Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

szam muszę poszukać z tajemniczych ksiażek bo tak z pamięci to trochę trudno i prześlę ci na skrzynkę bo tu zajęłoby sporo miejsca wiec będą pory pod beszamelem, do jakiego mięsa ja muszę to wszysko zanotować aby odp była rzetelna bo nie lubię byle jakiej roboty i o co pytałaś mięsko pieczone tak? wykwintne ma być rozumiem? ptactwo czy inne mięsa? i szam przepraszam za zdjecia już powinny być majesta świetna dziewczyna z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria i slonko nie mogę wysłać wam zdjęcia bo nie mam waszego emaila mój jest pod nikiem lub maryjest@poczta.onet.pl i dobrze koniec z jedzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki za zdjecia ---Mary tez masz okulary -ja też faktyczie za 1 razem szukam tego zdjęcia i nic ,ale dobrze że się kapłaś, ---Daria faktycznie opalona jesteś,córa za chwile cię przerośnie,na tym 2 fajny masz fotel. ---Szam nie mam twojego zdjęcia ,bo nie było mojego adresu jak mogę jeszcze prosić --to proszę o fotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary ..... kolejna blądi hihi jak dostane jakiś spadek wielki to ja Cię Mary na moją osobistą pania od gotowania zatrudnie ;) bedę płaciła sprawiedliwie bo ja skąpcem nie jestem. No i album się powieksza....... Magda już Ci wysyłam.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff, ale sie rozgadałyśmy, nie zdążam z odpowiedziami... > mary nie koniecznie wykwintne, bo pewnie wraz z tym koszty rosną. co do mięsa : może byc ptactwo, ale gęś czy kaczka cholernie tu droga. mięso każde m=poza wołowiną....Zdjęcie już jest> Ale jak mówiłam wyżej jesteśmy debeściary (pisownia oryginalna)!!!! >Magda, zaraz to nadrobię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysieńka Wysłałm ci moje zdjęcia. Słonko Daj meila to też ci wyślę. Magda35 No rzeczywiście - dużą mam córcię ( a ona ma dopiero 12 lat!) Niektórzy w szkole pytają się jej czy jestem jej siostrą hehehe. justa Ja niestety nie mogę nadal twoich zdjęć otworzyć ( klikam na załącznik i on się otwiera ale dalej nie może się otworzyć - wychodzi mi informacja że nie znaleziono odpowiedniej strony WEB do otworzenia programu 0-SZKODA :( -ale może masz jakieś inne w innym programie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no ja się poddaję.... Nie jestem w stanie przeczytać tego wszystkiego i nie mogę tu tak często zaglądać! buuuuuuu A tu tyle Was jest i tyle postów. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko Tobie też wysłałam zdjęcia i czekam na twoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm......to wy juz o jedzeniu nie...a mnie szam tym serniczkiem skusila...no i mi teraz slinka leci. a i grzaniec mial byc...a wy tu jeszcze o kurczaczku :) no nic,nie bede draznic waszym glodnych zoladkow,bo sumienia nie mam.... fajnie,wymieniacie sie zdjeciami....znajomosci z caffe widac owocuja. ale juz sie nie mozecie pobawic w wyobrazanie sobie ludzikow spod nikow...;) pozdrowionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria no fakt ta Twoja Madzia to chyba mnie już przerosła ;) Wiecie co w niedziele minął miesiąc odkąd nie palę!! czy to nie sukces?! Coś strasznie dzisiaj aktywny nasz pokoik rozmów troche się gubie w czytaniu albo nienadązam poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powysyłałam fotki jeszcze raz do osób, do których nie doszły, teraz powinny być. Marysieńka, ale z Ciebie pogodna babeczka na tym zdjęciu! :) karmi jest całkiem dobre. ale chyba najbardziej lubię Gingers z takich smakowych piwek. serniczek tez poproszę, mniam, mój ulubiony :D ależ te Twoje przepisy profesjonalnie brzmią... tak elegancko :) majesta, upodobania kulinarne to mam podobne, jak Ty, tyle, że kurczaka nie lubię również, jedynie w takiej \"chińskiej\" formie, kawałeczki kurczaka z sosem, ryżem itp. Słonko, już do pisania pracki! mnie też ciężko się oderwać od netu, praca czeka... miłego pisania. majesta, gratulacje! 