Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Daria - salsę tańczyło się świetnie. Mary - skrzynka się wiesza, nie mogę nawet jej otworzyć:(, zaraz spróbuję jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie witam Panie po raz drugi w dzisiejszy jesienny dzien,pozdrawiam ,i .........;) Szam czytałem wasze dyskusje i smiem stwierdzic ,ze całkowicie nie masz racji,faceci tez czasami mają uczucia może nie tak jak Kobietki ale mają ,wiec nie wkładaj wszystkich do jednego wora:):):)👄[kwiatCzarnota dostałaś???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria, moja rodzinka nie jest tak miła zeby ja tak zaraz odwiedzać bo tak dziadek ze strony ojca pokłócił sie z wójkiem mężem ciotki jego siostry rodzonej no i konflikt. Ja niby tam z nikim nie zadzierałam ale stmosfera juz nie ta. Mój ojciec kłuci się z mamy rodzeństwem o ziemie no i kicha a to mamy rodzenstwo poza 1 wyjątkiem to jakies takie zgryźliwe. I najgorsze wszyscy będą pytac a co sie stało ze sie z moim byłym rozsrałam a ja już nie mam ochoty o tym mówić bo to było w lutym a ja już mam nowy obiekt westchnien i dlatego NIE LUBIĘ ŚWIĄT:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla....głowa do góry ,pamiętaj w życiu piękne są tylko chwile tak już jest i raczej mamy nikłe szanse na tego zmiane,więc ciesz sie tym co masz w daney chwili bo życie jest jakie jest i mósimy sobie go na własny sposób rozweselac;););)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow - Robaczku - co za bukiet - dziękujemy!!! - A tak dostałam - bardzo miło mi poznać większą część Twojej Rodzinki :)- a jak się miewa Twój synek ?? Zegnam sie już dzisiaj - do jutra kochani!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZarnota -dzieki ,ale ma angine bierze sterte lekarstw,ale humor mu dopisuje jak zwykle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa rybko a co Ty tak testujesz? Muszę już uciekać do jutra Buziaczki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla, to co testowałam, wysłałam Wam mailikiem, bo tu się wkleić nie chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEy dziewczyny te kotki są ok.... he bardzo milutkie zrobie skana to Wam przyśle mojego..kotka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki i Robalku :) znów zmarzłam czekajac na autobusik brrr ide po coś goracego na rozgrzanie no chyba ze Roabal mi drineczka zrobi rozgrzewajacego to z chęcią. Czarna ja tez chce zdjęcie proszeeeeee 🌻 Szam znalazłam dwie strony z wzorami na szkle ale angielskie i nie wiem czy to o to chodzi mailem ci puszcze.. Marteczka masz jakieś resztki z obiadu bo cos bym zjadła z checia a mi sie nie chce nic robić....lenistwo to straszna wada :) A co do świat tpo ja uwielbiam w tym wszystkim spacerować po ulicach gdy jest mróz i sypie delikatny śnieg i obserwować ludzi idacych z zakupami, wystawy świateczne i tym podobne rzeczy, a wigilia i siedzenie z rodzina to raczej u mnie nie jest ciekawym zjawiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, to znowu ja... ❤️ dzięki za maile Justa >> jeden filmik się nie otwiera :O Ayla>> nie dostałam twoich zdjęć :( Daria >> bleeee ale laska :D Robal >> cześć 🌻 dzięki za kfiatuszki, ja doskonale wiem że mężczyźni mają uczucia, mój ma i to ile różnych ;) chodzi o rozumienie pewnych rzeczy w związku, które my uważamy za oczywiste a wam się wydają np bezsensowne czy wymyślone itp. a tam to wszystko chemia... :D :D ❤️ ❤️ ❤️ dla was święta hmmm raczej lubię, ale najlepiej by było jakbym mogła pojechać gdzieś z M na parodniowy gorący ;) wypad, a nie siedzieć i się objadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonko, hihih, nie, chciałam wkleić słonko właśnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeste masz już drinka ;) smacznego Uśka ...dzieki za wsparcie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal......dzięki za drinka z alkocholi to ja pije piwko i winko, wódki czystej nie zniose brrrr jedynie coś w stylu \"wściekłe psy\" Dzięki za maile wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety,...........sorki z ortografa jasne ze alkohol!!!!!!!! eh ta ortografia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety ale wymiotło wszystkich :) Słonko>> pojechałabym do Włoch, do jakiegoś przytulnego małego miasteczka, z dobrą kuchnią i małymi romantycznymi knajpkami, najlepiej w górach ahhhh :O a z psem to było tak, że mojej babci niedawno umarł pies no i po jakimś czasie zdecydowała się na nowego. miał to być spokojny dość duży pies bo babcia jest po zawale i nie może mieć jakiegoś dzika. no to pojechały do schroniska i wzięły największe bydlę jakie było, owszem bardzo ładny półroczny pies, ale wielki i rozhasany. no i oczywiście po paru dniach babcia miała dość bo ją szarpał i nie słuchał, aż jej poszła krew z nosa z wysiłku. no i psa trzeba było oddać :( :( a nie mówiłam!!!!! 