Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Cześć Majesta ! widzę że dzisiaj tylko my doglądamy topiku nic nie bój - dzieci broiły , broją i będą broić wytrzymały to nasze babcie , nasze mamy , to wytrzymamy i my a jak człowiek popatrzy jak słodko śpią to mu przechodzi cała złość mam coś z brzuchem od kilku dni boli i boli nie wiem sama czy to nerwy czy może jakiś wirus ale mam już dosyć a pogoda jeszcze gorsza niż była to pranie na balkonie to chyba nigdy nie wyschnie ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Marteczka tylko my tutaj zaglądamy dzisiaj.....dlaczego tak się dzieje? Magda pewnie się wygrzewa pod kołderką, Mary odpoczywa a reszta gdzie jest????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majesta ! muszę przyznać , że myślałam , że nawet Ty już tu dziś nie zajrzysz no Magda jest rozgrzeszona , ale reszta? mam wrażenie że kiedyś więcej osób zaglądało w weekend może to brak Szam ? no ale nic to , my zostaniemy na straży ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wieczór w końcu udało mi się tu zajrzeć wybaczcie że tak późno ale w weekedny kompa oblega mój brat i czasami siostra która pracę dyplomową pisze korzystam z godzinki gdzie poszedł sobie - brat do kościoła w piątek w domku byłam od 20 a to za sprawa pewnej pani która pogubiła się w moim mieście i szukała samochodu pomogłam jej choć wskazówki jakie zapamiętała mieszały totalnie w moich poszukiwaniach ale udało się, samochód odnaleziony a i pani zadowolona i jeszcze poleciłam jej tani hotelik i jak na ironię musiałam wysłać ją do konkurencji bo mój hotel jeszcze nie jest wybudowany i aż żałuję w sobotę od rana biegałam ze ścierką w dłoni i odkurzaczem potem po południu zrobiłam sobie labę a wieczorkiem do wójka który wyszedł ze szpitala i dostaje zastrzyki (zgadnijcie gdzie) a dziś w niedzielę czytam sobie książkę o coco chanel - biografia którą zresztą wspomniany wójek mi pożyczył dostalam też wiadomość od koleżanki że chyba za tydzień będę gościć w łagowie tym zamku gdzie miałam otrzymać pracę - potrzebują mnie na weekend bo wszystkie wyjeźdżają do szkoły tak więc weekend minął spokojnie choć ciekawie pozdrawiam ciepło a może i nawet gorąco?! :):):):):) i kwiatki na dobry humor bo kobieta jeśli nie otrzymuje kwiatów to....więdnie i pewnie dlatego muszę sama sobie kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Mary żyjesz jeszcze? nie zameczyli cie w tej pracy? Tak tak Marteczko to napewno brak naszej Szam spowodował pustki totalne ale jutro poniedziałek to może coś się zmieni, mam taka nadzieje. Ja teraz tak czesto nie zagladam bo mam nauke no w sumie to nie nauka tylko głupie wykłady itp. i do południa mam dzień z głowy pozostają mi tylko wieczory niestety, no niekiedy są wyjątki ;) Miłego wieczoru zycze wszystkim bo może ktoś tutaj zaglądnie jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jak tu pusto! 🖐️ A ja sobie dziś poskanowałam zdjęcia I obejrzałam (2raz) Władcę Pierścieni - 2 Wieże (patrz stopka :) ) i znowu sobie uzmysłowiłam że co innego film a całkiem co innego książka Weekend był fajny a jutro - uuuuuuuuuuu poniedziałek No to do jutra 😴 😴 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha :):):) i znowu jestem pierwsza dzisiaj !!!!! Dzień dobry kochani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytałam wasze posciki i mam kilka odpowiedzi na początek :) uśka, justa Nie mam pojęcia jak się tych paskudztw emitokonów pozbyłam bo zrobił to za mnie informatyk - ja wolałam w tym czasie trochę poplotkować ( aż mi wstyd że taki leń ze mnie) ale jak się pojawi w firmie to go zapytam jak pozbywać się takich \"wampirów\" - dla was na przyszłość :) jamniczek To z tym CV - dobre a z raczkami super!!!(ale się uśmiałam) Ja też miałam taki super przypadek: Nasza firma dała ogłoszenie na sekretarkę i jedna dziewczyna przyniosła CV z adnotacją \"dyspozycyjna 24 h\" - w dodatku podkreślone na czerwono - kadrowa odpowiedziała jej nba to ,że to nie agencja towarzyska:) marteczka Kura w domu - dobre:) Ja nie potrzebuję kury bo mój piesek pełni rolę odkurzacza - jest tak łakomy że każdy okruch co to komuś spadnie zostaje natychmiast przez niego wciągnięty :) szam No mogłabyś na chwilę się tu pojawić babo wstrętna! :( Magda A ty jeszcze chora???? Może za mało wygrzana jesteś ???? Zamień na lepszy model :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu pucha!!!!gdzie się podziewacie