Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

😭 Nikoooogooooooo nieeeee maaaaa. buuuu Żegnam się! Odmeldowuję się do poniedziałku. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamniczek Super!:) Najbardziej mi się podoba z tymi \"małymi gębami i marchewką\":D:D:D Slonko, marteczka Ja wiem że można przywiązać się do myszki i dlatego właśnie tak mi żal mojej małej:( ale jak ja mam jej to \"wynagrodzić\", nie chcę żeby czuła się nieszczęśliwa - ma jeszcze psa więc nie jest tak źle ale i tak rozpacza za tą mychą. Już nie pozwolę nic \"przywlec\" do domu bo później tylko jest problem jak coś się stanie - a mój mąźż jest taki że ciągle coś przynosi - to on przyniósł i psa i rybki i mysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina, nie płacz, ja jestem :) ale skoro się już żegnasz... to miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane !!! Ja też już znikam - do poniedziałku Miłego \"łikendu\" i samych przyjemności wam życzę ! Papatki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to siem witam jeszcze raz...:),bo mnie dopiero teraz do kompa przygnało... Jamniczku..obawaim sie że Kundelka i Kai tak od razu za mna nie przywieje...Kai nie wiem kiedy wraca, ale Kundel ponoć za dzień dwa ma być znowu znetowany...:)tez na niego czekam niecierpliwie... Marysieńko...te robaczkzwe byly przepyszne..:) Rzadziej tu wpadam ,ale zawsze nie znaczy że już nie kocham:)...Po prostu zabawiłam trochę na innych topikach...i sie odpiero doczłapałam:) Pzdr wszystkich:)i miłego weekendu!!!:):):)👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczucha, hej no to ja też się zbieram, życzę wszystkim miłego weekendu i udanego odpoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kofani, bardzo przepraszam ze nawet czesc nie powiedziałam, ale niestey wylałam kawę na klawiature i z pisania nici. dossałam sie do netu w domku i od razu pisze:-) Daria, przykre, bo widac nie ma znaczenia rasa zwierzecie, kocha sie je i juz...my mamy krolika na wiecej nie ma miejsca i czasu. uska, postaram sie bo plik o lekarstwie mam gdzie indziej. Karinka, pa! Jamniczku, piszesz wspaniale, zobacz jakie talenta w Tobie drzemia, a pomysl ile jeszcze nie odkrytych, ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enia
mam 34 lata,dwojke dzieci, męza, szukam ludzi do porozmawiania na gg,o wszystkim i o niczym:)W sumie to nie wiem jak jeszcze mogłabym sie zareklamować,:)pozdrawiam,moj numer gg1339760 ,aniamich11@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam..my tez mamy królika_Bartka, choć prawdopodobnie to babka...takiej towarzyskiej bestyjki to dawno nie widziałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam..my tez mamy królika_Bartka, choć prawdopodobnie to babka...takiej towarzyskiej bestyjki to dawno nie widziałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam wolnego kompa nie wiem ile więc zjawiam się posłuszenie widzę że nikogo nie ma to ja szybciutko strzeszcie szam zrobię i kto będzie to pgadamy witam nową osóbkę - enia tu możesz czuć się swobonie jak tylko chcesz choć cztery zasady sa napisane wyzej i jedyne co możesz złamać to....nic piąta zasada masz być sobą w 100% choć nie wypada przeklinać pluć też nie warto bo po co sobie ekran moczyć, mięsem też nie wolno rzucać bo kilka z nas nie lubi go czuj się dobrze gadaj o czym chcesz jako nadworny kucharz witam cię solą i chlebem jak staropolski zwyczaj karze masz tu ciacho i kawę czy herbatę ( a może fundusz czy lokata hi hi hi:)) to ja za chwilę będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczucha, ja tez mam samiczke i jest super:-) mary, co robisz o tej porze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam korzystam z wolnego kompa no i streszczenie chciałam robić dla ciebie a tu tutaj to ci jajca wyszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.....nie wiem co mam pisać dosłownie nie wiem. Miłego weekendu wszystkim zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry !!! Nie widze stronki i nie wiem kto dzisiaj już nie spi ,może Mary ,bo pewnie oglada mecz ,ja wycieram kurze i tez zerkam na ekran szklany ,naszczescie wygrywaja ,fajnie te Egiptki wygladaja w tych chustach. Miłego dnia.