Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Ja też nie śpię jestem już w pracy i witam was serdecznie 🌻 Daria 🌻 H2O 🌻 Hanka 🌻 Karina 🌻 marteczka Ale fajna dzisiaj pogoda tak cieplutko jak na wiosnę a ja już chcę wiosnę,:) a tu jeszcze zima przed nami:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARIA ja poproszę o tego trzeciego michałka! ;) Chce mi się czegoś słodkiego. Ciasto cytrynowe? Poproszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, widzę, że nie tylko ja dziś czuję wiosnę w powietrzu... ale się rozmarzyłam ;) cieplutko, słonko świeci... a mi się tak nie chciało do pracy iść :/ h2o, powodzenia z tą pracą. ciasto chętnie :) daria, Tobie tak mało snu wystarczy? ja wstaję o 7, idę spać o 23, choć próbuję wcześniej, ale mi nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina No to masz jak w banku (\"Michałaka\" oczywiście):) Ayla, marteczka leniuchy - wstwłyście w końcu !:) Ayla U mnie też cieplutko - 13 stopni !!! No i fakt - szkoda że to nie wiosna :(:(: Ja też NIENAWIDZĘ ZIMY !!!!!!!!!!!!!!!! marteczka A z czego ty niby miałabyś się odchudzać???????? Kobitki dostałam właśnie od kumpeli \"Dobre Rady\" nowy nr - więc na trochę się wyłączę i poczytam :) PA! Będę później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie chyba mnie jakieś chorubsko złapało bo gardło mnie boli.Moje słoneczko poszło do szkoły i mało jakoś u mnie w domu słońca. A wogóle to nie wiem mam jakieś skoki emocjonalne .kKobitki wy tez tak czasami macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H2O mnie już \"coś\" trzyma półtora tygodnia i się wyleczyć nie mogę. :( Najpierw myślałam, że to angina, bo nie mogłam przełykać. Potem dostałam kataru. A teraz mam i katar i kaszel męczący. A wieczorem to już się ze mna nie idzie dogadać, bo prawie mówić nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H2O wahania nastrojów mam zawsze przed tymi trudnymi dniami kobiety, tylko czy to są wahania ja jestem poprostu wściekła i niech mi sie wtedy ktoś nawinie, a trwa to ok 1 tygodnia biedny ten mój Tygrysek:o wiecie dlaczego kobieta przed okresem gotuje zupę w 3 garnkach? bo taaaaaaaaaaaaaaaak:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesli chodzi o chorobę to u mnie trwa już drugi tydzień i końca nie widać nie boli mnie gardło ale mam stale kaszel i katar i juz nie wiem co mam z tym zrobić chyba czeka mnie wizyta u lekarza po antybiotyk, bo domowymi sposobami nie daję rady :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla Oj skąd ja to znam. :O Właśnie jestem w trakcie tych dni. Mam ochotę na słodkie, albo w ogóle na jakieś wynalazki, albo sama nie wiem czego chcę. A nastrój zmienia mi się szybciej niż sekundy w zegarku. hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
h2o, czy miewam zmienne nastroje? ja mam zawsze ;) zmienność nastrojów to u mnie normalka, a przed okresem to mam nastrój dość jednolity: paskudny Ayla, niezły dowcip :D a jaki prawdziwy ;) co do gardełka, to mnie też niedawno zaczynalo boleć, ale szybko temu zaradziłam. polecam Tymsal w sprayu, zawiwra tymianek i szałwię, które działają odkażająco, do płukania gardełka Gargarin i jakieś tabletki do ssania, wszystko bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dario moja miła ja poodchudzać się troszkę powinnam , bo się lekko zapuściłam :) , poza tym \" uroki macierzyństwa \" - w połowę ubrań się nie mieszczę , szczególnie w pasie :D a moje rzucanie palenia nie spowodowało zwiększonego spożywania tylko marchewki :) , ale i kilku innych rzeczy :) w rezultacie - troszkę muszę przystopować , bo jak tak dalej pójdzie to znowu będę wyglądać jakbym była w ciąży ( a naprawdę nie mam ochoty ani być , ani wyglądać :D :D :D ) Karina , Ayla - ja mam to samo , przed tymi dniami pochłaniam wszystko co mam w zasięgu ręki : kwaśne , słodkie ... a humory ! ulala ! raz niebotyczne szczęście i euforia , a zaraz dół i łzy , mój biedzny mąż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A muszę się Wam czymś pochwalić. Wczoraj po raz pierwszy przewinęłam swojego siostrzeńca. :) Był zadowolony. Obsługa ciotki chyba mu pasowała - pełny serwis. hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć już jestem czytam coście napisały i zaraz z wami pogadam ciacho i kawa już są proszę się częstować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina, gratuluję :) ja jeszcze nigdy nie wykonywałam tej czynności... ciekawe, jak sobie kiedyś poradzę ;) maryś, opowiadaj, jak wczoraj było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka A przestałaś całkiem palić??? Tak całkiem-całkiem???? Nie wieżę! Jak to ci się udało??????? No to fakt - mogłaś troszkę przytyć, ja również jak mam \"okresy nie palenia\" to trochę przytyję bo pochłaniam więcej słodkości:) A teraz sobie z przyjemnością zapalę;) (ale wredna małpa ze mnie co???):) Karina, Ayla, justa No właśnie - ja też przed \"tymi dniami\" pochłaniam słodycze ! Ciekawe dlaczego ? Ale myślę że to chodzi o magnez ( bo ja pochłaniam wszystko czekoladowe) - a magnez łagodzi stres - więc chyba dlatego. No i te wahania nastrojów - która z nas ich nie ma! Nie znam takiej szczęśliwej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już jestem przeczytalam wszystko i jeszcze streszczenie dla szam zrobię i już wam wszystko opowiadam napomnę tylko że randkę miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuu
pchu pchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteśmy i czekamy na Twoją relację z randki ;) fajny był? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie że fajny ja się z niefajnymi nie umawiam relacja hmm co tu dużo pisać spotkanie udane jesteśmy umówienie dalej ale kwiatka nie dostałam :( chlip a może to nie była prawdziwa randka? bo o 11 rano to mozna randką nazwać? no nic jedziemy do wrocławia do kina bo jest maraton z matriksem hmm cała noc hmm i dzionek hmmm będzie fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysieńka jak to nie ma? Poproszę o kawałeczek ciasta i kawę z mlekiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też się zastanawiam, czemu tu znów tak pusto... potwierdza się powiedzenie, że nie ma szam, to myszy harcują.... ale gdzie harcują, to ja nie wiem, poszły gdzieś sobie, zamiast tu się bawić. czyżby pracą tak zajęte? jamniczek, hanka, nie latać w terenie, tylko ładnie opowiadać, jak tam Wasze miśki się sprawują. hanka, jak mieszkanko? zaczynasz już urządzać? jamniczek, a jak rozwój talentu muzycznego i językowego u Miśka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mary Ja też jestem ( wprawdzie tak \" z doskoku\" ale zawsze):) No i na ciasto to ja zawsze mam apetycik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak ja Hance zazdroszczę tego mieszkania. Też o tym marzę... No, ale żeby Hani było miło w nowym mieszkaniu, to mam dla niej 🌼 na parapet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki... jak tam żyjecie..w tą piękną jesienną pogode..?:) Gdzie jest Szamanka..? justeczka..>..pisalam wczoraj na diablach ..że Ci odpisalam..:) Pozdrawiam..🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś na humor: * Jak się sprawuje ten nowy? * Nerwowy jakiś. Jak tylko przyjdzie od razu zabiera się do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa, Misiek mówi do mnie tak: - Mama, ty nie uprawiasz! - Proszę...? - No... tego na S. ... nie uprawiasz! - Skąd wiesz? No, przeciez wiem, że SPORTU nie uprawiasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×