😡 wzięliśmy innego na szczęście chyba nie zdążył się bardzo przyzwyczaić no i napewno go ktoś weźmie bo jest naprawdę ładny no i szczeniak. miłej nocki pa pa 😴 💤 😴 💤 ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu po nocy :classic_cool: > Karina - wracaj szybko do zdrowia ! > Uśka - zgadzam się - inaczej pojmują mężczyźni , oj inaczej...;) > Ayla - Ty też do zdrówka szybko wracaj ! specjalnie dla Ciebie i Kariny jutro przygotuję mleczko z miodzikiem na gorąco > Marysieńka - cieszę się , że motylki nadlatują ( wybacz brak herbatki :) - jutro się poprawię ) >Majesta - pierogi mam - ruskie ( babcia nalepiła :) ) , ale nie wiem czy o tej porze podawać :D > Daria - Ty biedactwo za dużo pracujesz - podwyżka Ci się należy ! > Robalku - zgadzam się również - faceci też czasem mają uczucia , ale nie wiedzieć czemu robią wszystko , żeby tego nie pokazać :) Co do świąt to ja też nie przepadam ( Ayla ) , chociaż u rodzinki mojego męża nawet wesoło jest ( on ma troje rodzeństwa i jak się wszyscy naraz zbiorą ...) , ale chyba zostało mi uprzedzenie z młodości Sylwester? - nie wiem zupełnie , pewnie w domku z braku funduszy - chociaż już dwa lata obiecuję sobie , że kupię jakąś odlotową kieckę i pójdziemy na większą imprezę .... ech... :( No ale dziś w końcu zakupiłam Adzie piękną , cieplutką kurtkę . I zamówiłam jej okularki nowe - trochę zdołowałam bo 141 zł.( a to najtańsze oprawki i najtańsze szkła ) , ale co tam :) Niestety - dzień nie skończył się tak pięknie jak się zaczynał , bo moje najmniejsze maleństwo pochorowało się i musi dostawać zastrzyki ( dlatego właśnie siedzę dziś tak długo , bo trochę marudzi i się przebudza) ale mam nadzieję , że będzie silna i szybko wróci do zdrowia ! ALE SIĘ ROZPISAŁAM DOBREJ NOCKI I MIŁEGO RANKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie witajcie oj swiętami powiało ,ale fajnie ,choc ja tez nie przepadam za nimi od 5 lat to ja organizuję wigilię i obiady ,no ale kiedys to ja chodziłam do siostry ,to teraz sie role odwróciły. Co do Sylwka ,to też nie wiem ,ale pewnie będziemy siedzieć w domku. Ale też uwielbiam atmosferę przedswiąteczną te sklepy ludzie goniący z wielkimi torbami z zakupami. Fajny temat ,choć do swiąt jeszcze trochę czasu ,ale trzeba jakoś sobie umilić listopadowy czas. u mnie dzisiaj okropna mgła. Pozdrawiam cieplutko życzę miłego dnia. Za godzin.idę na naradę ,bo w poniedziałek przyjerzdrzają biegli i znowu będzie sajgon. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek MAGDA35. :) Moje gardło nadal w opłakanym stanie... Aha Czarnota te zdjęcia kotków są super. Poprawiły mi nastrój zimnego ranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry tak juz wstałam bo meczyk leci wygrywamy 2:0 w setach i teraz leci trzeci i coś dziewczynki odpuszczają sobie u mnie przepiękne słoneczko ale zimno i szron widzę ze o świętach tegorocznych coś wiecie ale tak samo jak ja - że będą a reszta czeka sylwek ogóle nie mieści się w planach bo kompletnie nie wiem co będę robila do tego czasu - może się zakocham? a może gdzieś pojadę z motylkami albo pracę dostanę? tyle niewiadomych że szkoda planować marteczko nic sie nie stało z herbatką, wiem jakie masz urwanie głowy a szczególnie gdy maleństwo choruje, życz jej zdrówka justa jeden plik nie moge otworzyć i nie wiem czy to musi się tak długo ładować czy jakaś usterka jest karina milego zebrania życzę i nie wynudź się reszcie śpiochom lub pracującym mówię dzień dobry szam, majesta, robaczek, justa, marteczka, uśka, czarnota, ayla, karinka, magda, ktoś jeszcze ( wybacie ale się zaczynam mylić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WYGRAŁYŚMY!!!! co za mecz, nasze wkońcu dobrze zagraly ale ile błedów popełniły - skandal, w trzecim secie na spacerek poszły i pozwoliły argentynie do 21 dojść jako że już wstałam to czas przygotować śniadanko bułeczki świerzutkie i chrupiące chlebek z ziarenkami żytni, razowy lub przenny - proszę wybierać wędlinka - szyneczka, krakowska, frankfurterki warzywka - pomidorek, ogóreczki kiszone i z octu, papryka i ta z octu, cebulka herbatka dla wszystkich zwykla, miętowa, z dzikiej róży serki - pleśniowe śmierdziele - najlepsze, żółty, biały, aa no i maselko świezutkie jeszcze dorzucę od siebie konfitury mamy i śniadanko gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina przepraszam pomyliłam cię z magdą i nie wiem jak to się stało, pewnie w euforii po wygranej przepraszam najmocniej i dla ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×