🌻 Maly Jasio poprosil ojca o to zeby na urodziny kupil mu rower z 10 przerzutkami. Ojciec odpowiedzial: - Synku, bylibysmy z mama szczesliwi mogac zrobic ci tak wspanialy prezent ale kredyt hipoteczny obciazajacy nasz dom siega 200 000 zl, na domiar zlego twoja matka wlasnie stracila prace. Nie mamy teraz pieniedzy na taki rower. Nastepnego dnia rano ojciec zobaczyl malego Jasia jak ten z walizeczka w reku, zmierza zdecydowanym krokiem do drzwi. Zapytal wiec: - Synku, gdzie ty sie, do diabla, wybierasz? Maly Jasio odpowiedzial: - Wczoraj w nocy przechodzilem kolo drzwi waszej sypialni i slyszalem jak mówiles mamie, ze nie mozesz juz wytrzymac i musisz juz opuscic, wyjsc, czy cos takiego... Potem uslyszalem jak mama powiedziala, zebys poczekal, to ona zaraz dojdzie. Dlatego bylbym cholernym durniem, gdybym tu zostal sam z tym ogromnym kredytem hipotecznym i bez tego pierdolonego rowerka... wanilia, witam 🌻 czy jesteś równie słodka, jak Twój nick? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff...Karina, nie poddawaj się... jesteśmy z Tobą. Po prostu wchodź i raportuj co u Ciebie. Ja zaraziłam dziewczyny i się zdjęciami wymieniamy zachwycając się soba. Poza tym korzystamy lbu raczej staramy się korzystać z wiedzy ogólnej(głownie od mary) i nauczyć sie gotować, trochę plotkujemy i wyieniamy różne uwagi. Zostań i wpadaj czasem!!! >kasiek, jakos nie wpadłam na wyobrażanie sobie kto jak wygląda, ale już widziałam taki topik. My się znamy i od wizualnej strony i chyba to nikomu nie przeszkadza - w końcu - rzezcz gusty:-D >Daria, troche mało widoczne te zdjecia, ale faktycznie córcie masz dużą. Moja ma 7 lat i 128 cm wzrostu, rośnie jak na drożdżach i ona i jej nogi (butyyyyyyyyyyyyy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa dzięki zdjęcia doszły ale z ciebie ładna dziewczyna wybacz ale zachwyt tak wielki że az nie wypada daria twoje też dostałam dzięki wielkie i faktycznie opalna jesteś nieslychanie i to faktycznie jest twoja córcia? mnie niedawno nazwali żoną mojego taty i zastanawiam się czy tak staro wyglądam czy on tak młodo choc to pewnie mialo znaczyc - facet mlodą żone masz slonko juz wysyłam no i szam czekam na twoje zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie nadążam z czytaniem wszystkiego! Szam, rzeczywiście masz się Kim chwalić! I ta słodka Zuzia! 🌻 Chociaż nie wysłałaś mi swojej fotki! Daria > zaraz sprawdzę. niestety, pisałam gdzieś wyżej, na razie nie mam możliwości wysłania. Jak tylko będę mogła nadrobię zaległości. Obiecuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie nadążam z czytaniem wszystkiego! Szam, rzeczywiście masz się Kim chwalić! I ta słodka Zuzia! 🌻 Chociaż nie wysłałaś mi swojej fotki! Daria > zaraz sprawdzę. niestety, pisałam gdzieś wyżej, na razie nie mam możliwości wysłania. Jak tylko będę mogła nadrobię zaległości. Obiecuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam,no oczywiscie ze nie przeszkadza :D wrecz jest to bałdzo pozytywne i mile....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny ale jestescie laski; --Majesta -ubrana cieplutko --Szam ale ci zazdroszczę tego morza ,córka faktycznie laseczka ty oczywiscie też ,do kogoś musiała się podać mężczyznie też niczego nie brakuje . --Justa ładny masz balejasz ,zdjęcia wyrazne zbliżone Jeszcze raz dzieki ja za chwilę idę do domku ,ale nie uciekajcie ,będę w domku to będę sledzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny ale jestescie laski; --Majesta -ubrana cieplutko --Szam ale ci zazdroszczę tego morza ,córka faktycznie laseczka ty oczywiscie też ,do kogoś musiała się podać mężczyznie też niczego nie brakuje . --Justa ładny masz