Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

>Czarnota Piłam codziennie herbatę z miodem i cytryną i brałam Rutinoscorbin, ale miód mi się skończył a o Rutinoscorbinie zapomniałam przez kilka dni i masz tu babo placek! Dopadło mnie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina:-D ale tu dzisaija cisza:-( a ja niedlugo znowu znikne:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robaczku bardzo dziękują - miło mi poznać Ciebie i Twoją żonę :) Karina jeszcze jestem - ale niedługo będę się musiała rzeczywiście wziąć za pracę ;) Zaraz postaram się wysłać coś do uśmiechnięcia się do wszystkich, do których mam adres :) (nie jest to łańcuszek ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani ❤️ 🖐️ już mi lepiej... a nawet całkiem dobrze :) Marteczka,Majesta >> dzięki 🌻 ale żeby sobie tak spieprzyć weekend nawzajem, na własne życzenie 😠 ale człowiek głupi.... justa >> to prawda, my z wenus a oni... :D :D :D Karina >> na anginę to chyba raczej niezbędny jest antybiotyk, przynajmniej w moim przypadku. jak sobie sama poradzisz z takim choróbskiem no to gratulacje dla twojego organizmu. ja od małego choruję na anginy i już chyba brałam wszystkie antybiotyki świata. Czarnota >> no moje też są naładowane (akumulatorki), to dobrze bo już zdychały... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Szam, 🌼nie zawsze jestem taka wesoła ale się staram. To bardzo miłe co na mój widok napisałaś zrobiło mi sie tak cieplutko. :D Pozdrawiam i czekam na fotkowy rewanż :) Witaj Uśka wysyłam Ci mój uśmiech może poprawi Ci humor :) Marysienka cieszę się ze o mnie pamiętasz dobry duszku 🌼 Robalku niestety dzielę los Twojego Kamilka też mam straszny kaszel zrób mu syropek z cebuli i miodu mama mi zrobiła nie jest taki zły i pomaga w nocy już nie kasłałam. Pozdrawiam🌼 Czarnota, Buźka :) Witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśka 🖐️ własnie miałam pytać co u Ciebie, ale widzę,że pytanie juz nie aktualne - super - bardzo sie cieszę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po dłuuugim weekendzie, mam nadzieję, że wszystkie wypoczęte, bo ja tak :) co zwykle mi się aż tak dobrze nie udaje przy weekendzie standardowej długości. na promiku było fajnie, tzn. trochę nudnawo, bo tylko płynęliśmy... większość czasu spędziliśmy w łóżku, śpiąc (bo musieliśmy strasznie wcześnie wstać w sobotę) albo nie śpiąc ;) troszkę rozrywek też zapewnili, moje kochanie w konkursie barmańskim zrobilo mi pysznego drinka :) ale rozrywka, na którą najbardziej czekałam, czyli dyskoteka, musiała mnie ominąć - skarb cierpiał na chorobę morską :( mnie udało się jej jakoś nie dostać, chociaż też czułam sie trochę nieswojo. swoją drogą, nie wiedziałam, że kajuty na promie są takie mikroskopijne :) a pół niedzieli odsypialiśmy. w pon. i wt. miałam trochę pracy, ale raczej przyjemnej, nie męczącej, oprócz tego odpoczynek, relaks.... mmmm... :) no i dziś w całkiem niezłym humorku przyszłam do pracy. a jak u Was, co porabiałyście ciekawego? to teraz zabieram się do czytania, trzeba nadrobić zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>uśka Ja też zaczynam się martwić, że bez antybiotyku sobię nie poradzę... Gardło mnie boli tak, że z trudem przełykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysieńka - jak miło, że ktoś wita nas w tak staropolskim stylu - przypomniał mi się mój ślub - ehhhh 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla, myslalam, ze poslalam Ci nasze zdjecia - tzn. mojej rodzinki:-o jesli nie, badz tak mila i podaj raz jeszcze adres, bo cos mi dzisiaj komp szwankuje:-( Uską, czesc, kobieto, ciesze sie ze natroj jednak masz lepszy:-) justa, no ale rocznice mialas nietypowoa, musisz przyznac:-D na pewno szybko jej nie zapomnisz:-) Czarna, no mówie Ci u nas zycie jest naprawde barwne i ciekawe:-) Karinka, przykro mi, wiem co to angina, bo dlugo na nia chorowalam, ale teraz jestem juz zdrowa!!! czego i Tobie zycze!