wszystkie? Pozdrowionka dla Was:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jak Wam weekend minął? u mnie OK, w piątkowy wieczór cudowna romantyczna kolacja z mym lubym, reszta weekendu u mamusi... odpoczęłam troszkę... w pracy na razie spokój. dziś trzymasty - czy jesteście przesądni? mnie tam zawsze jakaś taka myśl przyjdzie o pechu, ale staram się w to nie wierzyć ;) magda, wracaj szybciutko do zdrówka. mam nadzieję, że po weekendzie w łóżeczku już trochę lepiej? ja na razie uodparniam się na wszelkie możliwe sposoby przed zimą, ale zwykle i tak mnie coś złapie. chyba nie da się całkiem wyeliminować chorób. marta, z co ciekawego kupiłaś sobie? bo ja spodnie do aerobiku :) a spaghetti uwielbiam :) maryś, to fajnie, że będziesz miała dodatkową robótkę w hotelu na weekend - zawsze to coś w zawodzie. dostałam od Ciebie dziwną wiadomość na gg, może przez pomyłkę? bo nie wiem, gdzie miałam się wczoraj wieczorem dobrze bawić... może to chodziło o weekend ogólnie? w kazdym bądź razie, dzięki :) majesta, tak dużo masz wykładów na ostatnim roku? Robal, hej, hej... no zgadza się, wypoczęta, dogrzana, uśmiechnięta :) a Ty? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w nowym tygodniu. ja stukam z domeczku,ale fajnie rozpoczac tydzien w domku huuurrra troche mi lepiej choc tem nie spada uparcie 37,5 ale ja juz tak mam jak sie przyczepi to nie chce sie oderawac ja to Was nie chce dołowac ale ja do pracy ide dopiero w piatek ,troche smiesznie na jeden dzień ,ale mam litosc nad kolezankš . U mnie nawet słoneczko swieci. Wczoraj nie pisałam bo mój chłopek siedział i studiował coœ o akwarium filtrach i tam takich,a ja miałam fascynujacš lekturę \'\' S@motnosc w sieci\'\' i bardzo chciałam ja skonczyc i się udało. życze Wam udanego dnia nie zapominajcie o usmiechu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal, justa,Magda35 :) U mnie toże wszystko okeyas :) A tak wogóle - to zawsze mi ten weekend tak przeleci, że ani się obejrzę a znowu ląduję w pracy. Zawsze tak dużo na te \"biedne\" 2 dni planuję , że nigdy nie zdołam zrealizować tego co chcę. Teraz tak siedzę w tej pracy i myślę: tak dużo rzeczy nie zrobiłam ....:( Nie cierpię poniedziałku:( Ale w sumie to całkiem milusio mi ten łikendas przeminął :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):]Daria ,Magda ,Justa🌻widze,ze macie humorki to spox. Justa u mnie też całkiem nawet,tylko z żoną się ostatnio nie dogaduje,a to psuje atmosfere w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak patrzę na ten topik od kilku dni, sam mówi za siebię \"Może się poznamy?\"Więc weszłam sie przedstawić Micia jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 >> to dla Was po weekendzie >> wypoczęta i dogrzana, chociaż wczoraj to leczyłam zmęczenie sobotniowieczorne ;) dzisiaj dla odmiany popoprawiam sobię moją głupią pracę magisterską... Robal >> żeby nie zostać posądzona o plagiat to zmieniłam sobie stopkę :) a co do tej poprzedniej to tak mawiał mój kolega z liceum, b sympatyczny, ech jak to dawno było... Mam wreszcie trochę zdjęć >> portrety, i z koni i takie tam, wysłać komuś? (no chcijcie tak się wczoraj oskanowałam... :D :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Micia zapraszamy 🖐️ może nas wspomożesz bo coś nas tu mało ostatnio, napisz coś o sobie a to na dobry humor, bo dziś poniedziałek: Kto dawal ogloszenie prasowe ten wie jak ciezko w stosunkowo niewielkiej liczbie platnych slów zareklamowac cokolwiek..;))) ..oto niektóre: > > 1. Zaginal maly pudelek. Nagroda. Wysterylizowany. Jak czlonek rodziny. > 2. Wykwintna i nie droga restauracja. Dobre jedzenie fachowo podane przez kelnerki w apetycznych formach. > 3. Specjalnosc dnia: Indyk $2.35; Wolowina $2.25; Dzieci $2.00. > 4. Teraz masz szanse przekluc sobie uszy i zabrac dodatkowa pare do domu! > 5. My nie drzemy Twoich ubran w pralce. My robimy to recznie! > 6. Na sprzedaz: pies, je wszystko, lubi dzieci. > 7. Do sprzedania: antyczne biurko dla kobiety z grubymi nogami i duzymi > szufladami. > 8. Hotel posiada kregielnie, kort tenisowy, wygodne lózka i inne fizyczne rozrywki. > 9. Uzywane samochody: po co masz jechac gdzies indziej i dac sie oszukac? Przyjedz do nas! > 10. Zatrudnie: mezczyzne do byka, który nie pali i nie pije. > 11. Nasze doswiadczone matki zajma sie Twoim dzieckiem. Takze z klapsami. > 12. Serwis samochodowy. Za darmo przyholujemy Twoje auto