Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość humana

przepis na biszkopt

Polecane posty

Gość humana

Poproszę o sprawdzony przepis na biszkopt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keana
8 jajaek, 1 1/2 szkl. cukru pudru, 1 1/2 szkl. maki, 1 lyzeczka proszku do pieczeniaBialka ubic na sztywna piane. ciagle ubijajac dodawac cukier puder. musi sie rozpuscic tak, zeby nie mozna go bylo wyczuc. dodawac po jednym zoltku oczywiscie ubijajac. a potem po lyzce maki wymieszanej z proszkiem do pieczenia. wlac do nasmarowanej formy. wstawic do srednio nagrzanego piekarnika i piec ok 1/2 godz. nie otwierac piekarnika podczas pieczenia! dopiero jak wystygnie mozna go wyciagnac. a i tak troche opadnie. ale jes bardzo dobry. a jak nie mam czasu to kupuje gotowy. jest niezly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lojka
najprosciej.. to poprostu 1 szkl. cukru, 1 szkl. mąki, 1 szkl. jajek(czyli 5). to wszystko. zawsze wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moi
Ja do przepisu lojki dodaję dla pewności 1 łyżeczkę proszku do pieczenia. Zawsze się udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agilla
ja tez robie z 5 jajek i po szkl. cukru maki zamiast proszku do pieczenia mozna dodac pol lyzeczki octu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosty i szybki i nie opada 4 jajka, 4 łyzki oleju, szklanke cukru. szklanke mąki ,łyzeczka proszku białka ubic na sztywno z cukrem, dodać zółtka, olej -zmiksowac wsypac make z proszkiem i dokładnie wymieszac łyzka piec ok. 35-40 min, 180 stopni mozna dodac kakao +pół łyzeczki proszku wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosty i szybki i nie opada 4 jajka, 4 łyzki oleju, szklanke cukru. szklanke mąki ,łyzeczka proszku białka ubic na sztywno z cukrem, dodać zółtka, olej -zmiksowac wsypac make z proszkiem i dokładnie wymieszac łyzka piec ok. 35-40 min, 180 stopni mozna dodac kakao +pół łyzeczki proszku wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najprostszy przepis
2 cale jajka + 4 lyzki cukru - zmiksować a potem dodać do tego 4 lyzki maki i pol lyzeczki proszku do pieczenia. Wymieszac wszystko i piec okolo 40 minut w temperaturze 170-180 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny help
piekę właśnie biszkopt, pierwszy raz, jestem początkująca... Upiecze się i co wtedy? Poczekać aż wystygnie? Odwrócić brytfanne? Wyjąć go czy zostawić?? Pomóżcie bo wersji słyszałam chyba z 10 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 567
mi zawsze zakalec wychodzi, jak dla mnie to najtrudniejsze ciasto do wykonania, zostawiacie je w piecu czy wyjmujecie ?? co robicie żeby nie zrobił isę zakalec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagagagagagaga
wyciągnij i zostaw w brytwance do wystudzenia. ♦ aby ciasto było wilgotne, dobrze jest do ucieranych żółtek dodać ok 2 lyżeczki oleju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×