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znudzony, dzięki za wyjaśnienie powiedzenia o wózku... a wiesz, że ja sobie czesto tak myślę, kiedy ja bym ten czas na rodzinę znalazła? majesta, a dlaczego Ciebie nie będzie tak długo? mam nadzieję, że chociaż mailowo będziesz dostępna. a co to za problem? jak masz ochotę, to skrobnij do mnie na skrzynkę. no i wiesz, jak nie masz dostępu do netu, to zawsze możesz do jakiejś kafejki internetowej zajrzeć i do nas napisać :) uśka, chyba się już pogodziliście? to dobrze :D marysieńka, tak wcześnie wstawać - 4.30 to środek nocy! :) - zeby mecz oglądać? to Ty prawdziwa entuzjastka sportu jesteś :) ja oglądać nie lubię, meczy piłki nożnej zwłaszcza, jak przez tyle czasu nic się nie dzieje, tylko latają po boisku ;) maryś, widzę, że rogalami marcińskimi częstowałaś... ja jeszcze nie jadłam, ale chyba kupię po pracy. za to moim słodkim hitem na drugie śniadanko są ciastka francuskie z wiśnią - i słodkie, i kwaśne nieco, świetne połączenie na poprawę humorku, kto ma ochotę, to częstuję :) mary, zazdroszczę Ci tych zlotów rodzinnych, moja cała rodzinka mieszka w pobliżu siebie, ale niestety, daleko ode mnie, więc ja się z nimi zlatuję najwyżej raz na rok, na święta, a w tym roku chyba i to nie :( szam, masz rację z tą rozmową z drugą połówką... mnie też czasami trudno się do mojego skarbu przebić, jak przez mur... ale warto. zakupów gratuluję, już dawno nie miałam okazji tak pobuszować po sklepach. a do lumpów nie mam szczęścia, nigdy nic fajnego nie mogę znaleźć :( a rocznicy na pewno nie zapomnę, oj nie ;) marteczka, ja też czapki nie lubię nosić, tak samo, jak okularów ;) karina, jak tam zdrówko? mam nadzieję, że już lepiej. robal, dużo zdrówka dla synka. czarnota, moje akumulatorki też naładowane :) a czemu od jutra sama zostajesz, rodzinkę gdzieś wysyłasz? ayla, nie daj się szefowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Sorki dziewczyny- obiecałam, że będę w sobotę, ale musiałam siedzieć i czekać na promotora pod drzwiami, żeby mi nie uciekł. W rezultacie nie miałam dostępu do kompa :( Wpadłam więc do was dzisiaj :) justa> to skąd są tak naprawdę faceci? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jkusta, nos czapke, kobieto!!! bo na stare lata sie migreny nabawisz!!! ja wyladam w czapce jak idiotka skonczona czy inny orangutan, ale wole juz to niz ma mi byc zimno, ba ja zmarzluch jestem okropny! co do buszowania po lumpach, to mistrzostwo u mnie ma tesciowa i moj I. ale jest pare fajnych, gdzie zawsze cos sie da znalezc z markowych i czasem nawet nieuzywanych rzeczy. ale wazne by nie smierdzialo w srodku, bo wtedy nie wejde za prog nawet! 