Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

witajcie boszsze ale sie naczekałam zanim mi się kafe otworzyło 😭 ale mam duuuzo roboty a jak mi się nie chce 😭 ten stan utrzymuje sie od poniedziałku to straszszne i spać nie mogę 😭 a wczoraj gotowałam zupę w 3 garnkach:p Marteczka widzę ze piesio już dobrze:D Hubka jam przed chwilą słyszałam w radio jak dzieci mówiły, że gościnność to taka męczarnia, bo każdy Cię męczy może kotlecika, z może kanapeczke a może to a może tamto i jeden z nich mówi: babcia mnie tak męczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie chodzi nawet spoko , nie to żeby z prędkością światła :D ale nie jest źle dobra to kawkę odgrzewam mam też kanapeczki jak kto chętny proszę brać :) a ja mam dziś strasznego lenia , poza tym ZNP mi się przeciąga ( kurcze ja już ze dwa tygodnie czekam , żeby mi się ZNP skończył ) i wszystko mnie drażni , a juz najbardziej mój własny syn bo łazi i kombinuje i myśli co by tu i jak zepsuc wrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lu
cześć Szam. Jestem Lu i też jestem tu od niedawna :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry no widzę że kafe dziś trochę szybsze ma obroty marteczko ja już mam miętową z cukrem ale za kafkę dziekuję kafkę piję zawsze w piekarni bo tam robimy z ekspresu i potem same ja wypijamy bo nie ma chętnych a szkoda wylać dziś dzień babci więc ja ten tego przyszłym babciom skladam życzonka no szczególnie te o późnym rozpieszczaniu wnuków :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D nie sobie ich nie mogę złożyć tak samo bezdzietnym kolezankom z kafe - niestety majesta ty się już do nich nie zaliczasz no dziewczynki uśmiechnijcie się bo za parenaście lat będziecie obchodzić i ten dzień ciacho i kawa na ławę i świetujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany - faktycznie , babci dzień dzisiaj wiedziałam , że coś miałam zrobić - zadzwonić do babci :) ale sie u mnie pięknie zrobiło , Mikołaj poszedł spać , słoneczko wyszło pięknie pięknie połowa nerwa mi minęła hihihi... chyba zaczyna się głupawka szkoda że was nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka, głupawka się zaczyna, a cosik jeszcze też...? :D :D :D No, bo wiesz... nie, żebym coś tam sugerowała, ale jak ten ZNP taki niepokojąco długi... no... to wiesz... dzieciaczki są milutkie, chociaz taki jeden dzisiaj rano łokciem w żołądek mnie potraktował, jak mu kazałam szybciej nogi wyciągać z zasp w drodze do szkoły... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qurcze a co to jest ZNP:p Zespół Nadpobudliwości Przedokresowej:p bo ja to mam jeszcze i wczasie i wogóle to ciągle to mam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi... Jam nie srtasz :D ja to tak mam po zastrzyku hormonalnym dzieciaczki - zgadzam się - fajne są , ale mam już wystarczającą ilość :D :D :D tak więc ostatnio jedyna 100 % pewna metoda wczodzi w grę - szklanka wody zamiast hihihi... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla - hihihi...jak cały czas masz to nie zazdroszczę :) ZNP - zespół napięcia przedmiesiączkowego ale jak zwał tak zwał a i tak wiadomo , że ogólnie nieprzyjemny a mnie się zmienił w głupawkę hihihi... ale Mikołaj wstał i zaraz pewnie znowu nerwa złapię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, może w końcu zacznie to kafe chodzić, jak powinno. a z pocztą na tlenie mam też problem :( ja też mam ZNP (czy PMS, jak jestem przyzwyczajona) i już dałam to odczuć mojego Skarbowi :) Lu, witaj :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, bzidka dzisiaj ta kafetelia, niepsijemna... Chodziom śtlony jak ziółwie jakieś... a ja głupawećkę mam! Kto chce ciacho kakaowe? Cały ich karton gdzieś się tu pętał, zdefrauduję trochę dla Was, OK? :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, bzidka dzisiaj ta kafetelia, niepsijemna... Chodziom śtlony jak ziółwie jakieś... a ja głupawećkę mam! Kto chce ciacho kakaowe? Cały ich karton gdzieś się tu pętał, zdefrauduję trochę dla Was, OK? :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, może w końcu zacznie to kafe chodzić, jak powinno. a z pocztą na tlenie mam też problem :( ja też mam ZNP (czy PMS, jak jestem przyzwyczajona) i już dałam to odczuć mojego Skarbowi :) Lu, witaj :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, bzidka dzisiaj ta kafetelia, niepsijemna... Chodziom śtlony jak ziółwie jakieś... a ja głupawećkę mam! Kto chce ciacho kakaowe? Cały ich karton gdzieś się tu pętał, zdefrauduję trochę dla Was, OK? :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mówiłam , że mi kafeteria chodzi spoko no - to przestała w ogóle hihihi... dopiero teraz Justa - a jak się tłumaczy PSM ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mówiłam , że mi kafeteria chodzi spoko no - to przestała w ogóle hihihi... dopiero teraz Justa - a jak się tłumaczy PSM ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wreszcie raczyła mi sie kafeteria uruchomić :D ale co ja widzę tzn nie widzę, nikogo nie ma czy stronka mi się nie wyświetla:o Bosszsze nie mogę spać 😭 czytam wieczorami książki coby oczy zmęczyć, kładę się spać ok 01 a budzę się już po 7 przed moim budzikiem i mam wory pod oczami jak tak dalej pójdzie to będą mi wisiały do połowy policzków😭 podaję herbatkę i kawkę a do tego pyszne bułeczki ze serem:) sama nie piję bo i tak spać niemogę ale was z chęcią poczęstuję bo mam taki fajny ekspresss :pdo kawy i robie taka ja w kafejakch, gdzie ludzie płacą za nia grubą kassssę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla, jasne, dawaj całe to kaffsko z pianką i innymi takimi tam nam, po co masz szefowefo synusia rozpieszczać! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;( nic mi ta kafeteria nie chce chodzic chlip chlip 🖐️ przywitam sie tlko ze wszystkimi :) na ta kawkę ja tez sie pisze, moze mnie pobudzi troszke, bo ja w pzreciwienstwie do ciebie Ayla z zasypianiem nie mam zadnych problemow, za to mam z wstawaniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;( nic mi ta kafeteria nie chce chodzic chlip chlip 🖐️ przywitam sie tlko ze wszystkimi :) na ta kawkę ja tez sie pisze, moze mnie pobudzi troszke, bo ja w pzreciwienstwie do ciebie Ayla z zasypianiem nie mam zadnych problemow, za to mam z wstawaniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nadal nie działa kafe... buuuu :( marteczka, PMS - premenstrual syndrom po prostu :) ja się czasami śmieję, że ja mam też postmenstrual i middle-menstrual :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko przywitać :) i spadam do roboty przepisuję koleżance pracę mgr. nie chce mi się , ale obiecałam , to przepiszę a ja tą kawką chętnie się poczęstuję , bo jakoś dziś nie miałam czasu sobie zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jam o nie co to to nie jak ten by przyszedł to ja mu nie będę robic kawy jak by chciał to mu powiem zeby sam sobie zrobił;) nie ma tak dobrze, kawkę juz podaje z duuużą pianką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uska
przepraszam kochani moi ❤️ 🌻 ale nie mam już siły toczyć walk z portalem go2 o jego otwarcie i nie wywalanie mnie co chwilkę 😠 obiecują poprawę za parę dni 😡 poczekam....... 😠 😠 😠 mam dużo czasu....... 😡 😡 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qurcze dzwoniłam dzisiaj do mojego dziadka:D a z moim dziadkiem jest zawszwe krótka rozmowa i brzmi ona tak: cześć dziadek wszystkiego najlepszego ................. tego i tamtego Dziadek: dziekuję, dziekuje to cześć:) dziadek zawsze szybko kończy rozmowę chyba sie boi ze jak ja do niego dzwonię to on za to dużo zapłaci. Fajny ten mój dziadek jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qurcze dzwoniłam dzisiaj do mojego dziadka:D a z moim dziadkiem jest zawszwe krótka rozmowa i brzmi ona tak: cześć dziadek wszystkiego najlepszego ................. tego i tamtego Dziadek: dziekuję, dziekuje to cześć:) dziadek zawsze szybko kończy rozmowę chyba sie boi ze jak ja do niego dzwonię to on za to dużo zapłaci. Fajny ten mój dziadek jest :D boszsze ile to trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drodzy Użytkownicy, 19 stycznia 2004 roku zaobserwowaliśmy problemy użytkowników korzystających z usług dostępowych Telekomunikacji Polskiej SA (0202122, SDI, Neostrada) w połączeniach z naszym portalem. 20 stycznia 2004 roku udało nam się ustalić, że Telekomunikacja Polska SA negocjuje nowe warunki współpracy z dostawcą naszego łącza. Niestety wprowadzając jednocześnie - nagle i bez uprzedzenia - utrudnienia w wymianie ruchu, co odbiło się właśnie na działaniu darmowych usług portalu o2.pl. Mamy już jednak pewność, że w najbliższych kilku dniach szybkość działania naszych usług zostanie przywrócona. Dokładamy wszelkich starań aby zapewnić jak najwyższą jakość usług. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość. Zespół Portalu o2.pl i Komunikatora Tlen.pl takze pozdrawiam i uzbrujcie sie w cierpliwosc nie zostawili nas samych z problemem u mnie jakos dziala wolniej niz ostatnio ale jakos sie kula nie moge narzekac hmmm...... serwuje jeszcze ktos kafke z checia bym sie napil pozdrowionka dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ledwo ledwo dobrnęłam tu :P ale za to mam kawke, ciastka, duzy usmiech :D i dobra nowinę :) Juz piąteeeeeeka ! Za pare godzin weeekeeend :D Jak sie ktoś tu doczłapie to niech sie czestuje 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×