezenie totalen. Jeśli czytaliście kiedys \"Mikołajka...: ilustrowanego przez Sempe i Gościnnego, od razu byście wiedzilei o co mi biega! Szał, wszyscy biegali i krzyczeli, od progu jakiś gówniarz wyzwał Zuzię od głupich (za co natychmiast chłoptasia do pionu sprowadziłam), inny przebiegając przywalił jej plecakiem w twarz. A pani stal wśród tego zamętu i spokojnie z kimś gadała! Ja ja za szmaty i opisałam kilka scenech przemocy w klasie i całkowitego braku nadzoru nad dziećmi. Wskazałam winnych, w szeregu sie przede mną ustawili i walnęlam im mówkę, pani nic! Jak tak dalej pójdzie to idę do dyrektora! Ja tutaj z Zuzią pracuję w domu, chodze do psychologa, staram sie ja nauczyć jak ma sie w szkole zachowywać, a ona tam idzie i widzi ze nad kolegami nikt nie panuje i ze nie ma nawet co skarżyc! czy o pomoc poprosić! KOszmar!! >Jamniczku, a dyrektor nie pomógł? albo pedagog czy ktoś taki?? Daj dziecku na lekcję dyktafon, niech nagrywa tą s*! bedziesz miała dowód molestowania psychicznego synka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DŁugo bo mi norton skanuje przed wysłaniem i przed odbiorem ,po co komu zasmiecac kompa nie prawdaż???\")\")\")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka juz nalewam nie ma sprawy na zdrówko :) spadam będe za 1h narqaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>marteczka, zlituj sie nad tlenem biednym;-) ja i tak uważam, że masz super, z tymi dzieciaczkami! pomysl, ja mam trzydziechę (ciii) na karku i jeszcze mnie jakis tam poród w przyszłości czeka, a ty masz juz to z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam, a ja chciałabym... zdjątko Twoje! Dyrektor ds. nauki lubi tę babę i cały jej blichtr z ostrzyżonymi głowami, białymi kołnierzykami i lśniacymi zębami (priorytety w pracy pedagogicznej w nauczaniu początkowym). A pedagoga w szkole nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×