balejasz ,zdjęcia wyrazne zbliżone Jeszcze raz dzieki ja za chwilę idę do domku ,ale nie uciekajcie ,będę w domku to będę sledzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłusznie wracam do pisania pracy ;) Powiem tylko tyle: Daria, Twoja Madzia niedługo Cię przerośnie; naprawdę można by się pomylić (matka-córa?) Justa, kto Ci zrobił takie fajne fotki? Wypożyczysz mi go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny ale jestescie laski; --Majesta -ubrana cieplutko --Szam ale ci zazdroszczę tego morza ,córka faktycznie laseczka ty oczywiscie też ,do kogoś musiała się podać mężczyznie też niczego nie brakuje . --Justa ładny masz balejasz ,zdjęcia wyrazne zbliżone Jeszcze raz dzieki ja za chwilę idę do domku ,ale nie uciekajcie ,będę w domku to będę sledzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny ogladnełam wszyskie zdjęcia jakie dotarly do mnie i faktycznie tworzymy niezle zgrupowanie wszyskich typów urody i charakterków no i stanów cywilnych ale jest w czym wybierać z tym nadązaniem to nie martwcie się bo mnie nie było tylko godzinkę i nie wiedziałam na co pierwsze odpowiedzieć a jeśli za raz wpuszcze rodzinkę i prawdopodobnie odezwę się jutro to będę miała do czytania nie gadajcie tyle!! żartuję gadajcie ile wlezie przez 8 godzin tylko pracować nie wypada prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekhem, słuchajcie, toż to szał ciał i uprzeży, gadamy jedna przez drugą, zdjęcia to tylko fruwają (a propos, Słonko i mary dostałyście), nic dziwnego że nie nadążamy;-) magda - czekamy , ja będę tu do 16 z minutami, mary, pamietaj o przepisie, zaskoczę mojego I.!!! choć i tak ciągle to robię, no ale... kasiek, musu na zdjęcia nie ma, więc proszę pogadaj z nami, chyba że dryfujesz przez cafe przestworza. A my pisaniem umilamy sobie prace, choc chyba jest na odwrót...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekhem, słuchajcie, toż to szał ciał i uprzeży, gadamy jedna przez drugą, zdjęcia to tylko fruwają (a propos, Słonko i mary dostałyście), nic dziwnego że nie nadążamy;-) magda - czekamy , ja będę tu do 16 z minutami, mary, pamietaj o przepisie, zaskoczę mojego I.!!! choć i tak ciągle to robię, no ale... kasiek, musu na zdjęcia nie ma, więc proszę pogadaj z nami, chyba że dryfujesz przez cafe przestworza. A my pisaniem umilamy sobie prace, choc chyba jest na odwrót...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa No teraz dostałam twoje fotki - są rzeczywiście super ! A ty jaąś modelką jesteś czy masz takiego dobrego fotografa / OJ przydałyby mi się takie foteczki!:) A JA DOSTAŁAM TYLKO ZDJĘCIA OD MAJESTY, JUSTY I SZAM A CO Z RESZTĄ DZIEWCZYN ?!?! GDZIE WASZE ZDJĘCIA ?!?! CZEKAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!! majesta, szam, Słonko_ Macie rację że trochę niewyraźne zdjęcia ale na razie innych nie mam -jak będę miała to prześlę. Moja córka rzeczywiście wysoka - ma już 158 cm i nogę 38 rozmiar ( ale to chyba za ojcem ) chociaż ja też jestem wysoka 175 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria wybacz w tym wszystkim nie wysłałam tobie zdjęcia ale już poszło ja muszę narazie opuścić kafe bo rodzinka domaga się kompa będę wieczorkiem albo późną nocą i sprawdzę sobie wasze wypowiedzi do zobaczyska jutro milego wieczorku papatki i kwiatki 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa dzieki za gratulacje to miłe :) Daria no weź bo kompleksów sie nabawie.....Twoja córa mojego wzrostu buuuu :( ja się zstrzele normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szam...trzeba sobie prace umilac,popieram :D oj,ja uwielbiam pogaduchy i z pewnoscia tu zajrze...ale teraz musze zmykac z cafe,bo mam spotkanie...z tych WAZNYCH :) serniczka na droge se skubne od was jak moge i papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×