Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

No witam was - pyszczochy kofane !!! :):):) marteczka jamniczek Mało was tu dzisiaj !!!:( LENIUCHY JEDNE !!! ŚPIOCHY WSTAWAĆ !!! Ja dzisiaj w lepszym humorku bo nie jest już tak ciemno jak wczoraj :) ( nawet słonko przez chmurki prześwituje nieśmiało):) marteczka Dzięki za kawkę - ja dodaję do niej czekoladki mniammmm... Dzisiaj to mi się przyda dużo kawki bo prawie zaspałam do pracy - zawsze wstaję ok. 6.00 - a dziś o 6.45 !!!!!!!!!!!!!!!!!! To było straszne - biegałam jak na starych czrno-białych filmach !!! hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Witam się z Wami tak późno, bo szef dzisiaj przygramolił sie do pracy bardzo wcześnie. A ja muszę być ostrożna z tą kafeterią. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Qurcze ale sloneczko do mnie zagląda przez okienko jak miło:D to ja poproszę czekoladki potrzebuję słodyczy a do tego wypiję mleczko kto ma ochotę na cieplutkie mleczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i część śpiochów wstała:) Karina Ayla U mnie też słonko nieśmiało wygląda ! Od razu lepiej prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria dzięki za podpowiedź z tym bodymaxem,:) ja raczej staram się nie brać witamin w tabletkach,bo niedawno czytałam artykuł na ten temat w którym było napisane ze to wcale nie jest zdrowe i staram sie teraz jesć rzeczy w których są naturalne witaminy. Codziennie wieczorem z koleżanką z która mieszkam robimy sobie sok z marchwii a rano pijemy wodę z miodem która przyghotowujemy wieczorem żeby cała noc postało - to oczyszcza krew itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuu
pchupchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuu
nie ma co przepychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! wcale nie jestem spiochem , już od 6 na nogach ,tylko nie ma czasu ,aby do was zaglądnąc wiecie ostatnio mam wstręt do pracy z miłą chęcią posiedziała bym w domku,ale to wszystko zalezy od ludzi i atmosfery w pracy a u mnie ostatnio można zwariować .,ale pracować trzeba i nie ma na to rady. Co do Bodymax-u to właśnie dzisiaj zjadłam ostatnią 30 ,mnie podniosła na duchu ,jestem mniej spiąca i jakoś funkcjonuję. A co do wartości naturalnych ?--- ja wiem czy w takiej marchewce co ma 30 cm. jest więcej witamin naturalnych niż chemi.? Każdy ratuje się jak może , przeciez życie i zdrowie mamy jedno. Pozdrawiam -Miłego dnia.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć... jak dobrze, że jutro już piątek :D a za oknem słonko... marteczka, zdolniacha z córeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda35 No właśnie - a poza tym te marchewki teraz to są tak okropne w smaku że przełknąć ich nie można:( Ayla Ale szam twierdzi że ten Bodymax jest 100% naturalny (chemii niet) no więc co mi szkodzi go pochłaniać. No i na mnie też dobrze działa - tzn. jestem \"żywsza\" :) tyle tylko że wczoraj jakaś cholerna deprecha mnie dopadła ( przez tą pogodę) ale dzisiaj jest już o.k. :) A miodu to ja nie trawię niestety :( brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla, a ta woda z miodem w jakich proporcjach? i musi stać całą noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jam , wiesz co jak ona wstaje to bardzo często przywala czołem w te szczebelki ( ale w ogóle jej to jakoś nie zniechęca ) i teraz wygląda jakbyśmy ją bili - całe czoło w siniakach :) , a do tego synio wczoraj wieczoren też zaliczył bliskie spotkanie z szafką w kuchni i też ma dzisiaj niezłego siniaka na czole , a ja miałam iść z nimi do lekarza do kontroli i aż się boję , bo mnie posądzą o maltretowanie :) Daria - u mnie też jakby słoneczkonieśmiało wychodzi - aż miło... Karina Ayla Magda Justa - dzięki w imieniu córeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz przepychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria Możliwe że tam nie ma chemii nigdy tego nie widziałam a jak tak ożywia to może i ja sobie to kupię bo taka jestem ospała 💤 Qurcze wiecie jak korzystać z Polskiej Klasyfikacji Wyrobów i Usług muszę tam znaleźć wiele pozycji a nie wiem o co chodzi za bardzo, jak posiedzę pół dnia to pewnie dojdę ale chciałabym szybciej:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchamy pchamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka Hahaha - i to mnie właśnie zastanawia w małych dzieciach ! - to że są tak wytrwałe - potrafią setki razy upaść na pupę a nadal wstają z uśmiechem na buźce i gnają dalej porzed siebie bez żadnego strachu !!! A my??? Raz byśmy się wyłożyły przez przypadek i tydzień chodzimy \"połamane\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria musisz się przekonać do miodu bo on pomaga na wiele dolegliwości :) a dlaczego nie trawisz nie lubisz smaku?, zapachu?, czy może coś innego bo ja też nie przepadałam ze względu na to że jest dla mnie za słodki ale jak poczytałam o leczniczych właściwościach miodu to będzie on już stałym bywalcem w mojej domowej apteczce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa Woda z miodem jedna łyżeczka miodu na pół szkłanki ciepłej wody ale nie może być cieplejsza niż 45 stopni bo miód traci właściwości. Ze względu na duze stezenie cukrów wmiodzie aktywne jego składniki pozostaja w \"uśpieniu\". Aby je obudzić należy sporządzić napój miodowy: w szklance przegotowanej i ostudzonej wody trzeba rozpuścić łyzkę stołową miodu, pozostawic pod przykryciem na około 12 godzin, można doprawic cytryna do smaku. Napój nalezy pić codziennie na czczo a sił nie zabraknie do wieczora:D najlepsz miód, taki który ma duzo białka, wartości odzywcze i lecznicze to miód spadziowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups:opochrzaniło mi się ale ten drugi przepis jest właściwy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria - masz racje , one potrafią wywalać się kilka razy po kolei i wyglądają jakby w ogóle nie zauważyły co się stało , a my....:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla Można powiedzieć że wszystko mnie odrzuca od miodu : i smak (za słodki), i zapach ( dla mnie śmierdzi ) i to mazidło w buzi !!! bleee..:( Nawet herbatki z miodem nie mogę przełknąć:( Może jestem na nigo uczulona - moja córka jest uczulona na miód 9 wiem bo robiłam jej testy) więc może ma to po mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wsztstkie rodzaje miodów macie uczulenie?:( bo jest ich conajmniej 8 i każdy ma inny zapach kolor i smak,ale jesli tak, to rozumiem, że Ci nie przejdzie i koniec:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane na chwilę bo zaraz wybywam kupić tatuśkowi prezent na imieninki - zresztą z nim samym idę dziś na rozmowę do towarzystwa ubezpiecz. ale i tak nie chcę tam pracować już raz byłam i się przejechałam ide sobie posluchać jakich to oni metod używają do zwerbowania ludzi wy tak o tej randce jak o jakimś wydarzeniu właściwie to nie była randka a spotkanie znajomych na kawie jesteśmy umówienie do kina na całą noc i oczywiscie mam zamiar oglądać filmy choć jest na co popatrzeć nie powiem nie powiem dobra zostawiam wam ciacha , kjowki, kawusię herbatkę i duzo miodu bo zdrowy jak ayla zauważyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć maryś, nie tak często mówisz nam o randkach, więc jak już powiedziałaś, to wydarzenie :) mam nadzieję, że fajnie będzie w kinie... albo na filmie ;) miłego kupowania prezentu i przekaż tatusiowi życzenia ode mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuu
czy już jest co pchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×