Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Hej hej stawiam szampana na stół dziś mkam ósmą rocznicę ślubu nie wiem czemu , ale się cieszę :D :D :D to cieszcie się razem ze mną ps. i wszystkim dzieciom świata - wszystkiego najlepszego i zabawy do upadłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻👄 Marteczko fajnie sie masz ;) Zycze Ci nastepnych * Wspaniale spedzonych latek W Usmiechu i Radosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne juz polałem;) narazie dwa kielichy bo nas nima heh no to siup;) i całusa w lewy policzek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwilowo mnie nie było - robiłam kanapeczki kanapeczki są z różnymi serkami i ogóreczkiem , ktoś chce ? to proszę się częstować :) Robaczku - no to siup :) a dlaczego całusek w lewy policzek ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Marteczka ja Tobie zyczę a raczej tobie i Twojemu mężowi żebyście zawsze byli szcześliwi i żebyscie byli dumni z tego co razem stworzyliscie🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 a dla wszystkich bąbelków(dzieciaków) Twoich marteczko i robala i szam dużo uśmiechów i lekkiego życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego dla wszystkich topikowych dzieciaczków i dla Marteczki z okazji rocznicy :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie... a Wy gdzie się podziewacie? ładnie to tak zostawić topik bez opieki? ;) ja mam dziś wizytę szefa.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim , dawno nie pisałam ale cały czas o Was myślałam i czasem zaglądałam do Waszego topiku . a tu jak w rodzince , wesoło , zabawnie , coś zjecie , coś wypijecie . ja jestem w trakcie egzaminów , więc trzymajcie za mnie kciuki . Robal jak noga , gips zdjęty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwierzaczek, hej :) no \"gwarno\", nie ma co ;) to powodzenia na tych egzaminach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod żadnym pozorem nie klikajcie na ten link! wiem, co mówię ;) po prostu ktoś w ten sposób wymusza zagłosowanie na niego. a ja na takie chamstwo głosować nie będę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia tym, którzy tu zajrzą:-D słonko świeci, ptaszek kwili, może byśmy się napili ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej [cześć} wiem , wiem - dawno mnie nie było - ale z tego co widze - nie tylko mnie :( nic to - ja miałam jaddę z dziećmi , długim weekendem , rodziną i zdołowaną przyjaciółka to nie po kolei , ale czasz zajęło na maźa :) pozdrawiam wszystkie miłe osóbki weźcie no coś napiszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny po dwutygodniowym pobycie w szpitalu ,ciesze sie ogromnie ze moge znowu poklikac i pogadac ze wspaniałymi osobami;) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Robaczku!! mam nadzieję, że dobrze się juz czujesz...ja mam nawał pracy i z rzadka tylko wchodze na forum, wiec nie da sie ze mna pogadac....ale serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia:-d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam 👄 dzieki juz lepiey ale było nieciekawie ze mna;( teraz rehabilituje sie i czekam na lepsze dni . Zycze Ci miłych kolejnych dni i kolorowych nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :) mnie tez dawno nie było ale czasu brak, dzisiaj mam chwilke tylko to mówie dzień dobry :) Robal a co sie stało ze ty w szpitalu byłes? ja to chciałam byc pielegniarka zawsze ale szpitala nie lubie brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię 🌻 >>wiesz chciałem sprawdzic czy jest tam jakies swiatełko no i nie było nic ,ale nie chce o tym pisac na forum .Czuje sie juz lepiey i staram sie wracac do rzeczywistosci . A co u Ciebie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Robaczku :D jak to pobyt w szpitalu ??? ale juz wszystko dobrze ? zobacz tylko - już nikt tu nie zagląda ( oprócz nas :) pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups sorki - nie widziałam Was ja tu piszę , że nikt nie zagląda , a tu proszę :D :D :D - cała zgraja :D Szam Majesta Jamniczek Robaczka juz witałam :) miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po długiej nieobecności U mnie urwanie głowy egzaminy, praca, praca dyplomowa, mam nadzieję że idzie ku lepszemu. Robalku mój drogi kto albo co cię tak długo przyszpiliło w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UPS przepraszam Robalku już nie pytam ja tak samo jak Mateczka nie widziałam reszty ale życzę szybkiego powrotu do zdrowia przesyłam słoneczka i witaminki:) no i uśmiechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reaktywacja Robal ????? :):):):);) i jeszcze raz przepraszam za wścipskość :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, widzę, że topik wymarł ;) robal, a co Ty znowu, biedaku, robiłeś te 2 tygodnie w szpitalu? szam, marteczka a gdzie reszta? hop, hop! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Drogie Panie 🌻 no troche polezałem nawet sie z św.Piotrem miałem zobaczyc ,ale jakos sie udało ,ze nie .No i całe szczescie ze nie bo by było heh nawet nie gadam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdziescie sie pochowały !!!!!???????Słonko juz wysoko a Wy spicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×