Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Hanka Hip Hopu to słucha także mój synek Paweł ,a i Kamil już szaleye słuchając tego.Nie powiem mają dobre texty chodz nie wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczku nie jolka nie choć było by ciekawie :D dobra zostawimy jak jest jeśłi ci to odpowiada hanuś witam widze że i ty lubisz spokojne brzmienie ja też czasami chcąc nie chcąc słucham jakiegoś hip hopu a nawet rapu przez brata a techna przez siostre mam już serdecznie dość tatu i jak słyszę kolejny ich utwór to nie wytrzymuję widze ze wszyscy lubią grechutę uwielbiam kawałek - będziesz moją panią i dni których nie znamy ( to ostatnie najbardziej pasuje do mnie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stare Dobre Małzenstwo hehehe to ja :) zartujesłucham też a także 1 2 3 też mają fajne nuty szczególnie w długiej trasie nocą w deszczu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczucha, mi tez wybuchło w oko, bo nie mogłam sie doczekac i chciałam cieplutkie wyżerać. A gotuję 1, 5 godziny i jest gęste! Moja Mama ukręca toto z masłem :), jak chce wafle przełożyć (a ja się potem zastanawiam, dlaczego to krzesełko kręcone Miśkowe tak pode mną podejrzanie trzeszczy...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczucha witam słuszna uwaga co do puszki ( dobrze że to nie pandora hi hi hi ) justa najlepiej jak zrobisz tak - kupisz puszkę, brutalnie zedrzesz nalepkę wstawisz do rondelka czy garczka z wodą - dość dużo i zaczniejsz gotować jak będzie bulgotać to trochę przykręcisz gaz i tak przez 3 h potem odstaw najlepiej na następny dzień bezpiecznie w kolejnym dniu puszczkę możesz otworzyć bo bedzie już zimna a masa gęsta potem mozesz sobie testować ile musisz gotować na rożne konsystencje masy ale smak zawsze będzie ten sam - pyszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie sie podział....................................................Jamniczek???i czego słucha :):):):)chyba Cie nie zdenerwował ten sznurek z poczatku dnia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam! Słucham AC/DC, Black Sabbath, Zeppelinów, Uriah Heep, Jethro Tull... innych dzieckokwiatowych klimacików, i starego punka też... Muza z \"Hair\" obowiązkowo... no i jeszcze wybiórczo nowszy metal... a nowszych (???) Rage Against The Machine, Oasis, Beastie Boys, Pearl Jam... Kurt Kombajn zawsze... uffffffff. A moje dziecko zawinszowało sobie na urodziny koszulkę z Eminemem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczku zegarmistrza? nie mam tego w kompie ale mam niepewność którą ostatnio nawet zebrowski przerobił na swoje, nie dokazuj miła nie dokazuj co świetnie nadaje się aby zamknąć pyszczek kobiecie i dwie wspomniane wcześniej jamniczku fajnie musialo to wyglądać, tak to jest jak za szybko chcesz tych pyszności ja wyjadłam pozostalosci co były w puszcze i oczywiście wyglądałam jak miś puchatek z miodem - umorusana jak niemowlę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zaraz bede spadał musze isc na siłownie krate do okna zamontować,bo grasuja łobuzy i jeszcze sie mojego dobytku pozbede:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę bardzo wafle z kaimakiem po paz drugi rozdane a pifko chyba odmówię bo glówka coś protestuje to dziwne wczoraj położyłam się i mnie zaczęła boleć rano wstaję i ból nawet nie przeszedł więc chyba coś zarzyję a nie chcę się faszerować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczku ja ciągle piszę i to co chciałam zrobić ciagle odwlekam słucham a i owszem ale też czytam i piszę no i mnóstwo innych rzeczy robię ja kraty mam w oknach w cukierni i to chyba odstrasza klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczucha, maryś, dzięki za rady. już ja dobrze wiem, co to znaczy pierwsze kroki w gotowaniu ;) ale nauczę się kiedyś... a na weekend planuję te pyszne wafle, mam nadzieję, że się uda. z Grechuty też lubię te kawałki, o których pisze marysia, a zegarmistrza nie kojarzę. Robal, może zanucisz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamniczku nie mówiłas nigdy ,ze masz złomowisko w domu hehehe:),znaczy sluch metali kolorowych,za to moja chrzesnica 18 letnia Ania to słucha własnie tego co ty i jeszcze punk-rocka i tak jakos dziwnie sie ubiera ,wszystkim w rodzinie to przeszkadza tylko nie mnie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa nie widze problemu jak tylko spotkanie dojdzie do skutku to macie to jak w banku przez całą noc ,a nawet i dwie jak mnie wczesniej nie utopicie hehehe:):):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamniczku i dlatego jesteś wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju moja siostra tak mi ostatnio powiedziała bo ja w domu tylko takiej muzyki słucham i dla nich są to kołysanki ciesz się z tego ze płyty są tylko dla ciebie bo my będziemy bili się o grechutę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"A kiedy przyjdzie właśnie po mnie zegarmistrz światła purpurowy,aby zabełtać błękit we mnie,zostane jasny i gotowy\" koniec cytatu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, Robal? A ja jestem dwa razy starsza od Twojej chrzesnicy! Ale do filharmonii z Miśkiem tez co tydzień biegamy. (zapomniałam o Hendrixie i Janis Joplin, a Jim Morrisom wisi nad moim łóżkiem, odkąd pamiętam, aż mnie raz Książę z Bajki od nekrofilek zwymyślał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dmucham już od 5 minet,minut przepraszam i nic .....wpisuje 30tke w adresie i też nic hm co tu począc:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamniczku, ja mogę posłuchać takiej muzy... tzn. sama po nią nie sięgam, ale czuję te klimaty. I am a passenger...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczku po kilku głębszych zawsze śpiewasz? już nie mogę się doczekać i usłyszeć twego śpiewu hi hi hi :D ja jestem ciekawa jak wypadnie to nasze spotkanko oj jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal, a widzisz, jak zaśpiewałeś, to od razu kojarzę, też niezłe. ale to chyba nie Grechuta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary też jestem ciekawy:) Justato napewno Grechuta bo go bardzo lubie tak samo jak Hołdysa i znam to i lubie spiewać,jak będziemy mieli troszeczkę szczę scia to Będziecie miały okazje posłuchac :) Teraz już powaga lece do tey siłowni papapa do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...płynął przeze mnie dni na przestrzał... justa>fakt,to nie Grechuta:) ja wiem,czy to kolysanki? jak słuchałam dużo JM Jarre,to mama mówiła,że jej się coś w żołądku robi,no a opera to wyjątkowo niekołysankowe kawałki;) Kitaro-wiadomo,orient,teraz sobie kupiłam płytę yoga z taką orientalną muzyczką,dobrze mi się przy tym myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal, to nie wiem, czemu mi się to kojarzy z Niemenem... może są 2 wersje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×