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepychammmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale udało się i dobrego miałam nosa że to Marty i jeszcze Majesta. Witajcie dziewczyny lece dalej sprzatac mój domek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem zakrecona ,przeciez Mary to była wczoraj,slepa jestem czy cóżz a przeciez mam 4 oczy. To tylko jak narazie Majesta witaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 dopiero wstałem po nocnych baletach,byłem się troszeczke pokiwac;) Co u Was moje Panie w sobotni poranek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda hehe jesteś dzisiaj bo ja też jakoś słabo widze...hehehehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie ma to ja spadam na zakupy heheh Do potem papaptki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki i Robalku rodzynku .Ale się rozpisaliście dawno nie zaglądałam tu .Czy już piliście kawke ?jeżeli nie to proponuje ze mną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj H2O!! Ja też teraz pije sobie kawke,i zapraszam jeszcze na ciasto własnej roboty z jabłkami. U mnie wyszło słonko. Robal lubisz chodzic na zakupy w sobotę? bo ja nie ,wszedzie tyle ludzi tak sobie organizuje aby w sobote już nie chodzic ,a po chlep leci rano maż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam MAGDA35 Dziękuję za poczęstunek pewnie pyszny.Ja ostatnio mam totalnego lenia chwycił mnie od jakiegoś czasu .Może popołudniu się rozbujam.Mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowieńka i miłego dzionka może kofeina w końcu podziała ,u mnie .Poczytałam sobie zaległe tematy no,ciekawe .Wiecie może odbięrzecie mnie za dziwoląga ,ale nie wierze w miłość tymbardziej internetową .Słucham to co inni mówią nawet gdy mało używają słow.Wiecie jaka jest różnica między realem a internetem ? na ekranie nie widać co ludzie naprawdę myślą .Piszą słowa ,a nie to co czują .I często inni wierzą w to czego cały czas szukają.Choć tak myśle ,zdarzyło mi się coś dziwnego spotkałam kogoś kto przewrócił mój świat do góry nogami .Wychodzi ,że czasami coś czego nie szukamy samo nas znajduje .Ciekawi mnie jedynie co będzie dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda H2O witajcie moze jakiś obiadek któraś zaserwuje bo ja nie mam natchnienia do gotowania dzisiaj. z tym internetem to czasem zdarzają się ludzie szczerzy nie można tak do końca generalizować ze zawsze sa oszuści , w życiu w realu też mogą nas oszukiwać i to dłuuugie lata. Trzeba miec poprostu wyczucie i zdrowy rozsądek aby sie nie dac oszukać a to trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe lubie nie lubie ,zonka w pracy to ja musze he ,ale zbytnio mi to nie przeszkadza,chodz nie stoje w koleykach jade tam gdzie jest mało ludzi ;) Pozdrawiam i uciekam ...do kiedys papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie na chwilkę :D temat ludzi z internetu... coś dla mnie ;) H20 lepiej uważaj z tym , co może być dalej. różnie bywa. najgorzej denerwują mnie ci, których pierwsze zdania brzmią: zkad klikasz (pisownia oryginalna ;) ), jak się nazywasz, i dalej już tylko sexik... bleeee; ostatnio tak się zdenerwowałam, żę zaczęłam ostro ich wyganiać... w rezultacie nie miałam z kim właściwie rozmawiać ;) choć poznałam dzisiaj przemiłego człowieka :) :) bywają wyjątki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×