Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Będę się juz dzisiaj żegnać, bo jeszcze na koniec pracy zebrało mi się trochę drukowania . Przez długi weekend mnie u nie będzie, ale pokażę się tu już w środę 12-ego. Tzymajcie się i udanego wolnego! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa> prom, \"rocznica\", to i tak całkiem miły sposób na spędzenie łikędu (pomimo, że nie jedziesz \"do Szwecji\") :) Maryś> w takim razie może jutro porozmawiamy i nabijemy kilka stronek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa - bajer, korzystaj z życia!!! ;) Daria dzięki - fajne - no rzeczywiście to ich sprawa i ch życie nie?? ;) (dobrze, że szefa przy mnie nie było :D) Ayla - właśnie ściągam Twoją fotkę :) postaram się jeszcze dzisiaj coś Ci wysłać 🌻 Szam - dzięki za serducho - co za talent 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( mnie tez nie będzie wracam dopiero w środę:( jaka szkoda tak mi z wami miło ....... i ciepło i wogóle kwiatki dla was 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też w weekend nigdy nie ma - w poniedziałek mam wolne więc też dopiero w środę tu zajrzę.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to żegnam wszystkich do poniedziałku lub do środy (jeszcze nie wiem) Robaczku - przypominam - rewanż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla Wysłałam ci moje fotki z moją córunią i czekam na twoje:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla Dostałam twoje zdjęcie - dzięki i wysłałm swoje:) Ale młodziutka jesteś ( następna co to nam średnią obniża:):):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kochani nadszedł koniec pracy !!!:):):) Przed nami dłłłłłłuuuuuuugiiiiii weekend !!!:)::) Przyjemności wszystkim życzę i uciekam już do pniedziałku!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodo to ja wyglądam i tak się czuję ale mam juz 25 a moze dopiero. Daria z Twoją opalenizną moja młodziutkość wymięka :D Pozdrawiam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś jeszcze został bo ja muszę siedziec do 16 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla, miałam to samo powiedzieć, że zaniżasz średnią wieku, naprawdę młodziutko wyglądasz, nawet, jak na swój wiek. ja zostaję jeszcze dłużej - do 17. a co porabiasz na co dzień? jakie są ważne osoby w Twoim życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam tu gosciennie, po sasiedzku aby pozdrowic wszyskich z tego topiku. 🖐️ 🌼 Szam jeszcze sie smucisz? czy ci sie juz troche humorek poprawil? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jeszcze jestem , ale chyba zaeaz skoczę pod kocyk bo mi tak zimno że nie wiem i gardło mnie boli trochę chyba wieczorkiem sobie zrobię grzane piwko z koglem moglem a jutro też będę i pojutrze i popojutrze i we wtorek też - no chyba że nastąpią nieprzewidziane okoliczności ( np. mąż załatwi opiekę dla dzieci i porwie mnie na romantyczny weekend w jakieś romantyczne miejsce - o kurcze gorączkę też chyba już mam hihihi...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, zostałam pominięta ;) jak nikogo nie ma... ;) znudzony, witam i pozdrawiam :) sarat, to nie jest rekord w kafe, większy jest choćby diabełkowy topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuję u takiego jednego mecenasa w Kancelarii prawniczej już 3 lata i powiem Ci szczerze ze mi zbrzydło już nie mam tu szans rozwoju ale na rynku pracy teraz jest cięzko i kicha muszę czegoś poszukać bo ten mnie drazni jak tylko go widzę golumb jeden [zły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepycham stronkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla, ja dopiero roczek pracuję i też mi zbrzydło, ale trudno znaleźć coś innego. czekam na cud na rynku pracy ;) dobrze, że dziś 7-dmy i piątek... wprawdzie staram się nie być przesądna, lubię czarne koty itd., ale wczoraj jedna mała 13 i cały dzień miałam wyjątkowo pechowy... może to przypadek, ale czymś trzeba wytłumaczyć serię nieszczęśliwych zbiegów okoliczności. a Wy jesteście przesądne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ayla , witaj Znudzony , Justa ty jeszcze w pracy - toż to tak nie można tyle pracować !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka, można, można, to tylko 8 h, ja zaczynam o 9 :) a pracuje się i dłużej, jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka wysyłam zaraz depeszę do Twojego męza żeby spełnił Twoje sny:D A kogel mogel to z gorącym mlekiem polecam:) Justa jakżeż bym mogła Ciebie pominąc myślałam że mówiłaś że spadasz do domku :D pozdrawiam i fiatki dla Ciebie🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak dziewczynki nie porozmawiam z wami bo właśnie kończe pracę a w domu cóż nie mam dostępu do internetu:( Trzymajcie się cieplutko 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka, może powiedz mężowi o swoich marzeniach, a nuż kiedyś je spełni? z facetami trzeba bezpośrednio... ale mój to czasami nie rozumie nawet, jak mu wprost mówię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa i marteczka zaowazylyscie moje pojawienie :) i dziekuje za pozdrowienia. Ja nie czesto bywam na innch tematach, a to wszystko z braku czasu.:) podobno trzeba sobie kupic wozek aby go miec wiecej, przynajmniej tak mowi strare powiedzenie:) hejka dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znudzony, a co to za powiedzenie, nie znam go... nie widzę jakoś związku między wózkiem a czasem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja w takim razie chcę ciężarówkę ;) Przydałoby się o wiele więcej tego wolnego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pa, miłego długiego weekendu, udanego wypoczynku itd. bawcie się dobrze, nie piszcie za dużo, żebym nie musiała nadrabiać ;) żartuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×