🖐️ slonko, to jak z praca? po spotkaniu z promotorem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochani !!! :) Wpadłam tylko na sekundkę żeby się przywitać - dzisiaj niestety ni posiedzę z wami bo jestem zawalona robotą :( Może jutro znajdę więcej czasu:):):) Papatki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa łatwo Ci powiedzieć a ten golumb mie do szału doprowadza, swoim jakze kiepskim dofcipem myśli ze tak jest dofcipas a robi to wszystko specjalnie żeby mi nie dać podwyżki jak ja go niecierpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnota >> ja śpię najchętniej tak jak ten ostatni mały kotek na obrazku, szkoda tylko że za rzadko mam okazję... :) :) Karinka >> no to lepiej idż do lekarza po antybiotyk, anginę cięzko samemu wyleczyć :( Justa >> no tak pogodziliśmy się ale..... ech po co to wogóle było... no to mówisz że rejs ciekawy...? ;) Dziękuje wszystkim bardzo bardzo za troskę ❤️ Cześć Słonko >> dzięki za maila, tak mój promotor napewno nie chcę mnie udupić on po prostu tylko chce żeby praca była idealna... fanatyk 😠. Ayla >> wyślij mi też zdjęcia :) adres jest pod nickiem 🌻 Cieszę się że wszyscy (prawie?) mieli udany weekend Czy wy też macie takie wrażenie że faceci wszystko pojmują zupełnie inaczej? po prostu całkowicie INACZEJ?? :) :) Ja myślałam że to wiem i biorę pod uwagę, a okazało się że jednak nie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadę teraz z babcią oddać psa z powrotem do schroniska, to głupia historia, opowiem wam jak wrócę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa ztym szefem to nie takie proste, myśli że taki dowcipny jest golmb jeden, dofcipas od siedmiu bolesci a robi to wszystko zeby mi nie dać podwyzki. jak ja go niecierpię Uśka dostałaś tą moją fotkę bo miałąm jakieś problemy i nie wiem🌼 Czarnota, morze, kochane ludziki z Tobą, już nie pamiętam kiedy mnie to ominęło ale nadrobię To sobie odpoczełyście Czarnota z Justą a ja siedziałam w domu u mamy i tylko się przeziebiłam a mój tygrysek akurat na ten weekend musiał wyjechać i tyle z tego wolnego.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla, zaraz blad naprawie i zdjatka wylsle! A co do golluma, to jak zartuje - smiej sie, najpierw cicho, jak sie usmiechnie - głośno, ja jak nie bedzie wiedział o co chodzi - jeszcze głośniej! Jak ogłupiały zapyta dlaczefo sie smiejesz - powiedz ze pracujesz na pdwyzke;-) 🖐️ Daria, biedaku zapracoway:-( słuchajcie, faceci zupełnie inaczej rozumują , bo oni zamiast uczuc uzywaja rozumu i to nie jest ich wina! dlatego kazda rzecz trzeba im dlugo tlumaczyc, najlepije na przykladach (mozna rysowac;-)) nie dac po sobie poznac, ze kazdy głupi by juz to 6 razy zrozumiał i byc cierpliwa! postawcie sie w ich polozeniu - oni tez nas nie rozumieja! my sie musimy wspiac na wyzyny naszych umiejetnosci i dobrze im wytlumaczyc! Jestesmy z moim I. takze przyjaciółmi i ja rzadko cos mu musze tlumaczyc, bo on coraz wiecej rozumie! czego i wam zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze, chrzni mi sie skrzynka, dostalam zdjecia od Czarnulki i nie moge ich zobaczyc bo sie na nich zawiesza, szlq by to trafil! a nie moge sie zwrocic do komputerowcow, bo ja tu goscinnie jestem i pracuje, wiec...same rozumiecie...😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam, a czy ja mówię, że nie noszę czapki? noszę, bo muszę, zmarzluch jestem.... ale nie cierpię tego uśka, masz rację, że faceci pojmują wszystko inaczej... ja ostatnio po prostu zaśmiewam się z niektórych zachowań mojego Skarbu, bo są tak odmienne od moich, tak inne ideologicznie ;) a on biedny patrzy na mnie i nie rozumie, z czego się śmieję ;) Daria, miłej pracy 🌻 Ayla, i Ty przeziębiona? :( kuruj się w cieple, jak masz możliwość... ja z reguły każdą chorobę przy biurku w pracy spędzam :( chyba, że weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek pewnie będę skarcona za to ze późno się melduję na kafe ale rozmawiam ze sympatycznym człowiekiem i nie wypda go zostawiać :) czarnota po staropolsku bo ja tradycję zachowuję i cieszę się że tak mile wspomnienia przywowałam ayla staram się o nowych osóbkach pamiętać i choć planowałam coś jeszcze z czasem mi nie wyszło wiec na niespodziankę musisz poczekać justa ja tylko siatkę oglądam no a jeśli jest takiej rangi to aż wypada no ale te godziny wstawania mnie dobijają bo przecież ja śpioch jestem a gdy widzę przegraną naszej druzyny wściekla jestem bo wstałam i to na darmo w pon prawie spóźniłabym sie do pracy bo mecz leciał a i tak kazałam siostrze wyslać sms jaki jest wynik szam gratuluję zakupów slońce ważniejsza była praca od ploteczek ale załatwilaś wszystko? justa fajny miałaś wypad i troche bujajacy się ale napewno rocznicy nie zapomnisz robaczku pozdrów synusia i życz mu poworotu do zdrowia marteczka dziękuję za herbatkę ( choc robiłaś kafkę i nic się nie stalo) majesta pewnie w szkole karinka zdróweczka zyczę uśka dobrze zrozumiałam że się pokłóciłaś z męścizną? jak justa częstuje francuskimi z wiśnią to ja snikersem i herbatką i kawusia i grańcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Szam... i znowu Ci zazdroszczę Twojego I. :) To mężczyźni używają czasem rozumu? Kiedy???? ;) Co do pracki, to już robię ostatnie poprawki :) Nie przejmuj się Uśka, moja praca też ma być idealna :( Wiadomo, że na ideał składa się tyle drobiazgów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśka tak już jest ze my i faceci niby mówimy w tym samym jezyku ale zupełnie co innego mówimy a co innego przez to rozumiemy. Faceci zupełnie inaczej odczytują nasze słowa a my ich. Duzo na ten temat jest w ksiązce Kobiety są z Wenys a Męzczyźni z Marsa nie pamietam autora. Justa ja chorobę też znoszę w pracy niestety ale jak mnie ten będzie tak drażnił to pujdę na zwolnienie i tyle niech sam sobie radzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysienka, niesspodzianka:D uwielbiam niesspodzianki czekam z niecierpliwością. Może mi poprawi trochę humor na dzień dzisiejszy jutro już będzie lepiej bo będę sama i ten potwór mnie nie bedzie dręczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie narzekajcie juz na tych facetów!!! wszystko sie da rozwiazac, wiecie? naprawde! przeciez oni moga to samo o nas powiedziec, ze tak inaczej i odmiennie rozumujemy;-) trzeba mówić wprost i na temat, do skutku. i sluchac tez co oni mówią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysieńka 🖐️ :) TAk, załatwiłam prawie wszystko, tylko się okropnie wyczekałam. Nie mogłam pójść poczekać do sali komputerowej :( SZam, ja wcale nie narzekałam. A zakupków to i ja Ci zazdroszczę. Możesz powiedzieć, gdzie to dokładnie kupiłaś, czy to tajemnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początek proponuję radować się ze mozecie sobie z wlasnym facetem pogadać i czasami pogłaskać się po głowach a potem narzekajcie że was nie rozumie i jak przynała justa jest to zabawne ja ostatnio śmiałam się z mojego taty i brata choć nie pamiętam dlaczego ich rozumowanie nas - mnie siostrę i mamę rozbawia do łez ayla niespodzianka hmm napewno będzie aaa zapomniałam napisać JADĘ DO ŁAGOWA W WEEKEND!!!! do mojej wody życiowej popracować trochę i złapać pieniążki dodatkowe ale ważniejsze jest to ze mam okazję popracować w hotelu choć atmosfera nie jest dobra cieszę się ze mogę z tego korzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×