Przyjdz do nas, a nigdzie indziej juz nie pojedziesz. > 13. Zatrudnie: Wdowa z dziecmi w wieku szkolnym zatrudni kogos do pomocy domowych. Musi byc zdolny pomóc w rozwijaniu sie rodziny. > 14. Co pólroczna wyprzedaz Bozonarodzeniowa. > 15. Zatrudnie mezczyzne do pracy w fabryce dynamitu. Musi lubic podróze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek!!!! co tu tak pusto???? nie udawajcie ze pracujecie bo ja wiem co wy robicie :D opowiadać mi tu zaraz jak weekend minął i aha ja dziś serwuję słone rzeczy - ale słodkie i tak się znajdzie - bo mam dostyc słodkiego ile można!!!??? w sobotę moja mama skorzystałam z przpisu mojej cioci i mamy nowy krem a raczej masę do ciast mówię wam pyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyccchhhaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wszystkim:) Miesiąc zamknięty,więc trochę z Wami pobędę. justa>patent działa? to dobrze:) Robalku > jeszcze raz kilka słów wprowadzenia.Wisząca strona-w pasku adresów dodaj 30 postów więcej i przejdź.Może się pokazać pusta-wtedy odśwież.Kurde,informatyk sieciowy;) Jamniczku>co się nie odzywasz,tlen przegryziony,mam ochotę do Ciebie pojechać i przetrzepać admina;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich mam mało czasu bo lece na uczelnie...tak Justa na ostatnim roku wykładów mnóstwo to wszystko chyba działa odwrotnie u mnie bo w 1 szym roku to nie odczułam ze studiuje a teraz to brak mi czasu na wszystko, wracam o 19-20 do domu zazwyczaj bo wykłady mam popołudniu dosłownie jak bym na wieczorówke chodziła, nierozumiem juz nic z tego, no i ćwiczenia na które trzeba chodzic bo idzie lista...brak mi słów. :) miłego dnia dzieki za wszystkie maile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka, patent działa, jak najbardziej, polecam wszystkim :) Daria, ja też nie lubię poniedziałków, weekend zdecydowanie za szybko mija. ja wnioskuję o dodatkowe dni wolne: piątek, żeby człowiek mógł się przygotować do weekendu, odpowiednio nastroić, oraz poniedziałek - żeby można było po weekendzie odpocząć ;) maryś, a co nam na słono zaserwujesz? uśka, miłego pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Micię w naszym gronie i proszę o parę słów do mikrofonu ;) uśka, czekam na Twoje fotki, chętnie zobaczę. majesta, ja na pierwszych latach z kolei miałam dużo zajęć i takie rozbite, na pierwszym roku nie chodziłam na wykłady, bo wpadłam w nałóg z siecią ;) ale później zaczęłam chodzić i na wykłady. na 4 i 5 roku mieliśmy już tylko 2 dni zajęć, ale za to od rana do wieczora, później trochę mniej. standardem było to, że w te dni wolne ludzie już pracowali albo mieli praktyki. ale są i takie kierunki, gdzie męczą ludzi do końca. no a na ćwiczenia to u nas trzeba było chodzić obowiązkowo, wyjątkiem bardzo rzadkim było, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale ja właściwie, to nie wiem, co mam napisać o sobie, jestem kobietą, a co moje, to wolę być anonimowa, czasami piszę o sobie w topikach różnych, tutaj jeszcze nic nie pisałam, z każdym dniem czegoś tam można się dowiedzieć Nie wiem, może są jakieś pytania do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Micia, no o imię i nazwisko nie pytamy, o adres też nie... ale powiedz mniej więcej, skąd pochodzisz, co porabiasz na co dzień, czy masz już własną rodzinkę, co lubisz... robić, czytać, słuchać, jeść ;) itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa >> wysłałam Majesta > bidnaś ty, ja wogole na 5tym roku wykładów nie miałam, bo sobie wszystko na 4tym zrobiłam. tylko filozofię przyrody ale te akurat były b fajne :) mam nadzieję że chociaż jakieś znośne te wykłady A Szam znowu nie ma?? patent działa Hanka >> cześć 🖐️ 🌻 co za miesiąc zamknięty?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochodzę z Polski i tutaj mieszkam, ale nie na stałe, czasami jeżdżę do Niemiec. Rodzinki nie mam, mam chłopaka, dziecka też nie mam, ale jedno już wychowałam, od samych narodzin. Na dzień dzisiejszy mam bardzo ciężką sytuację. Moja sytuacja z mieszkaniem wisi na włosku, ponieważ nie mam się gdzie podziać. Co lubię robić? Oczywiście lubię się dobrze zabawić,ale powoli dyskoteki już mnie nudzą. Narkotyki, też już przestały mnie fascynować, alkohol także. Stałam się niby normalną dziewczyną. Mój czas wolny spędzam z chłopakiem....czasami gram na pianinie, a czasami się na nim kocham..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×